F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

Ocena: 3.3/10 (15 głosów)Nasza firma zajmuje się wynajmem oraz montażem i demontażem rusztowań ramowych typu RUX oraz PLETTAC.Posiadamy własny transport oraz ekipę uprawnionych montażystów. Działamy na terenie Śląska.Cennik:

Transport, montaż i demontaż rusztowań od 5,00 zł do 7,50 zł
Wynajem rusztowań do 100 m2 0,35 zł na dobę
Wynajem rusztowań powyżej 100 m2 0,18 zł do 0,30 zł na dobę

Skomplikowane konstrukcje wyceniane są indywidualnie.Podobne strony
 • Drabina, rusztowania

  Przedsiębiorstwo proponuje najbogatszy w kraju zestaw drabin i rusztowań, przeróżnych producentów. Wieloletnie doświadczenie w specjalności oraz duży asortyment, aprobuje nam zaoferować każdemu Klientowi to, co najlepiej odpowiada jego wymaganiom i możliwościom finansowym. Cechuje nas znaczna elastyczność działania, dzięki czemu rozwiązujemy wszelki problem. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe w aspekcie rusztowań fasadowych, przejezdnych aluminiowych i stalowych. Rozporządzamy doświadczonymi ekipami montażystów. Przeprowadzamy również projekty rusztowań.

 • Polsprzęt - Rusztowania, Szalunki, Śląsk, Sklep, Plettac

  Zapraszam na sklep największego dostawcy rusztowań na śląsku. Janusz Morawiec, Goleszów. Oferujemy rusztowania typu: Plettac, Layher, Bauman, Warszawskie, Elewacyjne oraz ogrom szalunków, stropowych jak i ściennych. Zajmujemy się również wypożyczalnią sprzętu budowlanego, takiego jak: zagęszczarki, ubijarki, młoty wyburzeniowe, drabiny itd. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty.

 • Producent rusztowań roboczych

  Jesteśmy producentem rusztowań roboczych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, bazowanie na sugestiach i uwagach naszych Klientów sprawiło, że nasze autorskie rozwiązania konstrukcyjne są wysoko cenione i polecane. Nasze rusztowania modułowe, w których jakoś nie ustępuje jakości zagranicznych rusztowań oraz stosunkowo niska cena sprawiła, że jesteśmy największym i najpopularniejszym partnerem na Śląsku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Opolu i Tarnowskich Górach.

 • Rusztowania aluminiowe

  Rusztowania aluminiowe są wykorzystywane nie tylko w budownictwie ale również w wielu gałęziach przemysłowych. Rozbudowana oferta producentów rusztowań pozwala każdemu przedsiębiorcy na dokonanie wyboru określonego modelu, który może spełnić wymagane wymagania. Największym zainteresowanie na branżowym rynku cieszą rusztowania cennik, które znajdują zastosowanie zarówno na otwartej przestrzeni jak i w środku budynku. Rusztowania zastosowaniu nowoczesnych stabilizatorów można przesuwać w dowolne miejsca bez konieczności demontażu i ponownego montażu ich całej konstrukcji. Ich delikatna budowa, która bazuje na użyciu aluminium sprawiła, że taki rodzaj rusztowań charakteryzuje się lekką ale wyjątkowo stabilną konstrukcja, którą można zmontować nawet do kilkunastu metrów.

 • Rusztowania

  Firma Almont ma sposobność zaoferować Państwu ofertę z branży budowlanej a dokładniej z wynajmu i sprzedaży rusztowań. Wieloletnie doświadczenie nabyte podczas istnienia firmy, sprawiło iż jesteśmy jednym z liderów w swojej gałęzi przemysłu. Grupa Almont kompleksowo oferuje z rusztowaniami profesjonalną pomoc w zakładaniu jak i demontowaniu rusztowań. Jesteśmy wstanie wyposażyć w rusztowania nawet największe inwestycje. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni, dla wszystkich zapewniamy pełen profesjonalizm oraz rusztowania najlepszej jakości.

 • Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

  Wynajem rusztowań i sprzedaż rusztowań. Oferujemy rusztowania ramowe Plettac i Alfix o wysokim standardzie, w niewygórowanej cenie. Realizujemy zlecenia montażu na zróżnicowanych konstrukcyjnie obiektach realizowanego przez profesjonalną grupę monterów. Prowadzimy działalność zarówno na terenie Krakowa i Małopolski jak i pozostałych regionów Polski. Nasza domena do wynajem rusztowań. Zapraszamy do Centrum Rusztowań.

 • Rusztowania i drabiny

  Przedsiębiorstwo Lero z siedzibą w Lipnie specjalizuje się w sprzedaży drabin i rusztowań dostarczając swoje produkty zarówno do sklepów i hurtowni jak i indywidualnych odbiorców. W bogatej ofercie odnaleźć można między innymi schody magazynowe jezdne czy drabiny magazynowe. Antypoślizgowe dwuczęściowe stópki dolne skutecznie zabezpieczają przed poślizgiem dzięki czemu drabiny aluminiowe zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa. Na prezentowanej stronie producenta zamieszczono informacje na temat promocji oraz pełnego asortymentu jakim dysponuje firma Lero.

 • Rusztowania

  Przedsiębiorstwo Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004r. Wiedzę praktyczną, wysoko wykwalifikowana załoga techniczna naszej korporacji oraz dodatkowo sugestie klientów pozwoliły na stworzenie spersonalizowanej linii produkcyjnej pod nazwą GBG. Oferujemy rusztowania (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65) oraz szalunki stropowe i ściele, które sprzedajemy jak i wypożyczamy. A przy tym proponujemy zabezpieczenia do okopów, zsypy do gruzu czy ogrodzenia budowlane. Nasze rusztowania sprzedaż posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

 • DUDIX producent rusztowań

  Firma Dudix ekspert w produkcji jak i dystrybucji rusztowań ramowych swą ofertę adresuje zarówno do partnerów z Polski jak i zagranicy. Dlatego też swoją ofertę przygotowała w różnych wersjach językowych, w szczególności po angielsku, fracusku, niemiecku a także szwedzku. Bogaty asortyment, ogromne doświadczenie a także wykwalifikowany i życzliwy personel sprawiły że wielu klientów obdarzyło ich zaufaniem. Uzyskany certyfikat Rzetelnej Firmy zdaję się to też potwierdzać. Prócz bogatego wyboru ocynkowanych rusztowań ramowych dostosowanych do rusztowań typu Plettac, Layher, Rux i Bosta znajdą Państwo również własne systemy rusztowań firmy Dudix jakie posiadają pozytywną rekomendację Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. Kompletną ofertę a także galerię zdjęć odkryją Państwo na stronie internetowej:

 • Drabiny aluminiowe, rusztowania Warszawa

  Dramix Warszawa - główna specjalizacja firmy to wysokiej klasy drabiny, podnośniki osobowe, rusztowania aluminiowe i rusztowania jezdne. Dramix oferuje najlepszej jakości rusztowania aluminiowe i stalowe jezdne, pomosty robocze, schody magazynowe, drabiny aluminiowe, podesty i podnośniki cenionych producentów - Krause, Drabex, Faraone, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź na stronie ofertę na balustrady systemowe, podesty ruchome i drabiny pionowe - bepieczna drabina aluminiowa Krause i Drabex. Kliknij link i skorzystaj z oferty na drabiny magazynowe, poręcze systemowe, barierki systemowe, drabiny ewakuacyjne i schody aluminiowe. Zobacz więcej na stronie wwww.