Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Poznań

Czyszczenie wentylacji i klimatyzacji Poznań

Ocena: 2.9/10 (26 głosów)Bardzo wiele młodych osób skarży się na zanieczyszczone powietrze w ośrodkach zatrudnienia, dlatego zgłasza się do kierownictwa potrzebę skorzystania z ofert takich przedsiębiorstw, jak koga.pl. Zajmują się bowiem oni kompleksową usługą czyszczenia systemów wentylacyjnych zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. Wszyscy powinni zdawać sobie sprawę, że gruntem do zadowolenia pracowników są odpowiednie warunki.Podobne strony
 • ZM Arktica chłodnictwo i klimatyzacja | Kołobrzeg | Świdwin | Białogard | Koszalin

  Firma chłodnicza ZM ARKTICA wita na naszej stronie! Chłodnictwo i Klimatyzacja Kołobrzeg, Świdwin, Białogard, Łobez. Wyposażenie sklepów i przetwórni. Lekka zabudowa z płyt warstwowych. Zakład o 20 lat specjalizuje się w różnych gałęziach chłodnictwa. Naszymi klientami są głównie zakłady przetwórcze i hurtownie od pewnego czasu i większość supermarketów w obrębie 120 km od siedziby zakładu. Nasi klienci mogą liczyć na stały serwis o każdej porze dnia i nocy. Wykwalifikowany pracownik zawsze jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z naszych usług.

 • Falowniki

  Specjalnością prezentowanej firmy jest sprzedaż różnych urządzeń wentylacyjnych. Proponowany jest szereg specjalistycznych, np. transportowych urządzeń. Oprócz urządzeń wentylacyjnych w ofercie dostępne są też falowniki. Oferta obejmuje urządzenia wentylacyjne do zamontowania na dachach i na ścianach. Wybrane z oferowanych wentylatorów umożliwiają nawiew, ale również wyciąg powietrza. W ofercie znajdziemy oryginalne artykuły renomowanych producentów. Artykuły ZAWEX mają za zadanie wsparcie różnych procesów technologicznych.

 • Elektroklim - Klimatyzacja, wentylacja, instalacje CO

  Firma ELEKTROKLIM instaluje jedynie nowoczesne, ale i trwałe systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Nasz zespół złożony jest z rzetelnych fachowców z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Zapewniamy swoje usługi i działamy w całym kraju, współpracując z różnymi cenionymi producentami. Wszelakie ważne dane mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 501060798 oraz na naszej stronie internetowej elektroklim.pl

 • Częstochowa - klimatyzacja, wentylacja - montaż oraz serwis

  Elektro-Bud Bis to firma świadcząca usługi z zakresu projektowania oraz montażu profesjonalnych systemów wentylacyjnych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Zajmujemy się również serwisowaniem. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Częstochowie. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak Daikin, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości klimatyzatorów oraz specjalistycznych systemów wentylacji pomieszczeń oraz Klima-Therm – generalnego przedstawiciela Fujitsu General w Polsce i krajach nadbałtyckich. Ponadto nasze przedsiębiorstwo jest partnerem firmy Vidicon Sp. z o.o. wyłącznego przedstawiciela firmy Electra Consumer Products.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Najnowsze modele klimatyzatorów wyłącznie sprawdzonych i renomowanych przez inne firmy producentów. Oferta przygotowana specjalnie na rok 2013. Najnowsze klimatyzacje wyposażono w funkcje oszczędzania energii dzięki czemu obsługa klimatyzatora jest mniej kosztowna od schładzania domowników jak i całego domu. Na naszej stronie zamieściliśmy zdjęcia z dokonanych przez naszą firmę instalacji oraz montażu klimatyzatorów w najróżniejszych miejscach oraz warunkach, również na samochodach policyjnych do przewozu więźniów. Liczne rekomendacje oraz certyfikaty potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenie. Montaż oraz serwis, w tym pogwarancyjny dokonujemy na terenie Warszawy, a także w okolicach. Serdecznie Zapraszamy.

 • Rekuperacja Kraków

  Coraz większa liczba ludzi skarży się na zbyt wysokie rachunki za energię elektryczną i ogrzewanie. Problem ten, z całą pewnością może być związany z kurczącą się liczbą zasobów naturalnych – właśnie z tego powodu, na rynek zaczęto wysuwać takie przedsiębiorstwa, jak ekofront.pl, zajmujące się montażem nowoczesnych instalacji inteligentny dom, które umożliwiają znaczne oszczędzanie, a nawet odzyskiwanie energii, by ją ponownie wykorzystać.

 • KLIMA THERM klimatyzacja w mieszkaniu

  KLIMA-THERM, generalny przedstawiciel Fujitsu General w naszym kraju, to firma o międzynarodowym zasięgu, która została założona 1996 roku w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą szerokiej gamy pomp ciepła oraz urządzeń z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla potrzeb domów i mieszkań. Zapewniamytakże duży wybór urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych przeznaczonych do pomieszczeń biurowych, magazynów oraz hal przemysłowych oraz produkcyjnych. Stosujemy najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, którezezwalają nam na utrzymanie ugruntowanej pozycji na rynku. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej.