BTB wylewka anhydrytowa mazowieckie

BTB wylewka anhydrytowa mazowieckie

Ocena: 2.3/10 (27 głosów)W propozycji producenta BTB z Radzymina znajdą Państwo najwyższej jakości beton architektoniczny. Aby zagwarantować Klientom wysokogatunkowy produkt, skład mieszanek wylewek posadzek podłogowych został opracowany wraz z niemieckimi fachowcami. Dostaną tu Państwo anhydrytowe oraz cementowe wylewki o własnościach samo rozlewnych i samopoziomujących. Są one znakomitym rozwiązaniem przy budowie bloków mieszkalnych, domków jednorodzinnych oraz lokali usługowych. Firma oferuje dostawę gotowych mieszanek na plac budowy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, chroniącego surowce przed wilgocią. Dokładny opis wyrobów firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.Podobne strony
 • Bentonit, perlit, wylewki - certech.com.pl

  Od kilku lat wytwarzamy wylewki i betony izolacyjne z perlitu o nazwie IZOCER a od 2008 roku produkujemy perlit ekspandowany dla przemysłu izolacji, budownictwa i ogrodnictwa. Aktualnie produkujemy bentonity granulowane, Super BENEK oraz bentonity mielone z wysoko jakościowych, wybranych złóż bentonitowych. Dla tych, którzy chcą uczciwie i prężnie z nami współdziałać proponujemy atrakcyjne ceny, elastyczne terminy płatności oraz darmowy transport. Gwarantujemy dowóz towaru na terenie całego kraju w ilościach hurtowych. Dzięki naszym klientom firma CERTECH zajmuje widoczne miejsce na rynku dostawców bentonitów w Polsce. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego gdzie możecie Państwo zaznajomić się z kompletną ofertą naszej firmy.

 • Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane

  Wiele lat tradycji oraz dyspozycja przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych wykonawców branży budowlanej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza specjalność to wyrób materiałów budowlanych, a także produkcja maszyn i urządzeń do wyrobu materiałów budowlanych. Prezentowana przez nas oferta obejmuje: m.in., żerdzie wirowane oraz słupy wirowane. W naszej firmie łączymy tradycję z nowoczesnymi metodami zaspokajania potrzeb Klientów. Najważniejsze dla nas jest wasze zadowolenie. Dbamy o to, aby oferowane przez nas materiały budowlane wyróżniały się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i solidnością wykonania. Strop filigran idealnie sprawdzi się w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i wiejskim. Słupy wirowane swoje zastosowanie znajdują w budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Za to żerdzie wirowane są stosowane jako maszty telekomunikacyjne w telefonii radiowej, jako oświetlenie autostrad a także przy przechodzeniu linii energetycznej nad drogami.

 • Alebeton.pl - Producent Betonu Rzeszów

  Alebeton to firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą kilku rodzajów mieszanek betonowych. Wśród naszych odbiorców znajdują się zarówno osoby prywatne jak i duże podmioty budowlane. Wytwarzamy beton, który może być stosowany zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mieszkaniowym. Jako doświadczony producent betonu nieustannie troszczymy się o jego wysoką jakość, z tego względu regularnie prowadzimy wszystkie wymagane badania i przygotowujemy receptury w zgodzie ze specyfikacjami oraz wymaganiami klientów. Ponadto dostarczamy betony bezpośrednio na budowę. Posiadamy nowoczesny sprzęt pompujący do mieszanek betonowych.
  Jako betoniarnia o długoletnim doświadczeniu rynkowym gwarantujemy doskonałej jakości towar w atrakcyjnych cenach. Mamy doskonałych fachowców, którzy swoim doświadczeniem wspierają osiąganie wysokich standardów dla wszystkich produktów. Firma Alebeton odznacza się doskonałą organizacją pracy, w rezultacie czego wszystko dzieje się sprawnie i terminowo. W obszernej ofercie produktów można znaleźć beton towarowy, podsypki i jastrychy, betony o wysokiej wytrzymałości, betony na stabilizacje - kliknij.
  Wytwarzany przez nas beton podlega nieprzerwanemu monitoringowi pod względem sprawdzania jakości. Zakładowa kontrola produkcji realizowana jest w nowoczesnym laboratorium. Podczas wytwarzania betonu wybieramy dokładnie wyselekcjonowane składniki spełniające wszystkie rygorystyczne normy jakości. Na stronie firmowej zamieszczono wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W sprawach zamówień należy kontaktować się z naszym działem sprzedaży. Zachęcamy wszystkich klientów do składania przykładowych zapytań, a także do korzystania z naszych usług.

 • Szamba betonowe Kraków

  Firma jest bezpośrednim dystrybutorem najwyższej jakości szamb betonowych. Produkty oferowane przez przedsiębiosrtwo mają wszelkie atesty i gwarancje odporności. Firma realizuje nawet w największym stopniu wyszukane inwestycje poczynając od niewielkich domów jednorodzinnych a na dużych zakładach przemysłowych kończąc. Zbiorniki oferowane przez firmę odznaczają się szczelnością, wytrwałością oraz dokładnością wytworzenia, przez co bez obaw służyć będą na długie lata.

