Organizacja eventów Warszawa

Organizacja eventów Warszawa

Ocena: 4.4/10 (8 głosów)Agencja kreatywna Wizard mieści się na warszawskiej Saskiej kępie i tam też działa nasze studio graficzne. Loga, opakowania i inne elementy identyfikacji wizualnej marki tworzymy nieszablonowo i z pomysłem – tak, abyście mogli się wyróżnić i zostać zapamiętani. Osiemnastoletnie doświadczenie w pracy jako strategiczna agencja kreatywna, pozwala nam na zapewnienie klientom agencji najwyższej jakości usług pozwalających na kompleksowy rozwój ich biznesu – zarówno jeżeli chodzi o firmy dopiero wchodzące na rynek, jak i o te, którym zależy na zdobywaniu coraz wyższej pozycji w swojej branżyPodobne strony
 • Imprezy integracyjne Warszawa

  Planowanie eventów golfowych to główna branża naszej agencji eventova. Całą propozycję Agencji Discovery golf zobaczysz na witrynie agencji. Prowadzimy venty dla firm z terenu stolicy i również innych rejonów. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i pełne zadowolenie uczestników organizowanych przez nas imprez. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, więcej informacji znajduje się na stronie agencji.

 • Profesjonalna organizacja imprez dla firm, imprezy integracyjne, wyjazdy incentive.

  Grupa eventowa Projekt Efektywny zajmuje się organizacją:

  - imprezy integracyjne (gry scenariuszowe, bankiety, pikniki, imprezy taneczne, imprezy okolicznościowe),
  - atrakcje outdoor, team-building (pojazdy mechaniczne na eventy, quady, 4x4, poduszkowce, jeepy, off-road, buggy, skoki na spadochronach, nurkowanie, atrakcje na wodzie).
  - wycieczki turystyczne dla firm, wyjazdy incentive (profesjonalna organizacja wyjazdów turystycznych dla grup w całej Europie), wyjazdy motywacyjne dla pracowników, wycieczki turystyczne w Polsce oraz poza granicami, zwiedzanie, przewodnicy, transport, ubezpieczenia koordynacja).
  - Najlepsze hotele na eventy, pracujemy na bazie ponad 2000 hoteli z Polski i całej Europy, wynajdujemy najlepsze obiekty noclegowo-konferencyjne dla grup zorganizowanych, hotele na wycieczki, hotele w górach, hotele nad morzem. Hotele w całej Europie, organizujemy rezerwację miejsc oraz usług hotelowych).

  Projekt Efektywny działa na terenie całej Unii Europejskiej, zajmujemy się planowaniem imprez, wycieczek, transportem grup, ubezpieczeniami, koordynacją, dostarczaniem atrakcji imprezowych.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy w branży MICE od strony hoteli, agencji eventowych, firm outdoor.

  Jeśli szukasz sprawdzonego organizatora imprez w Polsce, planujesz konferencję, szkolenie, wyjazd motywacyjny, wyjazdy integracyjny to jesteśmy dla Ciebie do dyspozycji 24h.

  Szybko, Tanio i Profesjonalnie.

  Grupa Eventowa Projekt Efektywny

 • TMA - organizowanie imprez Gdańsk

  Absorbujemy się powoływaniem do życia rozlicznego rodzaju koncertów, konferencji, pikników, imprez firmowych i promocyjnych oraz wszelkiego gatunku innych jedynych w swoim rodzaju zdarzeń. Nasza oferta obejmuje organizacje, montaż także obsługę techniczną. Gwarantujemy organizacje wysokiej jakości oświetlenia, nagłośnienia oraz multimediów. Dla konferencji międzynarodowych oferujemy sprzęt do tłumaczeń symultanicznych wraz z tłumaczem. Akuratny sprzęt i uprawnienia pozwalają nam na pracę na wysokościach. Profesjonalna obsługa techniczna i catering to składowe udanej wydarzenia Bezproblemowo możesz powierzyć nam zaprojektowanie i realizację kompletnego wydarzenia.
  Jesteśmy firmą z szerokim doświadczeniem w branży.

 • Organizacja eventów - Evtrad.pl

  Firma Evtrad Events specjalizuje się w organizacji imprez i eventów. Spory duży zakres usług pozwala kompleksowo zorganizować każde wydarzenie. Wykonując zlecenie Agencja Evtrad Events precyzyjnie określa oczekiwania klienta i precyzyjnie wykonuje całe przedsięwzięcie. Do organizowanych przez firmą imprez są gale, bankiety, koncerty, imprezy dla dzieci, wydarzenia sportowe, imprezy motoryzacyjne, szkolenia, konferencje, pikniki firmowe, imprezy integracyjne, pokazy a także targi. Agencja dysponuje bogatym zapleczem technicznym jak i współpracuje z bardzo duża ilością wykonawców

 • Impresja pleszew - mobilnibarmani.pl

  Profesjonalne usługi barmańskie sprawdzają się świetnie na wszystkiego rodzaju eventach dla firm, rodzinnych imprezach związanych z pewnymi okolicznościami, między innymi na weselach, oraz w ramach innych eventów. Ciekawe pokazy barmańskie są dużą atrakcją dla każdego i w ciekawy sposób urozmaicają imprezę. Nasz team zapewnia wysokiej jakości usługi barmanów. Jesteśmy kreatywni, dynamiczni a także mamy ogromne doświadczenie. O jakości naszych usług najlepiej mówią obecne wykonania i rekomendacje naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu.