www.brukoland.pl

www.brukoland.pl

Ocena: 9.0/10 (1 głos)Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BRUKOLAND, która swoją siedzibę ma w Zakrzówku w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy fachowców, co pozwala nam zaoferować terminowe usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy budowę dróg i parkingów, placów manewrowych, posesji prywatnych jak również projektowanie placów i posesji. Mamy liczne referencje i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Szczegóły na naszej witrynie.Podobne strony
 • Zapory drogowe U-20 sprzedaż,

  Sklep Drogowy oferuje zapory drogowe U-20, tablice kierujące U-3, znaki drogowe, zakazu, nakazu, informacyjne, tabliczki drogowe, lustra drogowe akrylowe oraz VIALUX nietłukące, pachołki drogowe, tablice reklamowe, lustra sklepowe, kamizelki ostrzegawcze, taśmy ostrzegawcze, podstawy pod znaki, farby drogowe, zapory drogowe, tablice prowadzące, mała architektura miejska, pylony, lampy ostrzegawcze, lampy drogowe, lampa ostrzegawcze na pojazdy, szlabany, bramki obrotowe, stojaki rowerowe. Urządzenia do oznakowania poziomego, taśmy drogowe, kocie oczka, mikrokulki szklane, farby drogowe. Pełny asortyment do zabezpieczania parkingów, blokady i bariery parkingowe składane i stale, słupki drogowe U-12b i U-12c, stojaki rowerowe, dla szkół i gmin. S

 • Stabilizacja gruntu drogi

  Misja firmy możliwa jest do przedstawienia jednym zdaniem: „Aby powszechne stało się wykorzystywanie przez każdego zainteresowanego oferowanej przez nas innowacji w celu poprawy jakości technicznej, obniżenia kosztów oraz usprawnienia każdej prowadzonej inwestycji związanej z inżynierią komunikacyjną“. Celem nadrzędnym firmy jest uświadomienie i profesjonalne dostarczenie wszystkim uczestnikom procesów inwestycyjnych zawierających w swoim zakresie inżynierię komunikacyjną – inwestorów, projektantów, firmy nadzorujące oraz wykonawców - ogromnych korzyści jakie możliwe są do uzyskania dzięki oferowanemu przez firmę na rynku produktowi. Dla realizacji swojej misji firma każdego dnia ustanawia sobie “poprzeczkę” na najwyższym z możliwych poziomów. Współpracuje z najlepszymi, buduje zespół składający się z wysokiej klasy ekspertów oraz stale powiększa swoje kompetencje.

 • Płyty drogowe 24 - nowe i używane

  Płyty drogowe 24 to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą płyt drogowych nowych i używanych na potrzeby zastosowania ich w infrastrukturze drogowej. Wykorzystuje się je głównie podczas budowy dróg tymczasowych, z przeznaczeniem natężonego ruchu pojazdów osobowych jak również a może i przede wszystkim pojazdów, których masa całkowita dochodzi nawet do 60 ton! Proponujemy Państwu płyty drogowe P/150/15! Jest to model o podwójnym zbrojeniu wykonanym ze stali ø8 St3SY-b500, 34GS, St3S-b500 wraz z uchwytami montażowymi ø12 St3SXb, St3S, o wadze 55kg. Nasze płyty drogowe spełniają najwyższe standardy europejskie a co za tym idzie posiadają najlepszą jakość, odporne na trudne warunki atmosferyczne, niepodważalnie niska cena oraz transport na terenie całego kraju!. Dzięki jakości usług na najwyższym poziomie nasze produkty używane są w całej Polsce!

 • P.H.U. Godar Dariusz Purol

  Naszą korporację jesteśmy w stanie opisać jednym słowem: "profesjonalizm". Zadbamy o ochronę ludzi na drogach montując bariery ochronne. Wytwarzamy je z doskonałej jakości części. Posiadamy konkurencyjne ceny, ale także szybkie wykonanie. Zainteresowaliśmy Cię? Nasza placówka znajduje się Wólka 50 w Strzałkowie. Kliknij również na naszą witrynę internetową: www.godar.pl. Wypróbuj naszą rzetelność!

 • PC-PROJEKT P. CIECHANOWICZ projekty drogowe Warszawa

  Poszukują Państwo najlepszej firmy zajmującej się kompleksowym przygotowywaniem projektów drogowych? To doskonale - PC-Projekt proponuje Państwu takie usługi, ale również projekty organizacji ruchu, koncepcje programowe, projekty budowlane oraz wykonawcze. Wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, pozyskaniem niezbędnych pozwoleń, opinii i uzgodnień, a ponadto pomiarami, kosztorysami, oceną stanu technicznego dróg i pozostałymi elementami pozwalającymi na pełne zrealizowanie zlecenia. W swych działaniach PC-Projekt współpracuje z geodetami i geologami, projektantami branżowymi, a także architektami. Wszystkie szczegółowe informacje odnajdziecie Państwo na stronie.

 • Płyty jomb

  Przedsiębiorstwo FPHU Zdrojewscy s.j. jest wytwórcą płyt drogowych, wykonywanych z wysokiej jakości betonu. Produkowane towary są odporne i mają dużo funkcji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty typu Yombo oraz inne elementy wykonane z betonu, stosowane w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz drogowym. Posiadamy osobisty tabor samochodowy, przy użyciu którego dowozimy i rozładowujemy zakupiony towar na terenie całej Polski. Wykonujemy wszystkie zamówienia szybko i porządnie.

 • Barierki drogowe

  Firma Alufast mieści się w Trójmieście, ską świadczy usługi związane z produkcją, sprzedażą oraz konserwacją barfierek drogowych. Wszystkie produkty wykonane przez firmę są najlepszej jakości, co uzyskano dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, urządzeń pochodzących od znanych producentów oraz profesjonalizmie wszystkich osób zatrudnionych w firmie. Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą zapraszamy na stronę internetową.

 • MALDROBRUD wytwórnia mas bitumicznych Szczecin

  Prezentujemy Państwu firmę Maldrobud z siedzibą w Myśliborzu. Zajmujemy się budową oraz utrzymaniem dróg, produkcją mas bitumicznych i betonów, sprzedażą paliw oraz badaniami w laboratorium drogowym. Wytwórnia Mas Bitumicznych mieści się w Głazowie. Posiadamy nowoczesne urządzenia do suszenia i otaczania kruszywa na gorąco. Nasi pracownicy to kadra doświadczonych specjalistów, jacy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji o przedsiębiorstwie Maldrobud.

 • Bellator - części do maszyn drogowych

  Firma Bellator Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2012 roku. Proponujemy klientom różnorodne urządzenia budowlane. W naszej propozycji są zarówno nowe, jak i używane maszyny. Niezwykle precyzyjnie dobieramy towary do asortymentu, dlatego możemy zapewnić ich świetną klasę. Trudnimy się również sprzedażą elementów zamiennych. Proponujemy kontrahentom profesjonalne świadczenia serwisowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo pracujących u nas ludzi. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specyfikacje poszczególnych maszyn.

 • www.znakbig.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy BIG ZNAK ze Śremu w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji znaków, azyli dla pieszych, barier, blokad, luster drogowych, nakładek antyporostowych na słupki drogowe, ograniczników, podstaw, progów, sygnalizatorów i wielu innych elementów najwyższej jakości. Do współpracy zachęcamy organy administracji drogowej, urzędy, firmy oraz przedsiębiorstwa drogowe. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny oraz terminowość. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.