Agencja Savoir- Promocje, Merchadising, Outsoursing

Agencja Savoir- Promocje, Merchadising, Outsoursing

Ocena: 2.6/10 (60 głosów)Trafiamy w Twoje potrzeby marketingowe realizując usługi:
1. promocje z hostessami -HOSTESSY, PROMOTORZY, EVENTY
2. outsourcing -SIŁ SPRZEDAŻY, OUTSOURCING KADROWY
3. merchandising -WYKŁADANIE TOWARU

Dostarczamy Ci pakiet korzyści biznesowych. Do dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie, elastyczność, kreatywność!Podobne strony
 • Promocja w internecie

  Idea Best ułatwia wypromować produkty lub usługi na które czekają klienci. Promocja nasza prowadzona jest w internecie. Tutaj też panuje ścisk i konkurencja jest potężna. Dysponujemy własnym systemem zwiększającym skuteczność naszych działań. W przeciwieństwie do reklam prasowych potrzebujemy trochę czasu aby promowane produkty pokazały się na szczycie wyszukiwarki Google ale za to nasza promocja widoczna jest przez wiele tygodni a nawet miesięcy. Pomożemy klientom dotrzeć do Twoich wspaniałych produktów lub usług. Możemy promować je w sieci stron www. Pokażemy ich zalety, walory, kluczowe cechy oraz korzyści wynikające z ich zakupu. Dysponujemy systemem, który pozwoli aby Twój produkt szybko był widoczny w internecie czyli w medium w którym wyszukuje się produkty. Medium które dynamicznie się rozwija.

 • Certyfikat GOST

  Firma oferuje pomoc w uzyskaniu certyfikatu GOST będącego świadectwem najwyższej jakości. Nasza oferta skierowana jest do firm z branży produkcyjnej. Dokument jest uznawany w krajach Unii Celnej. Przedsiębiorstwa starające się o uzyskanie certyfikat GOST muszą posiadać protokół badań z zakładu. Istnieje możliwość wystawienia takiego dokumentu już w 24 godziny – po uprzednim zapoznaniu się ze specyfikacją produkcji. Zajmujemy się również wystawianiem innych zaświadczeń potrzebnych w Federacji Rosyjskiej. Dokładna oferta wraz z opisem znajduje się na stronie firmowej. Wszystkich zainteresowanych certyfikatami gost-r zapraszamy.

 • Makesense-media.eu muzyka bez zaiks

  Klient XXI wieku jest wymagającą osobą, która zwraca uwagę nie tylko na markę czy cenę. Jego trzeba przyciągać i intrygować, a do tego celu z powodzeniem wykorzystuje się marketing sensoryczny. Nasza firma od lat wie, że audio marketing stanowi ważną część każdego sklepu, centrum handlowego czy hotelu, dlatego oferujemy Państwu w tym obszarze szeroki zakres usług. Wybrana muzyka do sklepu powinna kreować atmosferę, podobnie jak muzyka do restauracji. Ponadto możemy stworzyć specjalny plac zabaw w sklepie, który wyposażymy w domki z ekranami, dziecięce mebelki i akcesoria. Potrafimy za sprawą muzyki, zapachu i komunikacji wizualnej stworzyć wyjątkową atmosferę w sklepie lub restauracji tak, by klienci pozostali na dłużej w takim miejscu i chętnie do niego wracali. Nasze projekty i kompleksowe rozwiązania cieszą się szeroką popularnością i zainteresowaniem na terenie Europy i całego świata. Stale udoskonalamy swoje produkty i wprowadzamy innowacyjność, bo lubimy pozytywnie zaskakiwać.

 • Kreatis - kampanie reklamowe

  Agencja promocyjna Kreatis działa na rynku usług promocyjnych od wielu lat i należy do grupy firm świadczących usługi reklamowe mających na celu poprawę wizerunku marki swoich Klientów. Agencja współpracuje w zakresie działań promocyjnych z firmami z różnych branż, dzięki czemu jej propozycja jest wszechstronna, a wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność współpracy z różnymi podmiotami wpływa na jakość propozycji promocyjnej. Kreatis tworzy akcje promocyjne oraz degustacje i prezentacje artykułów swoich Klientów w dowolnie wskazanym przez niego miejscu. Może być to centrum handlowe, kino, a także park czy ruchliwe przejście podziemne. Firma zapewnia doświadczone oraz pełne wdzięki modelki i hostessy, a również profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych. Szczegółowa oferta firmy dostępna pod adresem internetowym.