Wentylacja - venteco.com

Wentylacja - venteco.com

Ocena: 3.3/10 (8 głosów)Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą oraz wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemów odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego oraz dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Na rynku działamy już od 20 lat, podczas których zdobyliśmy duże doświadczenie. Współpracujemy z największymi dostawcami, toteż jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania korzystne technicznie i finansowo.Podobne strony
 • Klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice - sklep internetowy

  Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje szeroką gamę produktów z zakresu branż klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice olejowe, osuszacze powietrza, listwy grzewcze i promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Sonniger, Aqua-air, Master, Desa, LG, Airwell, Fuji Electric, Termex, Steelmobile oraz innych producentów w zależności od wymagań klientów. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem wiodących marek na rynku. Bezpieczeństwo transakcji, atrakcyjne ceny i promocje, a także dostawa gratis na terenie całego kraju. Zapewniamy fachowe doradztwo i dobór urządzeń. Szczegółowa oferta znajduje się w sklepie internetowym, gdzie można znależć wszelkie niezbędne informacje. Zachęcamy również do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Nieustannie dbamy o rozwój naszego sklepu, rozszerzamy ofertę oraz dostosowujemy ją do potrzeb Klientów. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą.

 • Wentylacja Gorzów

  Zapraszamy do naszej firmy w celu poznania naszej oferty sprzedaży oraz montażu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycje w tego typu usługach na rynku gorzowskim a nasz zasięg działań sięga na województwo Lubuskie, Wielkopolskie oraz Zachodniopomorskie. Po za usługami sprzedaży klimatyzacji zajmujemy się również elektryką do 1 kV. Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Rekuperacja - dokumentacja techniczna, projekt, regulacje instalacji

  Trafiłeś na stronę poświęconą wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła domów jednorodzinnych. Poniższa oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych i firm instalacyjnych zainteresowanych wykonaniem dokumentacji instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli popularnej rekuperacji dla domu jednorodzinnego Dobra dokumentacja jest podstawą właściwie wykonanej instalacji. Tylko odpowiedni dobór średnic kanałów, wydajności urządzeń i ilości powietrza dla konkretnych pomieszczeń zapewniają cichą i wydajną pracę instalacji. Co przekłada się na zadowolenie użytkowników i oszczędności. Dokumentacja wykonawcza pozwala oszczędzić sobie nerwów i kosztownych przeróbek instalacji wykonanych bez właściwego doboru. Świadczymy usługi doradztwa inżynierskiego na terenie całej Polski, dodatkowo w woj. Dolnośląskim i Opolskim wykonujemy odpłatnie regulacje instalacji wentylacyjnych. Jesteśmy w stałym kontakcie z dużą grupą firm wykonawczych, po wykonanej pracy możemy polecić dobrych fachowców.

 • Rekuperacja Wrocław

  Alfa-Tech to profesjonalna firma, zajmująca się kompleksowo systemami klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Rekuperacja to obecnie jeden z najbardziej przyjaznych środowisku sposobów ogrzewania. Wykorzystuje go coraz więcej domów czy fabryk, co pozwala na redukcję kosztów ogrzewania nawet o 80%. Alfa-Tech to profesjonalny i wykwalifikowany zespół monterów i serwisantów kompleksowych systemów rekuperacji. Firma działa głównie we Wrocławiu i najbliższych okolicach.

 • Klimatyzacja szkolenia

  Na portalu strefaklimatyzacji.pl zgromadzono dużo użytecznych informacji dotyczących klimatyzatorów. Dostępne są tam fachowe porady oraz materiały na temat klimatyzacji, w efekcie czego wybór i eksploatacja klimatyzatorów staje się znacznie łatwiejsze. Co więcej, portal umożliwia także bezpośredni kontakt z ekspertami, co zapewnia szybką i rzetelną odpowiedź na problematyczne pytania. Na stronie znajduje się także baza firm i instalatorów klimatyzatorów z danego regionu, co niejednokrotnie może okazać się bardzo pożyteczne. Zapraszamy na serwis!

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.

 • Klimatyzacja Lubsko

  Klima SMS specjalizuje się w obróbce i wymianie powietrza w lokalach publicznych, domach i mieszkaniach. Projektujemy systemy klimatyzacji i wentylacji. Urządzenia montowane przez nas są klimatyzatorami rożnego typu i mocy znanych marek. Spełniają one wymagania każdej osoby pod względem użyteczności i estetyki wyglądu. Najczęściej montujemy klimatyzacje LG, DAIKIN, TOSHIBA, MITSUBISHI ELECTRIC. Działamy na terenie miasta i w okolicach Lubska.

 • AKOM - Ogrzewanie, Klimatyzacja, Wentylacja

  W firmie AKOM specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu takich wyrobów jak między innymi zasobniki CWU czy grzejniki. Oferujemy sprzedaż wyrobów za pośrednictwem internetowego sklepu, gdzie możemy zapewnić wyselekcjonowane, markowe wyroby. Jednocześnie posiadane doświadczenie na rynku pozwala nam oferować naszym klientom profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie doboru, regulacji i eksploatacji sprzedawanych produktów.