www.wentylacjapawlica.pl

www.wentylacjapawlica.pl

Ocena: 2.3/10 (8 głosów)Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Wentylacja Pawlica, która mieści się w Głębowicach w województwie małopolskim. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją oraz montażem elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej, obróbek dachowych jak też płaszczy ochronnych izolacji termicznej. Proponujemy Państwu najwyższej jakości przewody i kształtki, cokoły i podstawy dachowe, czerpnie, skrzynki rozprężne, okapy przemysłowe, odciągi trocin i pyłów oraz wiele innych wyrobów w atrakcyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.Podobne strony
 • Nagrzewnice, Wentylatory, Osuszacze, Klimatyzatory Deltafan

  Nasza historia sięga 1995 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupioną na imporcie, produkcji oraz dystrybucji urządzeń z zakresu wentylacji, ogrzewania, a także osuszania i schładzania powietrza.

  Realizujemy projekty dla największych Klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak również dla mniejszych Odbiorców działających w środowisku lokalnym. Za cel przyjęliśmy stałe podnoszenie jakości produktów, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

  W roku 2000 wprowadziliśmy do oferty pierwsze wentylatory osiowe pod marką DELTAFAN. Obecnie zakres produkcji obejmuje szeroką gamę wentylatorów do zabudowy w ścianie lub kanale, również w wykonaniach specjalnych. Od roku 2004 oferta została rozszerzona o wentylatory w wykonaniu przeciwwybuchowym.

  Od 2001 roku jesteśmy również dystrybutorem na terenie Polski włoskiej marki SIAL - jednej z europejskich liderów wśród nagrzewnic i osuszaczy powietrza. Od 2007 roku SIAL należy do szwedzkiej firmy MUNTERS AB.

  Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest kontrola jakości. Każdy wentylator opuszczający naszą firmę jest sprawdzany przez specjalistyczne urządzenia pomiarowe. Także wszystkie nagrzewnice, osuszacze powietrza i klimatyzatory, przed wysyłką przechodzą przegląd zerowy oraz są wstępnie uruchamiane. W ten sposób jesteśmy w stanie oddać w Państwa ręce produkt o odpowiednio wysokiej jakości.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy handlowe, projektantów oraz instalatorów. Wszystkie dane techniczne naszych produktów zawarte są w katalogu, a także na regularnie aktualizowanej stronie internetowej.

 • Klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice - sklep internetowy

  Sklep internetowy KlimaExpert.pl oferuje szeroką gamę produktów z zakresu branż klimatyzacja, kurtyny powietrzne, nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice olejowe, osuszacze powietrza, listwy grzewcze i promienniki podczerwieni. W sklepie urządzenia firm Frico, Sonniger, Aqua-air, Master, Desa, LG, Airwell, Fuji Electric, Termex, Steelmobile oraz innych producentów w zależności od wymagań klientów. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem wiodących marek na rynku. Bezpieczeństwo transakcji, atrakcyjne ceny i promocje, a także dostawa gratis na terenie całego kraju. Zapewniamy fachowe doradztwo i dobór urządzeń. Szczegółowa oferta znajduje się w sklepie internetowym, gdzie można znależć wszelkie niezbędne informacje. Zachęcamy również do kontaktu z pracownikami sklepu, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Nieustannie dbamy o rozwój naszego sklepu, rozszerzamy ofertę oraz dostosowujemy ją do potrzeb Klientów. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z ofertą.

 • Czynnik Chłodniczy, r134a, rekuperatory, centrale wentylacyjne

  Interes Klimazbyt Sp. Z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, tudzież chłodniczej. Cechuje nas solidność tudzież innowacyjność. Wielgachny opcja asortymentu tudzież duże badanie techniczne, pozwalają na wspólną realizację prac projektowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę, asystent w wycenach tudzież doborze urządzeń. Badanie zdobyte w kontaktach spośród kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju tudzież koleżeństwo specyfiki inwestycji w branży klimatyzacji tudzież wentylacji znalazło objaw w zaufaniu naszych klientów spośród którymi mamy przyjemność kooperować. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty tudzież certyfikaty co pozwala bractwo nam obciążenia w ciągu Państwa inwestycje. Zapraszamy aż do współpracy

 • Jak wybrać wentylację Łódź

  Www internetowa Sprawna Wentylacja Łódź prezentuje rozbudowaną ofertę produktów wentylacyjnych i grzewczych dla domu. Na portalu przestawiony jest spis produktów i usług, a także kompletna oferta instalacyjna i realizacji projektów dla prywatnych osób i przedsiębiorstw, takich jak wentylacja domu. Skontaktujesz się z nami za pomocą formularza albo zadzwoń na numer dostępny na portalu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie problematyczne kwestie.  Firma Sprawna Wentylacja prowadzi działalność na terenie całej Polski i realizuje instalacje dla wielkich i drobnych przedsiębiorstw. Wentylacja łódź .

 • Klimatyzacja Opole

  Firma montująca urządzenia do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń. Warto zapoznać się z ofertą firmy MAR-PO na stronie marpo-opole.pl. Rzetelna i fachowa usługa to coś co cenią sobie klienci. Firma posiada fachowy zespół pracowników, którzy znają doskonale wiele urządzeń do klimatyzacji, wentylacji oraz potrafią je naprawiać oraz serwisować. Polecamy wszystkim osobom, które myślą w najbliższym czasie o zakupie klimatyzacji w mieście Opole.

 • Klimatyzacja montaż Skarżysko

  Klimasko jest specjalistą w dziedzinie instalacji klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych, które nabywamy od sprawdzonych producentów, ich spis można znaleźć na jednej z wielu podstron. Wszystkim klientom zapewniamy serwis gwarancyjny. Chętnie służymy radą przy doborze odpowiedniego sprzętu najlepiej dostosowując urządzenie do lokalu. Wentylacja to też zakres naszego działania, dlatego oferujemy również montaż automatyki wentylacyjnej oraz odciągów spalin oraz całego osprzętu wentylacyjnego. Robimy przeglądy techniczne z kontrolą szczelności instalacji oraz wykonujemy klimatyzacja odgrzybianie Końskie. Konserwujemy i naprawiamy urządzenia chłodnicze, komory mroźnicze, szafy chłodnicze lub mroźnicze. Nasza firma oferuje również klimatyzacja montaż Końskie instalacji systemu ogrzewania domu np. klimakonwektory czy grzejniki. Na wiele pytań można uzyskać odpowiedź na naszej witrynie www.

 • Klima-T montaż klimatyzacji fujitsu Warszawa

  „Klima-T” z siedzibą w Kętrzynie jest firmą oferującą zakup, dostawę i montaż elementów klimatyzacji i wentylacji oraz rekuperacji ciepła na terenie województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Prócz tego świadczy również naprawy, serwisy gwarancyjne tudzież pogwarancyjne oraz modernizację, wobec tego jest w stanie zająć się wszelkim powierzonym wyposażeniem klimatyzacyjnym. Fachowość serwisantów z ogromnym doświadczeniem i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, iż firma „Klima-T” jest rekomendowana przez wszystkich klientów. W celu zasięgnięcia szerszych wiadomości zapraszamy na stronę internetową.

 • Sklep E-MASTER.pl - nagrzewnice powietrza, osuszacze

  Sklep E-MASTER.pl jest autoryzowanym dealerem i punktem serwisowym produktów marki MASTER. Firma skupia się na doradztwie, sprzedaży i obsłudze serwisowej urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i osuszania powietrza. W swojej ofercie posiada wszystkie wymienne elementy eksploatacyjne ( grzałki, termostaty, wentylatory, filtry paliwa, bezpieczniki, korki, uszczelki, mocowania, łączniki, przewody paliwa itp. ) oraz zapewnia możliwość wyboru sposobu przesyłki. Sklep otrzymał certyfikat dbałości o prawa konsumenta.