• TRANSPORT KATOWICE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

transport Katowice

 • Transport mebli Katowice

  Dzięki naszej ofercie przeprowadzka nigdy nie będzie już trudnością! Kompleksowo pomagamy przy przeprowadzkach, zawsze dopasowując ich zakres do potrzeb klientów. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniej jakości usług, pomocy na wszystkich etapach przeprowadzki, wówczas już teraz zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Z nami przeprowadzka będzie szybka, bezpieczna i wygodna. Swoje usługi kierujemy do firm, instytucji i osób prywatnych.

 • Przeprowadzki Katowice

  Firma transportowa Trans Taxi Katowice od dłuższego czasu specjalizująca się w usługach przeprowadzki na najwyższym poziomie pragnie przedstawić państwu swoją szeroką ofertę. Przeprowadzki z jednego miejsca na drugie to jedno z najbardziej wymagających usług transportowych. Dla tego typu zadań potrzeba ludzi z odpowiednim doświadczeniem i pewnym obyciem w branży. Przyjęcie odpowiedzialności za powierzone mienie to nie mały balast. Praca pod tak duża presją wymaga dużej determinacji załogi. Dobytek całego życia musi się znaleźć w zaufanych rękach. Trans Taxi z Katowic jest w stanie unieść na swoich barkach tą odpowiedzialność o czym świadczą rekomendacje naszej firmy. Gotowość do odpowiedniego zabezpieczenia transportowanych mebli i rzeczy, do czego używamy najlepszych materiałów pakowych takich jak folia bąbelkowa, stretch, tektura, koce i gąbki. Nasza firma przeprowadzkowa usługi prowadzi na terenie całego kraju preferując w szczególności Śląsk.

 • Usługi Transportowe Katowice - taxi bagażowe,

  Firma Usługi Transportowe działa w branży już od 30 lat. Oferujemy Państwu transport na terenie Katowic oraz na obszarze całego Śląska. Ponadto nasze taxi bagażowe zapewnia usługi przewozowe na terytorium całego państwa.
  Nasze usługi transportowe wyróżnia: Fachowość, niezawodność oraz przystępne ceny. Dbamy o punktualność i zadowolenie naszych klientów.
  Usługi Transportowe Katowice dysponują samochodem Mercedes Sprinter 412, który posiada zabudowę kontenerową wraz z windą załadowczą.
  Wewnątrz pojazdu znajdują się pasy do mocowania ładunków. Wymiary kontenera: dł. 4.45 m, szer. 2.10 m, wys. 2 m. Parametry samochodu: ładowność przewożonych ładunków do 2 ton. Nośność windy do 750 kg.
  Na cenę usługi wykonywanej przez nasze taxi bagażowe składa się kilka czynników:
  - Ilość czasu potrzebna do wykonania usługi przewozowej
  - Dystans trasy do pokonania w km
  - Ewentualna pomoc przy załadunku oraz rozładunku
  Zapraszamy do współpracy!

 • Transport międzynarodowy Katowice, spedycja międzynarodowa - Fastigo.pl

  W obecnych czasach transport międzynarodowy albo inaczej mówiąc spedycja międzynarodowa należy do dynamicznie rozwijających się gałęzi działalności. W tym zakresie najważniejsze są precyzja, elastyczność bezpieczeństwo. Wszystko to zapewni Państwu przedsiębiorstwo FASTIGO LOGISTICS! Domeną naszej firmy jest w szerokim zakresie pojęty transport Katowice. Domeną naszej działalności jest zarówno transport międzynarodowy, spedycja międzynarodowa. Dysponujemy taborem ciągników siodłowych z naczepami oraz mamy podpisane umowy z zaufanymi przewoźnikami co zapewnia profesjonalne przeprowadzenie przyjętych zleceń, a wysoka specjalizacja oraz wiedza o rynku pozwala na oferowanie niskich stawek Nasza propozycja zawiera całościową obsługę transportową towarów. Dbamy o to, aby oferowany transport Katowice był usługą na najwyższym poziomie.