• KLIMATYZACJA W SZCZECINIE - MONTAŻ, SERWIS I SKLEP - katalog.inforam.pl

Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)WENTSYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym montaż i serwisowanie klimatyzacji, staranną wycenę, dokładne projekty, naprawę urządzeń jak i bogatą ofertę sklepową, specjalizuje się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Dostępne są także kalkulatory dobory mocy, w celu zakupu odpowiedniego urządzenia. Gwarantuje także pomoc przy naprawie sprzętu, w tym serwis pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Podobne strony
 • Heatszczecin.pl - ogrzewanie, klimatyzacja

  Ogrzewanie nadmuchowe to nowoczesne i tania technika stosowana w ogrzewaniu domków. Ten bardzo nowatorski system grzewczy staje się z roku na rok coraz bardziej popularny w naszym kraju. Dostarczamy urządzenia najlepszych znanych firm. Nasza firma mieści się w Szczecinie. Nowoczesna klimatyzacja staje się standardem w wielu małych przedsiębiorstwach - tak więc nie czekaj. Zapewniamy klimatyzatory do mieszkań, lokali użytkowych. Polecamy nowoczesne systemy klimatyzacyjne.

 • Wentylacja Poznań

  Jak wiadomo wentylacja odgrywa w naszym życiu faktycznie ważną rolę. Wyjątkowo istotna jest ona w większych budynkach, żeby powietrze było regularnie wymieniane na nowe, co jest niezwykle bardzo ważną sprawą dla wielu z nas. Aktualnie tym zajmuje się firma Bud-Went, która jest bogata w co niemiara rodzajów wentylatorów, z którymi można się zapoznać bez problemów na stronie bud-went.com.pl. Bud-Went zajmuje się sprzedażą na terenie Polski produktów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej od wkręta po urządzenia.

 • Falowniki

  Specjalnością prezentowanej firmy jest sprzedaż różnych urządzeń wentylacyjnych. Proponowany jest szereg specjalistycznych, np. transportowych urządzeń. Oprócz urządzeń wentylacyjnych w ofercie dostępne są też falowniki. Oferta obejmuje urządzenia wentylacyjne do zamontowania na dachach i na ścianach. Wybrane z oferowanych wentylatorów umożliwiają nawiew, ale również wyciąg powietrza. W ofercie znajdziemy oryginalne artykuły renomowanych producentów. Artykuły ZAWEX mają za zadanie wsparcie różnych procesów technologicznych.

 • Częstochowa - klimatyzacja, wentylacja - montaż oraz serwis

  Elektro-Bud Bis to firma świadcząca usługi z zakresu projektowania oraz montażu profesjonalnych systemów wentylacyjnych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych. Zajmujemy się również serwisowaniem. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Częstochowie. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak Daikin, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości klimatyzatorów oraz specjalistycznych systemów wentylacji pomieszczeń oraz Klima-Therm – generalnego przedstawiciela Fujitsu General w Polsce i krajach nadbałtyckich. Ponadto nasze przedsiębiorstwo jest partnerem firmy Vidicon Sp. z o.o. wyłącznego przedstawiciela firmy Electra Consumer Products.

 • AC Klimatyzacja - usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa. Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Stawiamy na jakość. Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu.
  Dlaczego AC Klimatyzacja?
  • Profesjonalne doradztwo
  • Projektowanie
  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji
  • Przeglądy
  • Ekspertyzy
  • Realizacje

 • Pompy ciepła Żagań

  Meteo System jest firmą, która oferuje zarówno sprzedaż materiałów instalacyjnych, jak i usługi związane z instalacjami. Zakres oferowanych usług obejmuje między innymi: instalacje solarne, instalacje sanitarne, instalacje hydrauliczne i inne, z którymi można zapoznać się na prezentowanej stronie internetowej. Do firmy należy punkt sprzedaży mieszczący się w Żaganiu przy ulicy Różanej 1/1. Meteo System funkcjonuje na rynku już od 2007 roku, wyróżnia się solidnością i terminowością wykonania każdego zlecenia. Szczegóły na temat firmy, jej oferty oraz możliwości kontaktu z firmą można uzyskać przeglądając firmową stronę internetową.

 • Nagrzewnice wodne

  VTS Group oferuje produkty takie, jak centrale klimatyzacyjne, nagrzewnice wodne oraz kurtyny powietrzne i inne elementy instalacji klimatyzacyjnej. Jesteśmy międzynarodową korporacją o światowym zasięgu i bardzo dobrej ocenie na całym świecie. Zapewniamy szeroki wybór produktów dostosowanych do najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta, przystępne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Szczegóły naszej oferty odnajdziesz wchodząc na nasz portal internetowy.

 • PROBON agregaty skraplające

  W Tarczynie znajduje się firma Probon Serwis Piotr Iwański, która specjalizuje się w usługi projektowych, wykonawczych i serwisowych dla przemysłu i obiektów komercyjnych. Oferujemy usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu i obiektów komercyjnych. Realizujemy: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zamówień. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się więcej informacji oraz pełna propozycja.

 • ISTPOL wentylatory rurowe Helios

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawą propozycją przedsiębiorstwa Istpol. Działamy na rynku już od 1992 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technicznych z zakresu systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak nasze usługi wykonujemy na terenie Polski centralnej oraz północnej. Jesteśmy cenionym przedstawicielem takich firm jak: Helios Ventilatoren i Walther Werke, a także Perry i Elektro. Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.

 • AKOM - Ogrzewanie, Klimatyzacja, Wentylacja

  W firmie AKOM specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu takich wyrobów jak między innymi zasobniki CWU czy grzejniki. Oferujemy sprzedaż wyrobów za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie możemy zapewnić wyselekcjonowane, markowe wyroby. Jednocześnie posiadane doświadczenie na rynku pozwala nam oferować naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie doboru, regulacji i eksploatacji sprzedawanych produktów.