www.brukoland.pl

www.brukoland.pl

Ocena: 3.8/10 (6 głosów)Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BRUKOLAND, która swoją siedzibę ma w Zakrzówku w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co pozwala nam zaoferować terminowe usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy budowę dróg i parkingów, placów manewrowych, posesji prywatnych jak również projektowanie placów i posesji. Mamy liczne referencje i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Szczegóły na naszej witrynie.Podobne strony
 • Płyty drogowe 24 - nowe i używane

  Płyty drogowe 24 to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą płyt drogowych nowych i używanych na potrzeby zastosowania ich w infrastrukturze drogowej. Wykorzystuje się je głównie podczas budowy dróg tymczasowych, z przeznaczeniem natężonego ruchu pojazdów osobowych jak również a może i przede wszystkim pojazdów, których masa całkowita dochodzi nawet do 60 ton! Proponujemy Państwu płyty drogowe P/150/15! Jest to model o podwójnym zbrojeniu wykonanym ze stali ø8 St3SY-b500, 34GS, St3S-b500 wraz z uchwytami montażowymi ø12 St3SXb, St3S, o wadze 55kg. Nasze płyty drogowe spełniają najwyższe standardy europejskie a co za tym idzie posiadają najlepszą jakość, odporne na trudne warunki atmosferyczne, niepodważalnie niska cena oraz transport na terenie całego kraju!. Dzięki jakości usług na najwyższym poziomie nasze produkty używane są w całej Polsce!

 • Zenex - sprzedaż znaków drogowych

  Jesteśmy producentem znaków drogowych. Prowadzimy sprzedaż znaków drogowych oraz wypożyczalnie znaków drogowych. Zajmujemy się oznakowaniem dróg pionowym oraz poziomym. Można u nas zamówić usługi: malowanie dróg, malowanie parkingów, malowanie posadzek, malowanie słupów, malowanie linii. Używamy materiałów do oznakowania cienko i grubowarstwowego. W naszej ofercie oznakowania pionowego posiadamy znaki drogowe typu A, B, C, D, T i U. Na foliach I, II i III generacji. Montujemy znaki drogowe na drogach publicznych. Jako jedni z niewielu posiadamy w swojej ofercie znaki drogowe do zakupu od ręki, bez długiego terminu oczekiwania.

 • Sól drogowa

  Zbliża się zima, tak jak rok temu śnieg pokryje nasze drogi uniemożliwiając kierowcom sprawne poruszanie się. Najłatwiejszym i niedrogim sposobem pozbycia się takiego problemu jest używanie soli drogowej, która niweluje powłokę lodową powstałą na ulicy. Przedsiębiorstwo Wojtex już od dawna z sukcesem zaopatrza w sól drogową w przystępnej cenie. W naszym asortymencie znajduje się dobrej jakości sól do posypywania dróg. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, na której znajdziecie Państwo całkowitą ofertę a także formularz umożliwiający kontakt z nami.

 • P.H.U. Godar Dariusz Purol

  Naszą korporację jesteśmy w stanie opisać jednym słowem: "profesjonalizm". Zadbamy o ochronę ludzi na drogach montując bariery ochronne. Wytwarzamy je z doskonałej jakości części. Posiadamy konkurencyjne ceny, ale także szybkie wykonanie. Zainteresowaliśmy Cię? Nasza placówka znajduje się Wólka 50 w Strzałkowie. Kliknij również na naszą witrynę internetową: www.godar.pl. Wypróbuj naszą rzetelność!

 • PC-PROJEKT P. CIECHANOWICZ projekty drogowe Warszawa

  Poszukują Państwo najlepszej firmy zajmującej się kompleksowym przygotowywaniem projektów drogowych? To doskonale - PC-Projekt proponuje Państwu takie usługi, ale również projekty organizacji ruchu, koncepcje programowe, projekty budowlane oraz wykonawcze. Wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, pozyskaniem niezbędnych pozwoleń, opinii i uzgodnień, a ponadto pomiarami, kosztorysami, oceną stanu technicznego dróg i pozostałymi elementami pozwalającymi na pełne zrealizowanie zlecenia. W swych działaniach PC-Projekt współpracuje z geodetami i geologami, projektantami branżowymi, a także architektami. Wszystkie szczegółowe informacje odnajdziecie Państwo na stronie.

 • Sól drogowa – zaprasza Krys-Pak

  Sól peklowa pozwala przedłużyć trwałość produktów spożywczych, dodaje smaku i sprawa, że mięso staje się kruche i delikatne. Doskonałą sól peklową ma w swej ofercie firma Krys-Pak, a poza nią polecamy także sól drogową (która świetnie zapobiega śliskim drogom i chodnikom) oraz sól spożywczą (w tym sól kamienną). Zapoznaj się z pełną ofertą firmy Krys-Pak na stronie internetowej – serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

 • MOTYLES projekty dróg Włocławek

  Projekty budowlane, inżynierii ruchu, a także nadzory inwestorskie branży drogowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej i utrzymanie dróg - to wszystko w przedsiębiorstwie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Motyles Piotr Przybylski z siedzibą we Włocławku. Od dawna jesteśmy znani z wysokiej jakości usług i zgodnej z terminem realizacji wszystkich zamówień. Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania tego typu prac. Z radością wykonamy zarówno projekty dróg, ulic wraz z likwidacją kolizji, czy też przeglądy okresowe już istniejących zarówno na zlecenie przedsiębiorstw, jak i instytucji miejskich. Zapewniamy rzetelne realizacje oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym. zapraszamy także do odwiedzin naszej strony internetowej.

 • Barierki drogowe

  Firma Alufast mieści się w Trójmieście, ską świadczy usługi związane z produkcją, sprzedażą oraz konserwacją barfierek drogowych. Wszystkie produkty wykonane przez firmę są najlepszej jakości, co uzyskano dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, urządzeń pochodzących od znanych producentów oraz profesjonalizmie wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą zapraszamy na stronę internetową.

 • ANDROS pionowe znaki drogowe

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Andros z Redy! Dostarcza on swoim Klientom profesjonalne usługi drogowo-budowlane. Jest to bowiem wytwórca solidnych, odpornych na czynniki atmosferyczne oznakowań drogowych poziomych i wertykalnych. Należą do nich znaki drogowe, systemy bezpieczeństwa drogowegojak również system informacji miejskiej. Powstają one z najlepszych materiałów, które zapewnią ich solidność na lata. By Zleceniodawcy otrzymywali artykuły najwyższej jakości, producent inwestuje nieustannie w rozwój swojego parku maszynowego. Przedsiębiorstwo zapewnia również instalację swoich produktów. Na stronie internetowej umieszczony jest dokładny zakres wykonywanych przez przedsiębiorstwo usług.

 • Wynajem koparki Śląsk - Togaj

  Jesteśmy firmą, która od bardzo dawna oferuje profesjonalne wypożyczanie maszyn budowlanych. Zapewniamy sporą ofertę oraz wiele innych usług. Jesteśmy w stanie podjąć się także zadań koparko-ładowarką, budowy domów czy też sporej ilości innych usług. Dysponujemy świetną ekipą pracowników, nowoczesnym sprzętem a także wysokiej jakości wsparciem każdego z naszych klientów. W czasie realizacji zleconych nam usług używamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają nam na zrealizowanie zaawansowanych usług. Dzięki naszej firmie każda usługa będzie wykonana na bardzo wysokim poziomie.