Wentylacja - venteco.com

Wentylacja - venteco.com

Ocena: 9.0/10 (1 głos)Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą oraz wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemów odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego oraz dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Na rynku działamy już od 20 lat, podczas których zdobyliśmy duże doświadczenie. Współpracujemy z największymi dostawcami, toteż jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania korzystne technicznie i finansowo.Podobne strony
 • Montaż wentylacji

  ATEKLIMA jest firmą działająca od wielu lat na rynku wyposażoną w niezbędne narzędzia do obsługi technicznej urządzeń klimatyzacji i chłodniczych.
  Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, itp
  Specjalność Ateklima:

  Klimatyzacja komfortu
  Klimatyzacja precyzyjna
  Chłodnictwo
  Systemy wody lodowej
  Systemy wentylacji
  Montaż wentylacji
  Montaż klimatyzacji

  Ateklima wykonuje wszelkiego rodzaju projekty począwszy od małych budynków mieszkalnych po rozbudowane systemy. Wszystkie projekty są realizowane w ścisłej współpracy z klientem, tak, by zaprojektowana instalacja w pełni zaspakajała potrzeby przyszłego użytkownika.

 • Pro-Vent

  Strona internetowa producenta rekuperatorów i central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Rekuperator Mistral marki Pro-Vent zapewnia wszechstronną obróbkę powietrza, niski poziom hałasu i wysoką wydajność wentylacji pomieszczeń. Rekuperator usuwa zużyte powietrze z domu i wymienia je na świeże. Jednocześnie wykorzystuje dużą część ciepła z powietrza wywiewanego na ogrzanie powietrza świeżego. Dzięki temu oszczędzamy energię i zmniejszamy koszty ogrzewania domu w stosunku do tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń poprzez otwieranie okien. Nasza firma ze swoimi produktami wpisuje się w trend, który ma na celu budowanie energooszczędne i pasywne. Rekuperacja pozwala na oszczędność energii i zmniejszenie kosztów wentylacji budynków. Zapraszamy do współpracy.

 • Falowniki

  Specjalnością prezentowanej firmy jest sprzedaż różnych urządzeń wentylacyjnych. Proponowany jest szereg specjalistycznych, np. transportowych urządzeń. Oprócz urządzeń wentylacyjnych w ofercie dostępne są też falowniki. Oferta obejmuje urządzenia wentylacyjne do zamontowania na dachach i na ścianach. Wybrane z oferowanych wentylatorów umożliwiają nawiew, ale również wyciąg powietrza. W ofercie znajdziemy oryginalne artykuły renomowanych producentów. Artykuły ZAWEX mają za zadanie wsparcie różnych procesów technologicznych.

 • Elektroklim - Klimatyzacja, wentylacja, instalacje CO

  Firma ELEKTROKLIM instaluje jedynie nowoczesne, ale i trwałe systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Nasz zespół złożony jest z rzetelnych fachowców z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Zapewniamy swoje usługi i działamy w całym kraju, współpracując z różnymi cenionymi producentami. Wszelakie ważne dane mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 501060798 oraz na naszej stronie internetowej elektroklim.pl

 • Clima Polska Sp. z o.o. klimatyzacja Warszawa

  Upały dają Ci się we znaki? Pragniesz odpoczywać po pracy w chłodnym, klimatyzowanym wnętrzu swojego domu? Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Clima Polska Sp. z o.o., jaka znajduje się w branży związanej z klimatyzacją od 1996 roku. Wielkie doświadczenie, szereg wykonanych projektów a także zasobne grono usatysfakcjonowanych klientów to rekomendacja naszej firmy. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wiodących producentów systemów klimatyzacyjnych - czyli firm Toshiba, Fuji, Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric. Zapewniamy profesjonale doradztwo techniczne a także fachowy montaż. Zapewniamy klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, podsufitowe, pompy ciepła, klimakonwektory, chillery, rooftopy oraz agregaty wody lodowej. Zapraszamy do odwiedzenia tej strony internetowej:

 • AMPAR KLIMA wentylatory Katowice

  Jeśli szukasz profesjonalnie zorganizowanej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą urządzeń, artykułów oraz wyposażenia do chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji - zapoznaj się z propozycją przedsiębiorstwa Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Działamy na rynku od wielu lat i stworzyliśmy kompletną ofertę, która skierowana jest do wykonawców i firm, które zajmują się instalacją klimatyzacji oraz wentylacji. Oferujemy całościową obsługę oraz służymy profesjonalnym doradztwem. Dzięki wieloletniej kooperacji z renomowanymi producentami, zarządzamy najlepszymi urządzeniami, które umożliwiają najwyższy komfort używania oraz solidność eksploatacji. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Odwiedź naszą stronę:

 • Urządzenia klimatyzacyjne lublin

  Każdy chce się czuć w domu komfortowo. Zapewnij sobie odpowiednie warunki nawet w największe upały.

  Do użytku domowego przeznaczone są przede wszystkim klimatyzatory naścienne. Duża gama produktów pozwala na dostosowanie ich do wystroju różnych pomieszczeń.

 • HTS anemostaty nawiewniki zawory

  Firma HTS funkcjonuje na rynku od 2004 roku i znajduje się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i dzięki zdobytej wiedzy na temat systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych świadczymy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór wentylatorów, klimatyzatorów, rekuperatorów, nagrzewnic, a także izolacje techniczne, tłumiki akustyczne, klapy przeciwpożarowe, siłowniki i przewody elastyczne. Oprócz tego posiadamy materiały montażowe, narzędzia i elementy kominowe. W przypadku pytań i wątpliwości służymy pomocą naszych wykwalifikowanych pracowników. Zapewniamy dostawę w każde miejsce w Polsce oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.

 • klimamix.pl

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Klimamix oferującą sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i układów wentylacyjnych. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm z całego kraju. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi jak najlepsze odpowiadały na oczekiwania także najbardziej wymagających klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy pewni naszej jakości. Nasze produkty to jedynie znany i sprawdzone marki znanych producentów. Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz przejrzyste zasady współpracy. Serdecznie zapraszamy!