Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

Ocena: 3.6/10 (16 głosów)Wynajem rusztowań i sprzedaż rusztowań. Oferujemy rusztowania ramowe Plettac i Alfix o wysokim standardzie, w niewygórowanej cenie. Realizujemy zlecenia montażu na zróżnicowanych konstrukcyjnie obiektach realizowanego przez profesjonalną grupę monterów. Prowadzimy działalność zarówno na terenie Krakowa i Małopolski jak i pozostałych regionów Polski. Nasza domena do wynajem rusztowań. Zapraszamy do Centrum Rusztowań.Podobne strony
 • Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

  W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. zapraszamy.

 • Rusztowanie, doka, telka

  Nasza oferta zawiera specjalnie wyselekcjonowane - najlepsze produkty znanych producentów. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy gwarantujemy Państwu niskie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. Nasz sklep oferuje akcesoria niezbędne na każdej budowie takie jak rusztowania, doka, layher, plettac, szalunki. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

 • Rusztowanie

  Firma Altrad-mostostal zajmuje się między innymi produkcją rusztowań ramowych pozwalających na mocne i prędkie oprawienie konstrukcji budowlanych oraz obiektów o bardziej skomplikowanych kształtach (z zastosowaniem podporów i dźwigarów). Rusztowania te nadają się świetnie do malowania, tynkowania i docieplania budynków. Wyroby Altrad-mostostal tworzone są z fenomenalną troskliwością o składniki. W spisie wyrobów firmy znajdziecie Państwo między innymi rusztowania makietowe modułowe i przejezdne, szalunki ścienne i stropowe tudzież inne oprzyrządowanie na budowę.

 • Rusztowania i drabiny

  Przedsiębiorstwo Lero z siedzibą w Lipnie specjalizuje się w sprzedaży drabin i rusztowań dostarczając swoje produkty zarówno do sklepów i hurtowni jak i indywidualnych odbiorców. W bogatej ofercie odnaleźć można między innymi schody magazynowe jezdne czy drabiny magazynowe. Antypoślizgowe dwuczęściowe stópki dolne skutecznie zabezpieczają przed poślizgiem dzięki czemu drabiny aluminiowe zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa. Na prezentowanej stronie producenta zamieszczono informacje na temat promocji oraz pełnego asortymentu jakim dysponuje firma Lero.

 • Rusztowania

  Budowlany katalog firm oraz platforma budowlana dla przedsiębiorców, producentów oraz osób fizycznych. Dzięki naszemu portalowi można całkowicie za darmo dodać ogłoszenia typu: kupie, sprzedam rusztowania oraz dam pracę. Portal to także dobrze przygotowana baza informacyjna, która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące rusztowań.

  Opisane są między innymi takie typy rusztowań:system Plettac
  system Layher
  system Rux
  oraz wszystkie pozostałe, popularne rusztowania budowlane.
  Zapraszamy do naszego Portalu, to cenne źródło informacji.

 • Rusztowania

  Rusztowania i szalunki to produkty które z pewnością są bardzo przydatne oraz bardzo często używane na pracach budowlanych przez firmy a także przez osoby które planują małe remonty we własnym zakresie. Budownictwo to bardzo wymagająca działka która ułatwia sobie wykonywanie pewnych prac poprzez pewnego rodzaju urządzenia i maszyny jak chociażby rusztowania czy szalunki. Dlatego firma Delta-Bud która zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą rusztowań oferuje te produkty dla każdego i w każdej ilości. W ofercie znajdziemy szalunki, rusztowania używane, aluminiowe, elewacyjne. Jest to kompleksowa firma która kompleksowo realizuje wszystkie zamówienia dla każdego terminowo i sumiennie.

 • Rusztowania elewacyjne Szczecin - scaf-rent.pl

  Musisz wynająć jak i zakupić wysokiej jakości rusztowanie? Jeżeli tak to gwarantujemy, że prowadzona przez nas firma, mająca swoją siedzibę w Szczecinie Ci to zapewni. Nasza oferta jest rzeczywiście bogata i obejmuje montowanie i rozbieranie rusztowań, wynajmowanie siatek a także wiele innych usług. Z naszych usług jest możliwość skorzystać zarówno na terenie Szczecina ale też całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko usługi wysokiej jakości, ale też fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz bardzo atrakcyjne ceny naszych zadań.