Beton

 • Zbiorniki betonowe, bloczki betonowe, stropy - ŁAKOMY materiały budowlane

  Zbiorniki betonowe, bloczki betonowe, stropy - ŁAKOMY materiały budowlane

  Łakomy materiały budowlane jest firmą, której specjalizacją są m. in. bloczki betonowe, zbiorniki betonowe oraz stropy. Bloczki betonowe znane też jako bloczki fundamentowe są powszechnie stosowanym, drobnowymiarowym elementem betonowym. Bloczki betonowe stosuje się do budowy ścian fundamentowych budynków, ścian mieszkalnych oraz w budownictwie przemysłowym. Szczególnie korzystne jest używanie bloczków przy skomplikowanych przekrojach ścian utrudniających wykonanie szalunków. Prefabrykację prowadzimy na wibroprasie firmy SCHLÖSSER. Bloczki dostarczamy zafoliowane na paletach. Bloczki betonowe wymiary: 38 x 24 x 12 cm. Nasze zbiorniki betonowe są stosowane jako szamba przydomowe, zbiorniki na odchody pochodzenia zwierzęcego, rezerwuary deszczówki (zbiorniki retencyjne), studnie wodomierzowe, katakumby grobowe. Jesteśmy dystrybutorem stropów TERIVA i Stropex. Główne kierunki sprzedaży to: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Tarnów.

  Data dodania: 29 08 2011 szczegóły wpisu
 • Betoniarnia

  Betoniarnia

  Jesteśmy firmą która specjalizuje się w dostawie betonowni. Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy jak również wdrożyliśmy kilkadziesiąt instalacji, takich jak betoniarnia, dla zakładów produkcyjnych na terenie naszego państwa, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanadzie, Chorwacji jak też na Węgrzech. Działamy na rynku od 25 lat dlatego też posiadamy niebywała wiedzę jak również doświadczenie w tej branży. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta która obejmuje fazę projektową, poprzez montaż aż do uruchomienia instalacji. Poza tym nasi eksperci doradzają klientom w różnych dziedzinach.

  Data dodania: 25 07 2011 szczegóły wpisu
 • Elbet elementy betonowe

  Elbet elementy betonowe

  Strona firmy Elbet Konieczno zajmującej się produkcją elementów betonowych (prefabrykatów). Wytwarzamy materiały takie jak: stropy teriva, płyty stropowe, beton towarowy, płyty drogowe, szamba betonowe, dkz, nadproża, elementy schodowe, ściany piwnic, ściany kanałowe, płyty stropowe filigranowe i kanałowe. Prowadzimy wynajem żurawi. Posiadamy własną bazę transportową. Zakupione materiały dostarczamy na miejsce.

  Data dodania: 22 07 2011 szczegóły wpisu
 • Firma Mysiak - transport betonu Lublin i okolice

  Firma Mysiak - transport betonu Lublin i okolice

  Oferujemy transport i sprzedaż wszelkiego rodzaju betonu Lublin i okolice. W ramach działalności firmy świadczymy usługi zarówno na rzecz dużych jak i małych firm budowlanych oraz osób prywatnych. Dzięki ciągłemu rozwojowi i powiększaniu taboru, możemy odnotować obecność firmy na wielu budowach w Lublinie. Zrealizowaliśmy budowy takie jak m.in.: MAKRO Cash & Carry Polska Lublin Katolicki Uniwersytet Lubelski Centrum Handlowo – Rozrywkowe LUBLIN PLAZAE. Leclerc Lublin Galeria Gala "Dom i Wnętrze" Tanio i solidnie!

  Data dodania: 07 07 2011 szczegóły wpisu
 • Beton komórkowy Termalica

  Beton komórkowy Termalica

  Dużo czasu poświeciliśmy aby Nasze produkty były perfekcyjne pod każdym względem. Z upływem ładnych paru lat udało się nam to. Nasza marka jest ceniona na rynku budowlanym. Oferujemy szeroka gamę produktów. Jest to między innymi: beton komórkowy nadproża, stropy, bloczki betonowe i prefabrykaty betonowe. Jeśli cenisz przede wszystkim trwałość i jakość materiałów musisz koniecznie się z Nami skontaktować.

  Data dodania: 24 06 2011 szczegóły wpisu
 • Używane pompy betonu, pompogruszki, betonomieszarki

  Używane pompy betonu, pompogruszki, betonomieszarki

  Mnóstwo ofert sprzedaży maszyn używanych budowlanych pomp betonu, pompogruszek, cementowozów i betonomieszarek z całej Polski. Strona jest poświęcona maszynom budowlanym oraz pojazdom do transportu betonu, cementu i materiałów sypkich. Serwis pomp do betonu i ich sterowań w Polsce. Katalog firm zajmujących się naprawą sprzętu budowlanego, samochodów ciężarowych. Betonomieszarki importowane z Unii Europejskiej. Używane pompogruszki i pompy betonu. Nieustannie dodawane są nowe oferty sprzedaży, kupna i wynajmu maszyn budowlanych z terenu całej Polski. Możliwość zamieszczania własnych ofert sprzedaży pomp betonu, pompogruszek, cementowozów, betonomieszarek.

