Budowlany nadzór

 • Atlas Budownictwo

  Atlas Budownictwo

  Jesteśmy firmą, która oferuje dużo różnych usług związanych z budownictwem. Pośród tego czym zajmuje się nasza firma jest realizacja usług dotyczących nadzoru budowlanego, kierownictwa budowlanego, kierownika robót budowlanych czy też wiele więcej. W głównej mierze usługi wykonujemy na terenie stolicy jak i województwa mazowieckiego. W naszej firmie pracuje mająca bardzo duże doświadczenie ekipa pracowników, która potrafi sobie poradzić nawet z bardzo trudnymi zadaniami. Do tej pory z oferowanych przez nas usług skorzystało wiele firm. Zachęcamy serdecznie.

  Data dodania: 24 08 2017 szczegóły wpisu
 • Przegladbudowlany.waw.pl

  Przegladbudowlany.waw.pl

  Firma Akad Wojciech Mamaj od blisko dziesięciu lat realizuje przeglądy budowlane w obrębie Warszawy i okolicznych miejscowości. Gwarantujemy terminowość, doświadczenie i profesjonalizm. Nasi pracownicy posiadają wszystkie konieczne do wykonania przeglądu uprawnienia. Jesteśmy także bardzo konkurencyjni cenowo i cieszymy się wzorową opinią w branży. Do każdego Klienta podchodzimy z największą starannością i zapewniamy, że efekt końcowy naszej pracy spełni w 100% Państwa oczekiwania. Gorąco zapraszamy do kontaktu w sprawie przeglądów budowlanych w obrębie Warszawy.

  Data dodania: 30 06 2017 szczegóły wpisu
 • BUDSERWIS kontrola budynku Gdańsk

  BUDSERWIS kontrola budynku Gdańsk

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Budserwis z siedzibą w Gdańsku. Od 2003 roku funkcjonujemy w branży budowlanej. Proponujemy współpracę obejmującą okresową, półroczną, roczną oraz pięcioletnią kontrolę obiektów budowlanych, elementów budynków, instalacji urządzeń i gazowych, przewodów kominowych, instalacji elektrycznych oraz określenie przydatności do użytkowania. Prowadzimy nadzór inwestorski, inwentaryzację budowlaną a także prowadzimy książki obiektów budowlanych. Do tej pory wykonaliśmy mnóstwo realizacji i posiadamy liczne referencje. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  Data dodania: 24 12 2016 szczegóły wpisu
 • JKJ PROJEKT inwentaryzacje budynków Bydgoszcz

  JKJ PROJEKT inwentaryzacje budynków Bydgoszcz

  Firma JKJ Projekt z Bydgoszczy zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się nadzorem budowlanym, wykonywaniem kosztorysów inwestorskich, podwykonawczych bądź ofertowych, inwentaryzacją budynków, odbiorami deweloperskimi, okresowymi przeglądami budynków i sporządzaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Decydując się na nasze usługi mają Państwo gwarancję najwyższej jakości, profesjonalnej współpracy, konkurencyjnych cen oraz terminowej realizacji zleceń. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 12 2016 szczegóły wpisu
 • MB PROJEKT Inspektor budowlany Wrocław

  MB PROJEKT Inspektor budowlany Wrocław

  Na terenie Wrocławia oraz okolic działa firma MB Projekt. Specjalizujemy się w usługach inżynierskich w branży budowlanej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży a nasi wykwalifikowani pracownicy mają odpowiednie uprawnienia do pełnienia funkcji Kierownika Budowy lub Inspektora Nadzoru. Oprócz tego przeprowadzamy okresowe kontrole stanu technicznego budynków, sporządzamy Certyfikaty Energetyczne i dokonujemy odbioru mieszkań od deweloperów. Prowadzimy też fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i technologii. Więcej informacji o działalności firmy znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 16 11 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budowlany nadzór - nowa strona:

Adres: