G5S Kraków

G5S Kraków

Ocena: 1.7/10 (3 głosów)G5S specjalizuje się w obsłudze złożonych przedsięwzięć gospodarcznych,u sługach prawno-księgowych, niewypłacalnością, stosowaniem instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych. Grupa świadczy także usługi najmu pracowniczego, pośrednictwa usług, szkoleniowe, dotyczące obrotem nieruchomościami, profesjonalnym przechowywaniem, zarządzaniem i niszczeniem dokumentów. Grupa Pięciu Specjalistów - Kompleksowa obsługa złożonych przedsięwzięć gospodarczych. Usługi natury prawno-księgowej dla podmiotów gospodarczych (spółek kapitałowych, osobowych, stowarzyszeń, fundacji, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, indywidualnych przedsiębiorców). Pomoc dla przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością. Stosowanie instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych.Podobne strony
 • Doradztwo gospodarcze

  Firma Deseo Sp z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem gospodarczym. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ekonomiczną z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody analiz ekonomicznych, a doświadczenie w kontaktach z bankami i innymi instytucjami w pełni wykorzystujemy świadcząc usługi dla naszych klientów. Zakres świadczonych przez nas usług to: Tworzenie analiz ekonomicznych, tworzenie biznesplanów, Tworzenie strategi rozwoju firmy, przygotowywanie wniosków unijnych, przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do założenia firmy, przygotowywanie wniosków kredytowych i wiele wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Deseo Sp z o.o. Opole.

 • Bey Trade

  Jesteśmy firmą handlową, której podwaliny tworzy dwudziestoletnie doświadczenie we wprowadzaniu polskich producentów na bogate i chłonne rynki krajów Bliskiego Wschodu. Nawiązując z nami współpracę powierzą nam Państwo rolę reprezentantów, dbających o wprowadzenie Państwa marki. Działamy jako reprezentanci polskich producentów na terenie krajów arabskich. Kontaktujemy się z potencjalnymi klientami, przedstawiamy ofertę producentów oraz organizujemy misje handlowe.

 • Doradztwo gospodarcze

  OptiProfit to firma trudniąca się doradzaniem początkującym biznesmenom. Jeżeli więc nie masz odpowiednich kwalifikacji do zarządzania własną działalnością, najlepiej nie ryzykuj, a zamiast tego zajrzyj na omawianą witrynę www. Za naprawdę niezbyt pokaźną cenę możemy ci wartościowo pomóc. Bez wątpienia będzie niezwykle istotne dla twego przedsiębiorstwa. Rozpocznij w związku z tym zarabiać i właściwie funkcjonować. Zapraszamy!

 • Wycena przedsiębiorstw

  Orta Business Consulting - firma konsultingowa. Wyceny przedsiębiorstw, finansowanie, consulting. Podczas transakcji sprzedaży, przejęcia, fuzji itp. niezbędna jest prawidłowa wycena przedsiębiorstwa. Przedmiotem naszej usługi jest określenie wartości firmy w jednostkach pieniężnych. Specjalizujemy się w wycenach firm działających we wszystkich sektorach gospodarczych. Zapewniamy szybką i kompetentną wycenę spółek.

 • www.kancelaria-legalis.pl

  Usługi prawne na najwyższym poziomie - to właśnie charakteryzuje Kancelarię Legalis z Warszawy. W ofercie znajduje się doradztwo gospodarcze oraz strategiczne. W skład naszych działań wchodzi również likwidacja, zakładanie oraz zamykanie spółek. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, która dostępna jest pod adresem: http://www.kancelaria-legalis.pl/. Na stronie znajduje się nasza pełna oferta.

 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa

  Misją Siegma Consult jest zapewnienie naszym Klientom fachowej obsługi w zakresie szeroko pojętego doradztwa gospodarczego. Pomagamy tym firmom, które chcą się rozwijać poprzez pozyskiwanie dofinansowania z funduszy strukturalnych UE na takie działania jak:
  - przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych;
  - inwestycje o wysokim stopniu innowacyjności;
  - wdrażanie nowych technologii;
  - ochrona własności intelektualnej;
  - zakup maszyn i modernizacja zakładów produkcyjnych;
  - szkolenia i podniesienie kompetencji pracowników.
  Wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę uzupełniają również porady prawne, doradztwo kredytowe oraz usługi związane z rozwojem działalności eksportowej.
  Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie daje wejście z ofertą produktową lub usługową na rynki zagraniczne. W ostatnim czasie wzięliśmy udział w konkursie unijnym w ramach POIG Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”. W Planie rozwoju eksportu opracowanym dla naszej firmy jest wejście na rynek niemiecki i zaoferowanie odbiorcom z tego rynku usług doradczych skierowanych na poznanie rynku polskiego, nawiązanie kontaktów handlowych z polskimi firmami, w przyszłości również określenie rynku polskiego jako punktu wyjścia na dalsze rynki wschodnie. Na skutek wprowadzenia wyżej opisanej usługi wyszukiwania partnerów handlowych na rynku polskim w imieniu przedsiębiorstw niemieckich Siegma Consult stanie się pośrednikiem w bilateralnych relacjach pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi.
  Firma SIEGMA-CONSULT świadczy usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.
  Samodzielne zarządzanie finansami własnej firmy jest dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Obsługujemy zarówno małych podatników, jak i duże firmy z kapitałem zagranicznym. Nasze usługi księgowe obejmują nie tylko sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT czy CIT, ale także w ramach podpisanych upoważnień kontaktujemy się z ZUS-em, GUS-em, NFZ-em czy Urzędem Skarbowym.

 • Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

 • Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

 • Adwokat Wronki - konenc.pl

  Kancelaria adwokacka z Szamotuł oferuje usługi prawne klientom z miasta Wronki. Doświadczeni prawnicy naszej kancelarii oszczędzają Państwa czas, pieniądze oraz zwiększają znacząco szansę na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu spornych spraw sądowych. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, jak i również zaangażowaniem w prowadzone sprawy i jakże konieczną terminowością. Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od klientów. Dane kontaktowe do kancelarii dostępne na oficjalnej stronie.