• TRANSPORT CHORYCH - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport chorych

 • Transport chorych

  Firma Specjal-Trans od 2001 roku świadczy usługi transportu medycznego i międzynarodowego transportu chorych dla osób prywatnych, instytucji i firm. Specjalizujemy się w specjalistycznym transporcie medycznym chorych na terenie Polski i Europy oraz transporcie osób dializowanych.
  Na rynku w branży medycznej i transportu medycznego działamy już od 2001 roku ciągle poszerzając nasz zakres usług i podnosząc je na coraz wyższy poziom.

  Firma Specjal-Trans powstała w 2001 roku jako jednoosobowa firma przewożąca osoby dializowane z miejsca zamieszkania do szpitala. Raczkując na rynku budowała kapitał a pozyskując klientów zwiększała swój zasięg na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

 • Międzynarodowy Transport Medyczny, Kurs Pierwszej Pomocy

  Jesteśmy firmą działającą na rynku usług medycznych od 2006r. Nasza kadra to doświadczeni ratownicy medyczni, lekarze i pielęgniarze na co dzień pracujący w pogotowiu ratunkowym, lotniczym pogotowiu ratunkowym, szpitalnych oddziałach ratunkowych oraz oddziałach intensywnej terapii.Oferujemy Kursy Pierwszej Pomocy dla firm, instytucji, organizacji oraz dla osób indywidualnych. Prowadzone są przez doświadczonych Ratowników Medycznych na najwyższym poziomie. Zapewniamy najwyższa jakość edukacji oraz skuteczność w nauczaniu. Proponujemy Międzynarodowy Transport Medyczny. Nasze zespoły transportują pacjentów z każdego zakątka Europy. Naszą specjalnością są trudne transporty pacjentów wymagających stałej, specjalistycznej opieki. Zabezpieczenie Medyczne Imprez masowych i o podwyższonym ryzyku prowadzone przez naszą Firmę zapewni bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 • Transport medyczny Łódź

  Najcenniejszą rzeczą każdego człowieka jest jego własne zdrowie – zadbaj o swoje z firmą Max-Med. Max-Med to profesjonalne usługi pielęgniarskie, transport medyczny oraz sanitarny, a także zabezpieczanie imprez masowych. Z pełną ofertą firmy Max-Med mogą się Państwo zapoznać na jej stronie internetowej. Na stronie są również podane ceny za poszczególne usługi oraz dokładny opis pełnionych świadczeń.

 • AGAMED TRANS transport międzynarodowy

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Agamed Trans. Jesteśmy firmą z Warszawy, jaka specjalizuje się w prywatnym przewozie medycznym i sanitarnym. Zakres naszych usług obejmuje transport międzynarodowy i lotniczy, przewóz chorych do domów, domów opieki, hospicjów czy na wizyty lekarskie, transport krwi, odtruwanie poalkoholowe, przewóz osób niepełnosprawnych, z uzależnieniami oraz wiele innych. Poza tym proponujemy zabezpieczenie imprez masowych. Zapewniamy fachową obsługę, opiekę ratowników oraz konkurencyjne ceny. Więcej na witrynie www.

 • Przewozy chorych Janusz Piskorowski

  Firma PRZEWOZY CHORYCH zapewnia transport na noszach lub fotelu wyjazdowym do placówek medycznych, domów prywatnych, domów opieki i ośrodków opiekuńczych. Chociaż nie jesteśmy pogotowiem, zatrudniamy przeszkolony personel. Pojazdy nasze nie są wyposażone w sprzęt interwencji kryzysowej, nacisk raczej kładzie się na komfort pacjenta i bezpieczny transport. Czy to na wizytę u lekarza, ślub, zjazd rodzinny, lub popołudniową wizytę u znajomych, zadzwoń do nas a my Ci dowieziemy. Nie przegap okazji, aby twoja mama mogła być transportowana do Ciebie do domu na kilka godzin.

 • Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H

  TRANSPORT MEDYCZNY NA TERENIE MAZOWSZA. OFERUJEMY TRANSPORT MEDYCZNY osób do takich miejsc jak:
  -szpitale
  -badania
  -domu opieki
  -sanatorium
  -lotnisko
  -imprezy okolicznościowe
  -konsultacje lekarskie
  i inne.
  Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne niezbędne do wykonywania transportu chorych w sposób jak najbardziej odpowiedni do klienta. Ambulanse nasze są wyposażone w nosze oraz sprzęt niezbędny do obsługi każdego chorego.
  W ramach usługi oferujemy także zniesienie i ewentualnie wniesienie chorego po schodach.
  Posiadamy wyszkolony personel medyczny niezbędny do dozoru nad osobą przewożoną.
  W skład personelu wchodzą : kierowca posiadający uprawienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym oraz wykwalifikowany ratownik.
  Koszt naszych usług jest elastyczny i dopasowany na miarę każdego portfela.
  Pamiętaj bycie chorym nie oznacza ciągłe siedzenie w domu. Jesteśmy po to aby każda chora osoba poczuła iż jest ktoś kto na każde zawołanie zabierze w wyszukane miejsce. ZADZWOŃ