Doradztwo transportowe

 • www.tf-representant.pl

  www.tf-representant.pl

  Pomoc i wsparcie prawne w przypadku najbardziej zawiłych spraw z zakresu europejskiego prawa transportowego i prawa przewozowego oferuje Transport Français Représentant. W ramach regulacji zgodnie z ustawą Loi Macron, pragniemy zaproponować kompleksową obsługę przewoźników związanych z rynkiem Republiki Francuskiej. Zapewniamy przedstawiciela przed sądami i organami administracyjnymi, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dwujęzyczne, jak też nadzór nad kompletowaniem wymaganej dokumentacji. Z pełną ofertą naszych usług oraz prawnymi aktualnościami zaznajomią się Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 08 03 2018 szczegóły wpisu
 • www.traxe.pl

  www.traxe.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Traxe, która specjalizuje się w doradztwie transportowym. Nasi pracownicy to specjaliści od przepisów transportu drogowego. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi płacy minimalnej, ewidencji czasu pracy, rozliczania delegacji czy szkoleń. Traxe obsługuje oraz rozlicza płacę minimalną w takich krajach, jak Polska, Francja, Włochy, Niemcy, Austria oraz Norwegia. Pracownicy na Państwa życzenie dokonują także elektronicznych zgłoszeń. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i kontaktu z wykwalifikowanym personelem który przedstawi Państwu kompleksową ofertę firmy Traxe.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu
 • Zezwolenie na transport - Transpap

  Zezwolenie na transport - Transpap

  Firma TRANSPAP proponuje klientom świadczenia związane z przygotowywaniem dokumentacji dla sektora transportowego. Oferujemy również wiele kursów a także certyfikatów. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zagwarantowanie doskonałej jakości proponowanych czynności. Gwarantujemy kompleksową obsługę dla naszych kontrahentów. Starannie wykonujemy wszystkie powierzone przez kontrahentów świadczenia. Dzięki temu mamy pewność zadowolenia każdego klienta, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 20 02 2017 szczegóły wpisu
 • SFS Poland Gdynia

  SFS Poland Gdynia

  Speedway Freight Services to międzynarodowa firma spedycyjna, która swoją polską działalność prowadzi w Gdyni. Realizujemy transporty morskie - pełno-kontenerowe i drobnicowe, transporty lotnicze, serwis międzykontynetalny koleją Transsyberyjską, możemy zaproponować obsługę door-to-door, port-to-port albo airport-to-airport. Więcej o usługach spedycyjnych świadczonych przez SFS, ogólnie o firmie, można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2016 szczegóły wpisu
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Wszystkie formy transportowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo między innymi usługę ewidencji czasu pracy kierowców. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa transportowego, szukamy rozwiązań korzystnych dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług masz gwarancje poprawnie prowadzonej ewidencji rozliczenia czasu pracy kierowców z uszczegółowieniem wszystkich istotnych danych jak godziny przepracowane, czas przerw, praca w niedziele i święta i inne prawnie wymagane informacje.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Doradztwo transportowe - nowa strona:

Adres: