Transport mebli Katowice

Transport mebli Katowice

Ocena: 3.8/10 (16 głosów)Dzięki naszej ofercie przeprowadzka nigdy nie będzie już trudnością! Kompleksowo pomagamy przy przeprowadzkach, zawsze dopasowując ich zakres do potrzeb klientów. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniej jakości usług, pomocy na wszystkich etapach przeprowadzki, wówczas już teraz zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Z nami przeprowadzka będzie szybka, bezpieczna i wygodna. Swoje usługi kierujemy do firm, instytucji i osób prywatnych.Podobne strony
 • Przeprowadzki Wrocław

  Firma Oksel istnieje na rynku już od 1994 roku. Działamy zarówno na rynku krajowym jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Zajmuje się przygotowaniem i organizacją przeprowadzek:
  * Firm
  * Prywatnych
  * Studia muzyczne
  * Archiwa
  * Hale produkcyjne, itp.
  oraz transportem specjalistycznym:
  * Elektronika precyzyjna
  * Pianina, fortepiany
  * Kasy pancerne, sejfy, itp.
  Pamiętaj: szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu
  Główna działalność firmy to:
  * przeprowadzki osób prywatnych
  * przeprowadzki firm
  * transport specjalistyczny
  Jeżeli chcą Państwo zniwelować do minimum dyskomfort i dezorganizację jakie towarzyszą prawie każdej przeprowadzce, zapraszamy do korzystania z naszych usług. Elastyczność naszych struktur oraz doświadczenie zdobyte przy realizacji dużych projektów logistycznych dają Państwu gwarancję co do jakości i terminowości naszych usług, bez względu na skalę proponowanego przedsięwzięcia.
  Przeprowadzki Katowice, oksel, kontakt

 • Przeprowadzki Lublin

  Nie wiesz jak zabrać się za przeprowadzkę? Zaufaj sprawdzonej i zaufanej firmie na rynku, która zajmuje się kompleksową obsługą przeprowadzek na terenie Lublina. Naszą główną specjalizacją jest transport towarów o różnych Gabarach jak i przeprowadzki. Swoje usługi świadczymy w okolicach Lublina. Wejdź na nasza stronę - przeprowadzki Lublin - oraz zobacz pełną ofertę. Udana i sprawna przeprowadzka?? Tylko z naszą firmą Altar.

 • Fortis przeprowadzki

  Firma Fortis przeprowadzki to specjalistyczna firma świadcząca usługi przeprowadzkowe na terenie województwa Łódzkiego.
  Przedsiębiorstwo od momentu powstania przykładało szczególną uwagę do świadczenia usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie oraz ciągłego doskonalenia standardów obsługi klienta.
  Firma Fortis przeprowadzki realizuje swoje usługi w oparciu o wyznaczone wymogi jakościowe dotyczą one zarówno obsługi klienta jak i realizacji przeprowadzki przez ekipę Fortis.
  W zakresie obsługi klienta wyznaczone są następujące standardy:
  - poinformowanie klienta o całkowitych kosztach realizacji przeprowadzki przez firmę Fortis przeprowadzki,
  - poinformowanie klienta o zakresie realizacji przeprowadzki, to znaczy co klient zrobi we własnym zakresie a co pozostawi do zrobienia pracownikom firmy Fortis przeprowadzki,
  - wcześniejsze poinformowanie klienta o możliwych zmianach w realizacji usługi np. opóźnieniach
  W zakresie wykonywania przeprowadzki przez ekipę Fortis wyznaczone są następujące standardy:
  - wszystkie meble podczas przeprowadzki muszą zostać starannie zabezpieczone folią ochronna stretch, folią bom-belkową oraz tekturą falistą,
  - meble muszą być noszone przez pracowników w odpowiedni sposób w myśl zasady, że dla każdej pracy fizycznej istnieje najlepszy sposób jej wykonywania,
  - wszystkie meble przewożone przez firmę Fortis przeprowadzki muszą zostać dodatkowo zabezpieczone przekładkami przeprowadzkowymi oraz umocowane do burty kontenera przeprowadzkowego, tak aby dojechały do miejsca rozładunkowego w nienaruszonym stanie,
  - podczas przeprowadzki pracownicy firmy Fortis przeprowadzki pozostają do dyspozycji klienta również w zakresie wyboru wariantów przeprowadzkowych np. wyboru rodzaju zabezpieczeń, mają doradzać klientowi w sposób dla niego korzystny, dzięki czemu klient nie będzie czuł się oszukany przez firmę Fortis przeprowadzki.
  Firma Fortis przeprowadzki Łódź posiada profesjonalną stronę internetową, zawierająca następujące informacje:
  - o firmie Fortis przeprowadzki
  - oferta Fortis przeprowadzki
  - cennik Fortis przeprowadzki
  - kontakt Fortis przeprowadzki
  - poradnik Fortis przeprowadzki
  - transport pianin Fortis przeprowadzki
  W zakładce przperowadzki Łódź cennik znajdują się podstawowe informacje dotyczące cen usług świadczonych przez Fortis przeprowadzki. Ceny rozpoczynają się od 80 zł za godzinę pracy ekipy przeprowadzkowej.
  W zakładce przeprowadzki Łódź oferta znajduje się pełna oferta przedsiębiorstwa dotyczy ona między innymi:
  -przeprowadzek lokalnych
  -przeprowadzek krajowych i międzynarodowych
  -transportu i wnoszenia pianin
  -transportu sprzętu AGD
  -likwidacji mieszkań
  -zabezpieczeń przewożonych mebli
  -montażu i demontażu mebli
  -magazynowania mienia
  -przeprowadzek firm
  -transportu ciężkich urządzeń