  Data dodania: 21 06 2011 szczegóły wpisu
 • Betoniarnia Kraków

  Betoniarnia Kraków

  Firma usługowa wykonująca elementy z betonu - krążki, posadzki,pustaki, bloczki, kręgi, nadproża oraz ogrodzenia betonowe. Produkują i sprzedają atestowane pokrywy na szamba oraz rury betonowe. Jest to rodzinna firma, mieszcząca się w Krakowie. Posiadają doświadczony personel dzięki czemu wszystkie ich betonowe wyroby spełniają dokładnie te same normy, bez odchyłek jakościowych na poszczególnych wyrobach betonowych.

  Data dodania: 29 05 2011 szczegóły wpisu
 • Usługi remontowo budowlane - kruszenie betonu

  Usługi remontowo budowlane - kruszenie betonu

  Sprzedajemy beton towarowy, galanterię betonową i płyty warstwowe. Dysponujemy współczesnymi węzłami betoniarskimi. Świadczymy usługi remontowo budowlane jak kruszenie betonu. Pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej obfitej propozycji. Firma posiada zaplecze techniczno produkcyjne – hale produkcji pomocniczej (ślusarnia, zbrojarnia, prefabrykacja składników żelbetowych) oraz magazynowe, wyposażenie zagospodarowania i zaplecza budowy. Potwierdzeniem solidności firmy i dobrego wykonawstwa jest ciągle wzrastająca sprzedaż usług, które proponuje. Usługi remontowo budowlane oferowane przez nas są świadczone na bardzo wysokim pułapie. Oferujemy beton towarowy nadzwyczaj wysokiej klasy. Firma „ZRB Janusz Firlej” rozpoczęła swoją działalność w grudniu 1992 roku i prowadzi ją nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Świadczymy usługi remontowo budowlane między innymi: Kruszenie betonu, beton towarowy. Profil działalności firmy to budownictwo inżynieryjne (oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na wodę pitną i sanitarną), budownictwo przemysłowe (hale konstrukcji stalowej i żelbetowej, a także budownictwa kubaturowe użyteczności publicznej, roboty remontowe.

  Data dodania: 15 04 2011 szczegóły wpisu
 • Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane

  Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane

  Wiele lat tradycji oraz dyspozycja przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych wykonawców branży budowlanej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza specjalność to wyrób materiałów budowlanych, a także produkcja maszyn i urządzeń do wyrobu materiałów budowlanych. Prezentowana przez nas oferta obejmuje: m.in., żerdzie wirowane oraz słupy wirowane. W naszej firmie łączymy tradycję z nowoczesnymi metodami zaspokajania potrzeb Klientów. Najważniejsze dla nas jest wasze zadowolenie. Dbamy o to, aby oferowane przez nas materiały budowlane wyróżniały się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i solidnością wykonania. Strop filigran idealnie sprawdzi się w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i wiejskim. Słupy wirowane swoje zastosowanie znajdują w budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Za to żerdzie wirowane są stosowane jako maszty telekomunikacyjne w telefonii radiowej, jako oświetlenie autostrad a także przy przechodzeniu linii energetycznej nad drogami.

  Data dodania: 30 01 2011 szczegóły wpisu
 • Bentonit, perlit, wylewki - certech.com.pl

  Bentonit, perlit, wylewki - certech.com.pl

  Od kilku lat wytwarzamy wylewki i betony izolacyjne z perlitu o nazwie IZOCER a od 2008 roku produkujemy perlit ekspandowany dla przemysłu izolacji, budownictwa i ogrodnictwa. Aktualnie produkujemy bentonity granulowane, Super BENEK oraz bentonity mielone z wysoko jakościowych, wybranych złóż bentonitowych. Dla tych, którzy chcą uczciwie i prężnie z nami współdziałać proponujemy atrakcyjne ceny, elastyczne terminy płatności oraz darmowy transport. Gwarantujemy dowóz towaru na terenie całego kraju w ilościach hurtowych. Dzięki naszym klientom firma CERTECH zajmuje widoczne miejsce na rynku dostawców bentonitów w Polsce. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego gdzie możecie Państwo zaznajomić się z kompletną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 03 11 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 6 · 7 · następna strona »

Beton - nowa strona:

Adres: