Transport chorych

Transport chorych

Ocena: 2.8/10 (35 głosów)Firma Specjal-Trans od 2001 roku świadczy usługi transportu medycznego i międzynarodowego transportu chorych dla osób prywatnych, instytucji i firm. Specjalizujemy się w specjalistycznym transporcie medycznym chorych na terenie Polski i Europy oraz transporcie osób dializowanych.
Na rynku w branży medycznej i transportu medycznego działamy już od 2001 roku ciągle poszerzając nasz zakres usług i podnosząc je na coraz wyższy poziom.

Firma Specjal-Trans powstała w 2001 roku jako jednoosobowa firma przewożąca osoby dializowane z miejsca zamieszkania do szpitala. Raczkując na rynku budowała kapitał a pozyskując klientów zwiększała swój zasięg na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.Podobne strony
 • Przewozy chorych Janusz Piskorowski

  Firma PRZEWOZY CHORYCH zapewnia transport na noszach lub fotelu wyjazdowym do placówek medycznych, domów prywatnych, domów opieki i ośrodków opiekuńczych. Chociaż nie jesteśmy pogotowiem, zatrudniamy przeszkolony personel. Pojazdy nasze nie są wyposażone w sprzęt interwencji kryzysowej, nacisk raczej kładzie się na komfort pacjenta i bezpieczny transport. Czy to na wizytę u lekarza, ślub, zjazd rodzinny, lub popołudniową wizytę u znajomych, zadzwoń do nas a my Ci dowieziemy. Nie przegap okazji, aby twoja mama mogła być transportowana do Ciebie do domu na kilka godzin.

 • Transport Sanitarny Medyczny Chorych i Niepełnosprawnych Łódź

  Nasza firma oferuje profesjonalny transport osób chorych i niepełnosprawnych. Zapewniamy bezpieczny - punktualny i szybki transport specjalistyczny. Posiadamy karetki klimatyzowane w każdej jest zespół 2 osobowy. Pracownicy w ramach transport znoszą i wnoszą pacjenta na dowolne piętro. Podstawowy transport kosztuje 80 zł w jedną stronę w tej cenie otrzymujecie Państwo profesjonalną kompleksową usługę przewozu pacjenta. Na czas transportu i wizyty u lekarza użyczamy nieodpłatnie wózek inwalidzki by usprawnić Państwu poruszanie się. Oferujemy również transport osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Posiadamy atestowane mocowania i pasy do transport niepełnosprawnych.

 • Transport medyczny Łódź

  Najcenniejszą rzeczą każdego człowieka jest jego własne zdrowie – zadbaj o swoje z firmą Max-Med. Max-Med to profesjonalne usługi pielęgniarskie, transport medyczny oraz sanitarny, a także zabezpieczanie imprez masowych. Z pełną ofertą firmy Max-Med mogą się Państwo zapoznać na jej stronie internetowej. Na stronie są również podane ceny za poszczególne usługi oraz dokładny opis pełnionych świadczeń.

 • Medicalcare24: transport medyczny

  Transport pacjenta dzięki firmie Medical Care 24, to bezpieczny, pewny przejazd, który świadczony jest przez firmę na bardzo wysokim poziomie. Medical Care zaprasza do współpracy w zakresie transportowania Pacjentów, a także sprzętów medycznych. Firma jest elastyczna na wszystkie formy współpracy. Transport świadczony jest w dowolne, wybrane miejsce. Może dotyczyć przewiezienia pacjenta do szpitala, przychodni, pracowni diagnostycznej, sanatorium, ośrodków rehabilitacyjnych i innych miejsc tego typu.

 • AGAMED TRANS transport międzynarodowy

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Agamed Trans. Jesteśmy firmą z Warszawy, jaka specjalizuje się w prywatnym przewozie medycznym i sanitarnym. Zakres naszych usług obejmuje transport międzynarodowy i lotniczy, przewóz chorych do domów, domów opieki, hospicjów czy na wizyty lekarskie, transport krwi, odtruwanie poalkoholowe, przewóz osób niepełnosprawnych, z uzależnieniami oraz wiele innych. Poza tym proponujemy zabezpieczenie imprez masowych. Zapewniamy fachową obsługę, opiekę ratowników oraz konkurencyjne ceny. Więcej na witrynie www.

 • www.centrumdpd.pl - transport produktów leczniczych

  Firma Centrum DPD, której siedziba zlokalizowana została w Warszawie, oferuje kontrahentom usługi związane z przystosowaniem do wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Stworzony przez nas zespół składa się z wykwalifikowanych ludzi o wieloletnim doświadczeniu i komplementarnych specjalnościach, dlatego możemy zagwarantować kompletność oraz świetną jakość proponowanych usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, zapewniając dopasowanie zakresu usług do wskazanych przez klienta oczekiwań. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 • transportmedyczny.net.pl

  Firma Petrus Trans-Med w Warszawie specjalizuje się w transporcie medycznym oraz sanitarnym. Organizujemy również szkolenia i pokazy w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej dla różnorodnych grup zawodowych oraz wiekowych. Ponadto zapewniamy wszechstronne zabezpieczanie medyczne imprez masowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu osób niepełnosprawnych, starszych i chorych. Organizujemy transport między szpitalami, dowozimy na zabiegi oraz wizyty lekarskie, a także do sanatoriów na obszarze Polski i Europy. Wszystkich zainteresowanych przedłożoną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową.