Klimatyzacja i rekuperacja - montaż Gdańsk Olsztyn

Klimatyzacja i rekuperacja - montaż Gdańsk Olsztyn

Ocena: 3.6/10 (21 głosów)Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów takich urządzeń jak klimatyzatory, rekuperatory, centrale wentylacyjne czy odkurzacze centralne. W swojej ofercie posiadamy urządzenia takich producentów jak Fuji Electric, Midea, Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung, LG, Husky, Duovac, Komfovent, R-vent czy AERIS. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji: od projektu, po sprzedaż, montaż kończąc na opiece serwisowej i zadowoleniu klientów. Działamy na terenie całej Polski. Zaufało nam już grono zadowolonych klientów.Podobne strony
 • SYSTHERM CHŁODNICTWO i KLIMATYZACJA Sp. z o.o.

  Firma SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o. obchodzi w roku 2011 jubileusz 23-lecia swojego istnienia.

  SYSTHERM to najstarsza w Polsce hurtownia branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Firma ma dobrze ugruntowaną pozycję na rynku chłodniczym i klimatyzacyjnym w Polsce. Została założona w 1988 roku przez trzech pracowników Politechniki Poznańskiej: dra inż. Pawła Cieślińskiego, mgra inż. Zbigniewa Figasa i dra inż. Bolesława Gazińskiego. Przez te dwadzieścia lat kilkakrotnie zmieniała siedzibę, szukając jak najlepszej lokalizacji dla swojej działalności. Ostatecznie znalazła swoje miejsce w 1995 roku w Poznaniu przy ul. Św. Wincentego, gdzie do chwili obecnej prężnie funkcjonuje. Swoją działalność SYSTHERM rozpoczął od świadczenia usług projektowych. Na swoim koncie ma wiele projektów instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych dla zakładów mleczarskich, przetwórni tworzyw sztucznych, wytwórni napojów, a także instalacji dla innych procesów technologicznych. W działalności firmy SYSTHERM można wyróżnić następujące kierunki: - projektowanie i kompletowanie instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, - badania i ekspertyzy z zakresu chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji, - dostawy urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, - kompleksowe wyposażenie supermarketów w sprzęt chłodniczy, - doradztwo odnośnie doboru i warunków stosowania urządzeń, - organizowanie seminariów, szkoleń i konferencji naukowo-technicznych. SYSTHERM projektuje i montuje instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne z elementów produkowanych przez renomowane firmy światowe, takie jak np. LG, Daikin, GREE, Thermokey, Copeland, Güntner, Digitel, Danfoss, Hanbell, ProFroid, RefComp, Ebara, Armstrong, Bänninger, przeznaczone dla przechowalni oraz zakładów przetwórczych owoców i warzyw, zakładów mleczarskich, masarni, zakładów mięsnych oraz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej: hoteli, banków, szpitali. Dostarcza meble chłodnicze do supermarketów, buduje i serwuje instalacje chłodnicze, które są sterowane i monitorowane przez zdalny system komputerowy. SYSTHERM, jako firma wyspecjalizowana w chłodnictwie i klimatyzacji, posiada rozbudowaną strukturę. Potwierdza to osiem oddziałów w Białymstoku, Gliwicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie oraz Szczecinie. Celem naszej działalności jest rzetelność, terminowość i uczciwość w kontaktach między naszymi partnerami handlowymi. Czujemy się współodpowiedzialni za środowisko naturalne; propagujemy działania proekologiczne i prospołeczne. Przestrzegamy praw konsumenckich. Potwierdzeniem tego są przyznane nam, na przestrzeni wszystkich lat działalności, certyfikaty: Wszystkim naszym klientom i partnerom handlowym dziękujemy za okazane zaufanie oraz zapraszamy do dalszej współpracy. Prowadzimy autoryzowany serwis Carrier Transicold.

 • Aklima Serwis - naprawa klimatyzacji i wentylacji

  Aklima Serwis oferuje obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną instalacji klimatyzacji i wentylacji.

  W ramach współpracy serwisowej zapewniamy naszym klientom:

  Fachową obsługę serwisową - wszyscy nasi serwisanci to osoby bardzo dobrze przeszkolone oraz posiadające ogromne doświadczenie praktyczne.
  Krótki czas reakcji na wezwanie - dzięki naszym grupom serwisowym obsługującym teren Dolnego Śląska i Opolszczyzny, jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych klientów na terenie Dolnego Śląska w bardzo krótkim czasie.
  Stałą opiekę serwisową - przejęcie pod stałą opiekę urządzeń i instalacji, zmniejsza ryzyko ich awarii oraz przedłuża ich żywotność. Do przejęcia stałej opieki serwisowej niezbędne jest zawarcie z naszą firmą umowy na prowadzenie takich usług.
  Obniżenie kosztów eksploatacji - dzięki stałemu nadzorowi urządzeń i instalacji, jesteśmy w stanie zoptymalizować parametry ich działania, przez co zmniejszyć koszty eksploatacji.
  Monitorowanie - przy bardziej skomplikowanych instalacjach wykonujemy systemy monitorowania urządzeń i procesów technologicznych, umożliwiając klientom zdalne monitorowanie i sterowanie własnymi instalacjami.
  Elastyczność - za każdym razem dostosowujemy naszą ofertę serwisową do potrzeb i możliwości klienta. Bardzo często ze względów technologicznych wykonujemy prace serwisowe w godzinach nocnych oraz w dniach wolnych od pracy.
  Bezpłatny przegląd zerowy - dla wszystkich zainteresowanych współpracą z nami wykonujemy BEZPŁATNY przegląd stanu ich instalacji.

 • Pro-Vent

  Strona internetowa producenta rekuperatorów i central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Rekuperator Mistral marki Pro-Vent zapewnia wszechstronną obróbkę powietrza, niski poziom hałasu i wysoką wydajność wentylacji pomieszczeń. Rekuperator usuwa zużyte powietrze z domu i wymienia je na świeże. Jednocześnie wykorzystuje dużą część ciepła z powietrza wywiewanego na ogrzanie powietrza świeżego. Dzięki temu oszczędzamy energię i zmniejszamy koszty ogrzewania domu w stosunku do tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń poprzez otwieranie okien. Nasza firma ze swoimi produktami wpisuje się w trend, który ma na celu budowanie energooszczędne i pasywne. Rekuperacja pozwala na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów wentylacji budynków. Zapraszamy do współpracy.

 • Klimatyzacja serwis Kraków

  Masz zepsutą klimatyzację? Ale co jeśli nie ma żadnego specjalisty w pobliżu, sami nie umiemy go naprawić, a urządzenie, które nam nawaliło to skomplikowanie skonstruowana klimatyzacja, którą w trybie pilnym potrzebujemy włączyć bo panuje okropny upał? Nasza firma zajmuje się dostawą, montażem, konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, układów wentylacyjnych oraz solarnych. Usługi świadczymy na terenie całej Małopolski. Postawione przed nami wysokie wymagania skutkują tym, że nadal się doszkalamy by każdego dnia móc im sprostać.

 • Gruntowe wymienniki ciepła w świętokrzyskim - Geo-Went

  Fachowo dopasowana do potrzeb wentylacja jest doskonałym sposobem na zagwarantowanie sobie i rodzinie komfortu. Właściwa wentylacja zapewni Państwu czynną wymianę powietrza, bez względu na porę roku. Latem będzie ochładzać pomieszczenia, a zimą zapewni odpowiednie ciepło. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Naszą domeną jest szeroko rozumiana wentylacja domów, montaż wentylacji, a także gruntowe wymienniki ciepła. Region świętokrzyski jest regionem, w którym świadczymy swoje usługi. Na temat wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Klimatyzacja Wrocław

  W dzisiejszych czasach coraz więcej słyszymy o klimatyzacji. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, którzy stopniowo przekonują się do tego typu urządzeń.
  Dzisiejsza klimatyzacja ma za zadanie nie tylko chłodzić w upalne lata ale także ogrzewać pomieszczenia w chłodne wieczory.
  Najnowocześniejsza technologia DC INVERTER zastosowana podczas produkcji klimatyzacji pozwala nie tylko ograniczyć hałas ale przede wszystkim zminimalizować koszty eksploatacji.

  Firma Klimat-CENTER jest przedsiębiorstwem działającym w branży już kilka lat, stale rozwijamy swoją wiedzę aby rozwiązania dobrane przez nas były najlepsze z możliwych.
  Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu doboru oraz montażu klimatyzacji.
  Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz okolic.
  Najlepszą naszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów
  Zapraszamy do współpracy.
  Zespół Klimat-CENTER

 • Impuls - Klimatyzacja Śląsk

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Impuls. Najlepiej to zrobić na naszej stronie internetowej. Jeżeli chodzi o zakres świadczonych przez Nas usług, to w głównej mierze specjalizujemy się w montażu instalacji klimatyzacji. Ponadto, zajmujemy się również montażami wentylacji i systemów z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperatorów). W branży klimatyzacji i wentylacji posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy poszczycić się obsługą wielu klientów, w tym wymagających i znanych.

 • Wentylacja

  Poznaj bliżej ofertę firmy http://clim-rem.pl/ która specjalizuje się w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych firm Toshiba, LG, Sanyo oraz Panasonic. Wszystkie oferowane przez nas sprzęt posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Dostarczamy urządzenie i części zamienne, montujemy, zajmujemy się także serwisem klimatyzatorów, pomp ciepła oraz agregatów. Sprawdź naszą bogatą ofertę i rozpocznie współpracy z firmą http://clim-rem.pl/

 • Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Firma zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją. Jej siedziba i główny obszar działania mieści się w Warszawie. W katalogu usług mieści się montaż, sprzedaż oraz serwis systemów klimatyzacyjnych. Dzięki wykorzystaniu urządzeń znanych i sprawdzonych marek firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo Klimi zajmuje się również czyszczeniem systemów wentylacyjnych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.