www.wentylacjapawlica.pl

www.wentylacjapawlica.pl

Ocena: 3.5/10 (4 głosów)Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Wentylacja Pawlica, która mieści się w Głębowicach w województwie małopolskim. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją oraz montażem elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej, obróbek dachowych jak też płaszczy ochronnych izolacji termicznej. Proponujemy Państwu najwyższej jakości przewody i kształtki, cokoły i podstawy dachowe, czerpnie, skrzynki rozprężne, okapy przemysłowe, odciągi trocin i pyłów oraz wiele innych wyrobów w atrakcyjnych cenach. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.Podobne strony
 • Hurtownia Wentylacyjna PEFRA wentylacyjne kanały

  Hurtownia Wentylacyjna Pefra aktywna na terenie Wrocławia, specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych usług i artykułów związanych z branżą wentylacyjną i klimatyzacyjną. Jesteśmy dystrybutorem największych i renomowanych producentów z branży. Proponujemy w ciągłej sprzedaży sprzęt do klimatyzacji, aparaty grzewczo instalacyjne, centrale klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, izolacje techniczne, kanały i kształtki okrągłe, klapy przeciw pożarowe, klimatyzatory, klimatyzatory, kratki i anemostaty, kable elastyczne, materiały do produkcji, siłowniki, taśmy, tłumiki wentylacyjne, nagrzewnice, kurtyny powietrza oraz nawietrzaki podokienne. Szczegóły na stronie:

 • KLIMA-VENTA KOCHEL wentylacja przemysłowa

  KLIMA-VENTA z Wrocławia to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie montażu różnego typu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, a ponadto sanitarnych oraz technologicznych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje doradztwo techniczne, nadzór projektowy, przygotowanie dokumentacji wykonawczej, prace montażowe, testy parametrów pracy instalacji i jej serwis. Swoje usługi świadczymy dla rozmaitego typu obiektów - począwszy od lokali gastronomicznych i handlowych, poprzez budynki użyteczności publicznej, a skończywszy na wielkopowierzchniowych halach oraz magazynach. Dokładne informacje o wszystkich oferowanych przez nas usługach opublikowane są na stronie internetowej.

 • Filtry do klimatyzacji i wentylacji - Pureventfilters

  Pure Vent Filters to przedsiębiorstwo, które zajmuje się sprzedażą a także produkcją filtrów do wentylacji oraz klimatyzacji. Ten najlepszej klasy producent filtrów dba o to, żeby każdy produkt był zrealizowany w doskonałej jakości. Właśnie dlatego filtry do wentylacji, które są sprzedawane w asortymencie sklepu prędko się sprzedają. Wpływ ma na to także cena, która jest bardzo atrakcyjna i niezwykle konkurencyjna. Oferta sklepu internetowego Pure Vent Filters to także filtry do okapów znanych, a także mniej popularnych producentów.

  Producent prowadzi równocześnie sprzedaż filtrów do odkurzaczy a także wkładów filtracyjnych. W ciągłej sprzedaży odnaleźć można przede wszystkim filtry kieszeniowe, które wykonane są w odmiennej technologii. Firma prowadzi skuteczną sprzedaż produktów, dbając o zaspokojenie potrzeb każdej osoby. Profesjonalna jakość obsługi zamówień, szybka i korzystna pod względem ceny dostawa, a ponadto pomoc w dobraniu odpowiednich produktów, to ogromne zalety przedsiębiorstwa Pure Vent Filters. Jako, iż firma specjalizuje się w produkcji filtrów każdego rodzaju, akceptuje jednocześnie zamówienia na stworzenie filtrów dopasowanych do potrzeb klienta. Dlatego w sklepie zamówić można najwyższej jakości filtry na zamówienie, które będą stworzone w szybkim czasie, wedle wytycznych klienta. Wszystkie produkowane przez producenta filtry spełniają normy Unii Europejskiej, które są znaczące dla tego rodzaju produktów.

  W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można także filtry kasetowe, które dostępne są w dużym przedziale cenowym. Jeśli szukasz sklepu, w którym można liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale także ciekawe promocje, to dobrze trafiłeś. W Pure Vent Filters można odszukać różnorodne promocje na oferowane produkty. W celu przyspieszenia obsługi kontrahenta oraz obsługi zamówień, Pure Vent Filters wcielił system ekspresowego przelewu w internetowym sklepie oraz dogodnego monitoringu przesyłek wysłanych do zamawiającego. W Pure Vent Filters zakupy robi się szybko, z łatwością i przyjemnie. Bardzo dobrej jakości produkty powiązane z atrakcyjną ceną, to duże zalety tego działającego zdalnie, wyspecjalizowanego w filtrach sklepu.

 • KLIMATYKA instalacje wentylacyjne Warszawa

  W Warszawie znajduje się firma KLIMATYKA, jaka zachęca Państwa do współpracy. Funkcjonujemy na rynku polskim od 2008 roku i oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz instalacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie prace realizowane są przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników, jaka posiada potrzebne pozwolenia na realizowanie tego typu usług. Ze swojej strony gwarantujemy terminowe wykonanie zleceń, profesjonalną obsługę Klienta i atrakcyjne ceny. Szczegółowych danych na temat oferty udzielamy drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • VRG rozruch central wentylacyjnych Katowice

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z firmą VRG z Jaworzna! Przedsiębiorstwo jest ekspertem w branży chłodnictwa przemysłowego. Swoim Klientom oferuje możliwość opracowania klimatyzacji, wentylacji czy też chłodni całkowicie dopasowanej do jego profilu działalności czy też potrzeb. Szeroka wiedza i doświadczenie fachowców firmy dają gwarancję, że zrealizowany projekt będzie nie tylko bezpieczny i niezawodny, ale też niezwykle wydajny. Dodatkowo, do ich produkcji używane są części cenionych producentów. Oferta VGR obejmuje też dostarczenie, instalację i uruchomienie tworzonych systemów chłodniczych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.