Budowlane usługi - przewierty, odwierty

 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Oferujemy przewierty sterowane na odległość do 250m o średnicy 25 - 50 fi. Nasze doświadczenie pozwoli na położenie sieci podziemnych na terenach aglomeracji miejskich, terenach zielonych w parkach, ośrodkach wypoczynkowych czy też pod posesjami, których przywrócenie do stanu poprzedniego jest bardzo dużym kosztem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zlecenia nam wykonania przewiertów sterowanych.

  Data dodania: 22 06 2011 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Przewierty horyzontalne są technologią, która stosunkowo nie dawno pojawiła się na naszym rynku krajowym. Rozwój technologiczny oraz zapotrzebowanie na momentalne i dokładne wiercenia ingerujące w jak najmniejszym stopniu w środowisko naturalne wygenerowały popyt na tego rodzaju usługi i urządzenia.
  Technologie bezwykopowe polegają na przygotowaniu otworu pilotażowego, następnie jego poszerzeniu do odpowiedniej średnicy i wciągnięciu zaprojektowanej rury osłonowej, przewodowej lub kabla.
  Sterowanie uzyskuje się jedynie w momencie wykonywania przewiertu pilotażowego. Największą cześć tajemnicy związanej z dokładnym przewiertem sterowanym znajdziemy w specjalnie skonstruowanej głowicy wiercącej, za pomocą której możemy precyzyjnie zdalnie sterować odwiertem.

  Data dodania: 28 03 2011 szczegóły wpisu
 • Odwierty pod pompy ciepła

  Odwierty pod pompy ciepła

  Szukasz firmy, która proponuje wiercenie studni głębinowych, pompy ciepła, jak i odwierty geotermalne? W razie, gdy odpowiedź brzmi tak, w takim przypadku strona www pod adresem www.studnie.biz jest wspaniałym na to sposobem, albowiem jest to pewna i znana firma, która od dawna trudni się wyżej wymienionymi rzeczami. Pokrótce jeśli zależy tobie na wyborze sprawdzonej firmy, to koniecznie zdecyduj się na stronę pod adresem www.studnie.biz, gdyż będziesz z pewnością w 100 procentach zadowolony.

  Data dodania: 04 03 2011 szczegóły wpisu
 • Przewierty sterowane

  Przewierty sterowane

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą (przewierty sterowane) oraz naszym zapleczem technicznym. Realizuje zlecenia w wielu regionach kraju i wykonujemy przewierty sterowane spadkowe oraz tłoczne.

  Data dodania: 26 02 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Budowlane usługi - przewierty, odwierty - nowa strona:

Adres: