Doradztwo marketingowe

 • Badania tajemniczy klient

  Badania tajemniczy klient

  CBM Test to firma, która oferuje szereg najróżniejszych badań jakościowy i ilościowych związanych m.in. ze satysfakcją klientów, pracowników oraz jakością obsługi. Nasz zespół składa się wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem. Wykonujemy najróżniejsze badania na rynku: jakościowe, CATI, CAWI, opinii pracowniczej. Również prowadzimy doradztwo w kwestii tworzenia i modyfikacji standardów obsługi klienta.

  Data dodania: 28 03 2017 szczegóły wpisu
 • Winnik consulting & courses

  Winnik consulting & courses

  Szkolenia i warsztaty dla biznesu. Oferujemy unikalny wybór autorskich programów szkoleniowych z zakresu marketingu internetowego:
  - digital marketing
  - planowania kampanii internetowych
  - specjalistyczne (social media marketing, search engine marketing, programmatic, real time bidding, e-mail marketing i inne)
  - marketingu rekomendacji,
  - customer experience
  - pharma marketingu
  i innych obszarów związanych z budowaniem wizerunku marki w sieci.

  Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnego trenera, mówcę i praktyka - Krzysztofa Winnika.

  Data dodania: 23 05 2016 szczegóły wpisu
 • Tajemniczy klient

  Tajemniczy klient

  Prowadzone już od długich lat profesjonalne badania rynku są w stanie mniej więcej zobrazować każdemu właścicielowi firmy, czy jego towary jak również usługi mogą się skusić do zakupu klienta. Stąd też badania rynkowe są tak bardzo istotne przed wdrożeniem nowości, z pewnością zmniejszają ryzyko na konkretnym rynku. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoi pracownicy spełniają się w swej wyznaczonej roli, mają dobry kontakt z klientami, to zapewne świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie proces mystery shopping, który polega na wydelegowywaniu podstawionego klienta, który potrafi ocenić standard usług jak i pracy danej osoby. Szczegóły na stronie: research.inse.pl.

  Data dodania: 22 03 2014 szczegóły wpisu
 • Program lojalnościowy

  Program lojalnościowy

  Portal spółki VSC oferującej szereg usług z zakresu marketingu relacji. Specjalizuje się w organizowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych, w tym programów partnerskich i premiowych. Oferta obejmuje między innymi doradztwo, ustalanie strategii, mailing, newslettery, infolinię, oprogramowanie do zarządzania programami lojalnościowymi, wybieranie i wysyłkę nagród, a także obsługę prawną i podatkową.

  Data dodania: 11 06 2013 szczegóły wpisu
 • Ardeum.pl - doradztwo marketingowe. Strategie marketingowe

  Ardeum.pl - doradztwo marketingowe. Strategie marketingowe

  Doradztwo marketingowe zapewnia zwiększenie zysków firmy. Strona i blogu o marketingu zawiera informacje o tym, jak przebiega proces doradztwa marketingowego oraz co trzeba zrobić, aby zatrudnić odpowiedniego eksperta marketingowego dla firmy. Trzeba pamiętać o tym, że to badania marketingowe są podstawą skutecznego doradztwa marketingowego. Następnie doradca marketingowy lub interim manager przygotowuje plany marketingowe: strategiczny plan marketingowy i taktyczny plan marketingowy oraz pomaga w ich wdrożeniu. Na stronie dostępne również gotowe plany marketingowe, których strategie marketingowe są wynikiem badań marketingowych i eksperckiego doświadczenia sprawdzonego doradcy marketingowego. Doradca marketingowy przygotowuje plany marketingowe w ciągłym kontakcie z klientem i opiera się o badania marketingowe, przeprowadzone z doskonałą znajomością jego potrzeb.Potrzeby klientów i pomysły marketingowe zawsze wymagają skuteczności i samodyscypliny podczas składania wszystkich elementów w całość. Bez tego nie jest możliwe odpowiednie zwiększenie zysków firmy. Jeśli firma sobie tego życzy, możliwe jest skorzystanie z usług interim managera, który zajmie się zarządzeniem marketingiem firmy i wdroży przygotowane strategie marketingowe, dbając o to, aby wyznaczone cele marketingowe zostały osiągnięte. Interim manager może również przeprowadzać szkolenia marketingowe dla zespołu pracowników i podnosić ich umiejętności marketingowe.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • GKR Consulting - PR, marketing, reklama

  GKR Consulting - PR, marketing, reklama

  GKR Consulting oferuje doradztwo, konsultacje i usługi z zakresu PR, marketingu i reklamy dla branży nieruchomości oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.W naszej o ofercie znajdują się m.in.: opracowanie strategii marketingowej i PR, bieżące konsultacje i doradztwo, planowanie i realizacja kampanii promocyjnych, kompleksowe przygotowanie do targów, działania z zakresu komunikacji, organizacja konferencji i eventów, a także copywriting, projekty graficzne, gadżety reklamowe i wysokiej klasy druk cyfrowy.

  Data dodania: 08 11 2012 szczegóły wpisu
 • PositiveR - Positive Relations

  PositiveR - Positive Relations

  Zakres naszej działalności obejmuje wsparcie administracyjne i wizerunkowe dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, pragnących rozwinąć dotychczasową działalność, a także rozpoczynających lub dopiero zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, dla których zatrudnienie pracownika biurowego na stałe jest nieopłacalne. Wykonujemy szeroko pojęte działania marketingowo-administracyjne, nie generując przy tym kosztów związanych z utworzeniem i utrzymaniem pełnoetatowego stanowiska pracy oraz szkoleniami. Nasze doświadczenie w marketingu, administracji biurowej, zarządzaniu gospodarką magazynową oraz rekrutacji pracowników jest dużym wsparciem w prowadzeniu rozwijającej się działalności gospodarczej.

  Data dodania: 24 08 2012 szczegóły wpisu
 • MJCC Employer Branding Consultants

  MJCC Employer Branding Consultants

  Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu. Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, rekrutować ich oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie: od badań, przez opracowanie strategii, aż po prowadzenie działań komunikacyjnych wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

  Data dodania: 02 03 2012 szczegóły wpisu
 • Badania marketingowe - PHU GiG

  Badania marketingowe - PHU GiG

  Nasz ciągły rozwój pozwolił nam na rozszerzenie usług o badania satysfakcji klienta, kontrole jawne oraz opracowaliśmy projekt zintegrowanego systemu do szkoleń pracowników on-line. Aktualnie dysponujemy najbardziej zaawansowanymi instrumentami do inspekcji tajemniczego klienta na rynku. Począwszy od kreatora ankiet, poprzez możliwość wypełniania ankiet on-line, to portal ustawiony naumyślnie na potrzeby naszej jednostki i służący prezentacji następstw kontroli niejawnych i raportów. Od początku naszej działalności kładliśmy szczególny akcent na jakość naszych usług. Priorytetem był dla nas dobór i rekrutacja ogólnopolskiej grupy audytorów. Wiedząc, że wyłącznie osoby z poleceń i rekomendacji są w stanie umożliwić należytą jakość świadczonych przez nas usług nigdy nie przeprowadzaliśmy rekrutacji poprzez internet i inne centra masowego przekazu. Aktualnie nasza grupa audytorów przewyższa 1000 osób, a możliwość administrowania nimi daje nam 30 osobowa grupa menadżerów. Jakość uzyskiwanych kontroli jest sprawdzana przez 9 osobową grupę analityków. Współdziałanie z znaczącymi sieciami handlowymi, poprzez wspólne ustalanie metodologii obserwacji oraz dokonywanie różnorodnych oczekiwań klienta, przerabiała i zoptymalizowała naszą firmę. Na podstawie tych doświadczeń przygotowywaliśmy własne koncepcje. W tym momencie możemy dokonywać w najwyższym stopniu wieloaspektowe Państwa impulsy.

  Data dodania: 13 10 2011 szczegóły wpisu
 • LAP development - Marketing Konsulting Outsourcing

  LAP development - Marketing Konsulting Outsourcing

  LAP development działa na rynku od 2002 roku wspierając firmy w realizacji marketingu strategicznego i operacyjnego. Oferta LAP development obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu marketingu, outsourcingu i konsultingu. LAP development specjalizuje się w doradztwie marketingowym i doradztwie strategicznym, a także świadczy usługi outsourcing marketingu i usługi agencji marketingowej. Jeżeli poszukujesz agencji marketingowej i firmy konsultingowej, zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 23 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo marketingowe - nowa strona:

Adres: