Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Ocena: 3.4/10 (7 głosów)WENTSYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym montaż i serwisowanie klimatyzacji, staranną wycenę, dokładne projekty, naprawę urządzeń jak i bogatą ofertę sklepową, specjalizuje się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Dostępne są także kalkulatory dobory mocy, w celu zakupu odpowiedniego urządzenia. Gwarantuje także pomoc przy naprawie sprzętu, w tym serwis pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Podobne strony
 • Nagrzewnice, Wentylatory, Osuszacze, Klimatyzatory Deltafan

  Nasza historia sięga 1995 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na imporcie, produkcji oraz dystrybucji urządzeń z zakresu wentylacji, ogrzewania, a także osuszania i schładzania powietrza.

  Realizujemy projekty dla największych Klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak również dla mniejszych Odbiorców działających w środowisku lokalnym. Za cel przyjęliśmy stałe podnoszenie jakości produktów, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

  W roku 2000 wprowadziliśmy do oferty pierwsze wentylatory osiowe pod marką DELTAFAN. Obecnie zakres produkcji obejmuje szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniach specjalnych. Od roku 2004 oferta została rozszerzona o wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.

  Od 2001 roku jesteśmy również dystrybutorem na terenie Polski włoskiej marki SIAL - jednej z europejskich liderów wśród nagrzewnic i osuszaczy powietrza. Od 2007 roku SIAL należy do szwedzkiej firmy MUNTERS AB.

  Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest kontrola jakości. Każdy wentylator opuszczający naszą firmę jest sprawdzany przez specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Także wszystkie nagrzewnice, osuszacze powietrza i klimatyzatory, przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy oraz są wstępnie uruchamiane. W ten sposób jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce produkt o odpowiednio wysokiej jakości.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy handlowe, projektantów oraz instalatorów. Wszystkie dane techniczne naszych produktów zawarte są w katalogu, a także na regularnie aktualizowanej stronie internetowej.

 • Rekuperacja

  Rekuperacja to jeden ze składników wentylacji maszynowej. Proces ten pomaga nam zachować energię w lokalu. W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób poszukuje nowoczesnych sposobów ażeby zaoszczędzić. Do tego pragną ci ludzie mieszkać jak najmocniej w zgodzie ze środowiskiem. Jednak nadal wiele osób nigdy nie słyszało o tych współczesnych metodach. Duża część ludzi nadal nie potrafi zachowywać energii, ba nawet nie zna pojęcia oszczędzanie. I to nie są osoby z małych wiosek, lecz wielokrotnie ludzie z wielkich miast, widzący zaledwie czubek swojego nosa. Jest sporo różnorakich metod oszczędzania energii. Wystarczy zacząć od niezapominania o zgaszeniu świateł w pustych pomieszczeniach, o wyłączaniu przeróżnych urządzeń takich, jak choćby radio. Do tego po co ma chodzić kilka urządzeń jednocześnie. To co jest niepotrzebne lub to czego nie używamy w danej chwili należy absolutnie wyłączyć. To są najprostsze metody na oszczędzanie energii. Jednakże gdybyśmy chcieli iść dalej warto chwilę pomyśleć jak pragniemy zająć się oszczędzaniem i ile należy włożyć i czy w ogóle się to nam zwróci. Teraz kiedy wyczerpują się naturalne źródła energii należy szukać rozmaitych sposobności wszędzie. Niektórzy ludzie konstruują miniaturowe elektrownie wykorzystujące siły natury do wytwarzania energii. Jak mówią naukowcy za jakiś czas naturalne substancje, jak choćby ropa naftowa, całkowicie ulegną wyczerpaniu. Następnym ważnym problemem jest fakt, że osób na świecie stale przybywa, a z tym się wiąże fakt, że, wzrasta zapotrzebowanie na energię.

 • Klimat Serwis

  Klimat Serwis to firma oferująca doskonałej jakości produkty i wysokiej klasy serwis. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia firm m.in takich jak: Indesit, Samsung, LG, oraz wiele innych przodujących na rynku polskim jak i zagranicznym. Główny zakres naszej działalności to sprzedaż i serwis klimatyzacji oraz kurtyn powietrznych. Urządzenia przez nas zainstalowane pracują w domach jednorodzinnych, biurach,lokalach usługowych, pomieszczeniach technicznych, wszędzie tam gdzie niezbędne lub potrzebne jest chłodzenie lub ogrzewanie.

