Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Poznań

Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Poznań

Ocena: 2.9/10 (26 głosów)Bardzo wiele młodych osób skarży się na zanieczyszczone powietrze w ośrodkach zatrudnienia, dlatego zgłasza się do kierownictwa potrzebę skorzystania z ofert takich przedsiębiorstw, jak koga.pl. Zajmują się bowiem oni kompleksową usługą czyszczenia systemów wentylacyjnych zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. Wszyscy powinni zdawać sobie sprawę, że gruntem do zadowolenia pracowników są odpowiednie warunki.Podobne strony
 • Klimatyzacja Poznań

  Serdecznie zapraszamy na stronę naszej firmy Greenvent. Oferta naszej firmy to kompleksowa obsługa w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji. Zajmujemy się zarówno montażem jak i projektowaniem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski, siedziba Greenvent mieści się w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić sukces naszemu Klientowi. Zawsze staramy się zrozumieć prawdziwe potrzeby naszego Klienta, aby dobrać dla niego jak najbardziej optymalne i skuteczne rozwiązania.

 • Montaż wentylacji

  ATEKLIMA jest firmą działająca od wielu lat na rynku wyposażoną w niezbędne narzędzia do obsługi technicznej urządzeń klimatyzacji i chłodniczych.
  Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, itp
  Specjalność Ateklima:

  Klimatyzacja komfortu
  Klimatyzacja precyzyjna
  Chłodnictwo
  Systemy wody lodowej
  Systemy wentylacji
  Montaż wentylacji
  Montaż klimatyzacji

  Ateklima wykonuje wszelkiego rodzaju projekty począwszy od małych budynków mieszkalnych po rozbudowane systemy. Wszystkie projekty są realizowane w ścisłej współpracy z klientem, tak, by zaprojektowana instalacja w pełni zaspakajała potrzeby przyszłego użytkownika.

 • Gruntowe wymienniki ciepła w świętokrzyskim - Geo-Went

  Fachowo dopasowana do potrzeb wentylacja jest doskonałym sposobem na zagwarantowanie sobie i rodzinie komfortu. Właściwa wentylacja zapewni Państwu czynną wymianę powietrza, bez względu na porę roku. Latem będzie ochładzać pomieszczenia, a zimą zapewni odpowiednie ciepło. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Naszą domeną jest szeroko rozumiana wentylacja domów, montaż wentylacji, a także gruntowe wymienniki ciepła. Region świętokrzyski jest regionem, w którym świadczymy swoje usługi. Na temat wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Wentylacja Kraków

  OPTIMAL proponuje szeroki asortyment rozwiązań z dziedziny wentylacji. W ofercie uwzględnione zostały rozwiązania do domu oraz wentylacja typu przemysłowego. Wentylacja jest montowana przez firmę, której siedziba jest w mieście Kraków. Specjalnością OPTIMAL stała się kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej. Firma proponuje system wentylacyjny do obiektów, takich jak restauracje. Oferta stworzona jest dla klientów indywidualnych oraz wykonawców obiektów. W ofercie znajdziemy szeroką gamę urządzeń znanych marek.

 • Klimatyzacja Szczecin - CLIMA-COMFORT

  Jeśli poszukujesz zaufanego wykonawcy instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej lub grzewczej opartej na pompie ciepła, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy specjalistami w branży. Wiedza i doświadczenie wyróżniają nas na tle konkurencji. Potwierdzeniem wysokiej pozycji na rynku są liczne referencje od naszych klientów oraz zrealizowane inwestycje. Sprzedajemy urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne - klimatyzatory, pompy ciepła, rekuperatory, agregaty wody lodowej (chillery), klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej itd. W naszej ofercie posiadamy urządzenia znanych producentów takich jak: Mitsubishi Electric, Samsung, LG, Daikin, Panasonic, Brink Renovent, Storkair, Clivet, Junkres, Vaillant itd.

 • Wentylacja Wejherowo, Władysławowo

  Tworzenie budynków to wbrew pozorom nie jest prostą sprawą. Zaprojektowanie wszystkiego tak, by stanowiło razem splecioną i trwałą całość może trwać naprawdę wiele. Bo dom dla przykładu to nie tylko dach i ściany, ale także wentylacja. Wejherowo to miejsce, które od wielu lat dynamicznie się rozwija. To właśnie tu każdego lata budowanych jest tysiące nowych budynków. W większości spośród nich system wentylacyjny składany był przez znaną i poważaną firmę Elklim. Więcej informacji na jej temat można wyszukać na stronie internetowej elklim.com.pl. Można z niej się dowiedzieć między innymi tego, jak powinna przebiegać w naszym domu solidna wentylacja. Władysławowo to ogromnie urokliwe miejsce ulokowane nad Bałtykiem. Charakteryzuje je pionierska zabudowa, jakiej na darmo szukać choćby na południu Polski.

 • Klimatyzacja czyszczenie

  ATC Klima to firma, która zajmuje się jak sama nazwa wskazuje sprzedażą, montażem, konserwacją i czyszczeniem klimatyzacji. Z pomocą naszych usług i sporego doświadczenia dobierzemy odpowiednią klimatyzację do wielkości i zapotrzebowania danego pomieszczenia. Nasze rozwiązania na rynku klimatyzacji są w atrakcyjnych cenach i z wysoką gwarancją jakości urządzeń. Warto skorzystaj z tej oferty już dzisiaj!

 • KLIMA-PREMIUM rekuperacja Warszawa

  Zapraszamy Państwa do poznania się z propozycją przedsiębiorstwa Klima - Premium z Warszawy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, jaka proponuje sprzedaż, montaż, serwis i technikę pomiarów urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych, pomp ciepła oraz chłodniczych. Wszystkie artykuły posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty producenta. Wiemy, że najlepszą reklamą dla firmy jest usatysfakcjonowany klient, dlatego każdemu zapewniamy artykuły spełniające wszystkie jego oczekiwania. Cały czas wzbogacamy naszą propozycję oraz modyfikujemy ją, żeby dostarczać produkty najlepszej postaci. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

 • AIR ENGINEERING Klimatyzacja Śląsk

  Air Engineering Sp. z o.o. mieści się w Krakowie. Posiada też oddział w Katowicach. Główna nasza specjalność to usługi z obszaru klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i ogrzewania. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami oraz przedsiębiorstwami. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Mitsubishi Electric VRF, Daikin VRV, LG, Samsung, Toshiba i Whirlpool. Przez cały czas wzbogacamy propozycję, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną ofertę.

 • Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Firma zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją. Jej siedziba i główny obszar działania mieści się w Warszawie. W katalogu usług mieści się montaż, sprzedaż oraz serwis systemów klimatyzacyjnych. Dzięki wykorzystaniu urządzeń znanych i sprawdzonych marek firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo Klimi zajmuje się również czyszczeniem systemów wentylacyjnych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.