Drogi - budowa, sprzęt, usługi

 • www.brukoland.pl

  www.brukoland.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BRUKOLAND, która swoją siedzibę ma w Zakrzówku w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co pozwala nam zaoferować terminowe usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy budowę dróg i parkingów, placów manewrowych, posesji prywatnych jak również projektowanie placów i posesji. Mamy liczne referencje i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Szczegóły na naszej witrynie.

  Data dodania: 02 01 2019 szczegóły wpisu
 • Wynajem koparki Śląsk - Togaj

  Wynajem koparki Śląsk - Togaj

  Jesteśmy firmą, która od bardzo dawna oferuje profesjonalne wypożyczanie maszyn budowlanych. Zapewniamy sporą ofertę oraz wiele innych usług. Jesteśmy w stanie podjąć się także zadań koparko-ładowarką, budowy domów czy też sporej ilości innych usług. Dysponujemy świetną ekipą pracowników, nowoczesnym sprzętem a także wysokiej jakości wsparciem każdego z naszych klientów. W czasie realizacji zleconych nam usług używamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają nam na zrealizowanie zaawansowanych usług. Dzięki naszej firmie każda usługa będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie.

  Data dodania: 01 08 2017 szczegóły wpisu
 • www.znakbig.pl

  www.znakbig.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BIG ZNAK ze Śremu w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji znaków, azyli dla pieszych, barier, blokad, luster drogowych, nakładek antyporostowych na słupki drogowe, ograniczników, podstaw, progów, sygnalizatorów i wielu innych elementów najwyższej jakości. Do współpracy zachęcamy organy administracji drogowej, urzędy, firmy oraz przedsiębiorstwa drogowe. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny oraz terminowość. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 08 06 2017 szczegóły wpisu
 • ANDROS pionowe znaki drogowe

  ANDROS pionowe znaki drogowe

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Andros z Redy! Dostarcza on swoim Klientom profesjonalne usługi drogowo-budowlane. Jest to bowiem wytwórca solidnych, odpornych na czynniki atmosferyczne oznakowań drogowych poziomych i wertykalnych. Należą do nich znaki drogowe, systemy bezpieczeństwa drogowegojak również system informacji miejskiej. Powstają one z najlepszych materiałów, które zapewnią ich solidność na lata. By Zleceniodawcy otrzymywali artykuły najwyższej jakości, producent inwestuje nieustannie w rozwój swojego parku maszynowego. Przedsiębiorstwo zapewnia również instalację swoich produktów. Na stronie internetowej umieszczony jest dokładny zakres wykonywanych przez przedsiębiorstwo usług.

  Data dodania: 11 06 2016 szczegóły wpisu
 • Płyty drogowe betonowe - Fatra

  Płyty drogowe betonowe - Fatra

  Firma Fatra specjalizuje się w produkcji, sprzedaży, transporcie oraz skupie płyt drogowych betonowych. Nasze prefabrykaty betonowe to wysokiej klasy płyty wykonane z najlepszej jakości betonu. Dzięki naszym płytom stworzysz dobrą drogę tymczasową, dojazd na plac budowy czy drogę dojazdową w miejsca trudno dostępne. Cechują się znaczną odpornością na działania atmosferyczne oraz przyjmą pojazdy ciężkie. Prowadzimy transport płyt do klienta oraz sprzedaż nowych i używanych płyt drogowych. Warto do nas zajrzeć i zapytać o ceny i opcje współpracy.

  Data dodania: 30 12 2015 szczegóły wpisu
 • Bellator - części do maszyn drogowych

  Bellator - części do maszyn drogowych

  Firma Bellator Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Proponujemy klientom różnorodne urządzenia budowlane. W naszej propozycji są zarówno nowe, jak i używane maszyny. Niezwykle precyzyjnie dobieramy towary do asortymentu, dlatego możemy zapewnić ich świetną klasę. Trudnimy się również sprzedażą elementów zamiennych. Proponujemy kontrahentom profesjonalne świadczenia serwisowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo pracujących u nas ludzi. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specyfikacje poszczególnych maszyn.

  Data dodania: 24 11 2015 szczegóły wpisu
 • MALDROBRUD wytwórnia mas bitumicznych Szczecin

  MALDROBRUD wytwórnia mas bitumicznych Szczecin

  Prezentujemy Państwu firmę Maldrobud z siedzibą w Myśliborzu. Zajmujemy się budową oraz utrzymaniem dróg, produkcją mas bitumicznych i betonów, sprzedażą paliw oraz badaniami w laboratorium drogowym. Wytwórnia Mas Bitumicznych mieści się w Głazowie. Posiadamy nowoczesne urządzenia do suszenia i otaczania kruszywa na gorąco. Nasi pracownicy to kadra doświadczonych specjalistów, jacy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji o przedsiębiorstwie Maldrobud.

  Data dodania: 06 10 2015 szczegóły wpisu
 • Barierki drogowe

  Barierki drogowe

  Firma Alufast mieści się w Trójmieście, ską świadczy usługi związane z produkcją, sprzedażą oraz konserwacją barfierek drogowych. Wszystkie produkty wykonane przez firmę są najlepszej jakości, co uzyskano dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, urządzeń pochodzących od znanych producentów oraz profesjonalizmie wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 12 2014 szczegóły wpisu
 • PPUH MATECH - technika drogowa, progi zwalniające

  PPUH MATECH - technika drogowa, progi zwalniające

  Producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego pragnie przedstawić swoją ofertę związaną z drogownictwem, którą rozwija nieprzerwanie od 1992 roku. Profesjonalne usługi montażowe, które oferujemy zapewniają bezproblemowość i długowieczność zastosowanych rozwiązań. Szczególnie polecamy: progi zwalniające, progi podrzutowe, znaki drogowe, separatory drogowe, separatory parkingowe, azyle dla pieszych, mini-ronda i wszelkie inne elementy BRD oraz usługi oznakowania poziomego (malowanie linii). Służymy fachowym doradztwem i w razie pytań związanymi z technikami drogowymi prosimy o bezpośredni kontakt.

  Data dodania: 06 09 2014 szczegóły wpisu
 • Płyty jomb

  Płyty jomb

  Przedsiębiorstwo FPHU Zdrojewscy s.j. jest wytwórcą płyt drogowych, wykonywanych z wysokiej jakości betonu. Produkowane towary są odporne i mają dużo funkcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty typu Yombo oraz inne elementy wykonane z betonu, stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowym. Posiadamy osobisty tabor samochodowy, przy użyciu którego dowozimy i rozładowujemy zakupiony towar na terenie całej Polski. Wykonujemy wszystkie zamówienia szybko i porządnie.

  Data dodania: 29 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Drogi - budowa, sprzęt, usługi - nowa strona:

Adres: