Bico Group. Obsługa inwestycji, kierownik budowy, nadzór budowlany

Bico Group. Obsługa inwestycji, kierownik budowy, nadzór budowlany

Ocena: 1.9/10 (49 głosów)Zapewnimy Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Dbamy o to, aby inwestycje osiągały założone cele –zarówno techniczno-funkcjonalne jak i biznesowe.
Chcemy również, aby każda inwestycja była dla naszych klientów źródłem osobistej satysfakcji.

Oprócz sfery technicznej wiele uwagi poświęcamy na stałe monitorowanie budżetu oraz kontrolę zgodności postępu prac z harmonogramem.
Pamiętając, że powodzenie inwestycji zależy od jej przygotowania, opracowujemy również studia wykonalności zawierające m.in. analizę możliwości pozyskania źródeł finansowania, ocenę finansową projektów inwestycyjnych, biznesplany.

Zapewniamy obsługę inwestycji w zakresie:
Project Management
Nadzór inwestorski
Kierownik Budowy
Obsługa techniczna inwestycji
Doradztwo techniczne, opinie techniczne i ekspertyzy
Przeglądy roczne i przeglądy pięcioletnie obiektów
Monitoring procesu inwestycyjnego.

Pomagamy w przygotowaniu inwestycji w zakresie:
Studium wykonalności
Pozyskania finansowania
Projekty doradcze, biznesplany inwestycyjnych.

Zapewniamy szkolenie BHP pracowników oraz szkolenie i konsultacje z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Prowadzimy sprzedaż i adaptację projektów gotowych znanych biur projektowych.Podobne strony
 • Nadzory budowlane Toruń - INWEST-BUD

  Obowiązek posiadania certyfikatów charakterystyki energetycznej bierze się z prawa europejskiego. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wydawaniu certyfikatów energetycznych oraz w nadzorze prac budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i niewielkich obiektów. Nasze praca opierają się na dbałości o to, by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości dokonanej przez nas pracy, jak i wysokości kosztów, które muszą ponieść. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach. Ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w dokonaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym szkoleniom gwarantują najwyższą jakość wykonywanej pracy.

 • Odbiór mieszkania i formalności budowlane Poznań

  W Polsce załatwianie formalności związanych z inwestycjami budowlanymi nie należy do łatwych rzeczy i wielokrotnie stanowi utrudnienie nie do przebrnięcia. W wyniku zdobytego doświadczenia znalazłem przestrzeń, w którą się wpasowałem i założyłem firmę.. Allora Invest. Moimi klientami są osoby przedsiębiorcze, które nie mają czasu na bieganie po urzędach. Nawiązując do mojego doświadczenia i wykształcenia poszerzyłem swoją działalność i świadczę następujące usługi:
  1) odbiory mieszkań i domów wykonanych przez deweloperów – dokonywane według schematu i obowiązujących Polskich Norm, profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi przez biegłego i doświadczonego w kontaktach z deweloperami inspektora;
  2) prowadzenie wszystkich formalności przed rozpoczęciem budowy, w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu;
  3) kompleksową obsługę inwestycji budowlanej na własnym lub klienta terenie w Poznaniu i Powiecie Poznańskim. Zapewniamy pełen zakres usług dotyczących przygotowania, prowadzenia i zakończenia budowy. Przygotowujemy inwestycję pod względem formalno - prawnym, technicznym i projektowym. Prowadzimy budowy „pod klucz. W skład usługi wchodzi: a) sprawdzenie stanu prawnego terenu, zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub uzyskanie warunków zabudowy, uzyskanie warunków przyłączenia do mediów, wykonanie badań geotechnicznych gruntu, pomoc w opracowaniu dokumentacji technicznej, weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem formalnym i technicznym, wstępne oszacowanie kosztów budowy, pomoc przy uzyskaniu wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń i opinii w tym pozwolenia na budowę, zawiadomienie o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych; b) kierowanie całym procesem budowy, w tym prowadzenie dziennika budowy, nadzór inwestorski, koordynacja robót budowlanych, koordynacja dostaw materiałów budowlanych, usługi geodezyjne, odbiory częściowe i końcowe inwestycji; c) kompletowanie dokumentacji powykonawczej, inwentaryzacja budynku, świadectwo energetyczne budynku, uzyskanie zaświadczenia o zakończeniu budowy lub decyzji o pozwoleniu na użytkowanie;
  4) projektowanie ogrodzenia frontowego, wiaty, śmietnika, utwardzenia gruntu na działce wraz ze zgłoszeniem budowy do urzędu;
  5) kompleksowe wykonywanie remontów mieszkań i domów z indywidualną wyceną;
  6) wynajem sprzętu budowlanego – zagęszczarka, betoniarka, generator oraz przyczepa samochodowa;
  7) sprzedaż nieruchomości – działki oraz domy jednorodzinne wolnostojące.
  Działania P.H.U. ALLORA INVEST oparte są własnych doświadczeniach i na wieloletniej współpracy z hurtowniami i wykonawcami budowlanymi. Firma istnieje od 2006 r.

 • Nadzór inwestorski Poznań

  Przeglądy techniczne budynków w Poznaniu można zlecić w MD-Projekt. Jeżeli już mamy świadomość jaki jest stan techniczny, posiadamy prostą drogę do udoskonalenia go. Orientujemy się, co należy polepszyć w pierwszym rzędzie. Użytkowanie związane jest ze zużyciem, a za sprawą MD-Projekt, blisko Poznania, zyskujemy nad tym odpowiednią kontrolę. Istotnym jest fakt, iż zakład zabiega o formę wydawanych dokumentów. Obejmują one słownictwo czytelne również dla osób nie związanych z branżą. Przedsiębiorstwo z okolic Poznania para się również rozmaitego typu nadzorami budowlanymi. Roboty na budowach – w Poznaniu i nie tylko - muszą trwać bezpiecznie i zgodnie z poszczególnymi zasadami. Cena nadzoru inwestorskiego zależna jest od kilku aspektów i zawsze jednostkowo jest proponowana. MD-Projekt oferuje kontrole, by to sprawdzać. Można zarówno zaplanować kosztorysowanie robót budowlanych jak też ocenić parametry już umiejscowione w kalkulacji.

 • Kierownik budowy Paweł Zubaszewski - Zielona Góra, Lubuskie

  Obszar usług: Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Żary, Kożuchów, Sulechów, Świebodzin.

  Oferta świadczenia usług nadzoru budowlanego oraz kierownictwa budowy skierowana jest dla inwestorów prywatnych oraz instytucjonalnych zamierzających:
  -rozpocząć budowę: domu wielorodzinnego, jednorodzinnego, obiektów gospodarskich, magazynowych lub innych obiektów budowlanych.
  -przeprowadzić okresową pięcioletnią kontrolę stanu technicznego
  Oferta dotyczy również obiektów i budynków w trakcie realizacji.
  W ramach świadczonych usług zagwarantowany jest rzeczowy nadzór techniczny nad realizacją inwestycji, wypełnianie obowiązków formalnych oraz umownych a także doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji.

 • HOSKA Constructions przeglądy budowlane

  HOSKA Constructions specjalizuje się w wykonywaniu przeglądów budowlanych. Nasi eksperci wykonują przeglądy budynków na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych oraz Właścicieli obiektów przemysłowych. O naszej renomie świadczy blisko stu stałych, zadowolonych klientów. Jeśli przegląd budynku to tylko w firmie HOSKA!
  Kolejną naszą specjalnością jest wykonywanie ekspertyz budowlanych podpartych w razie konieczności badaniami materiałowymi oraz badaniami termowizyjnymi

 • Rzeczoznawca budowlany i majątkowy J.P. Praxis. odbiór mieszkania Warszawa

  Rzeczoznawca majątkowy i budowlany prowadzący firmę J.P. Praxis z sadybą w Warszawie zaprasza do współpracy klientów indywidualnych i organy sądowe, instytucje, urzędy, banki i firmy. Zakresem jego działalności jest pełne województwo mazowieckie. Przejmuje zadania m.in. na oceny techniczne oraz analizy techniczno-ekonomiczne budynków, wyceny mieszkań, działek oraz domów, połączone z analizą rynku, wykonywanie operatów szacunkowych, a także specjalistyczne konsultacje opiniodawcy. Wszystkie usługi realizowane są precyzyjnie z bieżącymi regułami, z największą dokładnością i z określonym z klientem terminem. Więcej danych odnajdą Państwo na stronie internetowej.

 • BUDSERWIS kontrola budynku Gdańsk

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Budserwis z siedzibą w Gdańsku. Od 2003 roku funkcjonujemy w branży budowlanej. Proponujemy współpracę obejmującą okresową, półroczną, roczną oraz pięcioletnią kontrolę obiektów budowlanych, elementów budynków, instalacji urządzeń i gazowych, przewodów kominowych, instalacji elektrycznych oraz określenie przydatności do użytkowania. Prowadzimy nadzór inwestorski, inwentaryzację budowlaną a także prowadzimy książki obiektów budowlanych. Do tej pory wykonaliśmy mnóstwo realizacji i posiadamy liczne referencje. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

 • Przegladbudowlany.waw.pl

  Firma Akad Wojciech Mamaj od blisko dziesięciu lat realizuje przeglądy budowlane w obrębie Warszawy i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy terminowość, doświadczenie i profesjonalizm. Nasi pracownicy posiadają wszystkie konieczne do wykonania przeglądu uprawnienia. Jesteśmy także bardzo konkurencyjni cenowo i cieszymy się wzorową opinią w branży. Do każdego Klienta podchodzimy z największą starannością i zapewniamy, że efekt końcowy naszej pracy spełni w 100% Państwa oczekiwania. Gorąco zapraszamy do kontaktu w sprawie przeglądów budowlanych w obrębie Warszawy.