www.wentylacjapawlica.pl

www.wentylacjapawlica.pl

Ocena: 4.3/10 (3 głosów)Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Wentylacja Pawlica, która mieści się w Głębowicach w województwie małopolskim. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją oraz montażem elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej, obróbek dachowych jak też płaszczy ochronnych izolacji termicznej. Proponujemy Państwu najwyższej jakości przewody i kształtki, cokoły i podstawy dachowe, czerpnie, skrzynki rozprężne, okapy przemysłowe, odciągi trocin i pyłów oraz wiele innych wyrobów w atrakcyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.Podobne strony
 • Wentylacja Kraków

  Firma Ventars od wielu lat trudzi się handlem i zakładaniem systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych. Zespół specjalistów służy radą i wiedzą w temacie rozwiązań dla firm jak i indywidualnych konsumentów. Instytucja dysponuje autoryzacje wytwórców światowych marek tj. Daikin, Fujitsu, MitsubishiElectric, LG, Electra, Sanyo, McQuay, Swegon, VTS, VBW, Wavin. Zapraszamy na nasze strony.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Dostępna u nas klimatyzacja jest bardzo wielu typów, między innymi split, miltisplit. Oferujemy dodatkowo klimatyzatory kasetowo, przypodłogowo-sufitowe, okienne i kanałowe. Chcielibyśmy tutaj zaznaczyć, iż dostępne u nas urządzenia są najwyższej jakości, co weryfikują atesty i certyfikaty unijne.

  Naszym klientom oferujemy nie tylko montaż klimatyzacji, ale także okresowe przeglądy, nawet po wyczerpaniu się gwarancji na sprzęt. Świadczymy też usługi połączone z fachowym serwisem klimatyzatorów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze dokładną specyfikacją oferowanych przez nas urządzeń oraz z cennikiem, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Pytania prosimy zadawać telefonicznie lub mailowo. Szczególnie rekomendujemy klimatyzatory typu split, które najlepiej sprawdzają się w gospodarstwach domowych i biurach, bo ich montaż przebiega bez jakiejkolwiek ingerencji w strukturę budynku.

  To powoduje, że jest to najbardziej poszukiwane na rynku europejskim rozwiązanie. Urządzenie typu split składa się z dwóch jednostek – wewnętrznej i zewnętrznej, które współgrając zapewniają całkowity komfort. Dla tych klientów, którzy potrzebują takich urządzeń jak klimatyzacja w kilku pomieszczeniach, a nie chcą montować wielu agregatów zewnętrznych, chcielibyśmy polecić klimatyzatory typu multisplit, które umożliwiają dobór jednostek wewnętrznych o różnej mocy i parametrach. Nasza firma kilka razy w roku prowadzi kontrole sezonowe, które mają na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania klimatyzatorów szczególnie po lecie i wiosennym pyleniu roślin.
  Przegląd klimatyzatorów przedłuża ich żywotność, a też polepsza ich wydajność, zwłaszcza jeśli chodzi o ciszę w pomieszczeniu lub jakość powietrza. Przegląd obejmuje między innymi dezynfekcję jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, czyszczenie filtrów, pomiar prądy przy obciążeniu a także kontrolę ciśnienia czynnika chłodniczego.

 • AC KLIMAT SP.J. ŁÓDŹ montaż wentylacji

  AC Klimat to nie jest zwykła firma zajmująca się instalacjami sanitarnymi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy sumienną oraz kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie. Troszczymy się o środowisko naturalne - zlecenia realizujemy całkowicie ekologicznie. Dzięki rozległej wiedzy z naszej branży i doświadczeniu zbieranemu już od 2002 roku możemy się poszczycić usługami doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach. Wykwalifikowana kadra umie rozwiązać nawet najbardziej złożony problem, jaki stawiają przed nami klienci. Mamy niezbędne autoryzacje i uprawnienia i bez ustanku staramy się być coraz lepsi. Wszystkie informacje i niezbędne detale na stronie:

 • NOWECH Montaż klimatyzacji Legnica

  Miło nam przedstawić Państwu firmę Nowech Chłodnictwo - Klimatyzacja zajmującą się projektowaniem i realizacją systemów klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych. Oferowane przez nas systemy są nowoczesne, wielofunkcyjne a jednocześnie łatwe w obsłudze. Gwarantujemy techniczne oraz projektowe doradztwo. Zapewniamy terminową i profesjonalną realizację każdego zamówienia, wysoki standard usług oraz konkurencyjne ceny. Oferujemy wsparcie techniczne i serwis gwarancyjny. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji na temat oferty oraz działalności naszej firmy zapraszamy na stronę internetową.

 • KLIMOR pomieszczenia czyste

  KLIMOR poleca kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Nasza oferta obejmuje produkty przeznaczone do domów jedno- i wielorodzinnych, do pomieszczeń biurowych, do hal przemysłowych i produkcyjnych. Oferujemy również specjalistyczne urządzenia dla szpitali i innych pomieszczeń o rygorystycznych wymaganiach dotyczących czystości. Ponadto dostarczamy produkty z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla statków i jachtów pełnomorskich. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.