Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

Ocena: 3.6/10 (16 głosów)Wynajem rusztowań i sprzedaż rusztowań. Oferujemy rusztowania ramowe Plettac i Alfix o wysokim standardzie, w niewygórowanej cenie. Realizujemy zlecenia montażu na zróżnicowanych konstrukcyjnie obiektach realizowanego przez profesjonalną grupę monterów. Prowadzimy działalność zarówno na terenie Krakowa i Małopolski jak i pozostałych regionów Polski. Nasza domena do wynajem rusztowań. Zapraszamy do Centrum Rusztowań.Podobne strony
 • Drabina, rusztowania

  Przedsiębiorstwo proponuje najbogatszy w kraju zestaw drabin i rusztowań, przeróżnych producentów. Wieloletnie doświadczenie w specjalności oraz duży asortyment, aprobuje nam zaoferować każdemu Klientowi to, co najlepiej odpowiada jego wymaganiom i możliwościom finansowym. Cechuje nas znaczna elastyczność działania, dzięki czemu rozwiązujemy wszelki problem. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe w aspekcie rusztowań fasadowych, przejezdnych aluminiowych i stalowych. Rozporządzamy doświadczonymi ekipami montażystów. Przeprowadzamy również projekty rusztowań.

 • Producent rusztowań roboczych

  Jesteśmy producentem rusztowań roboczych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, bazowanie na sugestiach i uwagach naszych Klientów sprawiło, że nasze autorskie rozwiązania konstrukcyjne są wysoko cenione i polecane. Nasze rusztowania modułowe, w których jakoś nie ustępuje jakości zagranicznych rusztowań oraz stosunkowo niska cena sprawiła, że jesteśmy największym i najpopularniejszym partnerem na Śląsku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Opolu i Tarnowskich Górach.

 • Rusztowania aluminiowe

  Rusztowania aluminiowe są wykorzystywane nie tylko w budownictwie ale również w wielu gałęziach przemysłowych. Rozbudowana oferta producentów rusztowań pozwala każdemu przedsiębiorcy na dokonanie wyboru określonego modelu, który może spełnić wymagane wymagania. Największym zainteresowanie na branżowym rynku cieszą rusztowania cennik, które znajdują zastosowanie zarówno na otwartej przestrzeni jak i w środku budynku. Rusztowania zastosowaniu nowoczesnych stabilizatorów można przesuwać w dowolne miejsca bez konieczności demontażu i ponownego montażu ich całej konstrukcji. Ich delikatna budowa, która bazuje na użyciu aluminium sprawiła, że taki rodzaj rusztowań charakteryzuje się lekką ale wyjątkowo stabilną konstrukcja, którą można zmontować nawet do kilkunastu metrów.

 • Rusztowania

  Firma Almont ma sposobność zaoferować Państwu ofertę z branży budowlanej a dokładniej z wynajmu i sprzedaży rusztowań. Wieloletnie doświadczenie nabyte podczas istnienia firmy, sprawiło iż jesteśmy jednym z liderów w swojej gałęzi przemysłu. Grupa Almont kompleksowo oferuje z rusztowaniami profesjonalną pomoc w zakładaniu jak i demontowaniu rusztowań. Jesteśmy wstanie wyposażyć w rusztowania nawet największe inwestycje. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni, dla wszystkich zapewniamy pełen profesjonalizm oraz rusztowania najlepszej jakości.

 • Rusztowania Stos-Bud

  Nasza firma w fachowy sposób zajmuje się produkcją i sprzedażą konstrukcji rusztowań popularnych systemów Plettac i Layher. W naszej ofercie można znaleźć również rusztowania budowlane innych typów, np: rusztowania Rux, rusztowania przejezdne, itp. Posiadamy fachową wiedzę która Państwu przekażemy Państwu podczas konsultacji z naszymi handlowcami. Na temat rusztowań i przepisów z nimi związanych wiemy wszystko. Dzięki naszej wiedzy każdy kupujący u nas, może mieć pewność odpowiednio dobranego zakupu. Zapraszamy

 • Szalunki do wykopów

  Zapraszamy Państwa po wysokiej jakości systemy zabezpieczeń, wyroby stalowe nowe i używane oraz stalowe ścianki szczelne – grodzice oraz larseny. Sprzedajmy również profile szalunkowe, czyli tzw. wypraski, profile zimnogięte, blachy, pręty, rury oraz inne wyroby stalowe w konkurencyjnych cenach. W ofercie dostępne również szalunki do wykopów, grodzice gorącowalcowane, grodzice zimnogięte oraz obudowy wykopów. Firma STARLENT zaprasza po tanie grodzice w Bydgoszczy woj. kujawsko-pomorskie.

 • Drabiny aluminiowe, rusztowania Warszawa

  Dramix Warszawa - główna specjalizacja firmy to wysokiej klasy drabiny, podnośniki osobowe, rusztowania aluminiowe i rusztowania jezdne. Dramix oferuje najlepszej jakości rusztowania aluminiowe i stalowe jezdne, pomosty robocze, schody magazynowe, drabiny aluminiowe, podesty i podnośniki cenionych producentów - Krause, Drabex, Faraone, Rubo, Heras i wielu innych. Sprawdź na stronie ofertę na balustrady systemowe, podesty ruchome i drabiny pionowe - bepieczna drabina aluminiowa Krause i Drabex. Kliknij link i skorzystaj z oferty na drabiny magazynowe, poręcze systemowe, barierki systemowe, drabiny ewakuacyjne i schody aluminiowe. Zobacz więcej na stronie wwww.

 • S.K.A.T. szalunki Katowice

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę firmy S.K.A.T Rusztowania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Siemianowicach Śląskich, jednak nasza działalność obejmuje obszar całego Śląska i Małopolski. Nasz profil działalności obejmuje przede wszystkim sprzedaż i wynajem rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS. Ponadto oferujemy usługi z zakresu montażu i demontażu rusztowań, a także usługi transportowe. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną propozycją, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

 • Rusztowania elewacyjne Szczecin - scaf-rent.pl

  Musisz wynająć jak i zakupić wysokiej jakości rusztowanie? Jeżeli tak to gwarantujemy, że prowadzona przez nas firma, mająca swoją siedzibę w Szczecinie Ci to zapewni. Nasza oferta jest rzeczywiście bogata i obejmuje montowanie i rozbieranie rusztowań, wynajmowanie siatek a także wiele innych usług. Z naszych usług jest możliwość skorzystać zarówno na terenie Szczecina ale też całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko usługi wysokiej jakości, ale też fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz bardzo atrakcyjne ceny naszych zadań.