 • Jerzy Rejmer Usługi Transportowe

  Firma J. Rejmer PRZEPROWADZKI - PRZEWOZY SPECJALISTYCZNE udostępnia transportową pomoc w przeprowadzkach każdego rodzaju. Mamy długoletnie doświadczenie, dzięki, jakiemu możemy gwarantować naszym klientom usługi naprawdę najlepszej jakości. Pracujemy dla biur i dla ludzi prywatnych.

 • Transport mebli Wrocław

  Naszymi samochodami szybko i w komfortowych warunkach przetransportujecie swoje meble i inne przedmioty z miejsca na miejsce. We Wrocławiu mało kto może poszczycić się takim bagażem doświadczeń jak my. Dodatkowo możemy za was zająć się znoszeniem i wnoszeniem. U nas za kompleksową usługę zapłacicie mniej niż u konkurencji. Przekonaj się o tym zamawiając u nas darmową i niezobowiązującą wycenę usługi.

 • Przeprowadzki Radom

  Kompletna oferta na przeprowadzki w jednym miejscu.

  Mając na względzie Twój komfort zapewniamy kompleksową ofertę przeprowadzek w atrakcyjnej cenie. Staramy się spełnić oczekiwania Naszych Klientów dlatego w ofercie posiadamy usługi przeprowadzkowe, jak również utylizacji odpadów po przeprowadzce.

  Gwarantujemy bezpieczny załadunek, przewóz oraz rozładunek w miejscu przeznaczenia, staranne opakowanie.

 • Przpeorwadzki DTD

  Przeprowadzki jakie oferuje firma DTD to bardzo kompleksowe usługi które przydadzą się nie tylko podczas zmiany miejsca zamieszkania ale także jeśli potrzebny jest nam profesjonalny transport. DTD to gwarancja szybkiej i sprawnej przeprowadzki. Do dyspozycji klientów firma zostawia wiele pojazdów przystosowanych do przewozów nawet wielkogabarytowych mebli czy sprzętów. To sprawia, że uniwersalność to największa zaleta firmy.

 • Transjerzy.pl

  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Trans-Jerzy, która mieści się w podwarszawskiej Zielonce. Od 2007 roku zajmujemy się profesjonalnym przewozem towaru, mebli, materiałów budowlanych jak i sprzętu RTV czy AGD. Można nam zlecić przeprowadzki oraz całodobowe usługi transportowe. Posiadamy odpowiednio przystosowaną flotę samochodową jak i doświadczonych kierowców i pracowników. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej wiadomości o ofercie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

 • www.przeprowadzkiwarszawa.eu PRZEPROWADZKI

  Bezusterkowe przeprowadzki, usługi transportowe, a także transport we wyznaczone miejsca unikalnych przedmiotów, sejfów, instrumentów muzycznych czy dzieł sztuki oferuje firma Transportwawa24 z Podolszyna. Zapewniamy prawidłowy przebieg każdej przeprowadzki - bezpiecznie, wygodnie i zawsze na czas. Pomagamy także w załadunku, rozładunku, demontażu i montażu mebli. Świadczymy także usługi w ramach auto taxi, przewozimy pojedyncze przedmioty, takie jak pralka czy lodówka bądź na życzenie, na czas remontu przechowamy meble. W ramach usług proponujemy również utylizację mebli, AGD i sprzętu RTV. Zapraszamy!

 • Przeprowadzki mieszkań i firm w Warszawie

  Przeprowadzki Warszawa nr 1 to profesjonalne przeprowadzki w najlepszym wydaniu w Warszawie i okolicy. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli i innych dużych przedmiotów wykonany przez kadrę rzetelnych doświadczonych pracowników, którzy szybko i perfekcyjnie realizują powierzoną im przeprowadzkę.
  Naszych samochody dysponują elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów.
  W Warszawie realizujemy przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki biur i przeprowadzki firm oraz transport mebli i transport dużych instrumentów muzycznych.
  Nasze kwalifikacje i doświadczenie w przeprowadzkach w Warszawie pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej oraz jej terminowość.
  Cennik przeprowadzki prosimy zamawiać telefonicznie lub na stronie www.tanieprzeprowadzkiwarszawa.pl