Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Nagrzewnice, Wentylatory, Osuszacze, Klimatyzatory Deltafan

  Nasza historia sięga 1995 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na imporcie, produkcji oraz dystrybucji urządzeń z zakresu wentylacji, ogrzewania, a także osuszania i schładzania powietrza.

  Realizujemy projekty dla największych Klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak również dla mniejszych Odbiorców działających w środowisku lokalnym. Za cel przyjęliśmy stałe podnoszenie jakości produktów, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

  W roku 2000 wprowadziliśmy do oferty pierwsze wentylatory osiowe pod marką DELTAFAN. Obecnie zakres produkcji obejmuje szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniach specjalnych. Od roku 2004 oferta została rozszerzona o wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.

  Od 2001 roku jesteśmy również dystrybutorem na terenie Polski włoskiej marki SIAL - jednej z europejskich liderów wśród nagrzewnic i osuszaczy powietrza. Od 2007 roku SIAL należy do szwedzkiej firmy MUNTERS AB.

  Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest kontrola jakości. Każdy wentylator opuszczający naszą firmę jest sprawdzany przez specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Także wszystkie nagrzewnice, osuszacze powietrza i klimatyzatory, przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy oraz są wstępnie uruchamiane. W ten sposób jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce produkt o odpowiednio wysokiej jakości.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy handlowe, projektantów oraz instalatorów. Wszystkie dane techniczne naszych produktów zawarte są w katalogu, a także na regularnie aktualizowanej stronie internetowej.

 • Wentylacja

  Jeżeli chcemy, aby korzystanie z jakiegokolwiek pomieszczenia w naszym domu czy też miejscu pracy było dla nas chociaż trochę wygodne, to koniecznie musimy zadbać o rzeczy takie jak odpowiednia wentylacja. Obecnie coś takiego nie kosztuje szczególnie wiele, zatem nawet za najwyższą jakość nie będziemy musieli płacić zbyt dużych pieniędzy, a równocześnie wygoda jaką będziemy mogli się dzięki temu cieszyć jest wprost niesamowita. Naprawdę warto jest znaleźć dla siebie odpowiednią firmę która zajmuje wentylacją i skorzystać z jej oferty, bowiem w te cieplejsze dni na pewno będziemy mogli docenić wszystkie korzyści, jakie z czegoś takiego płyną.

 • Klimatyzacja szkolenia

  Na portalu strefaklimatyzacji.pl zgromadzono dużo użytecznych informacji dotyczących klimatyzatorów. Dostępne są tam fachowe porady oraz materiały na temat klimatyzacji, w efekcie czego wybór i eksploatacja klimatyzatorów staje się znacznie łatwiejsze. Co więcej, portal umożliwia także bezpośredni kontakt z ekspertami, co zapewnia szybką i rzetelną odpowiedź na problematyczne pytania. Na stronie znajduje się także baza firm i instalatorów klimatyzatorów z danego regionu, co niejednokrotnie może okazać się bardzo pożyteczne. Zapraszamy na serwis!

 • AIR ENGINEERING Klimatyzacja Śląsk

  Air Engineering Sp. z o.o. mieści się w Krakowie. Posiada też oddział w Katowicach. Główna nasza specjalność to usługi z obszaru klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i ogrzewania. Współpracujemy z osobami prywatnymi, instytucjami oraz przedsiębiorstwami. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm Mitsubishi Electric VRF, Daikin VRV, LG, Samsung, Toshiba i Whirlpool. Przez cały czas wzbogacamy propozycję, aby sprostać wymaganiom i potrzebom naszych najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej zamieściliśmy więcej wiadomości i pełną ofertę.