Beton Żory

Beton Żory

Ocena: 1.7/10 (23 głosów)Witamy na stronie betoniarni Tomex, nasz zakład zajmuje się produkcją betonu towarowego. Oferujemy beton towarowy różnej klasy wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem rynku budowlanego. Produkujemy beton towarowy w Żorach oraz jego okolicach, poza produkcją betonu nasza betoniarnia świadczy usługi transportowe betonu, pompo gruszką oraz innymi środkami transportu przystosowanymi do przewozu betonu. Betoniarnia w Żorach to zakład Tomex który w jak największym stopniu stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej betoniarni i skorzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane

  Wiele lat tradycji oraz dyspozycja przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych wykonawców branży budowlanej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza specjalność to wyrób materiałów budowlanych, a także produkcja maszyn i urządzeń do wyrobu materiałów budowlanych. Prezentowana przez nas oferta obejmuje: m.in., żerdzie wirowane oraz słupy wirowane. W naszej firmie łączymy tradycję z nowoczesnymi metodami zaspokajania potrzeb Klientów. Najważniejsze dla nas jest wasze zadowolenie. Dbamy o to, aby oferowane przez nas materiały budowlane wyróżniały się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i solidnością wykonania. Strop filigran idealnie sprawdzi się w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i wiejskim. Słupy wirowane swoje zastosowanie znajdują w budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Za to żerdzie wirowane są stosowane jako maszty telekomunikacyjne w telefonii radiowej, jako oświetlenie autostrad a także przy przechodzeniu linii energetycznej nad drogami.

 • Betoniarnia

  Jesteśmy firmą która specjalizuje się w dostawie betonowni. Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy jak również wdrożyliśmy kilkadziesiąt instalacji, takich jak betoniarnia, dla zakładów produkcyjnych na terenie naszego państwa, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Kanadzie, Chorwacji jak też na Węgrzech. Działamy na rynku od 25 lat dlatego też posiadamy niebywała wiedzę jak również doświadczenie w tej branży. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę klienta która obejmuje fazę projektową, poprzez montaż aż do uruchomienia instalacji. Poza tym nasi eksperci doradzają klientom w różnych dziedzinach.

 • Zbiorniki betonowe, bloczki betonowe, stropy - ŁAKOMY materiały budowlane

  Łakomy materiały budowlane jest firmą, której specjalizacją są m. in. bloczki betonowe, zbiorniki betonowe oraz stropy. Bloczki betonowe znane też jako bloczki fundamentowe są powszechnie stosowanym, drobnowymiarowym elementem betonowym. Bloczki betonowe stosuje się do budowy ścian fundamentowych budynków, ścian mieszkalnych oraz w budownictwie przemysłowym. Szczególnie korzystne jest używanie bloczków przy skomplikowanych przekrojach ścian utrudniających wykonanie szalunków. Prefabrykację prowadzimy na wibroprasie firmy SCHLÖSSER. Bloczki dostarczamy zafoliowane na paletach. Bloczki betonowe wymiary: 38 x 24 x 12 cm. Nasze zbiorniki betonowe są stosowane jako szamba przydomowe, zbiorniki na odchody pochodzenia zwierzęcego, rezerwuary deszczówki (zbiorniki retencyjne), studnie wodomierzowe, katakumby grobowe. Jesteśmy dystrybutorem stropów TERIVA i Stropex. Główne kierunki sprzedaży to: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Tarnów.

 • Szamba betonowe Warszawa

  W ojczystych rozumach zakiełkowała jakieś kilka lat wstecz, myśl postępowa w materii ochrony środowiska i coraz częściej widać, że krajanie inwestują w hermetyczne szamba betonowe, i także w przydomowe oczyszczalnie ścieków. To znak, że i Polacy potrafią śpieszyć z duchem czasu, a doglądanie o nieskazitelność przyrody stało się nie tylko wytyczną, lecz standardowo zostało popularne. Jeśli ktoś przebywa we wiosce, względnie w niedużym miasteczku, to kogo aktualnie nie spytać, ma na swej działce betonowe szamba bądź jest co najmniej podłączony do infrastruktury kanalizacyjnej. Troskę o przesłanki przepisów czystości, można zobaczyć nie tylko na przykładzie coraz liczniejszych przedsięwzięć w szczelne Szamba betonowe Konin na fekalia, natomiast również np. jak prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów.

 • Szamba betonowe

  Szambo betonowe to tak doprawdy najistotniejsza rzecz w całym domu, najistotniejsza rzecz w całym temacie jakim jest budowa lokalu... Można ulokować tysiące w mieszkanie podobny do pałacu, zainwestować miliony w sprzęt sprzęt gospodarstwa domowego, a i tak na samym końcu nie wprowadzisz się do świeżo wybudowanego lokalu mieszkalnego o ile nie będziesz posiadał dostrojonej spraw z kanalizacją. W domach gdzie podciągnięty jest system kanalizacji nie ma takiego kłopotu. Ale co w przypadku gdy takiej kanalizacji brak? Wówczas najlepszym wyjściem jest instalacja pojemnika na nieczystości, potoczna nazwa szamba betonowe Łódź. I z tym zagadnieniem najlepiej udać się do korporacji Septic z Radomia!

 • CONTRACTOR SP. Z O. O. Beton

  Contractor, jest nowoczesną spółką, jaka tworzy wysokiej jakości beton oraz proponuje wyrób konstrukcji stalowych. Mamy dziewięć zakładów produkcyjnych, posiadających nowoczesne parki maszynowe. Nasze oddziały mieszczą się w: Czernichowie, Dębnie, Tarnowie, Chrzanowie, Oświęcimiu, Tychach i w Katowicach. Nasz Zakład wytwórczości masy betonowej w Krakowie dostarcza klientom wysokiej klasy beton: zwykły, ciężki, lekki i beton specjalny. Co więcej mogą Państwo zamówić zaprawy cementowe i mieszanki stabilizacyjne. Z kolei w Zakładzie obróbki metali, położonym w Czernichowie niedaleko Krakowa, realizowane są zlecenia na wykonanie konstrukcji stalowych. Powadzona jest też wszechstronna obróbka metalu. Contractor - od lat spełniamy oczekiwania trudnych klientów. Istotne szczegóły, dotyczące oferty na naszej stronie.

 • HANDL-BET producent betonu Nowy Sącz

  Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, oferuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego i innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja wytrzymałych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas wyroby są niezawodne, bezpieczne oraz posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na rabaty procentowe i inne formy promocji. Pełną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 • Beton pomorskie

  Nasza firma funkcjonuje na rynku od lat, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie z zakresu wytwarzania betonu, kostki brukowej, studni betonowych czy płyt drogowych. Każdy element posiada wysoką jakość, a do jego produkcji wykorzystujemy tylko surowce spełniające obowiązujące wymogi. Wytwarzamy beton dostępny w postaci, jakiej oczekuje klient. Proponujemy zarówno klasę stosowaną do utwardzenia terenu, jak też do tworzenia fundamentów czy stropów. Posiadamy gruszkę oraz pompę, co umożliwia nam fachowy transport.