Transport medyczny

 • www.centrumdpd.pl - transport produktów leczniczych

  www.centrumdpd.pl - transport produktów leczniczych

  Firma Centrum DPD, której siedziba zlokalizowana została w Warszawie, oferuje kontrahentom usługi związane z przystosowaniem do wymagań Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej. Stworzony przez nas zespół składa się z wykwalifikowanych ludzi o wieloletnim doświadczeniu i komplementarnych specjalnościach, dlatego możemy zagwarantować kompletność oraz świetną jakość proponowanych usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, zapewniając dopasowanie zakresu usług do wskazanych przez klienta oczekiwań. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 15 06 2016 szczegóły wpisu
 • AGAMED TRANS transport międzynarodowy

  AGAMED TRANS transport międzynarodowy

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Agamed Trans. Jesteśmy firmą z Warszawy, jaka specjalizuje się w prywatnym przewozie medycznym i sanitarnym. Zakres naszych usług obejmuje transport międzynarodowy i lotniczy, przewóz chorych do domów, domów opieki, hospicjów czy na wizyty lekarskie, transport krwi, odtruwanie poalkoholowe, przewóz osób niepełnosprawnych, z uzależnieniami oraz wiele innych. Poza tym proponujemy zabezpieczenie imprez masowych. Zapewniamy fachową obsługę, opiekę ratowników oraz konkurencyjne ceny. Więcej na witrynie www.

  Data dodania: 04 02 2016 szczegóły wpisu
 • Transport chorych

  Transport chorych

  Firma Specjal-Trans od 2001 roku świadczy usługi transportu medycznego i międzynarodowego transportu chorych dla osób prywatnych, instytucji i firm. Specjalizujemy się w specjalistycznym transporcie medycznym chorych na terenie Polski i Europy oraz transporcie osób dializowanych.
  Na rynku w branży medycznej i transportu medycznego działamy już od 2001 roku ciągle poszerzając nasz zakres usług i podnosząc je na coraz wyższy poziom.

  Firma Specjal-Trans powstała w 2001 roku jako jednoosobowa firma przewożąca osoby dializowane z miejsca zamieszkania do szpitala. Raczkując na rynku budowała kapitał a pozyskując klientów zwiększała swój zasięg na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego.

  Data dodania: 21 08 2014 szczegóły wpisu
 • Medicalcare24: transport medyczny

  Medicalcare24: transport medyczny

  Transport pacjenta dzięki firmie Medical Care 24, to bezpieczny, pewny przejazd, który świadczony jest przez firmę na bardzo wysokim poziomie. Medical Care zaprasza do współpracy w zakresie transportowania Pacjentów, a także sprzętów medycznych. Firma jest elastyczna na wszystkie formy współpracy. Transport świadczony jest w dowolne, wybrane miejsce. Może dotyczyć przewiezienia pacjenta do szpitala, przychodni, pracowni diagnostycznej, sanatorium, ośrodków rehabilitacyjnych i innych miejsc tego typu.

  Data dodania: 15 08 2014 szczegóły wpisu
 • Transport medyczny Łódź

  Transport medyczny Łódź

  Najcenniejszą rzeczą każdego człowieka jest jego własne zdrowie – zadbaj o swoje z firmą Max-Med. Max-Med to profesjonalne usługi pielęgniarskie, transport medyczny oraz sanitarny, a także zabezpieczanie imprez masowych. Z pełną ofertą firmy Max-Med mogą się Państwo zapoznać na jej stronie internetowej. Na stronie są również podane ceny za poszczególne usługi oraz dokładny opis pełnionych świadczeń.

  Data dodania: 22 12 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Transport medyczny - nowa strona:

Adres: