Transport z Chin - porównywarka

Transport z Chin - porównywarka

Ocena: 2.5/10 (4 głosów)Porównaj ceny transportu produktów z Chin. Portal został stworzony do porównywania cen transportu z Chin do Polski i z Polski do Chin. Wystarczy wypełnić formularz a wyselekcjonowane przez nas firmy spedycjne odezwą się do was ze swoją propozycją cenową. Wybierasz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Porównuj ceny transportu kolejowego i morskiego a dzięki nam zaoszczędzisz przy tym czas. Sprawdzanie ofert spedytorów to czasochłonne zajęcie. Porównywarka powstała, żeby ułatwić wam to zadanie.Podobne strony
 • Doradca adr

  Firmy transportowe przeważnie zapominają o tym, że powinno się wynająć na dodatkowy etat doradcę adr. Głównie jest to związane z firmami, które transportują materiały goroźne. Taki towar stwarza duże zagrożenie na drodze. Do jego ochronienia potrzebna jest właściwa osoba, która ma na ten temat odpowiednią wiedzę. Głównie jest to związane z firmami, które transportują towary niebezpieczne. Taki towar stwarza duże zagrożenie na drodze. Do jego ochronienia potrzebna jest właściwa osoba, która ma na ten temat odpowiednią wiedzę.

 • Deklaracje intrastat

  Poznańska spółka TEXTRA świadczy usługi w ramach systemu INTRASTAT. Biznesmeni prowadzący wymianę towarową z państwami UE, muszą złożyć odpowiednie deklaracje. Promowane przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem odpowiedniej dokumentacji, która ułatwia współpracę ze strażnikami celnymi. TEXTRA specjalizuje się także w magazynowaniu. Dysponuje rozmaitymi technikami magazynowania: strefą składowania blokowego oraz co-packing. Przewozi towary w kraju oraz zagranicą. Kompletna propozycja przedsiębiorstwa jest dostępna pod adresem www.textra.com.pl.

 • Dor trans - doradztwo transportowe

  Firma Dortrans zajmuję się doradztwem i kontrolą transportu drogowego. Obszar działalności naszej firmy obejmuje województwo śląskie. Celem naszego działania jest zdjęcie z przewoźnika problemu jakim jest poprawne przeprowadzenie ewidencji czasu pracy kierowcy dla Inspekcji Transportu drogowego oraz inspekcji pracy. Zdejmujemy z przewoźnika koszty związane z kupnem sprzętu umożliwiającego pobranie danych z urządzeń rejestrujących, posiadamy również specjalistyczne oprogramowania bez którego przeprowadzenie specjalnej analizy jest wręcz nie możliwe. Nasze przedsiębiorstwo potrafi zorganizować w taki sposób pracę kierowców, w taki sposób aby mogli przestrzegać wszelkich przepisów rozporządzenia (EWG)

 • TELEROUTE giełda ładunków

  Jednostka Teleroute jest doświadczonym i poważanym organizatorem Giełdy Transportowej, w której brać udział mogą zarówno fabrykanci dowolnych towarów, jak też spore przedsiębiorstwa spedycyjne oraz mniejsi przewoźnicy. Działalność Teleroute zapewnia pośrednictwo w transporcie ładunków na obszarze kraju i Europy, eliminując puste przewozy oraz usprawniając transport. Jednostka współdziała z indywidualnymi kierowcami ciężarówek, niewielkimi czy średnimi spedytorami a i międzynarodowymi kombinatami transportowo-logistycznymi. Dokładne informacje o ofercie usług proponowanych w firmie osiągalne są na stronie internetowej.

 • Tacho.net.pl

  Witamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej. W naszej ofercie stawiamy przede wszystkim na prowadzenie ewidencji oraz rozliczanie czasu pracy kierowców w firmach transportowych. Oferujemy doradztwo z zakresu zarządzania flotą oraz z prawa transportowego. Prowadzimy także szkolenia, zarówno dla kierowców, jak i kadry zarządzającej. Nie pozwól, aby Twoja firma wpadła w kłopoty prawne z powody wybrakowanej lub źle prowadzonej ewidencji. Pomożemy Ci, wystarczy, że się z nami skontaktujesz!

 • Rozliczanie czasu pracy kierowców

  Wszystkie formy transportowe zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo między innymi usługę ewidencji czasu pracy kierowców. Świadczymy doradztwo w zakresie prawa transportowego, szukamy rozwiązań korzystnych dla naszych klientów. Korzystając z naszych usług masz gwarancje poprawnie prowadzonej ewidencji rozliczenia czasu pracy kierowców z uszczegółowieniem wszystkich istotnych danych jak godziny przepracowane, czas przerw, praca w niedziele i święta i inne prawnie wymagane informacje.

 • SFS Poland Gdynia

  Speedway Freight Services to międzynarodowa firma spedycyjna, która swoją polską działalność prowadzi w Gdyni. Realizujemy transporty morskie - pełno-kontenerowe i drobnicowe, transporty lotnicze, serwis międzykontynetalny koleją Transsyberyjską, możemy zaproponować obsługę door-to-door, port-to-port albo airport-to-airport. Więcej o usługach spedycyjnych świadczonych przez SFS, ogólnie o firmie, można przeczytać na stronie internetowej.

 • Zezwolenie na transport - Transpap

  Firma TRANSPAP proponuje klientom świadczenia związane z przygotowywaniem dokumentacji dla sektora transportowego. Oferujemy również wiele kursów a także certyfikatów. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze, które pozwala nam na zagwarantowanie doskonałej jakości proponowanych czynności. Gwarantujemy kompleksową obsługę dla naszych kontrahentów. Starannie wykonujemy wszystkie powierzone przez kontrahentów świadczenia. Dzięki temu mamy pewność zadowolenia każdego klienta, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług.

 • www.traxe.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Traxe, która specjalizuje się w doradztwie transportowym. Nasi pracownicy to specjaliści od przepisów transportu drogowego. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi płacy minimalnej, ewidencji czasu pracy, rozliczania delegacji czy szkoleń. Traxe obsługuje oraz rozlicza płacę minimalną w takich krajach, jak Polska, Francja, Włochy, Niemcy, Austria oraz Norwegia. Pracownicy na Państwa życzenie dokonują także elektronicznych zgłoszeń. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i kontaktu z wykwalifikowanym personelem który przedstawi Państwu kompleksową ofertę firmy Traxe.

 • www.tf-representant.pl

  Pomoc i wsparcie prawne w przypadku najbardziej zawiłych spraw z zakresu europejskiego prawa transportowego i prawa przewozowego oferuje Transport Français Représentant. W ramach regulacji zgodnie z ustawą Loi Macron, pragniemy zaproponować kompleksową obsługę przewoźników związanych z rynkiem Republiki Francuskiej. Zapewniamy przedstawiciela przed sądami i organami administracyjnymi, tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dwujęzyczne, jak też nadzór nad kompletowaniem wymaganej dokumentacji. Z pełną ofertą naszych usług oraz prawnymi aktualnościami zaznajomią się Państwo na naszej stronie - zapraszamy!