Doradztwo transportowe

 • Transport z Chin - porównywarka

  Transport z Chin - porównywarka

  Porównaj ceny transportu produktów z Chin. Portal został stworzony do porównywania cen transportu z Chin do Polski i z Polski do Chin. Wystarczy wypełnić formularz a wyselekcjonowane przez nas firmy spedycjne odezwą się do was ze swoją propozycją cenową. Wybierasz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Porównuj ceny transportu kolejowego i morskiego a dzięki nam zaoszczędzisz przy tym czas. Sprawdzanie ofert spedytorów to czasochłonne zajęcie. Porównywarka powstała, żeby ułatwić wam to zadanie.

  Data dodania: 03 08 2018 szczegóły wpisu
 • www.tf-representant.pl

  www.tf-representant.pl

  Pomoc i wsparcie prawne w przypadku najbardziej zawiłych spraw z zakresu europejskiego prawa transportowego i prawa przewozowego oferuje Transport Français Représentant. W ramach regulacji zgodnie z ustawą Loi Macron, pragniemy zaproponować kompleksową obsługę przewoźników związanych z rynkiem Republiki Francuskiej. Zapewniamy przedstawiciela przed sądami i organami administracyjnymi, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dwujęzyczne, jak też nadzór nad kompletowaniem wymaganej dokumentacji. Z pełną ofertą naszych usług oraz prawnymi aktualnościami zaznajomią się Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2018 szczegóły wpisu
 • www.traxe.pl

  www.traxe.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Traxe, która specjalizuje się w doradztwie transportowym. Nasi pracownicy to specjaliści od przepisów transportu drogowego. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi płacy minimalnej, ewidencji czasu pracy, rozliczania delegacji czy szkoleń. Traxe obsługuje oraz rozlicza płacę minimalną w takich krajach, jak Polska, Francja, Włochy, Niemcy, Austria oraz Norwegia. Pracownicy na Państwa życzenie dokonują także elektronicznych zgłoszeń. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i kontaktu z wykwalifikowanym personelem który przedstawi Państwu kompleksową ofertę firmy Traxe.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu
 • Zezwolenie na transport - Transpap

  Zezwolenie na transport - Transpap

  Firma TRANSPAP proponuje klientom świadczenia związane z przygotowywaniem dokumentacji dla sektora transportowego. Oferujemy również wiele kursów a także certyfikatów. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zagwarantowanie doskonałej jakości proponowanych czynności. Gwarantujemy kompleksową obsługę dla naszych kontrahentów. Starannie wykonujemy wszystkie powierzone przez kontrahentów świadczenia. Dzięki temu mamy pewność zadowolenia każdego klienta, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 20 02 2017 szczegóły wpisu
 • SFS Poland Gdynia

  SFS Poland Gdynia

  Speedway Freight Services to międzynarodowa firma spedycyjna, która swoją polską działalność prowadzi w Gdyni. Realizujemy transporty morskie - pełno-kontenerowe i drobnicowe, transporty lotnicze, serwis międzykontynetalny koleją Transsyberyjską, możemy zaproponować obsługę door-to-door, port-to-port albo airport-to-airport. Więcej o usługach spedycyjnych świadczonych przez SFS, ogólnie o firmie, można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2016 szczegóły wpisu
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Wszystkie formy transportowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo między innymi usługę ewidencji czasu pracy kierowców. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa transportowego, szukamy rozwiązań korzystnych dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług masz gwarancje poprawnie prowadzonej ewidencji rozliczenia czasu pracy kierowców z uszczegółowieniem wszystkich istotnych danych jak godziny przepracowane, czas przerw, praca w niedziele i święta i inne prawnie wymagane informacje.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
 • Tacho.net.pl

  Tacho.net.pl

  Witamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej. W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie czasu pracy kierowców w firmach transportowych. Oferujemy doradztwo z zakresu zarządzania flotą oraz z prawa transportowego. Prowadzimy także szkolenia, zarówno dla kierowców, jak i kadry zarządzającej. Nie pozwól, aby Twoja firma wpadła w kłopoty prawne z powody wybrakowanej lub źle prowadzonej ewidencji. Pomożemy Ci, wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • TELEROUTE giełda ładunków

  TELEROUTE giełda ładunków

  Jednostka Teleroute jest doświadczonym i poważanym organizatorem Giełdy Transportowej, w której brać udział mogą zarówno fabrykanci dowolnych towarów, jak też spore przedsiębiorstwa spedycyjne oraz mniejsi przewoźnicy. Działalność Teleroute zapewnia pośrednictwo w transporcie ładunków na obszarze kraju i Europy, eliminując puste przewozy oraz usprawniając transport. Jednostka współdziała z indywidualnymi kierowcami ciężarówek, niewielkimi czy średnimi spedytorami a i międzynarodowymi kombinatami transportowo-logistycznymi. Dokładne informacje o ofercie usług proponowanych w firmie osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 szczegóły wpisu
 • Obsługa prawna firm transportowych

  Obsługa prawna firm transportowych

  Kancelaria Prawna "Viggen" s.c. zajmuje się obsługą prawną firm transportowych w szerokim rozumieniu. Nasza specjalizacja bierze się z kilkuletniej praktyki połączonej z wiedzą. Oferujemy: pełną obsługę prawną przedsiębiorstwa transportowego, indywidualne porady prawne, audyt prawny w transporcie, przygotowanie przedsiębiorstwa transportowego do kontroli ITD/PIP, odwołania od decyzji ITD/PIP, viatoll, wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem transportowym, szkolenia dla kierowców i kadry zarządzającej, wykonywanie ewidencję czasu pracy i harmonogramów, specjalistyczne programy komputerowe do zarządzania przedsiębiorstwem transportowym.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • Dor trans - doradztwo transportowe

  Dor trans - doradztwo transportowe

  Firma Dortrans zajmuję się doradztwem i kontrolą transportu drogowego. Obszar działalności naszej firmy obejmuje województwo śląskie. Celem naszego działania jest zdjęcie z przewoźnika problemu jakim jest poprawne przeprowadzenie ewidencji czasu pracy kierowcy dla Inspekcji Transportu drogowego oraz inspekcji pracy. Zdejmujemy z przewoźnika koszty związane z kupnem sprzętu umożliwiającego pobranie danych z urządzeń rejestrujących, posiadamy również specjalistyczne oprogramowania bez którego przeprowadzenie specjalnej analizy jest wręcz nie możliwe. Nasze przedsiębiorstwo potrafi zorganizować w taki sposób pracę kierowców, w taki sposób aby mogli przestrzegać wszelkich przepisów rozporządzenia (EWG)

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo transportowe - nowa strona:

Adres: