Profesjonalny Stylista

Profesjonalny Stylista

Ocena: 1.8/10 (50 głosów)Wypatrujesz profesjonalistów od wizerunku, jacy pomogliby Ci stworzyć szczególną aranżację dla Twojego interesu i przywołać zainteresowanych zakupem? Zapraszamy do Szwalni Pomysłów: miejsca, w jakim zbliżamy wytworny smak także modę i troskę o Twój wizerunek w oczach ewentualnych współpracowników. Obszarem naszych działań jest visual merchandising - oferujemy Państwu jednokrotne usługi zaplanowania pomieszczeń sklepowych i stoisk firmowych, konsulting oraz szkolenia także na rzecz młodych visual merchandiserów jak i dla tych już zaawansowanych. W Szwalni Pomysłów będziesz mógł skorzystać z rad kompetentnych stylistów. Świadczymy wszechstronne usługi w tym aspekcie: rozpocząwszy od szkoleń dla sprzedawców stylistów jak i stylizację pracowników sklepu. Zapraszamy do Szwalni: projekty szyte na skalę Twoich potrzeb!Podobne strony
 • Animacja sprzedaży

  Wszystkich właścicieli firm i przedsiębiorstw zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług polsko-brytyjskiej agencji outsourcingowej IQFM Ackermann! Oprócz szeroko pojętego outsourcingu zajmujemy się także takimi dziedzinami jak merchandising, konsulting, HR oraz przeprowadzanie audytów. IQFM Ackermann ma utrwaloną pozycję wśród firm zajmujących się gromadzeniem, zarządzaniem i analizą danych. Nasze usługi obejmują zarówno rynek tradycyjny, jak i nowoczesny. Najczęściej zbierane i analizowane dane to dystrybucja po SKU, ilość face’ów, udziały półkowe oraz ewidencja ekspozycji dodatkowych. Prowadzimy zarówno audyty jednorazowe jak i regularne. Zapraszamy!

 • Promocje i skuteczny merchandising

  Powszechnie wiadomo, że pieniądze przeznaczone na marketing wcześniej czy później zwracają się podwójnie. Tchibo czy FritoLay dobrze o tym wie, dlatego korzystają z naszych usług. Jedną z podstawowych to właśnie merchandising. Obecnie dużo nawet mniejszych firm radzą sobie na tym polu całkiem dobrze. Przyjazna Klientowi Agencja Promocyjna z Warszawy o nazwie SAVOIR jest powszechnie znaną firmą, która prowadzi działalność BTL: Merchandising. Chcesz zostać hostessą? lub supervisorem? tudzież koordynatorem projektów? To proste, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić odpowiedni formularz. Masz duże szanse, aby też znaleźć się w gronie naszych merchandiserów.

 • Merchandising Kraków

  Plany wykonujemy mając na względzie interes naszych klientów, a ich sukcesy są zarazem naszymi sukcesami! Struktura działania, jaką opracowaliśmy, startując z naszą działalnością w 1997, umożliwia nam realizować najbardziej zagmatwane i trudne pomysły. Focus to energiczny skład, pracujący ekipa, pracująca fachowo i wielce skutecznie. Non stop podwyższamy kwalifikacje naszych pracowników, szkoląc ich, przy pomocy najlepszych krajowych trenerów i konsultantów. To znaczy, że sukcesy naszych klientów, a za razem nasze, nie są dziełem przypadku! Jesteśmy ukierunkowani na postęp, ciągle zdobywamy nowe doświadczenia. Sukces zapewnia nam własna konstrukcja terenowa uformowana na potrzeby realizacji ogólnopolskich programów oraz dodatkowo zaawansowany struktura łączności nowoczesne narzędzie do przesyłania i przechowywania informacji również wspierający weryfikację i koordynację pomysłów. Fundamentalnymi modułami, na jakich oparta nasza działalność, stanowiącymi zarazem o naszej wydolności, elastyczności oraz szybkości reagowania jest wysoko wykwalifikowany zespół, złożony z doświadczonej kadry menadżerskiej i specjalistów.

 • Esencja Estetyki - visual merchandising, stylizacje, kreacja wizerunku,

  Jesteśmy zorientowani na cele po to,aby pomóc osiągać efekty innym. Nasza praca jest pasją popartą szerokim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie: visual merchandisingu, aranżacji wnętrz, stylizacji, identyfikacji wizualnej, kreacji wizerunku. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom związanym z szeroko pojętym postrzeganiem. Skoro osiągamy sukcesy na płaszczyźnie, w której działamy to chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Powiedz nam co Cię interesuje, jaki efekt chcesz osiągnąć, a my to dla Ciebie zrobimy.

 • EMBI-MARKETING usługi merchandisingowe

  Firma Embi-Marketing zajmuje się wykonywaniem fachowych usług merchandisingowych. Prowadzimy działalność na polskim rynku od ponad dwudziestu lat, dzięki czemu zyskaliśmy duże doświadczenie oraz wielu zadowolonych klientów. Współpracujemy z sieciami sklepów wielkopowierzchniowych także wieloma polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami. Pomagamy naszym zleceniodawcom w osiąganiu jak najlepszych wyników handlowych poprzez odpowiedni wystrój pomieszczeń oraz sposób prezentacji towarów na półkach. Żeby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej przez nas działalności, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.