CREAZY MODELS - Agencja modelek i modeli

CREAZY MODELS - Agencja modelek i modeli

Ocena: 2.0/10 (59 głosów)CASTING - Sesje zdjęciowe modeli i modelek. Agencja modeli i modelek "Creazy Dreams" zaprasza na wyjątkową, pełną ekspresji sesję fotograficzną. Studio Mirfot zaprasza do współpracy projektantów mody, przedstawicieli koncernów odzieżowych, modeli oraz modelki na sesję fotograficzną.Podobne strony
 • LA MODELLA - Agencja modelek

  La Modella to ogólnopolska Agencja Modelek. Oferujemy Państwu obsługę Pokazów Mody, Imprez Targowych w Polsce jak i za granicą. Tworzymy wewnętrznie różne strategie promocji poprzez wyszukane koncepcje dostosowane do odpowiednich branży. Zatrudniamy modelki na najwyższym poziomie. Skupiamy uwagę na doświadczeniu zatrudnionych modelek przez co świadczymy wysokiej jakości usługi. Pracujące dla nas dziewczyny cechuje nie tylko niezwykła uroda, ale również wysoka kultura osobista oraz znajomość języków obcych.

 • PRIME - agencja modelek

  Nadrzędnym celem agencji PRIME jest segment TOP HOSTESSY oraz modeling. Specjalizujemy się w dostarczaniu personelu na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje oraz eventy. Posiadamy w naszej bazie 2000 osób na terenie całego kraju. OFERUJEMY: - transport, organizację i koordynację pracy modelek - kompleksową obsługę imprez targowych i okolicznościowych, bankietów - organizację pokazów mody, konferencji i eventów - realizację kampanii reklamowych wg wskazówek klienta- pełną organizację sesji zdjęciowych- sprzedaż zdjęć

 • BEAUTYMODELS - modeki, pokazy mody

  BEAUTYMODELS - AGENCJA MODELEK, Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Kraków. Specjalizujemy się w dostarczaniu personelu na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje oraz eventy. Obsługujemy zarówno masowe przedsięwzięcia promocyjne, jak również dostarczamy pojedyncze modelkina targi lub eventy.
  OFERUJEMY:
  * transport, organizację i koordynację pracy modelek
  * organizację i pomoc w organizacji pokazów mody
  * realizację kampanii reklamowych wg. wskazówek klienta
  * pełną organizację sesji zdjęciowych
  * kompleksową realizację reklamy outdoor i indoor - billboard
  * Tancerki - Tancerki na imprezy okolicznościowe, bankiety, dyskoteki, rozkręcanie imprez

 • Agencja modelek - malibumodels.pl

  Malibumodels to dynamiczna i ekskluzywna agencja modelek. Naszym celem jest dopasowanie do potrzeb klienta, wybieganie poza standardową obsługę agencyjną, proponowanie niestandardowych rozwiązań.

  Zajmujemy się:
  * wynajmem modelek
  * organizowaniem pokazów mody
  * organizowaniem sesji zdjęciowych

 • Agencja modelek Poznań

  Nasz serwis jest poświęcony wszystkim tym, którzy poszukują zleceń jako modelki czy hostessy. Na łamach serwisu można znaleźć już wiele zdjęć dziewcząt z nami współpracujących, które jak samemu można się przekonać wyróżniają się urodą a my wiemy, że także pracowitością i rzetelnością w wykonywaniu powierzonych zadań. Chcesz zostać jedną z nich, zapraszamy, wystarczy ładny uśmiech i miła aparycja aby naprawdę zarabiać na udziale w promocjach, targach, premierach i innych imprezach promocyjnych.

 • Agencja modelek Warszawa

  Uroda jest atutem, który zawodowo i profesjonalnie postanowiła wykorzystać agencja modelek i modeli Arista. Skupia ona wiele osób, które nie tylko olśniewają wyglądem zewnętrznym, ale także ogólną prezencją, a także posiadającymi predyspozycję do wykonywania tego zawodu. By jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań klientów, strona agencji pod adresem http://www.aristamodels.pl/, została skomponowana tak, byśmy mogli wybrać najbardziej pożądaną osobę do danego rodzaju zlecenia, pracownicy są bowiem wyszczególnieni w kategoriach.

 • Agencja modelek - casting na modelki

  Agencja modelek Moda Forte istnieje od prawie 20 lat. Zajmuje się obsługą filmów dokumentalnych produkcji telewizyjnych, sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz filmów reklamowych. Do większych realizacji filmowych Moda Forte należą: film „Margit Menia” dla niemieckiej firmy Fuchs & Sachs, kampania reklamowa „Amberif” i „Temptation” na zlecenie Ministerstwa Gospodarki.

 • Rubymodels.pl

  Agencja modelek i modeli Ruby Models działa w Warszawie, ale oferuje profesjonalną obsługę na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. W Ruby Models pracują najpiękniejsi i najzdolniejsi – podopiecznych agencji można zobaczyć między innymi w reklamach telewizyjnych, w sesjach zdjęciowych, podczas pokazów mody i innych eventów. Ruby Models to fachowe podejście do tematu – wybierając tę agencję, maja Państwo pewność zadowolenia z obsługi. Zapraszamy na stronę Ruby Models do przejrzenia portfolio!

 • Agencja Hostess i Modelek Sam`s Angels

  Agencja hostess i modelek Sam`s Angels działa w takich miastach jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Wrocław, Trójmiasto. Mamy za sobą wiele projektów w tym także jako pełnowymiarowa agencja eventowa organizująca imprezy na terenie całego kraju. Hostessy I Modelki współpracujące z agencją hostess to doświadczone osoby pozyskane do współpracy w drodze castingów odbywających się w większych miastach. Sam`s Angels posiada także w swoję bazie artystów takich jak: Tancerze, wokaliści, grupy cyrkowe, konferansjerzy. Organizujemy sesje zdjęciowe na terenie całej Polski. Z chęcią nawiązujemy współpracę zarówno z firmami lokalnymi jak i dużymi korporacjami.