Agencje

Agencje - ostatnio dodane strony

 • Detektyw Białystok - DetektywSherlock.pl

  Detektyw Białystok - DetektywSherlock.pl

  Biuro Detektywistyczne Sherlock & Partnerzy to zespół doświadczonych detektywów o globalnym zasięgu działania. Nasza firma, z siedzibą w Białymstoku, jest licencjonowana i działa na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Tworzymy ekipę byłych oficerów Służb Specjalnych, CBŚP i Policji, którzy przez lata zdobywali nieocenione doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju spraw. Dzięki naszym umiejętnościom jesteśmy gotowi Państwu pomóc!

  Data dodania: 10 10 2023 szczegóły wpisu
 • Agencja Eventowo-Marketingowa - TopEvent.pl

  Agencja Eventowo-Marketingowa - TopEvent.pl

  Top Event to więcej niż agencja eventowa. To zespół, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego zlecenia, tworząc niezapomniane doświadczenia. Nasza ekipa, składająca się z artystów, techników oraz doświadczonych organizatorów, ma na swoim koncie liczne udane realizacje - od bankietów firmowych po zamknięte imprezy klubowe i halowe. Z nami Twoje wydarzenie zyska nowy wymiar, kliknij i sprawdź!

  Data dodania: 18 09 2023 szczegóły wpisu
 • Private detective - detective.pl

  Private detective - detective.pl

  Agencja detektywistyczna Temida zatrudnia licencjonowanych detektywów oraz specjalistów z różnych dziedzin. Ich skuteczność w pracy to efekt lat doświadczenia, zaangażowania oraz nieustannego rozwoju w dziedzinie kryminalistyki. Prywatni detektywi korzystają również z szerokiej sieci kontaktów, które zyskali dzięki lata pracy. Biuro detektywistyczne znajduje się w Warszawie. Odwiedź stronę internetową Agencji detektywistycznej Temida, by dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 05 05 2023 szczegóły wpisu
 • Ochrona szczecin firmy ironsecurity.pl

  Ochrona szczecin firmy ironsecurity.pl

  Firma ochroniarska Iron Security z siedzibą w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Zajmujemy się zabezpieczaniem imprez sportowych, koncertów muzycznych, wydarzeń o charakterze kulturalnym i innych imprez masowych. Oferujemy wszechstronne usługi w zakresie ochrony osób, obiektów i mienia. Gwarantujemy całodobową ochronę życia i zdrowia, nietykalność osobistą, osłonę przed aktami wandalizmu, a dodatkowo fachowe zabezpieczenie przed włamaniami oraz kradzieżami. Zapewniamy także konsulting m.in. w zakresie wewnętrznych audytów, zabezpieczeń i przygotowania do certyfikacji. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 04 04 2023 szczegóły wpisu
 • certyfikat pochodzenia eur 1 ac-grand.pl

  certyfikat pochodzenia eur 1 ac-grand.pl

  Agencja Celna GRAND z siedzibą w Bydgoszczy ma wieloletnie doświadczenie w usługach celnych. Zajmujemy się przygotowaniem niezbędnych dokumentów celnych oraz zgłaszaniem towarów w procedurze uproszczonej, a dodatkowo przygotowaniem niezbędnych dokumentów związanych z odroczeniem płacenia podatku VAT. Oferujemy zabezpieczania płatności długu celno-podatkowego. Wnosimy odwołania oraz inne wnioski podlegające rozpatrzeniu przez organy celne. Składamy zabezpieczenia majątkowe i dysponujemy kwotami z tych zabezpieczeń. Zapewniamy pośrednictwo w obrocie międzynarodowym. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 16 03 2023 szczegóły wpisu
 • agencja celna Żary mtm-agencjacelna.pl

  agencja celna Żary mtm-agencjacelna.pl

  Odprawy celne, procedury uproszczone i gospodarcze, rejestracja EORI to tylko niektóre z usług, jakie oferuje Agencja celna MTM z Żar. Zajmujemy się sporządzaniem wniosków i odwołań do Urzędu Celnego, weryfikacją dokumentów składanych do UC oraz przygotowywaniem i składaniem deklaracji statystycznych Intrastat. Proponujemy specjalistyczne wsparcie oraz kompleksową obsługę wszelkich formalności związanych z transportem towarów. Szczegóły oferty przedstawiamy na stronie, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 17 02 2023 szczegóły wpisu
 • Fortuna Outsourcing Pracowniczy

  Fortuna Outsourcing Pracowniczy

  Fortuna Sp.k. to firma działająca od wielu lat w dziedzinie outsourcingu pracy. Naszymi klientami są firmy zewnętrzne mające zapotrzebowanie na pracowników. My jako doświadczeni w tej tematyce, zajmujemy się poszukiwaniem, rekrutacją i zatrudnianiem ich, a także koordynowaniem realizacji powierzonych zadań. Działamy od 8 lat na terenie całej Polski. Posiadamy kilka oddziałów. Jeśli poszukujesz pracowników, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 08 02 2023 szczegóły wpisu
 • Praca Szczecin - winsolution.pl

  Praca Szczecin - winsolution.pl

  Obsługa kadrowa pracowników z zagranicy, kwestie formalne związane z meldunkiem i pozwoleniem na pobyt oraz organizacją noclegów oferuje firma Win Solution ze Szczecina. Nasza działalność obejmuje usługi spawalnicze, usługi elektryczne, usługi instalacyjne i budowlane. Proponujemy też wsparcie kadrowe dla branży magazynowej, usług porządkowych, stolarskich i produkcyjnych. Obsługę w tym zakresie oferujemy też gastronomii i innym gałęziom rynku. Zapraszamy do współpracy - świadczymy swoje usługi na obszarze całego kraju.

  Data dodania: 17 01 2023 szczegóły wpisu
 • Gadżety reklamowe, agencja reklamowa

  Gadżety reklamowe, agencja reklamowa

  Szukasz wyjątkowych gadżetów reklamowych dla swojego biznesu? Jarograf to agencja reklamowa, w której znajdziesz wszystko, czego szukasz. W ofercie firmy między innymi:
  długopisy reklamowe,
  kubki z nadrukiem,
  smycze,
  breloki,
  torby reklamowe,
  koszulki z własnym nadrukiem,
  słodycze reklamowe,
  zapalniczki,
  magnesy,
  etui reklamowe na telefon, tablet,
  podkładki reklamowe pod myszki,
  ulotki,
  wizytówki.
  Firma zajmuje się również drukiem wielkoformatowym. Zamówisz tu baner, fototapetę, obraz, reklamy LED i wiele innych. Agencja działa na rynku kilka lat, dzięki czemu ma już spore doświadczenie. Klienci cenią sobie dokładność firmy na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 01 2023 szczegóły wpisu
 • Pozycjonowanie stron Rzeszów SEO - SEM - Websin.pl Paweł Reczek

  Pozycjonowanie stron Rzeszów SEO - SEM - Websin.pl Paweł Reczek

  Paweł Reczek - specjalista SEO, właściciel rzeszowskiej agencji marketingowej Websin z pasją i wiedzą od kilkunastu lat pomaga generować ruch na stronach internetowych licznej grupy klientów. Zwiększony ruch na stronie przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Aby jednak do tego doszło, nie wystarczy dać się znaleźć w wynikach wyszukiwania na topowych pozycjach dla słów kluczowych.
  Jest to niezbędny warunek, ale niewystarczający.
  Kiedy już potencjalny klient znajdzie nas w wynikach wyszukiwania warto wyróżnić swój serwis i przekonać klienta, że będziemy najlepszym wskazanym wyborem, a nasza oferta będzie lepiej spełniać jego oczekiwania niż oferty prezentowane przez konkurencyjne serwisy.
  Websin zdiagnozuje, naprawi i wypozycjonuje Twoją stronę, z którą trafisz bezpośrednio do klientów poszukujących Twojej oferty.

  Data dodania: 21 12 2022 szczegóły wpisu