Wentylacja - venteco.com

Wentylacja - venteco.com

Ocena: 4.0/10 (6 głosów)Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą oraz wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemów odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego oraz dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Na rynku działamy już od 20 lat, podczas których zdobyliśmy duże doświadczenie. Współpracujemy z największymi dostawcami, toteż jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania korzystne technicznie i finansowo.Podobne strony
 • Wentylacja Kraków

  OPTIMAL proponuje szeroki asortyment rozwiązań z dziedziny wentylacji. W ofercie uwzględnione zostały rozwiązania do domu oraz wentylacja typu przemysłowego. Wentylacja jest montowana przez firmę, której siedziba jest w mieście Kraków. Specjalnością OPTIMAL stała się kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej. Firma proponuje system wentylacyjny do obiektów, takich jak restauracje. Oferta stworzona jest dla klientów indywidualnych oraz wykonawców obiektów. W ofercie znajdziemy szeroką gamę urządzeń znanych marek.

 • Jak wybrać wentylację Łódź

  Www internetowa Sprawna Wentylacja Łódź prezentuje rozbudowaną ofertę produktów wentylacyjnych i grzewczych dla domu. Na portalu przestawiony jest spis produktów i usług, a także kompletna oferta instalacyjna i realizacji projektów dla prywatnych osób i przedsiębiorstw, takich jak wentylacja domu. Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza albo zadzwoń na numer dostępny na portalu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie problematyczne kwestie.  Firma Sprawna Wentylacja prowadzi działalność na terenie całej Polski i realizuje instalacje dla wielkich i drobnych przedsiębiorstw. Wentylacja łódź .

 • Klimatyzacja Legnica

  Jedyna taka oferta w mieście. Jedyne tak niskie ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Ceklimy. Oferujemy sprzedaż, instalację, naprawę, oczyszczenie klimatyzacji, wentylacji jak również auto klimatyzacji. Najlepsze ceny w mieście, wieloletnie doświadczenie. W ramach oferty posiadamy sprzęty najlepszych marek na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie www. Nie zwlekaj zadzwoń już dziś. Czeka na Ciebie najlepsza oferta w mieście. Serdecznie zapraszamy.

 • Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy

  Jesteśmy doświadczoną firmą z województwa śląskiego, oferującą usługi w zakresie montażu, naprawy i przeglądów okresowe systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz urządzeń chłodniczych. Prowadzimy całodobowe pogotowie klimatyzacyjno - chłodnicze. Zajmujemy się też naprawą i montażem automatyki pieców węglowych, standardowych i z podajnikiem, modernizacją systemów c.o. Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz naprawa układów elektroniki przemysłowej to kolejny element naszych usług.

 • AC Klimatyzacja - usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa. Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Stawiamy na jakość. Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu.
  Dlaczego AC Klimatyzacja?
  • Profesjonalne doradztwo
  • Projektowanie
  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji
  • Przeglądy
  • Ekspertyzy
  • Realizacje

 • Klimatyzacja Warszawa

  Najnowsze modele klimatyzatorów wyłącznie sprawdzonych i renomowanych przez inne firmy producentów. Oferta przygotowana specjalnie na rok 2013. Najnowsze klimatyzacje wyposażono w funkcje oszczędzania energii dzięki czemu obsługa klimatyzatora jest mniej kosztowna od schładzania domowników jak i całego domu. Na naszej stronie zamieściliśmy zdjęcia z dokonanych przez naszą firmę instalacji oraz montażu klimatyzatorów w najróżniejszych miejscach oraz warunkach, również na samochodach policyjnych do przewozu więźniów. Liczne rekomendacje oraz certyfikaty potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenie. Montaż oraz serwis, w tym pogwarancyjny dokonujemy na terenie Warszawy, a także w okolicach. Serdecznie Zapraszamy.

 • Klimatyzacja Warszawa - Tarim - komfort w dobrym klimacie

  Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów autoryzowanych przez firmy Fujitsu, Mitsubishi, Samsung i Daikin. Dojazd do klienta i wycena są bezplatne. Każdy klimatyzator wymaga konserwacji, a pełen przegląd urządzenia powinien być wykonywany co najmniej dwa razy w roku. Częstotliwość przeglądów związana jest także z wymaganiami producenta, który uzależnia uznanie gwarancji od odpowiedniej ilości przeglądów, innymi słowy, konsekwencją nie wykonania przeglądu gwarancyjnego zgodnie z zaleceniem producenta może być utrata gwarancji. Firma TARIM świadczy usługi profesjonalnego montażu systemów klimatyzacji: split, multisplit, przypodłogowo-podstropowych, podstropowych i kasetonowych. Montujemy zarówno urządzenia sprzedane przez nas jak i kupowane z innych źródeł.

 • Klimatyzacja Kapema Warszawa

  Kapema Warszawa i okolica - nasza propozycja to wysokiej klasy wentylacja, inteligentne budynki i klimatyzacja tanio (wydajny system MultiSplit LG, system Daikin). Klimatyzacja VRF, systemy VRV - Dystrybutor LG, Daikin i Mitsubishi zaprasza osoby zainteresowane do skorzystania z korzystnej cenowo oferty - dobra klimatyzacja dom, mieszkanie, biuro i inne obiekty - sprawna i dobra klimatyzacja Warszawa, Piaseczno. Nie czekaj tylko kliknij link i zobacz ofertę firmy na stronie internetowej - klima dom - klimatyzacja mieszkanie, dom, biuro - współpraca z LG, Daikin oraz Mitsubishi.