Agencje

Agencje - ostatnio dodane strony

 • Aktynova.pl

  Aktynova.pl

  AGENCJA INTERAKTYWNA AKTYNOVA SP. Z O.O. Jesteśmy nowoczesną agencją interaktywną, która powstała w 2011 roku po to, aby realizować Twoje potrzeby związane z zaistnieniem w Internecie. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści – programiści, graficy, osoby zajmujące się prowadzeniem kampanii reklamowych oraz kierownicy projektów. Dzięki temu oferujemy cały wachlarz profesjonalnych usług: tworzenie stron internetowych opartych autorskie projekty oraz systemy CMS wordpress, wdrożenia i modyfikacje sklepów Shoper i SOTE, pozycjonowanie, audyt SEO, audyt czytelności stron, e-mail marketing, marketing automation.

  Data dodania: 21 07 2017 szczegóły wpisu
 • Agencja reklamowa Poznań

  Agencja reklamowa Poznań

  Istniejemy od kwietnia 2002 roku. Jesteśmy grupą zaangażowanych specjalistów od lat zajmujących się projektowaniem i robieniem profesjonalnych strategii i kluczy marketingowych dla firm różnych branż w Polsce i za granica. Mamy erudycję, empiria i wynalazcze podejście do tematu. Najważniejsze jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Poznańska agencja reklamowa Fresh Studio, to zbiór młodzieńczych, ambitnych i prężnych ludzi, których pasja jest reklama. Projektujemy wszelkiego rodzaju materiały kreujące wizerunek firm i produktów.

  Data dodania: 24 06 2017 szczegóły wpisu
 • Agencja pracy w Niemczech - Zeitmann

  Agencja pracy w Niemczech - Zeitmann

  Agencje pracy w Niemczech cieszą się coraz to większą popularnością i jest ich coraz więcej – dlaczego zatem powinieneś wybrać właśnie agencje zatrudnienia Zeitmann? Przede wszystkim, jesteśmy znani z tego, że można nam ufać – zarówno wśród pracodawców, jak i osób, które korzystały z naszych usług. Wśród krajów w których działamy znajduje się również Austria. Praca poza granicami naszego kraju wiąże się ze znacznym poprawieniem warunków bytowych, a jest dobrym rozwiązaniem również na krótszą metę – kiedy jedyne czego potrzebujemy to dorobić sobie przez kilka miesięcy. Aktualne oferty pracy w Niemczech bardzo często obejmują takie zawody, jak elektryk, malarz, mechanik, czy hydraulik. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy coś odpowiedniego również dla Ciebie!

  Data dodania: 17 06 2017 szczegóły wpisu
 • Organizacja eventów - Evtrad.pl

  Organizacja eventów - Evtrad.pl

  Firma Evtrad Events specjalizuje się w organizacji imprez i eventów. Spory duży zakres usług pozwala kompleksowo zorganizować każde wydarzenie. Wykonując zlecenie Agencja Evtrad Events precyzyjnie określa oczekiwania klienta i precyzyjnie wykonuje całe przedsięwzięcie. Do organizowanych przez firmą imprez są gale, bankiety, koncerty, imprezy dla dzieci, wydarzenia sportowe, imprezy motoryzacyjne, szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy integracyjne, pokazy a także targi. Agencja dysponuje bogatym zapleczem technicznym jak i współpracuje z bardzo duża ilością wykonawców

  Data dodania: 01 06 2017 szczegóły wpisu
 • www.fulljob.pl praca tymczasowa

  www.fulljob.pl praca tymczasowa

  W Lublinie mieści się siedziba firmy Full Job. Jesteśmy profesjonalną Agencją Pracy o zasięgu ogólnopolskim. Świadczymy duży zakres usług z obszaru optymalizacji kosztów zatrudnienia, pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, outsourcingu, leasbacku, PRFON jak również szkoleń. Nasi doświadczeni pracownicy służą fachową poradą i do każdego zagadnienia podchodzą z pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy pomoc koordynatorską, korzystne warunki współpracy oraz elastyczność i zaangażowanie. W celu uzyskania szczegółów bądź skontaktowania się z nami, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 05 2017 szczegóły wpisu