Budowlany nadzór

 • HOSKA Constructions przeglądy budowlane

  HOSKA Constructions przeglądy budowlane

  HOSKA Constructions specjalizuje się w wykonywaniu przeglądów budowlanych. Nasi eksperci wykonują przeglądy budynków na rzecz Wspólnot Mieszkaniowych oraz Właścicieli obiektów przemysłowych. O naszej renomie świadczy blisko stu stałych, zadowolonych klientów. Jeśli przegląd budynku to tylko w firmie HOSKA!
  Kolejną naszą specjalnością jest wykonywanie ekspertyz budowlanych podpartych w razie konieczności badaniami materiałowymi oraz badaniami termowizyjnymi

  Data dodania: 25 07 2013 szczegóły wpisu
 • Kierownik budowy Kraków

  Kierownik budowy Kraków

  Żadna budowa w kraju nie może być wykonana bez dobrego nadzoru jakim jest kierownik budowy. Nasza firma oferuje nadzór budowlane w Krakowie i w jego okolicy. Posiadamy wyspecjalizowany zespół, który zajmie się wszystkimi formalnościami powiązanymi z budową nieruchomości. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby każda nadzorowana budowa spełniała każde formalności, dzięki temu unikną Państwo dużych kar finansowych związanych z nieprawidłowościami. Oprócz fachowej obsługi poprzez kierownika budowy, proponujemy szereg innych usług powiązanych z budową domów. Warto wejść na naszą stronę i sprawdzić naszą ofertę usług budowlanych.

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • Kierownik budowy Paweł Zubaszewski - Zielona Góra, Lubuskie

  Kierownik budowy Paweł Zubaszewski - Zielona Góra, Lubuskie

  Obszar usług: Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Żary, Kożuchów, Sulechów, Świebodzin.

  Oferta świadczenia usług nadzoru budowlanego oraz kierownictwa budowy skierowana jest dla inwestorów prywatnych oraz instytucjonalnych zamierzających:
  -rozpocząć budowę: domu wielorodzinnego, jednorodzinnego, obiektów gospodarskich, magazynowych lub innych obiektów budowlanych.
  -przeprowadzić okresową pięcioletnią kontrolę stanu technicznego
  Oferta dotyczy również obiektów i budynków w trakcie realizacji.
  W ramach świadczonych usług zagwarantowany jest rzeczowy nadzór techniczny nad realizacją inwestycji, wypełnianie obowiązków formalnych oraz umownych a także doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji.

  Data dodania: 08 04 2013 szczegóły wpisu
 • Legalizacja samowoli budowlanych Warszawa

  Legalizacja samowoli budowlanych Warszawa

  Skoro wybudowałeś swój dom, to czeka Cię także odbiór domów warszawa. Oczywiście nie jest to Twe ukochane zajęcie związane z wybudowaniem swojego pięknego gniazdka, jednak będziesz musiał się za to niedługo wziąć. Zajęcie to jednak nie musi być uciążliwe i trudne. Tym wszystkim musi się zająć wykwalifikowany kierownik budowy warszawa. To ktoś, kto ma niezbędne certyfikaty, ale jest też dobrym doradcą. Jego horyzonty nie powinny być ograniczone, bo przecież ma ułatwić Twe życie i zatroszczyć się żebyś nie nosił za dużo na głowie. Obowiązków przecież Tobie wcale nie brak.

  Data dodania: 30 12 2012 szczegóły wpisu
 • Nadzór inwestorski Poznań

  Nadzór inwestorski Poznań

  Przeglądy techniczne budynków w Poznaniu można zlecić w MD-Projekt. Jeżeli już mamy świadomość jaki jest stan techniczny, posiadamy prostą drogę do udoskonalenia go. Orientujemy się, co należy polepszyć w pierwszym rzędzie. Użytkowanie związane jest ze zużyciem, a za sprawą MD-Projekt, blisko Poznania, zyskujemy nad tym odpowiednią kontrolę. Istotnym jest fakt, iż zakład zabiega o formę wydawanych dokumentów. Obejmują one słownictwo czytelne również dla osób nie związanych z branżą. Przedsiębiorstwo z okolic Poznania para się również rozmaitego typu nadzorami budowlanymi. Roboty na budowach – w Poznaniu i nie tylko - muszą trwać bezpiecznie i zgodnie z poszczególnymi zasadami. Cena nadzoru inwestorskiego zależna jest od kilku aspektów i zawsze jednostkowo jest proponowana. MD-Projekt oferuje kontrole, by to sprawdzać. Można zarówno zaplanować kosztorysowanie robót budowlanych jak też ocenić parametry już umiejscowione w kalkulacji.

  Data dodania: 26 06 2012 szczegóły wpisu
 • Kierownik budowy

  Kierownik budowy

  Jerzy Kozłowski oferuje swoje usługi jako kierownik budowy z kilkudziesięcioletnim stażem. Jako kompetentny pracownik przestrzega wszystkich norm i obowiązujących przepisów. Tworzy dziennik budowy, nadzoruje roboty budowlane pod kątem ich zgodności z wykonanym planem. Doradza również wybór materiałów i potrzebnego sprzętu na budowie. Zajmuje się przygotowywaniem kosztorysów budowlanych, które są wymagane podczas ubiegania się o kredyt w banku. Może też pełnić rolę inspektora nadzoru inwestorskiego, reprezentując w ten sposób na budowie stanowisko inwestora.

  Data dodania: 13 05 2012 szczegóły wpisu
 • Inspektor Nadzoru i Kierownik Budowy Wrocław

  Inspektor Nadzoru i Kierownik Budowy Wrocław

  Strona skupia grupę sprawdzonych i doświadczonych Inżynierów różnych branż z regionu Wrocławia i okolic. Wszyscy obecnie pracujemy przy różnych inwestycjach. Prosimy wysłać zapytanie kogo Państwo szukacie - kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru, a może kogoś do pomocy przy odbiorze mieszkania. W zależności od dostępności i/lub lokalizacji budowy zostanie przesłana do Państwa odpowiedź / oferta. Może się zdarzyć, że ofert będzie wiele lub żadna. Odpowiadamy na każde zapytanie! Dzwoń bezpośrednio do INSPEKTORA / KIEROWNIKA BUDOWY na nr 604 535 102 lub wyślij zapytanie bezpośrednio ze strony i zapoznaj się z Naszą ofertą otrzymaną drogą elektroniczną - to nic nie kosztuje. Przekonasz się, że dobrze wybrałeś.

  Data dodania: 28 03 2012 szczegóły wpisu
 • Odbiór mieszkania i formalności budowlane Poznań

  Odbiór mieszkania i formalności budowlane Poznań

  W Polsce załatwianie formalności związanych z inwestycjami budowlanymi nie należy do łatwych rzeczy i wielokrotnie stanowi utrudnienie nie do przebrnięcia. W wyniku zdobytego doświadczenia znalazłem przestrzeń, w którą się wpasowałem i założyłem firmę.. Allora Invest. Moimi klientami są osoby przedsiębiorcze, które nie mają czasu na bieganie po urzędach. Nawiązując do mojego doświadczenia i wykształcenia poszerzyłem swoją działalność i świadczę następujące usługi:
  1) odbiory mieszkań i domów wykonanych przez deweloperów – dokonywane według schematu i obowiązujących Polskich Norm, profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi przez biegłego i doświadczonego w kontaktach z deweloperami inspektora;
  2) prowadzenie wszystkich formalności przed rozpoczęciem budowy, w trakcie jej trwania i po jej zakończeniu;
  3) kompleksową obsługę inwestycji budowlanej na własnym lub klienta terenie w Poznaniu i Powiecie Poznańskim. Zapewniamy pełen zakres usług dotyczących przygotowania, prowadzenia i zakończenia budowy. Przygotowujemy inwestycję pod względem formalno - prawnym, technicznym i projektowym. Prowadzimy budowy „pod klucz. W skład usługi wchodzi: a) sprawdzenie stanu prawnego terenu, zapisów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub uzyskanie warunków zabudowy, uzyskanie warunków przyłączenia do mediów, wykonanie badań geotechnicznych gruntu, pomoc w opracowaniu dokumentacji technicznej, weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem formalnym i technicznym, wstępne oszacowanie kosztów budowy, pomoc przy uzyskaniu wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń i opinii w tym pozwolenia na budowę, zawiadomienie o zamierzonym terminie rozpoczęcia robót budowlanych; b) kierowanie całym procesem budowy, w tym prowadzenie dziennika budowy, nadzór inwestorski, koordynacja robót budowlanych, koordynacja dostaw materiałów budowlanych, usługi geodezyjne, odbiory częściowe i końcowe inwestycji; c) kompletowanie dokumentacji powykonawczej, inwentaryzacja budynku, świadectwo energetyczne budynku, uzyskanie zaświadczenia o zakończeniu budowy lub decyzji o pozwoleniu na użytkowanie;
  4) projektowanie ogrodzenia frontowego, wiaty, śmietnika, utwardzenia gruntu na działce wraz ze zgłoszeniem budowy do urzędu;
  5) kompleksowe wykonywanie remontów mieszkań i domów z indywidualną wyceną;
  6) wynajem sprzętu budowlanego – zagęszczarka, betoniarka, generator oraz przyczepa samochodowa;
  7) sprzedaż nieruchomości – działki oraz domy jednorodzinne wolnostojące.
  Działania P.H.U. ALLORA INVEST oparte są własnych doświadczeniach i na wieloletniej współpracy z hurtowniami i wykonawcami budowlanymi. Firma istnieje od 2006 r.

  Data dodania: 29 02 2012 szczegóły wpisu
 • Nadzory budowlane Toruń - INWEST-BUD

  Nadzory budowlane Toruń - INWEST-BUD

  Obowiązek posiadania certyfikatów charakterystyki energetycznej bierze się z prawa europejskiego. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w przeglądach okresowych budynków, wydawaniu certyfikatów energetycznych oraz w nadzorze prac budowlanych. Pracujemy dla wielu właścicieli i zarządców dużych i niewielkich obiektów. Nasze praca opierają się na dbałości o to, by Klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości dokonanej przez nas pracy, jak i wysokości kosztów, które muszą ponieść. Nasi pracownicy to osoby o dużych kwalifikacjach. Ludzie, którzy aktywnie uczestniczą w dokonaniach firmy i mają na nią wpływ. Dzięki ustawicznym szkoleniom gwarantują najwyższą jakość wykonywanej pracy.

  Data dodania: 23 10 2010 szczegóły wpisu
 • Przeglądy pięcioletnie

  Przeglądy pięcioletnie

  Wykonujemy przeglądy okresowe budynków. Kontrola w obiektach obejmuje stan techniczny części budynków narażonych na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych oraz innych czynników występujących w czasie użytkowania, instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska, instalacji gazowych, przewodów kominowych. Działamy na terenie całego Śląska. Wszystkie ekspertyzy wykonuje jeden z czołowych rzeczoznawców w kraju.

  Data dodania: 29 09 2010 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Budowlany nadzór - nowa strona:

Adres: