Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Systemy odzysku energii - odzysk ciepła w przemyśle

  Systemy odzysku energii cieplnej - Klingenburg International. Wiodący producent urządzeń do odzysku energii z procesów przemysłowych. Kompleksowa obsługa wszystkich etapów inwestycji. Produkcja urządzeń do odzysku ciepła. Produkcja wymienników obrotowych i płytowych do odzysku energii z wysokotemperaturowych, przemysłowych procesów technologicznych. Wsparcie techniczne. Opracowanie koncepcji i dobór rozwiązań technicznych. Produkujemy wymienniki obrotowe typu EM i EH na potrzeby odzysku energii z procesów wysokotemperaturowych, których zakres stosowalności zależy od temperatury ( do 650°C) oraz ilości i składu powietrza procesowego czy spalin. Krzyżowe-płytowe wymienniki Klingenburg, stosowane są do odzysku ciepła z procesów termicznej obróbki powietrza, spalin oraz gazów odlotowych. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika, nie dochodzi do mieszania się przepływających strumieni. Daje to możliwość wykorzystania gorącego powietrza lub spalin, do ogrzania powietrza nawiewanego (świeżego lub pobieranego z hali). Wymienniki znajdują zastosowanie w wielu procesach przemysłowych i technologicznych, o różnorodnym składzie nośników ciepła i w szerokim zakresie temperaturowym (do 300°C). Regeneratory obrotowe do zastosowań w lakierniach na potrzeby odzysku energii z procesów odzysku ciepła z kabin i komór lakierniczych. Regeneratory do zastosowań lakierniczych opcjonalnie wyposażane są w automatyczne, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące masę akumulacyjną wirnika, dla zapewnienia komfortu eksploatacji w specyficznych warunkach pracy instalacji technologicznych, np. w procesach lakierniczych czy środowisku dużego zapylenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów komór lakierniczych dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, dostarczając systemów odzysku ciepła o wysokim standardzie bezpieczeństwa pracy. Regeneratory osuszające oraz regeneratory odzysku entalpii.

 • Dezynfekcja UV, oczyszczanie powietrza w wentylacji i klimatyzacji

  Strona tematyczna firmy Klingenburg International, wiodącego producenta elementów układów obróbki powierza, poświęcona zastosowaniu technologii sterylizacji UV w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
  Stały kontakt z bakteriami, wirusami, roztoczami czy zarodnikami grzybów i pleśni zawartymi w powietrzu może stać się bezpośrednim powodem wystąpienia i rozwoju zakażeń dróg oddechowych, astmy, kataru siennego, alergii itp. Jakość powietrza ma także kluczowy wpływ na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach.
  Zastosowanie technologii dezynfekcji UV pozwala skutecznie oczyścić powietrze z mikroorganizmów. Promieniowanie ultrafioletowe w paśmie UV-C uszkadza DNA drobnoustrojów co uniemożliwia ich namnażanie się. Sterylizacja UV pozwala dodatkowo zredukować koszty użytkowania instalacji oraz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów wydostających się z nawiewów. Stanowi także doskonałe rozwiązanie w systemach wentylacyjnych dla alergików.
  Na stronie przedstawiono informacje teoretyczne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane instalacjom różnych typów, wielkości i przeznaczenia.

 • DTSSerwis.pl - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo

  W DTS Serwis najważniejszy jest klient. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna ekipa, dzięki czemu utrzymujemy świadczone usługi na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach. Naszym klientom oferujemy sprzedaż, dystrybucję, naprawę i montaż produktów z dziedziny klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji oraz pomp ciepła. Dbamy o naszych klientów zarówno w przed jak i po dokonaniu transakcji. Przekonaj się sam DTS Serwis, rozwieje twoje wątpliwości.

 • Konkret - klimatyzatory - montaż, serwis, przegląd, wynajem

  Montaż klimatyzatorów w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty, w nowym budownictwie, kamienicach, apartamentach. Montujemy urządzenia inverterowe takich marek jak LG, Samsung, Mitsubishi, Fujitsu, Panasonic. Sprzedajemy klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej oraz klimatyzatory przenośne. Serwisujemy wszystkie urządzenia klimatyzacyjne typu split, multi-split oraz VRF. Oferujemy także wynajem klimatyzatorów na wesela, imprezy plenerowe, chłodzenie namiotów, sal konferencyjnych, remiz.

 • ROBERT BIERNAT Biernat Szczecin

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Biernat, która zajmuje się projektowaniem i realizacją systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Projektujemy i budujemy pomieszczenia chłodzące zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Wykonujemy systemy chłodzenia do pomieszczeń produkcyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie. Zapewniamy terminową i kompleksową realizację każdego zamówienia, wysoki standard usług oraz konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferty czy też działalności naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.