 • Strop Teriva

  Na rynku figurujemy jako producent materiałów budowlanych. Wszystkie nasze produkty betonowe są po atrakcyjnie niskich cenach przy większej ilości zamówienia jest możliwość pertraktacji cen. Nasza firma swoją działalność w specjalności budowlanej zaczęła w 2007 roku. Przedsiębiorstwo Witusza posiada profesjonalną taśmę produkcyjną dzięki której w sposób stosunkowo tani przy zachowaniu stałych parametrów produktów betonowych wytwarzane są takie artykuły jak: pustak Teriva lub stropy Teriva, bloczki betonowe i płyty podwalinowe. Godnymi polecenia są też takie wyroby betonowe jak pustaki alfa, kostki brukowe, krawężniki. Innym produktem są stropy Teriva. Nasze stropy Teriva są lekkie i niezbyt kosztowne dlatego zapraszamy do dzwonienia również zamawiania stropów Teriva. Stropami można i wyłożyć dach domków jednorodzinnych. Dzięki swojej budowie nie projektują się na płytach kałuże i zawsze są suche. Wyrabiamy i najlepsze wyroby na zamówienie klienta o niespotykanych kształtach geometrycznych. Płyty ażurowe perfekcyjnie nadają się na krótkie drogi dojazdowe, są to płyty ażurowe Meba. Płyty ażurowe wspaniale nadają się do wykładania na otwartych magazynach wielkopowierzchniowych. Produkujemy różne rodzaje płyt drogowych. Specjalizujemy się w tym. Zakład ogólnobudowlany i producent ekstrawagandzkiej marki produktów betonowych. Zakład Witusza zaprasza do kooperacji betoniarni budowlane którym zależy na szybkich dostawach materiałów budowlanych i bezkonkurencyjnej kooperacji.

 • Szamba betonowe Kalisz

  Jeśliby ktoś zamyśla kupić plastikowy zbiornik na nieczystości, musi wziąć pod uwagę kilka podstawowych zagadnień. Otóż przykładowo zbiornik takowy, nie może być zakopany za bardzo, ponieważ szkodzi to jego ściankom, nie może też być umieszczony w obszarze grząskim, dlatego że to z drugiej strony może spowodować jego wypłukanie na wierzchnią część przez okresowe wody glebowe. Skutkiem tego najbardziej optymalnym wyjściem z tej sytuacji jest kupno szczelnego Szamba betonowe Ceny betonowego. Taki bezawaryjny produkt, chroniony właściwymi specyfikami od wilgotności, dodatkowo jeszcze jest kryty górną pokrywką. To gwarantuje nam, że żadna postronna osoba, nie może tam wparować. Dodatkowo, zamontowany system wywietrzników, pozwala na funkcjonalne i bezpieczne wyemitowanie na zewnątrz groźnych gazów.

 • Beton towarowy

  Firma Prefabet Ostrów Maz. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji betonu towarowego, płyt ażurowych, wielkowymiarowych prefabrykatów żelbetowych oraz bloczków fundamentowych. Oferta Prefabet Ostrów Maz. obejmuje także szeroki wybór płyt stropowych kanałowych, płyt drogowych typu MON i JOMB, a także usługi zbrojarskie. Prefabet Ostrów Maz. Sp. z o.o. Jeśli tylko poszukujesz materiałów budowlanych potrzebnych do realizacji stanu surowego obiektów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • BAN-KOR-BET BANIA KORGA SPÓŁKA JAWNA beton Tarnów

  Na naszym rynku od 1991 r. dynamicznie działa firma produkcyjno-handlowa BAN-KOR-BET, zajmująca się głównie efektywną i bezpieczną produkcją betonu. Cały czas kooperujemy z poszczególnymi Kontrahentami z branży budowlanej, zawsze zapewniając im najwyższą jakość dostarczonych budulców, prócz tego w dokładnie ustalonym terminie. Naszą specjalizacją jest produkowanie betonu w 60. odmianach i produkcja sześciu rozmaitych zapraw cementowych - też z domieszkami przyspieszającymi albo opóźniającymi wiązanie. Zachęcamy do dokładnego zaznajomienia się ze stroną www i specyfikacją elementów zapewnianych za pośrednictwem firmy BAN-KOR-BET.

 • STAMBET-BUD żwir na budowę

  Przedsiębiorstwo Steambet-bud z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, istnieje na polskim rynku już od 20 lat. Naszą specjalnością jest produkcja najwyższej jakości betonu towarowego. Jesteśmy w tej dziedzinie jednym z liderów na Mazowszu. Naszą wiodącą pozycję zawdzięczamy nie tylko doskonałej jakości produktom, ale także profesjonalizmowi w podejściu do każdego kontrahenta oraz terminowemu realizowaniu zleceń. Cenimy sobie lojalnych partnerów w biznesie, dlatego stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uzupełniliśmy naszą ofertę również o kompleksowe odśnieżanie posesji prywatnych i firmowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego - Nadruki na Betonie

  SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego z siedzibą w Stanisławicach pod Krakowem posiada w katalogu usług nadruki na betonie, kolorowe lub czarno-białe. To ciekawa propozycja dla osób, które chcą, nadać charakter wnętrzu domu lub firmy, uczynić wnętrze jedyne w swoim rodzaju, właśnie to można uzyskać zamawiając nadruki na betonie. Przykładowy beton architektoniczny z nadrukiem można obejrzeć na stronie Sbadesign.pl. SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego realizuje również zamówienia na płyty z betonu architektonicznego, panele ścienne z betonu architektonicznego, blaty kuchenne i stołowe oraz gadżety z betonu, np. doniczki i poduszki.