Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Klimatyzacja w Szczecinie - montaż, serwis i sklep

Ocena: 4.3/10 (3 głosów)WENTSYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym montaż i serwisowanie klimatyzacji, staranną wycenę, dokładne projekty, naprawę urządzeń jak i bogatą ofertę sklepową, specjalizuje się w obsłudze dużych obiektów: fabryk, hoteli, biurowców, magazynów. Dostępne są także kalkulatory dobory mocy, w celu zakupu odpowiedniego urządzenia. Gwarantuje także pomoc przy naprawie sprzętu, w tym serwis pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Podobne strony
 • Klimatyzacja Gdańsk

  Profilem działalności firmy KARSA KLIMA Gdynia jest sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji, jak również automatyki. Firma oferuje usługi na terenie całej Polski, 24 h na dobę. Realizuje usługi tak w okresie gwarancyjnym, jak też pogwarancyjnym urządzeń. Karsa Klima Gdynia jest firmą, której kluczowymi obszarami działania są sprzedaż oraz serwis sprzętów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a również automatyki. Oferowana przez nas klimatyzacja dostępna jest łącznie z profesjonalnym montażem. Po sprzedaży oferujemy serwis tak samo gwarancyjny, jak też pogwarancyjny. Serwis klimatyzacji, a także montaż klimatyzacji realizowany jest przez niezawodne i fachowe ekipy, które są systematycznie szkolone w uznanych ośrodkach.

 • Wentylacja Poznań

  Jak wiadomo wentylacja odgrywa w naszym życiu faktycznie ważną rolę. Wyjątkowo istotna jest ona w większych budynkach, żeby powietrze było regularnie wymieniane na nowe, co jest niezwykle bardzo ważną sprawą dla wielu z nas. Aktualnie tym zajmuje się firma Bud-Went, która jest bogata w co niemiara rodzajów wentylatorów, z którymi można się zapoznać bez problemów na stronie bud-went.com.pl. Bud-Went zajmuje się sprzedażą na terenie Polski produktów niezbędnych do wykonania instalacji wentylacyjnej od wkręta po urządzenia.

 • Wentylacja

  Klim-Spaw świadczy kompleksowe usługi powiązane z wentylacją i klimatyzacją. Główną specjalnością firmy stała się wentylacja mechaniczna. W zakres oferty firmy wchodzi konserwacja i serwis tych rozwiązań. Klienci mogą liczyć także na pomoc profesjonalnych doradców technicznych. Pracownicy oferują projektowanie instalacji zgodnie z potrzebami klientów. Oferta obejmuje dystrybucję urządzeń, jak również ich kompleksowy montaż. W ofercie znajdziemy bogatą gamę klimatyzatorów i wentylatorów. Firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami z branży.

 • Technical - wentylacja i klimatyzacja Olsztyn

  Nasza firma od 2001 r. zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy certyfikaty autoryzowanych punktów serwisowych wszystkich czołowych producentów. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasi projektanci pomogą w dopasowaniu i zaprojektowaniu instalacji. W tym roku zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji - klimatyzacja Olsztyn.

 • Kratki luft

  W ofercie Ventlab znajdują się najwyższej jakości akcesoria wentylacyjne, spełniające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów, a także różnorodne elementy dekoracyjne dla kominków i systemów grzewczych. Proponowany asortyment obejmuje kratki V, kratki otwarte V-OPEN, które mogą zastąpić dotychczas obecne na rynku kratki luft czy kratki tunel. Nie zabrakło również systemów kominowych, dopasowujących się do nowoczesnych aranżacji wnętrz, czy fotokratek, na których nadrukowane mogą być praktycznie każde zdjęcia.

 • Klimatyzacja – www.klimaconnect.pl

  Upalne lato, czy mroźna zima nie musi być bolączką Twojego domu. Najwyższej klasy rekuperacja spowoduje, że ocieplisz prywatne biuro o wiele stopni bez dodatkowych kosztów! Od wielu lat działamy na lokalnym rynku i oferujemy przyszłościowy i profesjonalny sprzęt do domów i biur. W chwili obecnej naszym głównym produktem jest klimatyzacja, która usprawnia pracę we wszystkich firmach. Niższe temperatury, większa efektywność Twoich pracowników a także zadowolenie Klientów, to tylko niektóre plusy montażu klimatyzacji w biurze. Zajrzyj na naszą witrynę www i sprawdź jakie są możliwości współpracy z nami!

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.

 • Rekuperacja Poznań

  Paulus to przedsiębiorstwo specjalizujące się w instalacjach grzewczych, a także rekuperacji i wentylacji powietrza. Firma realizuje kompleksowo instalacje pomp ciepła oraz urządzeń związanych z powietrzem i temperaturą. Rekuperacja i wentylacja, to zagadnienia, które wymagają dużej wiedzy i doświadczenia. Firma realizuje instalacje urządzeń dostosowanych do warunków pomieszczeń zgodnie ze wszystkimi normami i wymaganiami BHP.

 • PROBON agregaty skraplające

  W Tarczynie znajduje się firma Probon Serwis Piotr Iwański, która specjalizuje się w usługi projektowych, wykonawczych i serwisowych dla przemysłu i obiektów komercyjnych. Oferujemy usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu i obiektów komercyjnych. Realizujemy: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Zapewniamy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną oraz terminową realizację zamówień. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się więcej informacji oraz pełna propozycja.

 • Rekuperacja

  Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.