Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Ocena: 2.8/10 (39 głosów)Gardenia Sp. z o.o.- Projektujemy oraz budujemy, a także pielęgnujemy tereny zieleni. Ponadto budujemy kompleksowo zielone dachy. Wykonujemy dachy ekstensywne, które wykonane są z mało wymagających roślin oraz dachy ekstensywne na których można posadzić dowolne rośliny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. koszenie, wycinki drzew, aeracja, wertykulacja. Wykonujemy również inwentaryzacje dentrologiczne.Podobne strony
 • Topo-projekt Projektowanie i wykonawstwo terenów zieleni

  Firma Topo-projekt oferuje Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług ogrodniczych. Projektowanie i wykonawstwo ogrodów, instalacja nowoczesnych systemów nawadniających, nawierzchnie ogrodowe i zakładanie trawników z rolki - to tylko część naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do skorzystania z naszych usług. Wybierając naszą firmę oszczędzicie Państwo swój czas, pieniądze i nerwy. Ogrodnictwo i cały szereg zagadnień określanych mianem architektury krajobrazu to właśnie to, na czym się znamy i co lubimy robić!

 • Projektowanie ogrodów, projektowanie wnętrz - ZIELONE POJĘCIE

  Zielone pojęcie to autorska pracownia, zajmująca się projektowaniem ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, aranżacji zieleni dla firm, terenów wypoczynkowych czy usługowych. Posiadamy również doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów, inwentaryzacji terenu a także projektów związanych z rewaloryzacją zabytkowych założeń ogrodowy. Ponadto zajmujemy się designem różnego typu wnętrz. Jesteśmy nowoczesną pracownią architektury krajobrazu powstałą na bazie doświadczeń dyplomowanych architektów zieleni. Ukończyliśmy prestiżowy wydział Architektury Krajobrazu SGGW oraz podyplomowe studia: Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna na wydziale architektury PW. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w kraju jak i za granicą, zarówno w architekturze krajobrazu jak i architekturze wnętrz. Jesteśmy członkami organizacji zrzeszającej brytyjskich architektów krajobrazu ( Landscape Institute ).

 • Projektowanie ogrodów, Projektowanie wnętrz

  Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem ogrodów, projektowaniem wnętrz. Nie zawężamy zakresu Naszych działań - staramy się realizować większość zleceń związanych z szeroko pojętą architekturą wnętrz i architekturą krajobrazu. Oferujemy kompleksowe projektowanie ogrodów, projekty zieleni - zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych ogrodów i minimalistycznych ogrodów.Projekty wnętrz, które tworzymy to głównie minimalistyczne wnętrza i nowoczesne wnętrza. Próbujemy szukać powiązania pomiędzy prostymi kształtami, nowoczesnością a ergonomią i funkcjonalnością.

 • Architekt krajobrazu Wrocław

  Przydomowy ogród stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Warto, by był równie przytulny i zadbany, co wnętrze domu. Dobrze jest, gdy ogród zostanie szczegółowo zaplanowany. Najlepiej, by zajął się tym architekt krajobrazu Wrocław. Formio jest pracownią architektura krajobrazu Wrocław, zajmującą się projektowaniem przestrzeni zielonej: ogrodów przydomowych, zieleni na terenie osiedli, szkół, przedszkoli, restauracji oraz firm. Wykonanie projektu obejmuje sporządzenie kolorowego projektu ogrodu z wizualizacjami i projektu technicznego. Wraz z projektem Klienci dostają katalog proponowanych roślin. Oferowane jest nie tylko projektowanie ogrodów Wrocław, ale także realizacja projektu. Można skorzystać również z usługi pielęgnacji zieleni po realizacji projektu (usługi pielęgnacyjne mogą być świadczone okazjonalnie lub regularnie). Przykładowe zabiegi to: koszenie, piaskowanie i nawożenie trawy, przycinanie i nawożenie krzewów, odchwaszczanie, ochrona roślin przed zimą.

 • Portrety Krajobrazu- inż. arch. kraj. Magdalena Kąkolewska

  Strona architekt krajobrazu Magdaleny Kąkolewskiej poświęcona projektowaniu ogrodów /portfolio, CV, kontakt/. Jestem młodą projektantką na arenie architektury krajobrazu i pragnę tu podzielić się z Państwem swoją pasją. Aktualnie uczę się na ostatnim roku magisterskich studiów uzupełniających na uniwersytecie w Olsztynie. Zajmuję się projektowaniem ogrodów przydomowych, terenów zieleni publicznej a także aranżacją tarasów i balkonów. W moich działaniach kieruję się pasją oraz odkrywaniem coraz to nowych rozwiązań. Dla mnie ważny jest zarówno człowiek jak i natura. Pragnę stworzyć rozwiązania, w których oba te żywioły będą ze sobą idealnie powiązane. Wówczas i my możemy czerpać jak najwięcej z natury, jak i natura odwdzięczy się Nam 'czułą opieką'.

 • Nowoczesny Dom i Ogród

  Firma Green-Bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką z możliwością wynajmu z operatorem lub bez. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zewnątrz budynków. Firma Green-Bud oferuje pełen zakres prac pielęgnacyjnych nasadzeń, konserwacje elementów małej architektury. Oferuje również prace wykończeniowe i remontowe. Celem Firmy Green-Bud jest tworzenie niepowtarzalnych produktów oraz profesjonalne wykonanie i montaż.

 • Ławki

  ZANO jest w branży już od 22 lat z myślą o tobie. Dzięki partnerstwem z jednym z najlepszych specjalistów potrafi zaproponować produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania i wcielić w Zycie trudne projekty. Na naszej witrynie www.zano.pl wyszukasz wszystko co Cię intryguje i uzyskasz wstępne dane na wątek każdej rzeczy czy to danej ławki z naszego katalogu, czy nowoczesnego kosza na śmieci . ZANO robi również elementy z firmy mała architektura: ławki, słupki, kosze na śmieci, i multum innych. Gwarantuje całościowe wyposażenie przestrzeni miejskiej, meble miejskie i elementy małej architektury tworzone z charakterem. Jeśli chcesz rozbudowywać swoje miasto bądź wioskę i ozdabiać ją w elementy małej architektury to zacznij już dzisiaj współpracę z ZANO.

 • HibnerStudio - Pracownia Architektury Krajobrazu

  Pracownia architektury krajobrazu HibnerStudio zajmuje się projektowaniem terenów zieleni: ogrodów przydomowych, placów miejskich, parków, zieleni we wnętrzach, zagospodarowanie osiedli, placów zabaw, firm. Strona zawiera artykuły o tematyce: architektura krajobrazu, mała architektura, projekty ogrodów przydomowych, przestrzeni publicznej, tematyka ogrodnicza, pielęgnacja roślin, artykuły, parki współczesne, zieleńce, place miejskie, woda w ogrodzie, ogrody tematyczne, pracownia architektury krajobrazu, hibnerstudio, street art. Zapraszam do współpracy.