Producent stolarki aluminiowej

Producent stolarki aluminiowej


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo okna oraz drzwi aluminiowe wszelkich typów, fasady aluminiowe oraz ścianki działowe, a także ogrody zimowe i świetliki. Pozostajemy w stałej współpracy z czołówką polskich firm, wykonujących elementy konstrukcji aluminiowych. Dzięki temu możesz być pewien, że nasze produkty stoją na najwyższym poziomie. W zależności od oczekiwań i budżetu proponujemy Państwu do wyboru następujące konstrukcje i stolarkę ALU - ponad 70 różnych rozwiązań fasad, okien, drzwi, konstrukcji przestrzennych.Podobne strony
 • Profile aluminiowe zacisk odgałęźny karnisze aluminiowe Producent profili aluminiowych KARPOL

  Producent profili aluminiowych KARPOL Bielsko-Biała oferuje profile aluminiowe karnisze aluminiowe oraz zacisk odgałęźny, zamówienia od 50 kg - produkcja profile aluminiowe pełne otwarte. Wykonujemy profil aluminiowy ze stopu PA 38 zgodnie z normą PN-EN 573-3-2005. Realizujemy zamówienia od 50 kg – krótkie terminy realizacji. Maksymalna długość profilu 6,5 mb. Produkcja profilu aluminiowego do produkcji zacisków odgałęźnych 4-25, 6-35, 10-50, 16-95, 16-150, 50-185 Profil aluminiowy z którego wykonany jest zacisk odgałęźny.

 • Zabudowa balkonów i tarasów

  TOM-AL Tomasz Łukasik, zabudowa balkonów, zabudowa tarasów, zabudowy loggii, zadaszenia. Działalność naszą prowadzimy na terenie Warszawy i okolic takich jak: Legionowo, Wołomin, Pruszków, Otwock, Konstancin Jeziorna, Kobyłka, Jabłonna, Błonie, Chotomów i inne. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju zabudowy ogrodów zimowych oraz inne usługi związane z konstrukcjami aluminiowymi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.

 • Gabloty aluminiowe, ogłoszeniowe, arabeska

  Produkujemy ekskluzywne gabloty, wykonane z nowoczesnych profili aluminiowych, łączonych systemowo. W naszej ofercie znajdują się gabloty wewnętrzne oraz dodatkowo uszczelnione do zastosowania na zewnątrz. Naścienne oraz wolno stojące. Naszą ofertę kierujemy do spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot, zarządców nieruchomościami, urzędów, miast, gmin, wszelkiego rodzaju instytucji, biur, szkół oraz prywatnych przedsiębiorstw.

 • Konstrukcje aluminiowe

  R&M Alufasady jest znanym wytwórcą ślusarki z aluminium w kraju i poza granicami, zwłaszcza na obszarze Niemiec. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat oferując naszym klientom solidną i stylową ślusarkę aluminiową, elewacje i fasady wykonane z aluminium oraz bezpieczne i odporne drzwi p.poż, które dostęne są w wielu rodzajach, rozmiarach i odporności ogniowej. Konstrukcje aluminiowe są wykorzystywane w nowoczesnych budynkach użytku publicznego, takich jak urzędy, sądy albo biurowce czy salony samochodowe. Serdecznie zapraszamy do szerszego zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa, z pewnością znajdziecie tu nowoczesne, bezpieczne rozwiązania zarówno do swojego domu, biura lub zakładu.

 • Ślusarka aluminiowa, rozwiązania

  Ślusarka aluminiowa to wszelkiego rodzaju konstrukcje z aluminium. Opeus wytwarza drzwi, fasady i inne produktu. Wyroby nasze w zakresie ślusarka aluminiowa projektujemy w oparciu o sprawdzone w naszych ustaleniach klimatycznych systemy aluminiowe. Wykorzystywane materiały mają wszelkie niezbędne certyfikaty. Dobra, sprawdzona ślusarka aluminiowa to w tej chwili dość szrokie spektrum produkcyjne. Nowoczesna ślusarka aluminiowa to nie tylko drzwi i okna, też fasady i inne konstrukcje stalowe. Ślusarka aluminiowa tworzy drzwi, które są odporne na wypaczenie i wilgoć. Ślusarka aluminiowa i korporacji się tym zajmujące mogą wykonać też same ościeżnice aluminiowe zaś drzwi, które wstawimy będą drewniane. Warto zastanowić się, które będą lepsze. Czy wybierzemy stolarkę i drewno, czy ma możliwość ślusarka aluminiowa - dobre fasady aluminiowe, zaawansowane fasady stalowe. Kilka uzależniony jest od naszych preferencji, niemniej jednak w niektórych przypadkach wybór jest podyktowany konkretnymi potrzebami i warunkami. Ślusarka aluminiowa, rozwiązania z aluminium i firmy, które produkują w tej technologii, wykonają drzwi na właściwie każdy wymiar. Następnie przygotuj wszelkie szczegóły. Ślusarka aluminiowa tworzy też ościeżnice. Przygotuj ościeże, czyli miejsce na nową futrynę. Po wymontowaniu starej framugi mogą zostać nierówności i braki. Uzupełnij braki zaprawą i wstaw nową ościeżnice.

