Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

Ocena: 3.6/10 (9 głosów)Sklep E-MASTER.pl jest autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym produktów marki MASTER. Firma skupia się na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza. W swojej ofercie posiada wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne ( grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp. ) oraz zapewnia możliwość wyboru sposobu przesyłki. Sklep otrzymał certyfikat dbałości o prawa konsumenta.Podobne strony
 • ALANEX - Klimatyzacja - montaż, serwis

  Potrzebujesz pomocy w zakresie sieci komputerowych lub innych zagadnień związanych z komputerami, dobrze trafiłeś. Pewnie pomożemy i rozwiążemy Twój kłopot. Ale też jeżeli w domu czy też w pracy jest Ci za gorąco, to też będziemy mogli Ci pomóc montując profesjonalną klimatyzację inwerterową. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail: biuro alanex.net lub telefonicznie 509838522 a napewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 • Klimatyzacja

  Firma Komfort Home to autoryzowany dystrybutor produktów popularnej marki SHARP ELECTRONICS. Dodatkowo wykonujemy usługi projektowania, dostawy, fachowego montażu oraz konserwacji nowoczesnych instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, systemów solarnych i pomp ciepła. Proponowana wentylacja oraz klimatyzacja to urządzenia solidne oraz przyjazne środowisku to urządzenia, które umożliwiają oddychanie zdrowym, świeżym powietrzem.

 • Klimatyzacja – www.klimaconnect.pl

  Upalne lato, czy mroźna zima nie musi być bolączką Twojego domu. Najwyższej klasy rekuperacja spowoduje, że ocieplisz prywatne biuro o wiele stopni bez dodatkowych kosztów! Od wielu lat działamy na lokalnym rynku i oferujemy przyszłościowy i profesjonalny sprzęt do domów i biur. W chwili obecnej naszym głównym produktem jest klimatyzacja, która usprawnia pracę we wszystkich firmach. Niższe temperatury, większa efektywność Twoich pracowników a także zadowolenie Klientów, to tylko niektóre plusy montażu klimatyzacji w biurze. Zajrzyj na naszą witrynę www i sprawdź jakie są możliwości współpracy z nami!

 • Paszkowski klimatyzacja Łomża

  Zakład usług chłodniczych Paszkowski na polskim rynku żywiołowo działa już od 1992 roku. Długoletnie rozeznanie w branży pomaga nam miarodajnie specjalizować się zarówno w planowaniu, jak również instalacji, natomiast później serwisie urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych. Ciągle rozszerzamy zakres usług oferowanych za pośrednictwem naszych fachowców, skrupulatnie dostosowując się do Państwa poszczególnych potrzeb. Skutecznie współpracujemy nie tylko z Klientami podmiotowymi, lecz też firmami przeróżnych branży. W przypadku zakładów mięsnych bądź mleczarni lub przechowalni owoców oferujemy również pełne instalacje chłodnicze. Uzupełniające wiadomości mieści strona www.

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.

 • MLUX - montaż klimatyzacji i wentylacji

  Usługi naszej firmy kierujemy do tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jaka rolę w naszym życiu odgrywa świeże powietrze, i ile to znaczy dla naszego zdrowia. Jak poważna jest sprawa wentylacji domu, w którym przecież spędzamy bardzo dużo czasu. Chcąc zadowolić te wszystkie osoby, przygotowaliśmy ofertę, w której mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Oferujemy projektowanie oraz fachowy montaż systemów wentylacji mechanicznej opartej o rekuperator z odzyskiem ciepła. Firma nasza świadczy najwyższej jakości usługi, stosując najnowsze osiągnięcia techniczne. Projektowanie i montaż wentylacji to kompleksowa usługa zawierająca instalację wszystkich elementów według wymagań danego obiektu.

 • Rekuperatory-nikol.pl - rekuperatory

  Firma "NIKOL" Jan Nikołajuk zajmuje się produkcją rekuperatorów, stosowanych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Obsługujemy klientów z całego kraju a także z wielu państw europejskich. Specjalna konstrukcja zastosowanego wymiennika pozwala na poprawienie jego parametrów użytkowych, przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii elektrycznej. Każde produkowane przez nas wymienniki są objęte dziesięcioletnim okresem gwarancji. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich oferowanych przez nas urządzeń.

 • COMEX montaż instalacji klimatyzacyjnych

  Celem znajdującej się we Wrocławiu spółki Comex jest dostarczenie swoim Klientom najlepszej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Propozycja firmy obejmuje takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Osiągalny jest także wachlarz akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. By zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług, firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.

 • KLIMOR pomieszczenia czyste

  KLIMOR poleca kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Nasza oferta obejmuje produkty przeznaczone do domów jedno- i wielorodzinnych, do pomieszczeń biurowych, do hal przemysłowych i produkcyjnych. Oferujemy również specjalistyczne urządzenia dla szpitali i innych pomieszczeń o rygorystycznych wymaganiach dotyczących czystości. Ponadto dostarczamy produkty z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla statków i jachtów pełnomorskich. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

 • Impuls - Klimatyzacja Śląsk

  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Impuls. Najlepiej to zrobić na naszej stronie internetowej. Jeżeli chodzi o zakres świadczonych przez Nas usług, to w głównej mierze specjalizujemy się w montażu instalacji klimatyzacji. Ponadto, zajmujemy się również montażami wentylacji i systemów z odzyskiem ciepła (tzw. rekuperatorów). W branży klimatyzacji i wentylacji posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy poszczycić się obsługą wielu klientów, w tym wymagających i znanych.