Agencja pracy w Niemczech - Zeitmann

Agencja pracy w Niemczech - Zeitmann

Ocena: 2.4/10 (12 głosów)Agencje pracy w Niemczech cieszą się coraz to większą popularnością i jest ich coraz więcej – dlaczego zatem powinieneś wybrać właśnie agencje zatrudnienia Zeitmann? Przede wszystkim, jesteśmy znani z tego, że można nam ufać – zarówno wśród pracodawców, jak i osób, które korzystały z naszych usług. Wśród krajów w których działamy znajduje się również Austria. Praca poza granicami naszego kraju wiąże się ze znacznym poprawieniem warunków bytowych, a jest dobrym rozwiązaniem również na krótszą metę – kiedy jedyne czego potrzebujemy to dorobić sobie przez kilka miesięcy. Aktualne oferty pracy w Niemczech bardzo często obejmują takie zawody, jak elektryk, malarz, mechanik, czy hydraulik. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy coś odpowiedniego również dla Ciebie!Podobne strony
 • Praca finanse - rekrutacja

  Firma Walkers, zajmuje się rekrutacją ludzi na pozycje kierownicze i dyrektorskie. Praca finansisty jest ogromnie wyczerpująca dlatego firma ta prowadzi solidny executive search, w celu wybrania najbardziej obiecujących kandydatów. Być dyrektorem finansowych, albo kontrolerem finansowych to duży headhunter, z tego powodu praca w finansach to dużo więcej niż zwykła funkcja. Firma Walkers na witrynie www.walkers.com.pl, starannie prezentuje na czym polega ich zadanie oraz charakteryzuje ogólną pracę w księgowości.

 • Rekrutacja

  Dobór bezpośredni kandydatów to praktyczna usługa dla firm, które potrzebują pracowników o wysokich kwalifikacjach, a także szansa na dobrą pracę dla ludzi elastycznych z wartymi uwagi zdolnościami. Firma rekrutacyjna Del Piero oferuje Państwu usługi z zakresu doboru bezpośredniego menedżerów i specjalistów z dziedziny biznesu. Staramy się dotrzeć do najlepszych na rynku kandydatów i polecić ich naszym Klientom. Podstawowa filozofia, jaką się kierujemy, jest wysoki poziom dyskrecji zarówno wobec kandydatów, jak i wobec Klientów.

 • GMS Recruitment

  GMS Recruitment to agencja, której podstawowym zadaniem jest nabór pracowników z wykształceniem medycznym. Wyłonieni przez naszą firmę ludzie mogą uzyskać zatrudnienie w renomowanych miejscach w różnych krajach. Nasi specjaliści to świetnie wyspecjalizowani ludzie, którym branża medyczna nie jest obca i potrafią udzielić pomocy w relacjach zawodowych. Aplikanci korzystający z naszej oferty nie ponoszą żadnych opłat. Nasza firma ma swój lokal na ul. Milionowa 55, 93-113 Łódź.

 • E-deklaracje

  Nasz serwis internetowych kierowany jest do wszystkich osób, które profesjonalnie zajmują się pracą z ludźmi. W ramach naszego portalu stawiamy sobie za cel prezentowanie wiedzy z zakresu HR oraz uporządkowanie wiedzy związanej z realizację strategii HR w przedsiębiorstwach w jednym miejscu. Przedstawiamy informacje, które zebraliśmy podczas prac przy wielu projektach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do udziału w tworzeniu przestrzeni naszego portalu!

 • www.resolutio.pl

  W różnorodnej ofercie naszej firmy znajdziesz m.in. przeprowadzanie badania i oceny zadowolenia pracowników, ocenę i rozwój kompetencji, przeprowadzanie warsztatów rozwojowych, ocenę predyspozycji psychologicznych i wiele innych. Stawiamy na wspólne poszukiwanie rozwiązań najbardziej korzystnych dla naszych klientów. Chcemy pomagać w realizacji planów, do których potrzebne są specjalne umiejętności, zasoby czy np. kwalifikacje. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dzisiaj.