Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 2.4/10 (5 głosów)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Systemy odzysku energii - odzysk ciepła w przemyśle

  Systemy odzysku energii cieplnej - Klingenburg International. Wiodący producent urządzeń do odzysku energii z procesów przemysłowych. Kompleksowa obsługa wszystkich etapów inwestycji. Produkcja urządzeń do odzysku ciepła. Produkcja wymienników obrotowych i płytowych do odzysku energii z wysokotemperaturowych, przemysłowych procesów technologicznych. Wsparcie techniczne. Opracowanie koncepcji i dobór rozwiązań technicznych. Produkujemy wymienniki obrotowe typu EM i EH na potrzeby odzysku energii z procesów wysokotemperaturowych, których zakres stosowalności zależy od temperatury ( do 650°C) oraz ilości i składu powietrza procesowego czy spalin. Krzyżowe-płytowe wymienniki Klingenburg, stosowane są do odzysku ciepła z procesów termicznej obróbki powietrza, spalin oraz gazów odlotowych. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika, nie dochodzi do mieszania się przepływających strumieni. Daje to możliwość wykorzystania gorącego powietrza lub spalin, do ogrzania powietrza nawiewanego (świeżego lub pobieranego z hali). Wymienniki znajdują zastosowanie w wielu procesach przemysłowych i technologicznych, o różnorodnym składzie nośników ciepła i w szerokim zakresie temperaturowym (do 300°C). Regeneratory obrotowe do zastosowań w lakierniach na potrzeby odzysku energii z procesów odzysku ciepła z kabin i komór lakierniczych. Regeneratory do zastosowań lakierniczych opcjonalnie wyposażane są w automatyczne, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące masę akumulacyjną wirnika, dla zapewnienia komfortu eksploatacji w specyficznych warunkach pracy instalacji technologicznych, np. w procesach lakierniczych czy środowisku dużego zapylenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów komór lakierniczych dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, dostarczając systemów odzysku ciepła o wysokim standardzie bezpieczeństwa pracy. Regeneratory osuszające oraz regeneratory odzysku entalpii.

 • Klimatyzacja Kraków

  Nie chcesz doznawać więcej wahań temperatury i nieodpowiedniego klimatu w posiadłości Twojej firmy lub Twym osobistym mieszkaniu? Chcesz komfortowo i bez przeszkód spędzać czas w napomkniętych miejscach? Działamy po to, aby wcielić w życie Twoje oczekiwania! Świadczymy wszechstronne rozwiązania z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, które sprawią, iż kolejny raz wynajdziesz uciechę z użytkowania miejscu, w którym zainstalujesz dostarczane przez nas urządzenia! Letnie skwary i zimowe chłody nie muszą wpływać na Twoje usposobienie, jeżeli nie przebywasz poza domem. Dzięki naszym propozycjom choćby w najmroźniejsze dni będziesz w stanie napawać się należytą temperaturą, a w okresie spiekoty – właściwym nawilżeniem i dyskretnym chłodem!

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.

 • KLIMATYKA instalacje wentylacyjne Warszawa

  W Warszawie znajduje się firma KLIMATYKA, jaka zachęca Państwa do współpracy. Funkcjonujemy na rynku polskim od 2008 roku i oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz instalacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie prace realizowane są przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników, jaka posiada potrzebne pozwolenia na realizowanie tego typu usług. Ze swojej strony gwarantujemy terminowe wykonanie zleceń, profesjonalną obsługę Klienta i atrakcyjne ceny. Szczegółowych danych na temat oferty udzielamy drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.