 • Serwis klimatyzacji w Toruniu

  Chcąc napawać się w domu funkcjonalnym klimatyzatorem, musimy pamiętać o okresowym serwisie urządzenia. Serwis klimatyzatorów w Toruniu z czystym sumieniem mogą zlecić Państwo firmie Swimer.Wybierając położenie montowania możemy selekcjonować pomiędzy klimatyzatorami, przypodłogowymi, ściennymi, sufitowymi. Najpopularniejsze są klimatyzatory ścienne które charakteryzują się niską ceną. Montaż klimatyzatorów w Toruniu to temat do pracowników z doświadczeniem, ponieważ dziewięć na dziesięć awarii klimatyzacji spowodowane są błędami w instalacji klimatyzatorów. Niektóre popularne klimatyzatory ścienne cechują się unikalną estetyką oraz wzornictwem, sporo z nich nie rzuca sie w oczy, pozostając nie zauważone. Klimatyzatory w mieszkaniu powinny być zamontowane w taki sposób aby nie zawiewały prosto na domowników zimnym powietrzem, cały system nawiewu i wywiewu powietrza powinien być wykonany tak aby w pełnym mieszkaniu klient czuł komfort.

 • Klimatyzacja czyszczenie

  ATC Klima to firma, która zajmuje się jak sama nazwa wskazuje sprzedażą, montażem, konserwacją i czyszczeniem klimatyzacji. Z pomocą naszych usług i sporego doświadczenia dobierzemy odpowiednią klimatyzację do wielkości i zapotrzebowania danego pomieszczenia. Nasze rozwiązania na rynku klimatyzacji są w atrakcyjnych cenach i z wysoką gwarancją jakości urządzeń. Warto skorzystaj z tej oferty już dzisiaj!

 • Termex - montaż i serwis klimatyzacji Łódź

  Sprzedaż, montaż, konserwacja, serwis klimatyzacji, kurtyny powietrzne, nagrzewnice elektryczne i promienniki podczerwieni wiodących producentów. Fachowe doradztwo i optymalna realizacja usług w mieście Łódź oraz woj. łódzkim. Ponad 20letnie doświadczenie w branży klimatyzacji, kurtyn powietrznych, urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych to tysiące zadowolonych klientów. Zapraszamy na naszą nową stronę internetową, nasi konsultanci chętnie udzielą niezbędnych informacji.

 • Klimatyzacja Amexpol - Warszawa

  Nasz firma działa na warszawskim rynku chłodnictwa od lat. Wysoki standard wykonania, doświadczenie i wiedza techniczna sprawia, że zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Zapraszamy na naszą stronę www. Znajdziecie tam państwo wyczerpujące informacje o naszej firmie. A także informacje dotyczące klimatyzacji. Zajmujemy się doborem, montażem i serwisem klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic.

 • Kylos klimatyzacja

  Nasza firma realizuje usługi takie jak: montaż i serwis urządzeń i systemów klimatyzacyjnych, montaż i serwis urządzeń i systemów wentylacyjnych, montaż i serwis pomp ciepła.
  Powyższe usługi świadczymy na terenie województw: małopolskiego oraz śląskiego. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów jak na przykład LG, Samsung, Gree. Zlecenia realizujemy przy zachowaniu najwyższych standardów technicznych jak i estetycznych.

 • www.yogico-klimatyzacja.pl instalacja

  Nowoczesne pompy ciepła, rekuperatory jako nieodłączny element systemu wentylacji oraz profesjonalne przeglądy klimatyzacji, jak i serwis klimatyzacji to propozycje, które posiada firma YogiCo Urszula Piotrowska w Ząbkach. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i rekuperacyjnych, zapewniając wymagane atesty na każdą z wykonanych instalacji. Oferujemy wszechstronne usługi w zakresie technicznego doradztwa, projektu, montażu i serwisu. Na naszej stronie prezentujemy niezbędne certyfikaty także rekomendacje - zapraszamy!