STYRONEX - pompogruszki, węzły betoniarskie

STYRONEX - pompogruszki, węzły betoniarskie

Ocena: 2.4/10 (25 głosów)Firma STYRONEX zajmuje się sprzedażą pojazdów ciężarowych, pompogruszek, betonomieszarek oraz konstrukcji betoniarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów ciężarowych o profilu budowlanym. W swojej ofercie posiadamy produkty wybranych najlepszych europejskich marek: Man, Mercedes, Iveco, Astra, Daf, Scania, Liebherr, Cifa, Coime, Stetter, Putzmeister.
W naszej ofercie znajdą Państwo: Betonomieszarki, Pompogruszki, Maszyny budowlane, Węzły betoniarskie, Dwuwałowy mieszalnik, Mieszalnik Planetarny, Silosy na cement, Sterowanie betoniarni, Podajnik ślimakowyPodobne strony
 • Betoniarnia Kraków

  Firma usługowa wykonująca elementy z betonu - krążki, posadzki,pustaki, bloczki, kręgi, nadproża oraz ogrodzenia betonowe. Produkują i sprzedają atestowane pokrywy na szamba oraz rury betonowe. Jest to rodzinna firma, mieszcząca się w Krakowie. Posiadają doświadczony personel dzięki czemu wszystkie ich betonowe wyroby spełniają dokładnie te same normy, bez odchyłek jakościowych na poszczególnych wyrobach betonowych.

 • Betoniarnia Adamscy

  Nasza firma zajmuje się prducją prefabrykatów budowlanych, elementów drogowych, płotów betonowych itp. Dodatkowo wykonujemy również elementy w technologi betonu płukanego. Jesteśmy solidni gwarantujemy, że oferowane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością, oraz trwałością co potwierdzają opinie naszych dotychczasowych klientów.

  Całkiem niedawno rozszerzyliśmy asortyment tak by sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom klientów.

 • Szamba betonowe Poznań

  Zamiaruje się w nieodległym odstępie czasu, ażeby zacząć budowę swojego domu jednorodzinnego. Towary mam już nieomalże kupione, inwestor także już dogadany. Jedną z niewielu spraw, jakie jeszcze oganiają mi sen z powiek, jest przedmiot szamba. Otóż sąsiedztwo, w której zamyślam wybudować budynek, to ciemny punkt, jeżeli już idzie o inwestycje gminne w aspekcie ścieków. Pobocznym negatywem będzie to, iż lokal zamierzam pobudować z dala od najbliższych zabudowań. Więc nawet, jak wspólnota gminna założy kanalizację w pobliskiej miejscowości, to szarpnięcie od niej do mnie rury spustowej, będzie się sądziło ze znacznymi wydatkami dodatkowymi Szamba betonowe Konin.

 • Szamba betonowe Konin

  Projektując własny przyszły lokal mieszkalny, niewolno zapominać o najważniejszej instalacji sanitarnej. Możliwość taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania swoich, przyszłych nieczystości, to współcześnie wymaganie i dodatkowo standard. Kolega, niegdyś wzmiankował mi o stronie betprodbis.pl. Powiadał, że tam zapoznam się wszystkiego, co wiąże się z tematem nie drogich zasobników na fecesy. Po wejściu na ową stronkę, muszę bez ogródek potwierdzić, że dobór Szamba betonowe Warszawa, posiadają w rzeczywistości porażający. Pro środowiskowe, a co najważniejsze oszczędnościowe modele, sprawiają, że już z nadzieją patrzę w przyszłe miesiące. W chwili obecnej, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej pozycji.  

 • Szambo betonowe Śląsk

  Planując swój przyszły lokal, niewolno zapominać o bardzo ważnej instalacji sanitarnej. Sposobność taniego, a co najważniejsze hermetycznego odprowadzania prywatnych, przyszłych ścieków, to na dzień dzisiejszy wymaganie i norma. Przyjaciel, onegdaj wspominał mi o adresie betprodbis.pl. Twierdził, że tam dowiem się wszystkiego, co wiąże się z kwestią tanich zasobników na fecesy. Po kliknięciu na ową stronkę, muszę wyraźnie przyznać, że opcja Szamba betonowe Lublin, posiadają rzeczywiście fenomenalny. Ekologiczne, a co najbardziej istotne ekonomiczne zbiorniki, sprawiają, że już z optymizmem patrzę w przyszłe miesiące. W tej chwili, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej sytuacji.  

 • Szamba betonowe Warszawa

  W ojczystych rozumach zakiełkowała jakieś kilka lat wstecz, myśl postępowa w materii ochrony środowiska i coraz częściej widać, że krajanie inwestują w hermetyczne szamba betonowe, i także w przydomowe oczyszczalnie ścieków. To znak, że i Polacy potrafią śpieszyć z duchem czasu, a doglądanie o nieskazitelność przyrody stało się nie tylko wytyczną, lecz standardowo zostało popularne. Jeśli ktoś przebywa we wiosce, względnie w niedużym miasteczku, to kogo aktualnie nie spytać, ma na swej działce betonowe szamba bądź jest co najmniej podłączony do infrastruktury kanalizacyjnej. Troskę o przesłanki przepisów czystości, można zobaczyć nie tylko na przykładzie coraz liczniejszych przedsięwzięć w szczelne Szamba betonowe Konin na fekalia, natomiast również np. jak prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów.

 • Bet-Trans - usługi przemysłowe

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zainteresowania się propozycją lidera w specjalności betonowej na rynku siedleckim - firmy BET-TRANS. Nasz beton jest produktem najwyższej klasy, co akceptuje certyfikat zgodności z Polską Normą, wystawiany przez nasze laboratorium. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wszelkie wyroby betonowe, jaki mogą być potrzebne na jakiejkolwiek budowie. Produkujemy beton mostowy, hydrotechniczny, mrozoodporny. Zapraszamy także Klientów, jacy budują dom i zainteresowani są zwykłym betonem konstrukcyjnym i bloczkami fundamentowymi różnej wielkości. Proponujemy także piasek oraz kruszywa różnych frakcji, które dostarczymy wywrotkami dostosowanymi do charakteru oraz rozmiaru zlecenia. Proponujemy także pomoc w robotach ziemnych - przeprowadzamy rozbiórki, wykopy, możemy tez wywieźć wydobytą przy tej okazji ziemię. Więcej wiadomości odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

 • Beton towarowy PREFABET

  Każdy, kto w danej chwili potrzebuje wspaniałej jakości betonu, świetnie nadającego się do wylania fundamentów, to znalazł się w właściwym miejscu. Nasza propozycja zawiera niezwykle trwały beton towarowy przodujących marek. Każdy, kto bierze pod uwagę jakość znajdzie u nas to, co jest mu potrzebne. W naszej ofercie posiadamy także podwaliny żelbetonowe, jak również inne elementy prefabrykowane. zachęcamy do pokuszenia się o naszą ofertę. zakupy z nami to sama przyjemność. Nie zwlekaj, i nie poszukuj nigdzie więcej. Dajemy pewność na zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Więcej szczegółowych informacji udostepniamy na naszej stronie www.