• SKLEP E-MASTER.PL - NAGRZEWNICE POWIETRZA, OSUSZACZE - katalog.inforam.pl

Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Sklep E-MASTER.pl jest autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym produktów marki MASTER. Firma skupia się na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza. W swojej ofercie posiada wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne ( grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp. ) oraz zapewnia możliwość wyboru sposobu przesyłki. Sklep otrzymał certyfikat dbałości o prawa konsumenta.Podobne strony
 • Systemy odzysku energii - odzysk ciepła w przemyśle

  Systemy odzysku energii cieplnej - Klingenburg International. Wiodący producent urządzeń do odzysku energii z procesów przemysłowych. Kompleksowa obsługa wszystkich etapów inwestycji. Produkcja urządzeń do odzysku ciepła. Produkcja wymienników obrotowych i płytowych do odzysku energii z wysokotemperaturowych, przemysłowych procesów technologicznych. Wsparcie techniczne. Opracowanie koncepcji i dobór rozwiązań technicznych. Produkujemy wymienniki obrotowe typu EM i EH na potrzeby odzysku energii z procesów wysokotemperaturowych, których zakres stosowalności zależy od temperatury ( do 650°C) oraz ilości i składu powietrza procesowego czy spalin. Krzyżowe-płytowe wymienniki Klingenburg, stosowane są do odzysku ciepła z procesów termicznej obróbki powietrza, spalin oraz gazów odlotowych. Dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika, nie dochodzi do mieszania się przepływających strumieni. Daje to możliwość wykorzystania gorącego powietrza lub spalin, do ogrzania powietrza nawiewanego (świeżego lub pobieranego z hali). Wymienniki znajdują zastosowanie w wielu procesach przemysłowych i technologicznych, o różnorodnym składzie nośników ciepła i w szerokim zakresie temperaturowym (do 300°C). Regeneratory obrotowe do zastosowań w lakierniach na potrzeby odzysku energii z procesów odzysku ciepła z kabin i komór lakierniczych. Regeneratory do zastosowań lakierniczych opcjonalnie wyposażane są w automatyczne, wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące masę akumulacyjną wirnika, dla zapewnienia komfortu eksploatacji w specyficznych warunkach pracy instalacji technologicznych, np. w procesach lakierniczych czy środowisku dużego zapylenia. Współpracujemy z wiodącymi producentami systemów komór lakierniczych dla przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, dostarczając systemów odzysku ciepła o wysokim standardzie bezpieczeństwa pracy. Regeneratory osuszające oraz regeneratory odzysku entalpii.

 • Gruntowe wymienniki ciepła w świętokrzyskim - Geo-Went

  Fachowo dopasowana do potrzeb wentylacja jest doskonałym sposobem na zagwarantowanie sobie i rodzinie komfortu. Właściwa wentylacja zapewni Państwu czynną wymianę powietrza, bez względu na porę roku. Latem będzie ochładzać pomieszczenia, a zimą zapewni odpowiednie ciepło. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Naszą domeną jest szeroko rozumiana wentylacja domów, montaż wentylacji, a także gruntowe wymienniki ciepła. Region świętokrzyski jest regionem, w którym świadczymy swoje usługi. Na temat wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Klimatyzacja precyzyjna Poznań

  Przedsiębiorstwo Klimatest, istniejąca w Poznaniu już kilkanaście lat firma, dostarcza usługi z zakresu systemów klimatyzacji do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, m. in. pomieszczeń biurowych czy hal. Oferujemy wentylatory do chłodzenia pomieszczeń od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów kwadratowych, kompleksowe systemy vrf regulujące temperaturę powietrza w budynkach i wodę lodową, czyli środek chłodzący w systemach klimatyzujących. Zapraszamy zwłaszcza do zaznajomienia się z naszą ofertą w segmencie klimatyzacji. Zapewniamy zadowolenie dla naszych usługobiorców, służymy serwisem nad instalowanymiprzez naszych pracowników urządzeniami i zapewniamy niskie ceny.

 • Rekuperator

  AP Clima to firma oferująca usługi wiążące się z szeroko rozumianą rekuperacją. Omawiana firma jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych rekuperatorów. Rekuperator zapewnia komfort klimatyczny we wnętrzu i czyni go energooszczędnym. AP Clima zapewnia instalację systemów w domach, ale także biurach i innych lokalach. Dostarczając swe usługi, firma korzysta z materiałów uznanych marek. Klienci mogą liczyć na bezpłatne konsultacje połączone z profesjonalnym doradztwem. Oprócz samych rekuperatorów, AP Clima oferuje poszczególne elementy wentylacji.

 • Montaż klimatyzacji Wrocław

  Coolmatic to firma trudniąca się Klimatyzacją-Chłodnictwem-Automatyką operująca na ternie dolnego śląska - głównie Wrocław. Nasza oferta usług jest kierowana przede wszystkim do indywidualnych klientów jak i nabywców powierzchni biurowych, handlowo-usługowych, i medycznych. Oferujemy państwu doradztwo i najlepsze koncepcje techniczne opierające się wieloletnim doświadczeniu.

  Oferujemy usługi takie jak:

  • instalacje klimatyzacyjne
  • instalacje chłodnicze
  • instalacje wentylacyjne
  • instalacje automatyki
  • instalacje elektryczne - pomiary
  • system Inteligentny Dom
  • instalacje hydrauliczne
  • montaż HVAC
  • montaż alarmów
  • Fotowoltaika

 • Klimatyzatory dla każdego Warszawa

  Nasz firma zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom szereg ciekawych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory większości znaczących i uznanych marek, jak również urządzenia mniej rozpoznawalnych ale sprawdzonych dostawców. Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu klimatyzacji, jak również autoryzację producentów oferowanych marek do obsługi i serwisu ich urządzeń. W naszym sklepie znajdziecie Państwo klimatyzatory takich firm jak Fuji, Fujitsu, Mitsubishi, Samsung, Zibro, MDV. Oprócz sprzedaży klimatyzacji zajmujemy się oczywiście również montażem wspomnianych klimatyzatorów, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

 • Pompy ciepła Żagań

  Meteo System jest firmą, która oferuje zarówno sprzedaż materiałów instalacyjnych, jak i usługi związane z instalacjami. Zakres oferowanych usług obejmuje między innymi: instalacje solarne, instalacje sanitarne, instalacje hydrauliczne i inne, z którymi można zapoznać się na prezentowanej stronie internetowej. Do firmy należy punkt sprzedaży mieszczący się w Żaganiu przy ulicy Różanej 1/1. Meteo System funkcjonuje na rynku już od 2007 roku, wyróżnia się solidnością i terminowością wykonania każdego zlecenia. Szczegóły na temat firmy, jej oferty oraz możliwości kontaktu z firmą można uzyskać przeglądając firmową stronę internetową.

 • Wentylacja mechaniczna Intermach

  Nasza firma o nazwie Inter - Mach to autoryzowany instalator systemów wentylacyjnych takich marek jak na przykład LindabSafe oraz REHAU. W naszej ofercie każdy może znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Oferta skierowana jest do mieszkańców całej Polski, ale szczególnie do Ślązaków oraz mieszkańców województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w systemach wentylacji mechanicznej w domu z odzyskiem ciepła (czyli tak zwaną rekuperacją). Jeśli chcesz wiedzieć więcej, odwiedź stronę www naszej firmy.

 • G SZAŁEK montaż klimatyzacji Łódź

  Firma GALMS od 1993 roku zajmuje się naprawą oraz montażem wszelakiego rodzaju urządzeń chłodniczych i klimatyzacji. Jako solidna, szybka oraz fachowa firma zyskała już spore grono zaufanych klientów. Aby sprostać wymaganiom rynku firma stale się rozwija i rozszerza swoją ofertę, w której odkryją Państwo również usługi z obszaru branży grzewczej. GALMS prowadzi przede wszystkim sprzedaż: przepływowych podgrzewaczy wody, gazowych kotłów wiszących, olejowych lub gazowych kotłów żeliwnych, zasobników ciepłej wody, osprzętu regulacyjnego firmy VAILLANT a także grzejników płytowych firmy STELRAD, zaworów termostatycznych, pomp obiegowych bądź nawet zbiorników oleju. Warto podkreślić że w zakres działalności wchodzi też projektowanie instalacji chłodniczych i mroźniczych a także remonty istniejących już urządzeń. Więcej na stronie:

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.