E-deklaracje

E-deklaracje


Nasz serwis internetowych kierowany jest do wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się pracą z ludźmi. W ramach naszego portalu stawiamy sobie za cel prezentowanie wiedzy z zakresu HR oraz uporządkowanie wiedzy związanej z realizację strategii HR w przedsiębiorstwach w jednym miejscu. Przedstawiamy informacje, które zebraliśmy podczas prac przy wielu projektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do udziału w tworzeniu przestrzeni naszego portalu!Podobne strony
 • Praca finanse - rekrutacja

  Firma Walkers, zajmuje się rekrutacją ludzi na pozycje kierownicze i dyrektorskie. Praca finansisty jest ogromnie wyczerpująca dlatego firma ta prowadzi solidny executive search, w celu wybrania najbardziej obiecujących kandydatów. Być dyrektorem finansowych, albo kontrolerem finansowych to duży headhunter, z tego powodu praca w finansach to dużo więcej niż zwykła funkcja. Firma Walkers na witrynie www.walkers.com.pl, starannie prezentuje na czym polega ich zadanie oraz charakteryzuje ogólną pracę w księgowości.

 • Rekrutacja

  Dobór bezpośredni kandydatów to praktyczna usługa dla firm, które potrzebują pracowników o wysokich kwalifikacjach, a także szansa na dobrą pracę dla ludzi elastycznych z wartymi uwagi zdolnościami. Firma rekrutacyjna Del Piero oferuje Państwu usługi z zakresu doboru bezpośredniego menedżerów i specjalistów z dziedziny biznesu. Staramy się dotrzeć do najlepszych na rynku kandydatów i polecić ich naszym Klientom. Podstawowa filozofia, jaką się kierujemy, jest wysoki poziom dyskrecji zarówno wobec kandydatów, jak i wobec Klientów.

 • GMS Recruitment

  GMS Recruitment to agencja, której podstawowym zadaniem jest nabór pracowników z wykształceniem medycznym. Wyłonieni przez naszą firmę ludzie mogą uzyskać zatrudnienie w renomowanych miejscach w różnych krajach. Nasi specjaliści to świetnie wyspecjalizowani ludzie, którym branża medyczna nie jest obca i potrafią udzielić pomocy w relacjach zawodowych. Aplikanci korzystający z naszej oferty nie ponoszą żadnych opłat. Nasza firma ma swój lokal na ul. Milionowa 55, 93-113 Łódź.

 • www.resolutio.pl

  W różnorodnej ofercie naszej firmy znajdziesz m.in. przeprowadzanie badania i oceny zadowolenia pracowników, ocenę i rozwój kompetencji, przeprowadzanie warsztatów rozwojowych, ocenę predyspozycji psychologicznych i wiele innych. Stawiamy na wspólne poszukiwanie rozwiązań najbardziej korzystnych dla naszych klientów. Chcemy pomagać w realizacji planów, do których potrzebne są specjalne umiejętności, zasoby czy np. kwalifikacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.

 • Employ System - kompleksowa rekrutacja pracowników

  Chciałbyś, aby proces rekrutacji w Twojej firmie był bardziej skuteczny? Skorzystaj z narzędzi, jakie oferuje portal EmploySystem.pl. Za pomocą naszego serwisu możesz zaprojektować ogłoszenie, a następnie opublikować je na dziesiątkach portali za pomocą tylko jednego formularza. Dzięki EmploySystem masz również możliwość prowadzenia jednocześnie wielu rekrutacji, na różne stanowiska. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dlatego dajemy Ci dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej. Możesz ja wykorzystać do prowadzenia rekrutacji, skierowanej do wyznaczonej grupy.

 • Agencja pracy w Niemczech - Zeitmann

  Agencje pracy w Niemczech cieszą się coraz to większą popularnością i jest ich coraz więcej – dlaczego zatem powinieneś wybrać właśnie agencje zatrudnienia Zeitmann? Przede wszystkim, jesteśmy znani z tego, że można nam ufać – zarówno wśród pracodawców, jak i osób, które korzystały z naszych usług. Wśród krajów w których działamy znajduje się również Austria. Praca poza granicami naszego kraju wiąże się ze znacznym poprawieniem warunków bytowych, a jest dobrym rozwiązaniem również na krótszą metę – kiedy jedyne czego potrzebujemy to dorobić sobie przez kilka miesięcy. Aktualne oferty pracy w Niemczech bardzo często obejmują takie zawody, jak elektryk, malarz, mechanik, czy hydraulik. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy coś odpowiedniego również dla Ciebie!

 • Hr leasing - wynajem pracowników z Ukrainy

  Hr Leasing zajmuje się profesjonalną rekrutacją pracowników z Ukrainy jak również innych państw Europy Wschodniej. Dostarczamy zarówno specjalistów z przeróżnych branż, a także niewykwalifikowanych pracowników fizycznych do przyuczenia. Współpracujemy z licznymi biurami rekrutacyjnymi, dzięki czemu decydując się na współpracę z nami omijasz pośredników, optymalizując zarówno czas, jak i budżet.Zapraszamy na naszą stronę!