Rekuperacja

Rekuperacja

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Firma Remont Robert Kucharski proponuje usługi powiązane z pompami ciepła czy klimatyzacją dla domów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, dlatego możemy zapewnić doskonałą jakość usług dla każdego klienta. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Udostępniamy również sposobność przygotowania fachowego projektu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi producentami. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przygotowanej przez nas propozycji.Podobne strony
 • Montaż wentylacji

  ATEKLIMA jest firmą działająca od wielu lat na rynku wyposażoną w niezbędne narzędzia do obsługi technicznej urządzeń klimatyzacji i chłodniczych.
  Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, itp
  Specjalność Ateklima:

  Klimatyzacja komfortu
  Klimatyzacja precyzyjna
  Chłodnictwo
  Systemy wody lodowej
  Systemy wentylacji
  Montaż wentylacji
  Montaż klimatyzacji

  Ateklima wykonuje wszelkiego rodzaju projekty począwszy od małych budynków mieszkalnych po rozbudowane systemy. Wszystkie projekty są realizowane w ścisłej współpracy z klientem, tak, by zaprojektowana instalacja w pełni zaspakajała potrzeby przyszłego użytkownika.

 • KLIMASYSTEM serwis wentylacji Śląsk

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy KlimaSystem. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Sosnowcu. Świadczymy całościowe i biegłe usługi z zakresu dostawy, serwisu instalacji i montażu klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektronicznych oraz automatyki. W naszej ofercie mogą odnaleźć Państwo najwyższej jakości artykuły posiadające stosowne aprobaty techniczne i wymagane atesty higieniczne. Podejmiemy kooperację z instalatorami, kontrahentami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Gwarantujemy wysoką satysfakcję i konkurencyjne ceny. Całkowita oferta firmy jest dostępna na naszej stronie internetowej.

 • Impuls - Klimatyzacja Śląsk

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Impuls. Najlepiej to zrobić na naszej stronie internetowej. Jeżeli chodzi o zakres świadczonych przez Nas usług, to w głównej mierze specjalizujemy się w montażu instalacji klimatyzacji. Ponadto, zajmujemy się również montażami wentylacji i systemów z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperatorów). W branży klimatyzacji i wentylacji posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy poszczycić się obsługą wielu klientów, w tym wymagających i znanych.