 • Ścianki biurowe aluminiowe

  Firma Klatt wyspecjalizowała się w dostarczaniu ścianek z aluminium, zwłaszcza na wyposażenie powierzchni biurowych, lecz obsługujemy również klientów indywidualnych. Boksy i ścianki aluminiowe dostarczane przez naszą firmę będą przez długie lata spełniać swoje zadanie.
  Boksy biurowe szklane, jakie mamy przyjemność oferować kupującym są świetnym składnikiem zabudowy wewnątrz pomieszczeń w pomieszczeniach typu call-center. Zapraszamy na naszą stronę.

 • Inco - Wieże, maszty kratownicowe aluminiowe

  PHU Inco - Zajmujemy się produkcją, montażem, transportem, serwisem lekkich konstrukcji metalowych. Wykonujemy wieże wolnostojące (bezodciągowe), maszty aluminiowe kratownice o przekroju trójkąta, moduły długości 4 metry oraz maszty pojedyncze, sektorowe. Wieże jak i maszty służą do wzniesienia urządzeń nadawczo-odbiorczych radiolinii, powiększania zasięgu w sieciach bezprzewodowych, mogą być również wykorzystane pod małe elektrownie wiatrowe, banery reklamowe, jako maszty dla kamer monitoringu czy maszty oświetleniowe. W ofercie posiadamy również kompletne odciągi, kotwy, separatory anten do masztów kratownicowych. Aktualna oferta jest dostępna na stronie. Dla osób fizycznych prowadzimy sprzedaż ratalną na zasadach Santander Consumer Finanse S.A.

 • Alumex. Producent stolarki aluminiowej i PCV aluminiowe ścianki działowe Warszawa

  PPH Alumex, to grupa doświadczonych specjalistów która dysponuje wieloletnie praktyki w budowie podzespołów stalowych i aluminiowych takich jak fasady a także bariery ochronne. Posiadamy niezbędne umiejętności, a także zaawansowane akcesoria do tego, żeby realizować projekty w kłopotliwym terenie. Działamy na naszym rynku od 1995 roku, a przez ten czas wykonaliśmy już pokaźną część inwestycji skierowanych do odbiorców w sektorze budowlanym. Specjalizujemy się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych a także stolarki z PCW. Jesteśmy terminowi i solidni, wskutek czemu gwarantujemy sprawne i właściwe zakończenie prac. Więcej na WWW.

 • Ladder.pl - Drabiny przegubowe i teleskopowe

  Drabina tak samo zresztą jak i inny sprzęt, musi być przez Nas odpowiednio dobrany w zależności od rodzaju pracy jaki chcemy wykonać. Przed zakupem nowej drabiny warto dowiedzieć się z jakich materiałów została ona wykonana. W Polsce najczęściej kupuje się drabiny teleskopowe, które można łatwo przenosić i po złożeniu przechowywać w garażu. Drabiny przystawne wymagają zazwyczaj solidnego oparcia i nie zawsze można z nich skorzystać. Jeżeli chcemy zmienić żarówkę to drabiny teleskopowe idealnie nam w tym pomogą. Jeżeli mieszkamy w bloku to najlepszym rozwiązaniem jest zakup drabiny aluminiowej. Wybór odpowiedniej drabiny powinien być bardzo dobrze przez Nas przemyślany i zawsze dostosowany do naszych rzeczywistych potrzeb. Przy zakupie drabiny powinnyśmy pamiętać nie tylko o cenie, ale również o komforcie pracy, bezpieczeństwie i dopiero wówczas wybrać odpowiedni model drabiny.

 • www.spomasz-konstrukcje.pl

  Stawiasz na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania? Już dziś skontaktuj się z przedstawicielami firmy Spomasz. Oferujemy wysokiej jakości konstrukcje fotowoltaiczne przystosowane zarówno do montażu naziemnego, jak i na wysokościach, na przykład na dachach. Zapewniamy profesjonalne materiały, które gwarantują trwałość konstrukcji. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu dostosowania oferty.