www.brukoland.pl

www.brukoland.pl

Ocena: 3.1/10 (8 głosów)Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BRUKOLAND, która swoją siedzibę ma w Zakrzówku w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co pozwala nam zaoferować terminowe usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy budowę dróg i parkingów, placów manewrowych, posesji prywatnych jak również projektowanie placów i posesji. Mamy liczne referencje i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Szczegóły na naszej witrynie.Podobne strony
 • Stabilizacja gruntu drogi

  Misja firmy możliwa jest do przedstawienia jednym zdaniem: „Aby powszechne stało się wykorzystywanie przez każdego zainteresowanego oferowanej przez nas innowacji w celu poprawy jakości technicznej, obniżenia kosztów oraz usprawnienia każdej prowadzonej inwestycji związanej z inżynierią komunikacyjną“. Celem nadrzędnym firmy jest uświadomienie i profesjonalne dostarczenie wszystkim uczestnikom procesów inwestycyjnych zawierających w swoim zakresie inżynierię komunikacyjną – inwestorów, projektantów, firmy nadzorujące oraz wykonawców - ogromnych korzyści jakie możliwe są do uzyskania dzięki oferowanemu przez firmę na rynku produktowi. Dla realizacji swojej misji firma każdego dnia ustanawia sobie “poprzeczkę” na najwyższym z możliwych poziomów. Współpracuje z najlepszymi, buduje zespół składający się z wysokiej klasy ekspertów oraz stale powiększa swoje kompetencje.

 • Sól drogowa

  Zbliża się zima, tak jak rok temu śnieg pokryje nasze drogi uniemożliwiając kierowcom sprawne poruszanie się. Najłatwiejszym i niedrogim sposobem pozbycia się takiego problemu jest używanie soli drogowej, która niweluje powłokę lodową powstałą na ulicy. Przedsiębiorstwo Wojtex już od dawna z sukcesem zaopatrza w sól drogową w przystępnej cenie. W naszym asortymencie znajduje się dobrej jakości sól do posypywania dróg. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, na której znajdziecie Państwo całkowitą ofertę a także formularz umożliwiający kontakt z nami.

 • Roboty drogowe Kraków - Zakład Budowlano-Drogowy WąsBud

  Firma budowlano-drogowa WąsBud prowadzi nieprzerwalną działalność od ponad 2 dekad. Kilkanaście lat doświadczeń oraz wyedukowana team specjalistów pozwalają nam na zapewnienie wysokiej jakości usług, w tym drogi Kraków. W trakcie ostatnich pięciu lat zatrudnialiśmy mniej więcej 300 pracowników, rozpoczęliśmy również samodzielny udział w przetargach publicznych. Przedsiębiorstwo WąsBud zajmuje się także budownictwem drogowym, wodociągami, melioracją, a także hydrotechniką i melioracją. Oczywiście możemy wyróżniać się licznymi realizacjami, które mogą obejrzeć Państwo klikając odpowiednią podstronę naszej strony.

 • MOTYLES projekty dróg Włocławek

  Projekty budowlane, inżynierii ruchu, a także nadzory inwestorskie branży drogowej, przygotowywanie dokumentacji przetargowej i utrzymanie dróg - to wszystko w przedsiębiorstwie Kompleksowa Obsługa Budownictwa Motyles Piotr Przybylski z siedzibą we Włocławku. Od dawna jesteśmy znani z wysokiej jakości usług i zgodnej z terminem realizacji wszystkich zamówień. Posiadamy wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania tego typu prac. Z radością wykonamy zarówno projekty dróg, ulic wraz z likwidacją kolizji, czy też przeglądy okresowe już istniejących zarówno na zlecenie przedsiębiorstw, jak i instytucji miejskich. Zapewniamy rzetelne realizacje oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kontakcie telefonicznym. zapraszamy także do odwiedzin naszej strony internetowej.

 • Płyty jomb

  Przedsiębiorstwo FPHU Zdrojewscy s.j. jest wytwórcą płyt drogowych, wykonywanych z wysokiej jakości betonu. Produkowane towary są odporne i mają dużo funkcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty typu Yombo oraz inne elementy wykonane z betonu, stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowym. Posiadamy osobisty tabor samochodowy, przy użyciu którego dowozimy i rozładowujemy zakupiony towar na terenie całej Polski. Wykonujemy wszystkie zamówienia szybko i porządnie.

 • PPUH MATECH - technika drogowa, progi zwalniające

  Producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego pragnie przedstawić swoją ofertę związaną z drogownictwem, którą rozwija nieprzerwanie od 1992 roku. Profesjonalne usługi montażowe, które oferujemy zapewniają bezproblemowość i długowieczność zastosowanych rozwiązań. Szczególnie polecamy: progi zwalniające, progi podrzutowe, znaki drogowe, separatory drogowe, separatory parkingowe, azyle dla pieszych, mini-ronda i wszelkie inne elementy BRD oraz usługi oznakowania poziomego (malowanie linii). Służymy fachowym doradztwem i w razie pytań związanymi z technikami drogowymi prosimy o bezpośredni kontakt.

 • Bellator - części do maszyn drogowych

  Firma Bellator Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Proponujemy klientom różnorodne urządzenia budowlane. W naszej propozycji są zarówno nowe, jak i używane maszyny. Niezwykle precyzyjnie dobieramy towary do asortymentu, dlatego możemy zapewnić ich świetną klasę. Trudnimy się również sprzedażą elementów zamiennych. Proponujemy kontrahentom profesjonalne świadczenia serwisowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo pracujących u nas ludzi. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specyfikacje poszczególnych maszyn.

 • www.znakbig.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BIG ZNAK ze Śremu w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji znaków, azyli dla pieszych, barier, blokad, luster drogowych, nakładek antyporostowych na słupki drogowe, ograniczników, podstaw, progów, sygnalizatorów i wielu innych elementów najwyższej jakości. Do współpracy zachęcamy organy administracji drogowej, urzędy, firmy oraz przedsiębiorstwa drogowe. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny oraz terminowość. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.