silvva.pl

silvva.pl

Ocena: 1.0/10 (5 głosów)Rozbiórkę drewnianych budynków, jak również wymianę poszycia ścian z desek np. na blachę oferuje firma SILVVA w Godziszowie. Zapraszamy do współpracy tych z Państwa, którzy chcą się pozbyć azbestu z poszycia dachu - w tym zakresie, jak i w innych kwestiach mamy stosowne kwalifikacje i uprawnienia. Dodatkowo prowadzimy skup desek obiciowych iglastych i liściastych, desek podłogowych, bali płaskich oraz kotwi i płatwi. W zależności od potrzeb gwarantujemy wyceny oraz rzetelną i uczciwą obsługę. Zapraszamy do kontaktu.Podobne strony
 • Wyburzenia

  Trans-ziem to firma budowlana z tradycjami sięgającymi 1981 roku obsługująca między innymi roboty ziemne. Przez 30 lat naszej działalności na terenie kraju, udało nam się zbudować silną markę która została nie raz doceniona przez naszych klientów którzy zlecali nam np. wyburzenia. Nieprzerwanie od 1999 roku nasza firma zajmuje się rozbiórkami oraz wyburzeniami. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej doświadczonej firmy! Rozbiórki i wyburzenia to tylko mała część usług jakie oferuje nasze przedsiębiorstwo. Nie zwlekaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś! Roboty ziemne na najwyższym poziomie!

 • Wyburzenia, roboty ziemne, transport specjalistyczny

  Realizujemy prace związane z rozbiórkami i wyburzeniami wszelkiego rodzaju obiektów. Jesteśmy podmiotem wyspecjalizowanym w prowadzeniu robót rozbiórkowych, demontażowych, rozbiórce konstrukcji stalowych, jak również maszyn, urządzeń oraz instalacji przemysłowych. Prace rozbiórkowe wykonujemy kompleksowo począwszy od opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania pozwolenia na rozbiórkę, poprzez prace wyburzeniowe oraz recykling gruzu, a skończywszy na zagospodarowaniu powstałych odpadów oraz uporządkowaniu i niwelacji terenu. Do wyburzeń prowadzonych metodą mechaniczną stosujemy nowoczesny i bardzo profesjonalny park maszynowy. Posiadane jednostki sprzętowe oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni kilkunastu lat pozwalają nam na prowadzenie prac wyburzeniowych obiektów o różnym stopniu trudności i wysokości. Posiadamy wyspecjalizowaną załogę legitymującą się niezbędnymi kwalifikacjami i uprawnieniami. Wszystkie roboty rozbiórkowe prowadzone są pod nadzorem osoby posiadającej w tym zakresie stosowne uprawnienia. Nasza oferta obejmuje nie tylko działalność wyburzeniową, ale także szereg usług dodatkowych. Zarówno potencjał sprzętowy, jak i pracowniczy gwarantują wykonanie powierzonego nam zadania w sposób solidny i dynamiczny. W swoich działaniach kładziemy nacisk na profesjonalizm oraz terminowość, uwzględniając wszelkie uwagi i sugestie ze strony Klientów.

 • Koparka Warszawa

  Nasza firma, posiadająca bardzo bogate praktykę, oferuje różnego rodzaju usługi wykonywane za poradą przyszłościowego i profesjonalnego sprzętu, takiego jak na przykład ładowarki czy koparki. Koparko ładowarka i inne sprzęty pozostają do dyspozycji nabywców w Warszawie. Ale Warszawa to nie jedyne miejsce, gdzie świadczymy usługi. Też w okolicach stolicy oferujemy wykopy czy inne usługi koparką. Sprawdź naszą ofertę koniecznie już dzisiaj.

 • Wyburzenia przemysłowe

  Specjalizujemy się w rozbiórce i zasypywaniu szybów górniczych takich jak znajdująca się w likwidacji wieża szybu Piotr I i budynek nadszybia kopalni Knurów. Dokonaliśmy likwidacji budynku załadowni miału przy ZG Piekary metodą minerską tzn. z użyciem materiałów wybuchowych. Firma Developer i Recykling specjalizuje się w budownictwie deweloperskim, robotach budowlanych i rozbiórkach na Śląsku. Zapraszamy.

 • ŻWIROMAX U. BRDOŃ rozbiórki Łódź

  Żwiromax jest firmą z długą tradycją, została bowiem założona w 1995 roku i od tej chwili cały czas się rozwija oraz rozszerza zakres swej działalności. Zasadniczym profilem działalności jest sprzedaż kruszyw naturalnych, pochodzących z kopalni należącej do firmy. W ofercie firmy są także prace takie jak wykonywanie wykopów pod fundamenty i stawy, niwelowanie terenów, prace rozbiórkowe, zasypywanie fundamentów albo zagęszczanie gruntów. Ponadto odśnieżamy chodniki, ulice i parkingi, a do tego wywozimy odpady (zgodnie z klasyfikacją). Szczegółowo o naszej firmie można przeczytać na stronie internetowej.

 • GRANIT SP. Z O.O. wyburzenia Śląsk

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "GRANIT" prócz usług ogólnobudowlanych oferuje sprzedaż materiałów otrzymanych z rozbiórki obiektów budowlanych, takich jak: cegła pełna oraz klinkierowa, kształtki klinkierowe, kostka brukowa granitowa oraz betonowa, płytki chodnikowe, dachówki ceramiczne, deski podłogowe, deski dachowe, belki drewniane różnych przekrojów, drewno opałowe, drzwi oraz okna drewniane, drzwi stalowe. Ponadto w ofercie znajdują się różne elementy żelbetowe prefabrykowane, kształtowniki stalowe, inne elementy nadające się do dalszej zabudowy. Oprócz tego doświadczony oraz dobrze wykwalifikowany zespół pracowników z chęcią służy klientom radą oraz wsparciem. Oprócz kadry firma wyróżnia się także terminowością i wysoką jakością usług. Z tego powodu też PPHU GRANIT cieszy się znaczną popularnością wśród klientów. Szczegóły oferty na stronie.

 • Rozbiórki metodą wybuchową

  Jako przedsiębiorstwo rozbiórkowe funkcjonujemy na w branży od 1989 roku, posiadamy status spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Od początku funkcjonowania w specjalizacji budowlanej zajmujemy się w wykonywaniem prac wyburzeniowych oraz rozbiórkowych różnych obiektów budowlanych na terenie Krakowa małopolski i całej Polski.
  Rozbiórki a także wyburzenia wykonujemy głównie metodą minerską tj. z użyciem produktów wybuchowych. Niemniej jednak w sytuacjach, gdy warunki techniczne nie uprawniają do zastosowania techniki strzałowej, stosujemy metody maszynowe stosując koparki wyposażone w specjalny osprzęt bądź nie eksplozyjne materiały rozpęczniające nie wywołujące falowań sejsmicznych także rozrzutu odłamków. Potrafimy uporać się z licznym wymaganiami naszych Nabywców, ponieważ służy nam nasze wieloletnie, a niektóre efekty możecie Państwo ujrzeć w dziale realizacje niniejszej witryny. Posiadamy całość dopuszczeń, środki techniczne oraz zasoby ludzkie, pozwalające nam organizować, kierować oraz prowadzić wszelkiego typu prace rozbiórkowe, zarówno te z użyciem materiałów eksplozyjnych jak i te z użyciem sprzętu wyburzeniowego.
  Gwarantujemy dobór najlepszej metody wyburzania w taki sposób, ażeby zapewnić stosowne środki bezpieczeństwa osób i mienia a koszty wyburzenia utrzymać na optymalnym poziomie.
  Załoga inżynieryjno - techniczna posiada wiedzę, wymagane uprawnienia jak również wieloletnią praktykę zyskaną w ciągu wykonywania prac minerskich i rozbiórkowych. W dziesiątkach do chwili obecnej przeprowadzonych wyburzeniach obiektów budowlanych wykonaliśmy setki serii strzelań, zużyliśmy tysiące zapalników, wykorzystaliśmy tony materiałów i środków wybuchowych.
  Dużą uwagę przywiązujemy do zapewnienia odpowiednich standardów bezpieczeństwa oraz higieny pracy w trakcie wykonywanych zadań. Wykonując naszą długotrwałą politykę rozwoju stawiamy na niezawodność oraz odpowiedzialność. To sprawia, że nasze usługi są doceniane przez Zleceniodawców.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz pozostajemy w dyspozycji w razie wątpliwości bądź pytań.

 • HONEST Rozbiórki Gdańsk

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Honest, której siedziba mieści się w Gdańsku. Od 2007 roku działamy w branży gospodarki odpadami. Proponujemy transport, zbieranie i przetwarzanie surowców a działamy w sposób przyjazny dla środowiska. Oferujemy wynajem pojemników kontenerowych o różnej pojemności, wynajem maszyn budowlanych wraz z operatorem, proponujemy wykonanie rozmaitych prac ziemnych jak również przesiewania czy roboty wyburzeniowe. Zaufało nam już wiele znanych przedsiębiorstw. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

 • Rozbiórka budynków - mega-pol.com

  Firma Mega-Pol zajmuje się wyburzeniami obiektów kubaturowych, przemysłowych, a także inżynieryjnych. Firma wyburza budynki użyteczności publicznej, fabryki, hale, magazyny, kominy, mosty, wiadukty oraz tunele. Firma prowadzi również hurtowy i detaliczny skup złomu, a także zajmuje się sprzedażą kruszywa betonowego i ceglanego.Firma wykonuje szeroki wachlarz robót ziemnych, w których posiada duże doświadczenie.

 • www.niwelkop.pl

  Jeśli prowadzisz firmę budowlaną bądź realizujesz inwestycje i szukasz firmy, która przygotuje teren pod budowę, usunie niechcianą skarpę, wywiezie gruz czy ustabilizuje teren, zapraszamy do kontaktu z firmą NIWEL-KOP w Brójcach. Wykonujemy m.in.: wyburzenia, wykopy pod sieci i pod szamba, roboty fundamentowe. Oferujemy usługi koparką i inne usługi przy zastosowaniu sprzętu ciężkiego. Zarządzamy własnym zapleczem sprzętowym. Więcej szczegółów oferty przedstawiamy na stronie - zapraszamy!