Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Klimatyzacja Warszawa

  Firma AC4U KLIMATYZACJA oferuje usługi w zakresie usług jakimi jest klimatyzacja, wentylacja i automatyka budynkowa. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie w powiązaniu z pasją ciągłego rozwoju czynią naszą firmę idealnym partnerem w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Otwartość na innowacje techniczne oraz determinacja w poznawaniu nich daje gwarancję oferowania przez nas jedynie rozwiązań sprawdzonych i niezawodnych. Oferujemy kompleksowe projektowanie i montaż realizacji freonowych systemów klimatyzacyjnych typu split, multisplit, systemy modułowe DVM Samsung, VRV Daikin i VRF Mitsubishi. Jednocześnie świadczymy usługi związane z serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zarówno gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Projektujemy i wykonujemy systemy inteligentnych budynków opartych o protokół EIB/KNX w tym: oświetlenie, strefy oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, scenami, systemy audio-video, optymalizacja zużycia energii, zdalne zarządzanie budynkiem, stacje pogodowe, czujniki obecności, ruchu, zmierzchowe, homeserver, symulacje obecności w domu itp. Tworzymy wizualizacje zarządzające dla potrzeb paneli dotykowych oraz urządzeń mobilnych, możliwość zarządzania zdalnego. Integrujemy systemy w budynku w oparciu o protokoły komunikacyjne EIB/KNX, LonWorks, BacNet, Modbus, ProfiBus itp.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Cool System jest firmą działającą na terenie całego kraju. Cool System posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji systemów chłodzących. Prezentowany serwis montażowy jest najczęściej wybierany w Polsce. Za obsługę klientów odpowiedzialni są jedynie wykwalifikowani specjaliści. Klimatyzacja Warszawa to gwarancja profesjonalizmu oraz najwyższej jakości. Szczegółowe wiadomości o ofercie można znaleźć na witrynie internetowej.

 • Klimatyzacja precyzyjna Poznań

  Przedsiębiorstwo Klimatest, istniejąca w Poznaniu już kilkanaście lat firma, dostarcza usługi z zakresu systemów klimatyzacji do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, m. in. pomieszczeń biurowych czy hal. Oferujemy wentylatory do chłodzenia pomieszczeń od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, kompleksowe systemy vrf regulujące temperaturę powietrza w budynkach i wodę lodową, czyli środek chłodzący w systemach klimatyzujących. Zapraszamy zwłaszcza do zaznajomienia się z naszą ofertą w segmencie klimatyzacji. Zapewniamy zadowolenie dla naszych usługobiorców, służymy serwisem nad instalowanymiprzez naszych pracowników urządzeniami i zapewniamy niskie ceny.

 • Wentylacja mechaniczna Intermach

  Nasza firma o nazwie Inter - Mach to autoryzowany instalator systemów wentylacyjnych takich marek jak na przykład LindabSafe oraz REHAU. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Oferta skierowana jest do mieszkańców całej Polski, ale szczególnie do Ślązaków oraz mieszkańców województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w systemach wentylacji mechanicznej w domu z odzyskiem ciepła (czyli tak zwaną rekuperacją). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę www naszej firmy.

 • HTS anemostaty nawiewniki zawory

  Firma HTS funkcjonuje na rynku od 2004 roku i znajduje się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dzięki zdobytej wiedzy na temat systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór wentylatorów, klimatyzatorów, rekuperatorów, nagrzewnic, a także izolacje techniczne, tłumiki akustyczne, klapy przeciwpożarowe, siłowniki i przewody elastyczne. Oprócz tego posiadamy materiały montażowe, narzędzia i elementy kominowe. W przypadku pytań i wątpliwości służymy pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy dostawę w każde miejsce w Polsce oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.