Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Nowoczesne, ekologiczne instalacje grzewcze i sanitarne P.H.U. Stampol

  Od ponad 20 lat firma P.H.U. STAMPOL specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania domów mieszkalnych, budynków biurowych. Współpracując z nami mają Państwo możliwość wykonania wszystkich instalacji w budynku przez naszą Firmę - oszczędzając przy tym czas i minimalizując koszty budowy.Na dzień dzisiejszy oferujemy Klientom usługi w zakresie: - instalacje centralnego ogrzewania (piece gazowe lub pompy ciepła) - instalacje ciepłej i zimnej wody użytkowej - instalacje kolektorów słonecznych - instalacje wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) - instalacje dolnego źródła ciepła dla pomp ciepła - instalacje gruntowego wymiennika ciepła dla systemów rekuperacji Specjalizujemy się w rozwiązaniach tanich w eksploatacji wykorzystując nowoczesne urządzenia, wykorzystując energię odnawialną pompy ciepła.

 • ALANEX - Klimatyzacja - montaż, serwis

  Potrzebujesz pomocy w zakresie sieci komputerowych lub innych zagadnień związanych z komputerami, dobrze trafiłeś. Pewnie pomożemy i rozwiążemy Twój kłopot. Ale też jeżeli w domu czy też w pracy jest Ci za gorąco, to też będziemy mogli Ci pomóc montując profesjonalną klimatyzację inwerterową. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail: biuro alanex.net lub telefonicznie 509838522 a napewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 • Serwis klimatyzacji Kraków

  Każda sieć wentylacyjna zaczyna jako ciąg symbolicznych linii na papierze. To właśnie architekci branżowi firmy Klimatel mogą odpowiadać za to, jak będzie działała wentylacja. Zaangażowanie, doświadczenie i wiedza pozwalają zaprojektować najlepszą w danych warunkach sieć przewodów dla wentylacji oraz klimatyzacji. Projekty są przygotowywane przy konsultacji z zewnętrznym architektem, jeśli wymagają tego warunki, dzięki czemu gotowe przewody są maksymalnie dopasowane do budynku.

 • Wentylacja Olsztyn

  Jeśli jesteście Państwo mieszkańcami Olsztyna albo okolic, albo prowadzicie Państwo na tym terenie działalność gospodarczą i ważny jest dla Was temat wentylacja Olsztyn, zapraszamy na naszą stronę www.bib.com.pl, gdzie znajdziecie listę firm świadczących usługi w tym zakresie. Wentylacja to bardzo istotne zagadnienie, dotyczące optymalnych warunków w pomieszczeniach mieszkalnych, handlowych, biurowych i magazynowych. W zasadzie mówi się, że jeżeli w pomieszczeniach dobrze działa wentylacja grawitacyjna stosowanie dodatkowych urządzeń wymuszających obieg powietrza nie jest konieczne. W wypadku zbyt szczelnych okien i drzwi, jak i w wypadku niektórych pomieszczeń najistotniejsze jest użycie wentylacji wymuszonej. Również przy licznej obsadzie pomieszczeń lub dużym zawilgoceniu, wywołanym niewłaściwą izolacją termiczną lub obfitą produkcją pary wodnej w pomieszczeniach z powodu stosowanych technologii produkcji, na przykład w kuchniach, należących do przedsiębiorstw gastronomicznych wentylacja grawitacyjna na pewno okaże się niewystarczająca.

 • Konkret - klimatyzatory - montaż, serwis, przegląd, wynajem

  Montaż klimatyzatorów w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty, w nowym budownictwie, kamienicach, apartamentach. Montujemy urządzenia inverterowe takich marek jak LG, Samsung, Mitsubishi, Fujitsu, Panasonic. Sprzedajemy klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej oraz klimatyzatory przenośne. Serwisujemy wszystkie urządzenia klimatyzacyjne typu split, multi-split oraz VRF. Oferujemy także wynajem klimatyzatorów na wesela, imprezy plenerowe, chłodzenie namiotów, sal konferencyjnych, remiz.