Doradztwo transportowe

 • Zezwolenie na transport - Transpap

  Zezwolenie na transport - Transpap

  Firma TRANSPAP proponuje klientom świadczenia związane z przygotowywaniem dokumentacji dla sektora transportowego. Oferujemy również wiele kursów a także certyfikatów. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zagwarantowanie doskonałej jakości proponowanych czynności. Gwarantujemy kompleksową obsługę dla naszych kontrahentów. Starannie wykonujemy wszystkie powierzone przez kontrahentów świadczenia. Dzięki temu mamy pewność zadowolenia każdego klienta, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.

  Data dodania: 20 02 2017 szczegóły wpisu
 • SFS Poland Gdynia

  SFS Poland Gdynia

  Speedway Freight Services to międzynarodowa firma spedycyjna, która swoją polską działalność prowadzi w Gdyni. Realizujemy transporty morskie - pełno-kontenerowe i drobnicowe, transporty lotnicze, serwis międzykontynetalny koleją Transsyberyjską, możemy zaproponować obsługę door-to-door, port-to-port albo airport-to-airport. Więcej o usługach spedycyjnych świadczonych przez SFS, ogólnie o firmie, można przeczytać na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 08 2016 szczegóły wpisu
 • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Wszystkie formy transportowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo między innymi usługę ewidencji czasu pracy kierowców. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa transportowego, szukamy rozwiązań korzystnych dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług masz gwarancje poprawnie prowadzonej ewidencji rozliczenia czasu pracy kierowców z uszczegółowieniem wszystkich istotnych danych jak godziny przepracowane, czas przerw, praca w niedziele i święta i inne prawnie wymagane informacje.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
 • Tacho.net.pl

  Tacho.net.pl

  Witamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej. W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie czasu pracy kierowców w firmach transportowych. Oferujemy doradztwo z zakresu zarządzania flotą oraz z prawa transportowego. Prowadzimy także szkolenia, zarówno dla kierowców, jak i kadry zarządzającej. Nie pozwól, aby Twoja firma wpadła w kłopoty prawne z powody wybrakowanej lub źle prowadzonej ewidencji. Pomożemy Ci, wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • TELEROUTE giełda ładunków

  TELEROUTE giełda ładunków

  Jednostka Teleroute jest doświadczonym i poważanym organizatorem Giełdy Transportowej, w której brać udział mogą zarówno fabrykanci dowolnych towarów, jak też spore przedsiębiorstwa spedycyjne oraz mniejsi przewoźnicy. Działalność Teleroute zapewnia pośrednictwo w transporcie ładunków na obszarze kraju i Europy, eliminując puste przewozy oraz usprawniając transport. Jednostka współdziała z indywidualnymi kierowcami ciężarówek, niewielkimi czy średnimi spedytorami a i międzynarodowymi kombinatami transportowo-logistycznymi. Dokładne informacje o ofercie usług proponowanych w firmie osiągalne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 06 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo transportowe - nowa strona:

Adres: