F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

Ocena: 3.3/10 (15 głosów)Nasza firma zajmuje się wynajmem oraz montażem i demontażem rusztowań ramowych typu RUX oraz PLETTAC.Posiadamy własny transport oraz ekipę uprawnionych montażystów. Działamy na terenie Śląska.Cennik:

Transport, montaż i demontaż rusztowań od 5,00 zł do 7,50 zł
Wynajem rusztowań do 100 m2 0,35 zł na dobę
Wynajem rusztowań powyżej 100 m2 0,18 zł do 0,30 zł na dobę

Skomplikowane konstrukcje wyceniane są indywidualnie.Podobne strony
 • Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

  W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. zapraszamy.

 • Producent rusztowań roboczych

  Jesteśmy producentem rusztowań roboczych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, bazowanie na sugestiach i uwagach naszych Klientów sprawiło, że nasze autorskie rozwiązania konstrukcyjne są wysoko cenione i polecane. Nasze rusztowania modułowe, w których jakoś nie ustępuje jakości zagranicznych rusztowań oraz stosunkowo niska cena sprawiła, że jesteśmy największym i najpopularniejszym partnerem na Śląsku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Opolu i Tarnowskich Górach.

 • Rusztowania

  Budowlany katalog firm oraz platforma budowlana dla przedsiębiorców, producentów oraz osób fizycznych. Dzięki naszemu portalowi można całkowicie za darmo dodać ogłoszenia typu: kupie, sprzedam rusztowania oraz dam pracę. Portal to także dobrze przygotowana baza informacyjna, która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące rusztowań.

  Opisane są między innymi takie typy rusztowań:system Plettac
  system Layher
  system Rux
  oraz wszystkie pozostałe, popularne rusztowania budowlane.
  Zapraszamy do naszego Portalu, to cenne źródło informacji.

 • MJT Drabiny Warszawa

  MJT firma z Warszawy zajmuje się sprzedażą wszelakiego modela rusztowań. W asortymencie tej firmy mieszczą się nowoczesne rusztowania elewacyjne, odznaczające się wysoką jakością, systemowe, proste i ekspresowe w montażu i demontażu. Firma ta w asortymencie ma podobnie porządne rusztowania aluminiowe jezdne, służące do prac lekkich, posiadające różne szerokości podstawy, przez co nadają się do prac w każdych warunkach. MJT to również trwałe i profesjonalne rusztowania warszawskie, wykorzystywane w różnorodnych pracach murarskich, tynkarskich, konserwatorskich, dekoracyjnych i innych. MJT to nie tylko specjalistyczne rusztowania, to też okazały wybór drabin, podestów, wciągarek oraz wind budowlanych i ogrodzeń przestawnych. Więcej na stronie:

 • Rusztowanie aluminiowe

  Altrex-Lero ma w swojej ofercie drabiny oraz rusztowania aluminiowe. Obsługujemy małe firmy ale także klientów instytucjonalnych. Bardzo korzystne warunki cenowe przy dużych zamówieniach. Bogata oferta podestów jezdnych oraz drabin ewakuacyjnych.Posiadamy kompletne zestawy do pracy na wysokości, najważniejsze jest dla nas jakość oraz bezpieczeństwo pracy.Projektujemy także rozwiązania pod indywidualne zapotrzebowania klientów, nie ma takiego systemu którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować.

 • Euro Rusztowania sp. z o.o. rusztowania kominowe Wrocław

  Do naczelnego obrębu działalności wrocławskiego przedsiębiorstwa EURO-RUSZTOWANIA należą: wynajęcie i transport i całkowita instalacja i późniejszy demontaż wysokiej jakości, niezmiernie solidnych i mocnych rusztowań renomowanych marek. Oferta działania dotyczy zarówno rusztowań elewacyjnych i platformowych, jak także kominowych bądź jezdnych. Reputacja firmy opiera się na tworzących doświadczony zespół specjalistach, jak także perfekcyjnym, pewnym sprzęcie, co ogółem przynosi skuteczny postęp prac. Strona internetowa firmy EURO-RUSZTOWANIA mieści wszelkie szczegółowe informacje o towarach oraz usługach.

 • Zabezpieczenia wykopów, grodzice Warszawa

  Jeznach Artur poleca w niskich cenach sprzedaż i wynajem szalunków do wykopów, transport z hds szalunków i materiałów budowlanych. Grodzice, szalunki do wykopów (szalunki ziemne) - zabezpieczanie wykopów szalunkami cenionych producentów, szalunki stropowe - wysokiej klasy obudowy i zabezpieczanie stropów, podpory stalowe malowane lub ocynkowane. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po systemy szalunkowe - szalunki budowlane oraz szalunki systemowe - wypożyczalnia szalunków Warszawa, woj. mazowieckie. Rozpory wykopów - zadbaj o zabezpieczenie wykopu lub stropu.

 • Drabiny aluminiowe, rusztowania Warszawa

  Dramix Warszawa - główna specjalizacja firmy to wysokiej klasy drabiny, podnośniki osobowe, rusztowania aluminiowe i rusztowania jezdne. Dramix oferuje najlepszej jakości rusztowania aluminiowe i stalowe jezdne, pomosty robocze, schody magazynowe, drabiny aluminiowe, podesty i podnośniki cenionych producentów - Krause, Drabex, Faraone, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź na stronie ofertę na balustrady systemowe, podesty ruchome i drabiny pionowe - bepieczna drabina aluminiowa Krause i Drabex. Kliknij link i skorzystaj z oferty na drabiny magazynowe, poręcze systemowe, barierki systemowe, drabiny ewakuacyjne i schody aluminiowe. Zobacz więcej na stronie wwww.

 • www.skatrusztowania.com.pl rusztowania

  W Siemianowicach Śląskich znajduje się siedziba firmy S.K.A.T. RUSZTOWANIA. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą, montażem oraz demontażem rusztowań a w naszej ofercie znajdą Państwo produkty BOSTA 70 oraz BOSS. Z oferowanych przez nas elementów utworzyć można rusztowania przejezdne, nośne jak również wsporcze. Zapewniamy terminowy transport towaru pod wskazany adres. Działamy sprawnie, profesjonalnie i zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat pełnej oferty, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.