agencje modelek

 • Agencja Hostess i Modelek Sam`s Angels

  Agencja Hostess i Modelek Sam`s Angels

  Agencja hostess i modelek Sam`s Angels działa w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Wrocław, Trójmiasto. Mamy za sobą wiele projektów w tym także jako pełnowymiarowa agencja eventowa organizująca imprezy na terenie całego kraju. Hostessy I Modelki współpracujące z agencją hostess to doświadczone osoby pozyskane do współpracy w drodze castingów odbywających się w większych miastach. Sam`s Angels posiada także w swoję bazie artystów takich jak: Tancerze, wokaliści, grupy cyrkowe, konferansjerzy. Organizujemy sesje zdjęciowe na terenie całej Polski. Z chęcią nawiązujemy współpracę zarówno z firmami lokalnymi jak i dużymi korporacjami.

  Data dodania: 02 01 2015 szczegóły wpisu
 • Rubymodels.pl

  Rubymodels.pl

  Agencja modelek i modeli Ruby Models działa w Warszawie, ale oferuje profesjonalną obsługę na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. W Ruby Models pracują najpiękniejsi i najzdolniejsi – podopiecznych agencji można zobaczyć między innymi w reklamach telewizyjnych, w sesjach zdjęciowych, podczas pokazów mody i innych eventów. Ruby Models to fachowe podejście do tematu – wybierając tę agencję, maja Państwo pewność zadowolenia z obsługi. Zapraszamy na stronę Ruby Models do przejrzenia portfolio!

  Data dodania: 13 11 2014 szczegóły wpisu
 • Agencja modelek - casting na modelki

  Agencja modelek - casting na modelki

  Agencja modelek Moda Forte istnieje od prawie 20 lat. Zajmuje się obsługą filmów dokumentalnych produkcji telewizyjnych, sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz filmów reklamowych. Do większych realizacji filmowych Moda Forte należą: film „Margit Menia” dla niemieckiej firmy Fuchs & Sachs, kampania reklamowa „Amberif” i „Temptation” na zlecenie Ministerstwa Gospodarki.

  Data dodania: 18 04 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja modelek Warszawa

  Agencja modelek Warszawa

  Uroda jest atutem, który zawodowo i profesjonalnie postanowiła wykorzystać agencja modelek i modeli Arista. Skupia ona wiele osób, które nie tylko olśniewają wyglądem zewnętrznym, ale także ogólną prezencją, a także posiadającymi predyspozycję do wykonywania tego zawodu. By jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań klientów, strona agencji pod adresem http://www.aristamodels.pl/, została skomponowana tak, byśmy mogli wybrać najbardziej pożądaną osobę do danego rodzaju zlecenia, pracownicy są bowiem wyszczególnieni w kategoriach.

  Data dodania: 18 04 2012 szczegóły wpisu
 • CREAZY MODELS - Agencja modelek i modeli

  CREAZY MODELS - Agencja modelek i modeli

  CASTING - Sesje zdjęciowe modeli i modelek. Agencja modeli i modelek "Creazy Dreams" zaprasza na wyjątkową, pełną ekspresji sesję fotograficzną. Studio Mirfot zaprasza do współpracy projektantów mody, przedstawicieli koncernów odzieżowych, modeli oraz modelki na sesję fotograficzną.

  Data dodania: 18 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

agencje modelek - nowa strona:

Adres: