Budowlane usługi - wyburzenia, rozbiórki

 • www.zon24.pl

  www.zon24.pl

  Rozbiórki, prace ziemne, obsługa nieruchomości przemysłowych na terenie całego kraju to zakres działalności firmy ZON Sp. z o.o. w Kielcach. Jako firma wyburzeniowa, specjalizujemy się w rozbiórkach i wyburzeniach różnego rodzaju obiektów. Wykonujemy także przeróżne prace ziemne i oferujemy wynajem maszyn budowlanych,tj. koparki gąsienicowe, wyburzeniowe, szczękowe samobieżne i przeładunkowe. Doskonałe zaplecze techniczne oraz fachowa organizacja pracy pozwalają nam na realizację zleceń na obszarze całej Polski. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i do współpracy!

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • Rozbiórka budynków - mega-pol.com

  Rozbiórka budynków - mega-pol.com

  Firma Mega-Pol zajmuje się wyburzeniami obiektów kubaturowych, przemysłowych, a także inżynieryjnych. Firma wyburza budynki użyteczności publicznej, fabryki, hale, magazyny, kominy, mosty, wiadukty oraz tunele. Firma prowadzi również hurtowy i detaliczny skup złomu, a także zajmuje się sprzedażą kruszywa betonowego i ceglanego.Firma wykonuje szeroki wachlarz robót ziemnych, w których posiada duże doświadczenie.

  Data dodania: 05 12 2017 szczegóły wpisu
 • Www.koparka-otwock.com.pl

  Www.koparka-otwock.com.pl

  W Otwocku niedaleko Warszawy znajduje się siedziba firmy START Andrzej Gołębiewski. Specjalizujemy się w usługach koparko-ładowarką, które świadczymy na terenie Otwocka oraz okolic. Wykonujemy prace ziemne, wyburzenia, wykopy i rozbiórki. Przedsiębiorstwu można także zlecić wynajem sprzętu jak i projektowanie czy przebudowę ogrodów. Dysponujemy nowoczesnymi, sprawnymi techniczne maszynami i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, szybką realizację zlecenia i sympatyczną współpracę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 24 06 2017 szczegóły wpisu
 • Rozbiorki wyburzenia Tarnow

  Rozbiorki wyburzenia Tarnow

  Naszą główną specjalnością są rozbiórki i wyburzenia budynków realizujemy takie zadania jak: wykopów pod budynki mieszkalne,domy,hale,magazyny.Nasza firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży oraz transportu materiałów sypkich. takich jak piasek, żwir, ziemia,gruz,gryz,wszelkiego rodzaju klińce,pospółki oraz pozostałe kruszywa używane podczas budowy i prac ziemnych.Dodatkowo oferujemy wywóz zalegającej ziemi z terenu budowy,domu,działki a także wywóz gruzu,piasku i innych materiałow budowlanych
  Firma dziala na terenia Tarnowa i okolic

  Data dodania: 05 05 2017 szczegóły wpisu
 • HONEST Rozbiórki Gdańsk

  HONEST Rozbiórki Gdańsk

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Honest, której siedziba mieści się w Gdańsku. Od 2007 roku działamy w branży gospodarki odpadami. Proponujemy transport, zbieranie i przetwarzanie surowców a działamy w sposób przyjazny dla środowiska. Oferujemy wynajem pojemników kontenerowych o różnej pojemności, wynajem maszyn budowlanych wraz z operatorem, proponujemy wykonanie rozmaitych prac ziemnych jak również przesiewania czy roboty wyburzeniowe. Zaufało nam już wiele znanych przedsiębiorstw. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • Usługi ogólnobudowlane - ruszynski.pl

  Usługi ogólnobudowlane - ruszynski.pl

  Przedsiębiorstwo TOMBUD wyspecjalizowało się w kruszeniu gruzu oraz betonu. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwala na zagwarantowanie wysokiej klasy oferowanych usług. Terminowo wykonujemy każde ustalone z klientami czynności. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dostosowując zakres usług oraz cenę do określonych wymagań. Mamy nowoczesne urządzenia. Teren naszej działalności to cała Polska. Wykonujemy również prace poza granicami Polski. Szczegóły oferty zostały udostępnione na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • El-KOP

  El-KOP

  Kompleksowe prace ziemne, rozbiórki oraz wyburzenia, a także szereg usług elektro-energetycznych oferuje Państwu firma EL-KOP z siedzibą w Chwaszczynie. Specjalizujemy się dodatkowo w wynajmie przesiewaczy bębnowych i sprzedaży kruszyw. Dysponujemy bardzo dobrym parkiem maszynowym, który umożliwia nam także załadunek oraz rozładunek HDS. Specjaliści wchodzący w skład naszego zespołu służą Państwu profesjonalnym doradztwem na każdym etapie wykonywania zamówienia. Gwarantujemy ich terminowe przeprowadzanie i konkurencyjne ceny. Już w dniu dzisiejszym czekamy na Państwa zamówienia. Szczegóły na stronie internetowej do odwiedzin której serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 04 08 2015 szczegóły wpisu
 • Wyburzenia i rozbiórki Jaworzno

