Budowlane usługi - przewierty, odwierty

 • Wiertnice i maszyny do odwiertów - ROTADRIL.pl

  Wiertnice i maszyny do odwiertów - ROTADRIL.pl

  Firma Rotadril z Łodzi zapewnia szeroką i zróżnicowaną ofertę na profesjonalne wiertnice i sprzęt do odwiertów studniarskich oraz pod pompy ciepła. W ofercie Rotadril znajdują się m.in. wielozadaniowe wiertnice Beretta, sondy dynamiczne i statyczne do oceny gruntu, a także wiele innych przydatnych urządzeń i maszyn. Oprócz sprzedaży wiertnic firma Rotadril świadczy również usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu, jego użytkowania i wykorzystania. Dzięki współpracy z wieloma współpracownikami na terenie całego kraju osoby, które zakupiły wiertnicę w Rotadril mają możliwość jej serwisowania w bliższych miastach (szczegółowa mapa na stronie rotadril.pl). Każda firma zajmująca się profesjonalnymi odwiertami, której zależy na najwyższej jakości sprzętu wiertniczego z pewnością znajdzie na Rotadril urządzenia i maszyny, które spełnią ich oczekiwania.

  Data dodania: 21 04 2016 szczegóły wpisu
 • BEDNAREK PRZEWIERTY przewiert sterowany łódzkie

  BEDNAREK PRZEWIERTY przewiert sterowany łódzkie

  Prezentujemy Państwu Firmę Arkadiusz Bednarek z siedzibą w Sieradzu. Specjalizujemy się w przewiertach sterowanych i przeciskach. Współpracujemy z firmami budującymi sieci gazowe, wodno-kanalizacyjne, telekomunikacyjne i klientami prywatnymi. Przewierty sterowane polegają na umieszczeniu bezwykopowo rury w ziemi. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie wykonujemy z należytą starannością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie odnajdziecie Państwo większą liczbę wiadomości.

  Data dodania: 06 10 2015 szczegóły wpisu
 • PHU WITAR WIESŁAW TARKOWSKI przewierty sterowane Kraków

  PHU WITAR WIESŁAW TARKOWSKI przewierty sterowane Kraków

  Firma robót ziemnych oraz drogowych „Witar” skutecznie dopełnia wszelakie zlecenia prac dotyczących sporządzania wykopów, przewiertów i przecisków ziemnych lub horyzontalnych a i przebić kretem. Przedsiębiorstwo przeprowadza wykopy też pod drogi i chodniki, precyzyjnie kooperując z renomowanymi przedsiębiorstwami budowy dróg i mostów. Na terenach dużych miast lub ośrodków przemysłowych czy obszarów leśnych, „Witar” zaleca wykorzystanie odkrywczych technik bezwykopowych technologiami hdd - działania te na czas i bezbłędnie wykonuje jednostka. Strona www firmy wymienia wszelkie szczegółowe informacje o wyrobach i usługach.

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej witryny internetowej instdom.pl, na której można dowiedzieć się jak wykonujemy przewierty czy przeciwni, jakie budujemy infrastruktury oraz jakie kwalifikacje posiadamy. Na rynku można nas spotkać od dwudziestu lat. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy inne firmy oraz osoby prywatne. Swoją ofertę poszerzamy stale od 1996 roku. Polecamy!

  Data dodania: 05 05 2013 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się pracami żelbetowymi i przewiertami oraz przeciskami. W tych dziedzinach posiadamy duże doświadczenie i możemy zapewnić solidne, terminowe i niedrogie usługi. Braliśmy już udział w wielu inwestycjach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Nasi inżynierowie opracują odpowiedni projekt, a pracownicy budowlani zadbają o jego konstrukcję. Zapraszamy już teraz do odwiedzenia nas na stronie internetowej, gdzie można sprawdzić wszystkie szczegóły!

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - przewierty, odwierty - nowa strona:

Adres: