agencje promocji

 • Social media

  Social media

  O ile tylko poszukujesz dróg do tego, żeby osiągnąć pełny sukces firmy, zorientuj się na nowoczesne rozwiązania, które oferujemy. Nasza obecność na rynku wynika z popytu, w związku z czym nie generujemy sztucznej podaży. Dla nas, strategia firmy to wyzwanie, żeby zadać kłam powiedzeniu iż lepsze jest wrogiem dobrego. Specjalizujemy się w social media i świadczeniu usług dla małych podmiotów. Zapełniamy lukę na rynku, dedykując usługi segmentowi, który według naszych spostrzeżeń jest niejako pomijany. Skupiamy się nad tym, żeby strategia firmy była realizowana zgodnie z założeniami ale i możliwościami, nie proponujemy radykalnych zmian, takich jak przeistoczenie rodzinnego biznesu, w wielki koncern, przedstawiamy realne według nas cele, które chcemy pomóc Ci osiągnąć. Pamiętaj, że tylko rozsądna promocja firmy może przynieść wymierne do nakładów korzyści, my wiemy jak wykorzystać do tego portale społecznościowe i jak sprawić, żeby strategia firmy nie została zmieniona na potrzeby naszych działań a jedynie do nich przystosowana.

  Data dodania: 24 10 2015 szczegóły wpisu
 • Kreatis - kampanie reklamowe

  Kreatis - kampanie reklamowe

  Agencja promocyjna Kreatis działa na rynku usług promocyjnych od wielu lat i należy do grupy firm świadczących usługi reklamowe mających na celu poprawę wizerunku marki swoich Klientów. Agencja współpracuje w zakresie działań promocyjnych z firmami z różnych branż, dzięki czemu jej propozycja jest wszechstronna, a wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność współpracy z różnymi podmiotami wpływa na jakość propozycji promocyjnej. Kreatis tworzy akcje promocyjne oraz degustacje i prezentacje artykułów swoich Klientów w dowolnie wskazanym przez niego miejscu. Może być to centrum handlowe, kino, a także park czy ruchliwe przejście podziemne. Firma zapewnia doświadczone oraz pełne wdzięki modelki i hostessy, a również profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych. Szczegółowa oferta firmy dostępna pod adresem internetowym.

  Data dodania: 29 05 2014 szczegóły wpisu
 • Makesense-media.eu muzyka bez zaiks

  Makesense-media.eu muzyka bez zaiks

  Klient XXI wieku jest wymagającą osobą, która zwraca uwagę nie tylko na markę czy cenę. Jego trzeba przyciągać i intrygować, a do tego celu z powodzeniem wykorzystuje się marketing sensoryczny. Nasza firma od lat wie, że audio marketing stanowi ważną część każdego sklepu, centrum handlowego czy hotelu, dlatego oferujemy Państwu w tym obszarze szeroki zakres usług. Wybrana muzyka do sklepu powinna kreować atmosferę, podobnie jak muzyka do restauracji. Ponadto możemy stworzyć specjalny plac zabaw w sklepie, który wyposażymy w domki z ekranami, dziecięce mebelki i akcesoria. Potrafimy za sprawą muzyki, zapachu i komunikacji wizualnej stworzyć wyjątkową atmosferę w sklepie lub restauracji tak, by klienci pozostali na dłużej w takim miejscu i chętnie do niego wracali. Nasze projekty i kompleksowe rozwiązania cieszą się szeroką popularnością i zainteresowaniem na terenie Europy i całego świata. Stale udoskonalamy swoje produkty i wprowadzamy innowacyjność, bo lubimy pozytywnie zaskakiwać.

  Data dodania: 27 02 2014 szczegóły wpisu
 • Certyfikat GOST

  Certyfikat GOST

  Firma oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatu GOST będącego świadectwem najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest do firm z branży produkcyjnej. Dokument jest uznawany w krajach Unii Celnej. Przedsiębiorstwa starające się o uzyskanie certyfikat GOST muszą posiadać protokół badań z zakładu. Istnieje możliwość wystawienia takiego dokumentu już w 24 godziny – po uprzednim zapoznaniu się ze specyfikacją produkcji. Zajmujemy się również wystawianiem innych zaświadczeń potrzebnych w Federacji Rosyjskiej. Dokładna oferta wraz z opisem znajduje się na stronie firmowej. Wszystkich zainteresowanych certyfikatami gost-r zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2012 szczegóły wpisu
 • Promocja w internecie

  Promocja w internecie

  Idea Best ułatwia wypromować produkty lub usługi na które czekają klienci. Promocja nasza prowadzona jest w internecie. Tutaj też panuje ścisk i konkurencja jest potężna. Dysponujemy własnym systemem zwiększającym skuteczność naszych działań. W przeciwieństwie do reklam prasowych potrzebujemy trochę czasu aby promowane produkty pokazały się na szczycie wyszukiwarki Google ale za to nasza promocja widoczna jest przez wiele tygodni a nawet miesięcy. Pomożemy klientom dotrzeć do Twoich wspaniałych produktów lub usług. Możemy promować je w sieci stron www. Pokażemy ich zalety, walory, kluczowe cechy oraz korzyści wynikające z ich zakupu. Dysponujemy systemem, który pozwoli aby Twój produkt szybko był widoczny w internecie czyli w medium w którym wyszukuje się produkty. Medium które dynamicznie się rozwija.

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Agencja Savoir- Promocje, Merchadising, Outsoursing

  Agencja Savoir- Promocje, Merchadising, Outsoursing

  Trafiamy w Twoje potrzeby marketingowe realizując usługi:
  1. promocje z hostessami -HOSTESSY, PROMOTORZY, EVENTY
  2. outsourcing -SIŁ SPRZEDAŻY, OUTSOURCING KADROWY
  3. merchandising -WYKŁADANIE TOWARU

  Dostarczamy Ci pakiet korzyści biznesowych. Do dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie, elastyczność, kreatywność!

  Data dodania: 31 07 2011 szczegóły wpisu

agencje promocji - nowa strona:

Adres: