agencje rekrutacyjne

 • Employ System - kompleksowa rekrutacja pracowników

  Employ System - kompleksowa rekrutacja pracowników

  Chciałbyś, aby proces rekrutacji w Twojej firmie był bardziej skuteczny? Skorzystaj z narzędzi, jakie oferuje portal EmploySystem.pl. Za pomocą naszego serwisu możesz zaprojektować ogłoszenie, a następnie opublikować je na dziesiątkach portali za pomocą tylko jednego formularza. Dzięki EmploySystem masz również możliwość prowadzenia jednocześnie wielu rekrutacji, na różne stanowiska. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dlatego dajemy Ci dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej. Możesz ja wykorzystać do prowadzenia rekrutacji, skierowanej do wyznaczonej grupy.

  Data dodania: 15 01 2016 szczegóły wpisu
 • www.resolutio.pl

  www.resolutio.pl

  W różnorodnej ofercie naszej firmy znajdziesz m.in. przeprowadzanie badania i oceny zadowolenia pracowników, ocenę i rozwój kompetencji, przeprowadzanie warsztatów rozwojowych, ocenę predyspozycji psychologicznych i wiele innych. Stawiamy na wspólne poszukiwanie rozwiązań najbardziej korzystnych dla naszych klientów. Chcemy pomagać w realizacji planów, do których potrzebne są specjalne umiejętności, zasoby czy np. kwalifikacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

  Data dodania: 15 08 2013 szczegóły wpisu
 • E-deklaracje

  E-deklaracje

  Nasz serwis internetowych kierowany jest do wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się pracą z ludźmi. W ramach naszego portalu stawiamy sobie za cel prezentowanie wiedzy z zakresu HR oraz uporządkowanie wiedzy związanej z realizację strategii HR w przedsiębiorstwach w jednym miejscu. Przedstawiamy informacje, które zebraliśmy podczas prac przy wielu projektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do udziału w tworzeniu przestrzeni naszego portalu!

  Data dodania: 17 07 2013 szczegóły wpisu
 • GMS Recruitment

  GMS Recruitment

  GMS Recruitment to agencja, której podstawowym zadaniem jest nabór pracowników z wykształceniem medycznym. Wyłonieni przez naszą firmę ludzie mogą uzyskać zatrudnienie w renomowanych miejscach w różnych krajach. Nasi specjaliści to świetnie wyspecjalizowani ludzie, którym branża medyczna nie jest obca i potrafią udzielić pomocy w relacjach zawodowych. Aplikanci korzystający z naszej oferty nie ponoszą żadnych opłat. Nasza firma ma swój lokal na ul. Milionowa 55, 93-113 Łódź.

  Data dodania: 16 03 2013 szczegóły wpisu
 • Rekrutacja

  Rekrutacja

  Dobór bezpośredni kandydatów to praktyczna usługa dla firm, które potrzebują pracowników o wysokich kwalifikacjach, a także szansa na dobrą pracę dla ludzi elastycznych z wartymi uwagi zdolnościami. Firma rekrutacyjna Del Piero oferuje Państwu usługi z zakresu doboru bezpośredniego menedżerów i specjalistów z dziedziny biznesu. Staramy się dotrzeć do najlepszych na rynku kandydatów i polecić ich naszym Klientom. Podstawowa filozofia, jaką się kierujemy, jest wysoki poziom dyskrecji zarówno wobec kandydatów, jak i wobec Klientów.

  Data dodania: 08 12 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

agencje rekrutacyjne - nowa strona:

Adres: