Agencje

Agencje - ostatnio dodane strony

 • Mieszkania dla seniora Lublin - VillaZakatek.pl

  Mieszkania dla seniora Lublin - VillaZakatek.pl

  VILLA ZAKĄTEK to idealne miejsce dla osób w wieku 50+, które szukają nie tylko mieszkania, ale i miejsca z prawdziwym poczuciem wspólnoty. Nasze apartamenty dla seniorów w Lublinie oferują różnorodność metraży i rozkładów, wszystkie z łatwym dostępem do wind, bezprogowymi wejściami i bezpiecznymi instalacjami. Dzięki temu seniorzy mogą cieszyć się komfortem i niezależnością, ceniąc sobie jednocześnie bliskość sąsiadów i wspólne przestrzenie.

  Data dodania: 15 05 2024 szczegóły wpisu
 • Biuro nieruchomości Wejherowo - nieruchomoscikaszuby.pl

  Biuro nieruchomości Wejherowo - nieruchomoscikaszuby.pl

  BIURO NIERUCHOMOŚCI KASZUBY w Gdyni to Twój zaufany partner w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Zlokalizowane w sercu Trójmiasta, nasze biuro oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa, zapewniając profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie transakcji. Dzięki głębokiej znajomości lokalnego rynku, BIURO NIERUCHOMOŚCI KASZUBY jest idealnym wyborem dla osób szukających domu, mieszkania czy działki w Gdyni.

  Data dodania: 16 04 2024 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenie auta Bemowo - globalfg.pl

  Ubezpieczenie auta Bemowo - globalfg.pl

  Zapewniamy kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorstw. Nasze ubezpieczenia majątkowe i odpowiedzialności cywilnej, a także pakietowe rozwiązania dla różnych branż, gwarantują solidną ochronę i stabilność biznesu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Indywidualne podejście i profesjonalizm to podstawa naszych usług. Oferujemy również specjalistyczne ubezpieczenia dostosowane do specyfiki danej branży i działalności gospodarczej.

  Data dodania: 22 03 2024 szczegóły wpisu
 • GRAFTON Studio graficzne

  GRAFTON Studio graficzne

  Agnieszka i Jacek Ekstowicz zajmujemy się grafiką się od 20 lat. Ukończyliśmy studia z zakresu grafiki komputerowej i wzornictwa. Pracowaliśmy w kilku agencjach reklamowych oraz drukarniach a także w dużych dziennikach ogólnokrajowych. Obecnie wykonujemy ten zawód na własny rachunek. Doświadczenie zawdzięczamy wykonaniu wielu projektów związanych z oprawą graficzną. W naszym studiu graficznym Grafton jesteśmy w stanie przygotować zarówno projekty twarde takie jak gotowe do wydruku ulotki czy plakaty, wizytówka, banery reklamowe oraz wszelkie inne formy grafiki użytkowej.

  Jesteśmy freelancerami tworzymy własne studio graficzne, co oznacza, że wybierając numer telefonu podany na stronie, kontaktujesz się bezpośrednio z nami, nie przez agencję czy innego pośrednika, a więc wszystkie ustalenia i negocjacje odbywają się tylko z nami. Dzięki temu mogę lepiej poznać Twoje potrzeby odnośnie projektu, a tym samym przygotować projekt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.


  Specjalizujemy się w projektowaniu logo oraz budowaniu ładnego i profesjonalnego wizerunku marki. W naszej ofercie można znaleźć wszelkiego typu projekty graficzne, które wykonuję na potrzeby zarówno firm jak i osób prywatnych. Stacjonarnie nasze studio graficzne mieści się w Gdańsku, jednak wszystkie zlecenia realizujemy zdalnie. Dzięki temu całą moją uwagę poświęcamy realizowanym projektom, co przekłada się na ich jakość, skuteczność i indywidualnie dopasowany charakter.

  Nasze prace cechuje harmonia i wysoki poziom estetyczny, jesteśmy na bieżąco z panującymi trendami, więc możesz mieć pewność, że Twój projekt będzie spełniał wymogi obowiązujące aktualnie w designie. Interesuje Cię projektowanie grafiki takiej jak plakaty, wizytówki, ulotki, grafiki na facebook lub inne materiały reklamowe a może po prostu szukasz grafika? Zatem idealnie trafiłeś!

  Wykonujemy projektowanie grafiki dla firm z całej Polski, z takich miast jak Poznań, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Opole, Warszawa, Gniezno.

  Każda marka, która ma zaistnieć w szerszej świadomości klienta, powinna zostać ukazana z jak najlepszej strony. Logo, które łatwo zapada w pamięć, profesjonalna wizytówka, czytelna strona internetowa, kompletny katalog, przykuwające wzrok banery, przemyślane ulotki i plakaty są dzisiaj niezbędne, by móc pozyskać nowych klientów i przykuć uwagę tych stałych. Gwarantuję wysoką jakość wykonanych projektów, dobry kontakt i elastyczność. Spójna i dobrze wykonana identyfikacja wizualna to podstawa udanej marki.

  Pośród dużej konkurencji żadna dobra marka nie potrafi obejść się bez profesjonalnego, wzbudzającego zaufanie wizerunku, który przyciąga klientów.

  Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą usług graficznych nie tylko graficznych

  Data dodania: 10 03 2024 szczegóły wpisu
 • Biuro nieruchomości Warszawa - KrystianBiarda.com

  Biuro nieruchomości Warszawa - KrystianBiarda.com

  Krystian Biarda prowadzi biuro nieruchomości w Warszawie, które specjalizuje się w zaawansowanych rozwiązaniach na rynku nieruchomości. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi i metod, Krystian zapewnia swoim klientom skuteczną prezentację i promocję nieruchomości, co przekłada się na szybkie i efektywne transakcje. Jego profesjonalizm i innowacyjne podejście sprawiają, że każda nieruchomość w jego rękach znajdzie idealnego kupca lub najemcę.

  Data dodania: 31 01 2024 szczegóły wpisu
 • Detektyw Białystok - DetektywSherlock.pl

  Detektyw Białystok - DetektywSherlock.pl

  Biuro Detektywistyczne Sherlock & Partnerzy to zespół doświadczonych detektywów o globalnym zasięgu działania. Nasza firma, z siedzibą w Białymstoku, jest licencjonowana i działa na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Tworzymy ekipę byłych oficerów Służb Specjalnych, CBŚP i Policji, którzy przez lata zdobywali nieocenione doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy gotowi Państwu pomóc!

  Data dodania: 10 10 2023 szczegóły wpisu
 • Agencja Eventowo-Marketingowa - TopEvent.pl

  Agencja Eventowo-Marketingowa - TopEvent.pl

  Top Event to więcej niż agencja eventowa. To zespół, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia, tworząc niezapomniane doświadczenia. Nasza ekipa, składająca się z artystów, techników oraz doświadczonych organizatorów, ma na swoim koncie liczne udane realizacje - od bankietów firmowych po zamknięte imprezy klubowe i halowe. Z nami Twoje wydarzenie zyska nowy wymiar, kliknij i sprawdź!

  Data dodania: 18 09 2023 szczegóły wpisu
 • Private detective - detective.pl

  Private detective - detective.pl

  Agencja detektywistyczna Temida zatrudnia licencjonowanych detektywów oraz specjalistów z różnych dziedzin. Ich skuteczność w pracy to efekt lat doświadczenia, zaangażowania oraz nieustannego rozwoju w dziedzinie kryminalistyki. Prywatni detektywi korzystają również z szerokiej sieci kontaktów, które zyskali dzięki lata pracy. Biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie. Odwiedź stronę internetową Agencji detektywistycznej Temida, by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 05 05 2023 szczegóły wpisu
 • Ochrona szczecin firmy ironsecurity.pl

  Ochrona szczecin firmy ironsecurity.pl

  Firma ochroniarska Iron Security z siedzibą w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Zajmujemy się zabezpieczaniem imprez sportowych, koncertów muzycznych, wydarzeń o charakterze kulturalnym i innych imprez masowych. Oferujemy wszechstronne usługi w zakresie ochrony osób, obiektów i mienia. Gwarantujemy całodobową ochronę życia i zdrowia, nietykalność osobistą, osłonę przed aktami wandalizmu, a dodatkowo fachowe zabezpieczenie przed włamaniami oraz kradzieżami. Zapewniamy także konsulting m.in. w zakresie wewnętrznych audytów, zabezpieczeń i przygotowania do certyfikacji. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 04 04 2023 szczegóły wpisu
 • certyfikat pochodzenia eur 1 ac-grand.pl

  certyfikat pochodzenia eur 1 ac-grand.pl

  Agencja Celna GRAND z siedzibą w Bydgoszczy ma wieloletnie doświadczenie w usługach celnych. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów celnych oraz zgłaszaniem towarów w procedurze uproszczonej, a dodatkowo przygotowaniem niezbędnych dokumentów związanych z odroczeniem płacenia podatku VAT. Oferujemy zabezpieczania płatności długu celno-podatkowego. Wnosimy odwołania oraz inne wnioski podlegające rozpatrzeniu przez organy celne. Składamy zabezpieczenia majątkowe i dysponujemy kwotami z tych zabezpieczeń. Zapewniamy pośrednictwo w obrocie międzynarodowym. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 16 03 2023 szczegóły wpisu