Agencja muzyczna MUSIX

Agencja muzyczna MUSIX

Ocena: 1.8/10 (53 głosów)Musix jest wyjątkową agencją muzyczną. To wspólne dzieło stworzone przez pasjonatów muzyki. Jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej oraz doświadczonymi, na co dzień koncertującymi artystami. Muzyka to cały nasz świat i na tym znamy się najlepiej. Dzięki bogatemu doświadczeniu i odpowiedniej edukacji potrafimy spełnić wszelkie muzyczne życzenia i zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy w stanie zorganizować oprawę muzyczną każdej imprezy i w każdym stylu.Podobne strony
  • Stage-Music - profesjonalne zespoły muzyczne

    Na rynku muzycznym działamy od 2000 roku, nie ograniczając się terytorialnie. Śląsk, Małopolska i teren opolskiego to dotychczas największa ilość naszych klientów, pragnących bawić się przy dobrej muzyce. Mamy nadzieję, iż przedstawiona oferta współpracujących z nami profesjonalnych zespołów muzycznych, światowej klasy chórów, utytułowanych artystów, wykonawców, prezenterów muzycznych, DJ-ów, jak również zespołów, kapel i orkiestr weselnych, w pełni zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Setki imprez na koncie tj.: prestiżowe imprezy firmowe, imprezy integracyjne, eventy, Bale Sylwestrowe, Studniówki, wesela, uroczystości kościelne, obsługiwanych przez Agencję STAGE MUSIC pozwala nam twierdzić, iż korzystając z naszych usług również Państwa impreza stanie się niezapomnianą, oczywiście tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

  • Agencja koncertowa Armeniac

    Agencja koncertowa Armeniac to grupa profesjonalistów, z pasją oddających się swojej pracy, którą jest szczegółowe planowanie i organizacja koncertów na światowym poziomie. Armeniac jest polską filią rosyjskiej firmy Forpostart, stąd też posiada duże doświadczenie w pracy z gwiazdami rosyjskiej, ale także i światowej muzyki. Na rynku wyróżnia ich profesjonalizm i fachowość oraz bardzo dobrze zorganizowane zarządzanie. Elastyczność, komunikatywność i zaangażowanie daje zaś gwarancję stworzenia i realizacji projektu świetnej imprezy.