  Wyburzenia i rozbiórki Jaworzno

  Specjalistyczna firma budowlano-transportowa Euro-Trans-Bud z Jaworzna w województwie śląskim zajmuje się wszelkiego rodzaju pracami rozbiórkowymi i wyburzeniowymi. Wykonujemy wyburzenia zarówno budynków mieszkalnych jak i konstrukcji i instalacji przemysłowych oraz torowisk. Prowadzimy również prace w zakresie rekultywacji terenów poprzemysłowych oraz prace ziemne i kanalizacyjne. U nas wynajmiesz koparkę, koparko-ładowarkę, ładowarkę oraz ciężki sprzęt transportowy wraz z operatorami i kierowcami. Polecamy również sprzedaż piasku oraz kruszyw budowlanych i drogowych. Wykonujemy również usługi w zakresie budowy domów i osiedli mieszkaniowych.

  Data dodania: 12 06 2014 szczegóły wpisu
 • Rozbiórki metodą wybuchową

  Rozbiórki metodą wybuchową

  Jako przedsiębiorstwo rozbiórkowe funkcjonujemy na w branży od 1989 roku, posiadamy status spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Od początku funkcjonowania w specjalizacji budowlanej zajmujemy się w wykonywaniem prac wyburzeniowych oraz rozbiórkowych różnych obiektów budowlanych na terenie Krakowa małopolski i całej Polski.
  Rozbiórki a także wyburzenia wykonujemy głównie metodą minerską tj. z użyciem produktów wybuchowych. Niemniej jednak w sytuacjach, gdy warunki techniczne nie uprawniają do zastosowania techniki strzałowej, stosujemy metody maszynowe stosując koparki wyposażone w specjalny osprzęt bądź nie eksplozyjne materiały rozpęczniające nie wywołujące falowań sejsmicznych także rozrzutu odłamków. Potrafimy uporać się z licznym wymaganiami naszych Nabywców, ponieważ służy nam nasze wieloletnie, a niektóre efekty możecie Państwo ujrzeć w dziale realizacje niniejszej witryny. Posiadamy całość dopuszczeń, środki techniczne oraz zasoby ludzkie, pozwalające nam organizować, kierować oraz prowadzić wszelkiego typu prace rozbiórkowe, zarówno te z użyciem materiałów eksplozyjnych jak i te z użyciem sprzętu wyburzeniowego.
  Gwarantujemy dobór najlepszej metody wyburzania w taki sposób, ażeby zapewnić stosowne środki bezpieczeństwa osób i mienia a koszty wyburzenia utrzymać na optymalnym poziomie.
  Załoga inżynieryjno - techniczna posiada wiedzę, wymagane uprawnienia jak również wieloletnią praktykę zyskaną w ciągu wykonywania prac minerskich i rozbiórkowych. W dziesiątkach do chwili obecnej przeprowadzonych wyburzeniach obiektów budowlanych wykonaliśmy setki serii strzelań, zużyliśmy tysiące zapalników, wykorzystaliśmy tony materiałów i środków wybuchowych.
  Dużą uwagę przywiązujemy do zapewnienia odpowiednich standardów bezpieczeństwa oraz higieny pracy w trakcie wykonywanych zadań. Wykonując naszą długotrwałą politykę rozwoju stawiamy na niezawodność oraz odpowiedzialność. To sprawia, że nasze usługi są doceniane przez Zleceniodawców.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz pozostajemy w dyspozycji w razie wątpliwości bądź pytań.

  Data dodania: 25 05 2014 szczegóły wpisu
 • Arcad - rozbiórki techniczne

  Arcad - rozbiórki techniczne

  Rozbiorki-techniczne.pl jest stroną internetową, na której swoje prace reklamuje przedsiębiorstwo Arcad. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wyburzeń technicznych, w tym nade wszystko przy pomocy techniki diamentowej. W ofercie klienci znajdą cięcie wieloma rodzajami pił jak i liną diamentową, stąd roboty wykonywane przez firmę są niezmiernie dokładne, firma zatrudnia też doświadczonych i wykwalifikowanych robotników. Klienci mogą także zwrócić się do firmy ze zleceniami na montaż kotew, Arcad wykonuje je bowiem chociażby w betonie lub cegle. Firma potrafi ponadto wykonać kotwy.

  Data dodania: 13 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - wyburzenia, rozbiórki - nowa strona:

Adres: