Używane pompy betonu, pompogruszki, betonomieszarki

Używane pompy betonu, pompogruszki, betonomieszarki

Ocena: 2.9/10 (21 głosów)Mnóstwo ofert sprzedaży maszyn używanych budowlanych pomp betonu, pompogruszek, cementowozów i betonomieszarek z całej Polski. Strona jest poświęcona maszynom budowlanym oraz pojazdom do transportu betonu, cementu i materiałów sypkich. Serwis pomp do betonu i ich sterowań w Polsce. Katalog firm zajmujących się naprawą sprzętu budowlanego, samochodów ciężarowych. Betonomieszarki importowane z Unii Europejskiej. Używane pompogruszki i pompy betonu. Nieustannie dodawane są nowe oferty sprzedaży, kupna i wynajmu maszyn budowlanych z terenu całej Polski. Możliwość zamieszczania własnych ofert sprzedaży pomp betonu, pompogruszek, cementowozów, betonomieszarek.Podobne strony
 • Strop filigran, żerdzie wirowane, słupy wirowane

  Wiele lat tradycji oraz dyspozycja przedsiębiorstwa stawia nas w gronie największych wykonawców branży budowlanej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Nasza specjalność to wyrób materiałów budowlanych, a także produkcja maszyn i urządzeń do wyrobu materiałów budowlanych. Prezentowana przez nas oferta obejmuje: m.in., żerdzie wirowane oraz słupy wirowane. W naszej firmie łączymy tradycję z nowoczesnymi metodami zaspokajania potrzeb Klientów. Najważniejsze dla nas jest wasze zadowolenie. Dbamy o to, aby oferowane przez nas materiały budowlane wyróżniały się najwyższą jakością wykonania, wytrzymałością i solidnością wykonania. Strop filigran idealnie sprawdzi się w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym i wiejskim. Słupy wirowane swoje zastosowanie znajdują w budowie sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia. Za to żerdzie wirowane są stosowane jako maszty telekomunikacyjne w telefonii radiowej, jako oświetlenie autostrad a także przy przechodzeniu linii energetycznej nad drogami.

 • Beton komórkowy Termalica

  Dużo czasu poświeciliśmy aby Nasze produkty były perfekcyjne pod każdym względem. Z upływem ładnych paru lat udało się nam to. Nasza marka jest ceniona na rynku budowlanym. Oferujemy szeroka gamę produktów. Jest to między innymi: beton komórkowy nadproża, stropy, bloczki betonowe i prefabrykaty betonowe. Jeśli cenisz przede wszystkim trwałość i jakość materiałów musisz koniecznie się z Nami skontaktować.

 • Beton Kraków

  Zajmujemy się produkcją betonu - Kraków oraz zapraw. Świadczymy również usługi z zakresu badań laboratoryjnych i dostaw towaru do Klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne oraz obsługę laboratoryjną.

  Oferujemy również:
  beton towarowy - stabilizacja
  beton konstrukcyjny
  beton wysokowytrzymałościowy
  beton specjalistyczny - drogowy
  beton specjalistyczny - mostowy
  zaprawy budowlane M7-M20
  zaprawy termoplastyczne murarskie
  zaprawy stabilizujące  Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu i pompowania betonu.
  Wydajemy atesty na beton i deklaracje zgodności z normami.

 • Beton towarowy

  Firma Prefabet Ostrów Maz. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji betonu towarowego, płyt ażurowych, wielkowymiarowych prefabrykatów żelbetowych oraz bloczków fundamentowych. Oferta Prefabet Ostrów Maz. obejmuje także szeroki wybór płyt stropowych kanałowych, płyt drogowych typu MON i JOMB, a także usługi zbrojarskie. Prefabet Ostrów Maz. Sp. z o.o. Jeśli tylko poszukujesz materiałów budowlanych potrzebnych do realizacji stanu surowego obiektów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • RUTSON beton specjalny

  Budujesz dom, osiedle lub jakikolwiek inny obiekt? Potrzebujesz zwykłego betonu konstrukcyjnego, odpompowania oraz przewozu betonu? A być może potrzebne Ci kruszywa albo chemia budowlana? Oszczędź swój czas i nerwy. Zamiast korzystać ze standardowej wyszukiwarki internetowej, co zajmuje dużo czasu i może prowadzić do licznych pomyłek, zajrzyj na stronę naszego katalogu fabrykantów betonu. Przejrzyście skonstruowany, ze szczegółowym podziałem na kategorie produktów oraz usług zaświadczanych przez pojedyncze firmy, znacznie ułatwi Ci odnalezienie odpowiedniego wykonawcy lub dostawcy. Dzięki czytelnej mapce województw łatwo i bez problemu znajdziesz firmę, jaka działa w Twoim regionie. Możesz również bezpłatnie zapytać o wyroby betonowe. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszego katalogu.

 • BAN-KOR-BET BANIA KORGA SPÓŁKA JAWNA beton Tarnów

  Na naszym rynku od 1991 r. dynamicznie działa firma produkcyjno-handlowa BAN-KOR-BET, zajmująca się głównie efektywną i bezpieczną produkcją betonu. Cały czas kooperujemy z poszczególnymi Kontrahentami z branży budowlanej, zawsze zapewniając im najwyższą jakość dostarczonych budulców, prócz tego w dokładnie ustalonym terminie. Naszą specjalizacją jest produkowanie betonu w 60. odmianach i produkcja sześciu rozmaitych zapraw cementowych - też z domieszkami przyspieszającymi albo opóźniającymi wiązanie. Zachęcamy do dokładnego zaznajomienia się ze stroną www i specyfikacją elementów zapewnianych za pośrednictwem firmy BAN-KOR-BET.

 • STAMBET-BUD żwir na budowę

  Przedsiębiorstwo Steambet-bud z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, istnieje na polskim rynku już od 20 lat. Naszą specjalnością jest produkcja najwyższej jakości betonu towarowego. Jesteśmy w tej dziedzinie jednym z liderów na Mazowszu. Naszą wiodącą pozycję zawdzięczamy nie tylko doskonałej jakości produktom, ale także profesjonalizmowi w podejściu do każdego kontrahenta oraz terminowemu realizowaniu zleceń. Cenimy sobie lojalnych partnerów w biznesie, dlatego stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, uzupełniliśmy naszą ofertę również o kompleksowe odśnieżanie posesji prywatnych i firmowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Betoniarnia Górażdże

  Może się wydawać, że produkcja betonu to tylko kwestia wymieszania kilku składników w przypadkowych proporcjach. Tak naprawdę jednak uzyskanie dobrej jakości betonu, który będzie miał odpowiednią gęstość, twardość i wytrzymałość wcale nie jest takie łatwe. Górażdże Beton to jeden z liderów betonu towarowego w Polsce – posiada sieć 61 zakładów betonu towarowego rozmieszczonych na terenie całego kraju. Wszystkie wytwórnie betonu wyposażone są w nowoczesne urządzenia do wytwarzania wysokiej jakości mieszanki betonowej. Urządzenia te gwarantują też utrzymanie wszystkich parametrów w zgodzie z przyjętą normą – zapewnia to system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. Nad całością produkcji czuwa też system Zakładowej Kontroli Produkcji wraz z dobrze wykwalifikowanym, doświadczonym personelem.
  Produkcja zakładów Górażdże Beton jest monitorowana nie tylko w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, ale też na placach budowy – jest to działanie prewencyjne, mające na celu wykluczenie wszelkich zaniedbań. Laboratorium oprócz kontroli jakości, prowadzi też prace rozwojowe dotyczące nowych produktów.
  Firma Górażdże Beton posiada w swojej ofercie beton towarowy:
  - w klasie wytrzymałości od C8/10 do C55/67
  - w klasie konsystencji (od S1 do S5)
  Oprócz tego dostępny jest również szeroki wybór betonów specjalnych, takich jak np.:
  - Poriment – masa wyrównawczo-termoizolacyjna, charakteryzująca się tym, że szybko schnie i dobrze izoluje. Jest idealna do izolacji termicznej i akustycznej
  - EkoCreate – beton przyjazny środowisku, którego można używać wszędzie tam, gdzie normalnego betonu – posiada takie same parametry techniczne, tylko z zachowaniem podwyższonych norm środowiskowych.

 • Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

  Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

  Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

  Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

  Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.