Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Ocena: 2.6/10 (45 głosów)Gardenia Sp. z o.o.- Projektujemy oraz budujemy, a także pielęgnujemy tereny zieleni. Ponadto budujemy kompleksowo zielone dachy. Wykonujemy dachy ekstensywne, które wykonane są z mało wymagających roślin oraz dachy ekstensywne na których można posadzić dowolne rośliny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. koszenie, wycinki drzew, aeracja, wertykulacja. Wykonujemy również inwentaryzacje dentrologiczne.Podobne strony
 • Topo-projekt Projektowanie i wykonawstwo terenów zieleni

  Firma Topo-projekt oferuje Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług ogrodniczych. Projektowanie i wykonawstwo ogrodów, instalacja nowoczesnych systemów nawadniających, nawierzchnie ogrodowe i zakładanie trawników z rolki - to tylko część naszej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do skorzystania z naszych usług. Wybierając naszą firmę oszczędzicie Państwo swój czas, pieniądze i nerwy. Ogrodnictwo i cały szereg zagadnień określanych mianem architektury krajobrazu to właśnie to, na czym się znamy i co lubimy robić!

 • Architekt krajobrazu Wrocław

  Przydomowy ogród stanowi przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Warto, by był równie przytulny i zadbany, co wnętrze domu. Dobrze jest, gdy ogród zostanie szczegółowo zaplanowany. Najlepiej, by zajął się tym architekt krajobrazu Wrocław. Formio jest pracownią architektura krajobrazu Wrocław, zajmującą się projektowaniem przestrzeni zielonej: ogrodów przydomowych, zieleni na terenie osiedli, szkół, przedszkoli, restauracji oraz firm. Wykonanie projektu obejmuje sporządzenie kolorowego projektu ogrodu z wizualizacjami i projektu technicznego. Wraz z projektem Klienci dostają katalog proponowanych roślin. Oferowane jest nie tylko projektowanie ogrodów Wrocław, ale także realizacja projektu. Można skorzystać również z usługi pielęgnacji zieleni po realizacji projektu (usługi pielęgnacyjne mogą być świadczone okazjonalnie lub regularnie). Przykładowe zabiegi to: koszenie, piaskowanie i nawożenie trawy, przycinanie i nawożenie krzewów, odchwaszczanie, ochrona roślin przed zimą.

 • Architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów - Ewelina Zgódka

  Strona domowa architektki krajobrazu Eweliny Zgódki, na której przedstawiono osobę autorki. Strona zwiera przykładowe projekty. Oferta projektowa zawiera: projektowanie parków i zieleńców, projektowanie ogrodów przydomowych, projektowanie zieleni na osiedlach mieszkaniowych, projektowanie placów zabaw, projektowanie terenu przy szkołach oraz przedszkolach, projektowanie przestrzeni publicznych w miastach (plac, ciągi piesze), projektowanie zieleni przy terenach usługowych (centra handlowe, budynki biurowe), projektowanie otoczenia miejsc historycznych, projektowanie zieleni na terenach ośrodków wypoczynkowych, projektowanie terenów sportowych (park sportowy), projektowanie zieleni przy drogach, projekty zielonych dachów, rewaloryzacja zabytkowych ogrodów. Architektura krajobrazu jest nie tylko profesją Eweliny Zgódki, ale także pasją. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że nasze ogrody są unikatowe i niepowtarzalne. Podczas pracy projektowej przywiązujemy szczególną wagę do wyboru materiału roślinnego odpowiedniego do konkretnych warunków klimatycznych oraz glebowych. Nasza dewiza: dobrze zaprojektowany ogród powinien sprawiać wrażenie, jakby istniał w danym miejscu od zawsze.

 • Selva Pracownia Architektury Krajobrazu Wrocław

  Selva P.A.K. Wrocław. Wykonujemy: 1) projektowanie terenów zielonych, 2) wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów, 3) przeprowadzanie inwentaryzacji dendrologicznych (drzew). Naszą specjalizacją jest dendrologia. Wykonujemy wszelakie inwentaryzacje dendrologiczne, operaty dendrologiczne i opinie dotyczące stanu fitosanitarnego (zdrowotnego) drzew, także zimą. Z zakresu chirurgii drzew (dendrologicznej) oferujemy usługi: wycinki i pielęgnacji drzewostanu, wycinkę krzewów i zarośli, przygotowanie terenu pod budowę.

 • Architekt wnętrz w mieście Poznań

  Strona atoato.pl przedstawia ofertę w dziedzinie projektowania i wystroju wnętrz. Usługi firmy obejmują projekty mebli, wnętrz, a także duży wybór wzornictwa. Na stronie podajemy spis najważniejszych wykonanych w ostatnim czasie projektów. Dla lepszego ukazania naszych umiejętności zamieszczamy fotogalerię wykonanych projektów. Nasza firma zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Architekt wnętrz w mieście Poznań zapewnia koncepcje, dostosowane do Państwa oczekiwań. Wszystkich zainteresowanych ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z firmą.

 • Ławki

  ZANO jest w branży już od 22 lat z myślą o tobie. Dzięki partnerstwem z jednym z najlepszych specjalistów potrafi zaproponować produkty o ponadprzeciętnej jakości wykonania i wcielić w Zycie trudne projekty. Na naszej witrynie www.zano.pl wyszukasz wszystko co Cię intryguje i uzyskasz wstępne dane na wątek każdej rzeczy czy to danej ławki z naszego katalogu, czy nowoczesnego kosza na śmieci . ZANO robi również elementy z firmy mała architektura: ławki, słupki, kosze na śmieci, i multum innych. Gwarantuje całościowe wyposażenie przestrzeni miejskiej, meble miejskie i elementy małej architektury tworzone z charakterem. Jeśli chcesz rozbudowywać swoje miasto bądź wioskę i ozdabiać ją w elementy małej architektury to zacznij już dzisiaj współpracę z ZANO.

 • Inwentaryzacja zieleni

  Witam, wykonujemy inwentaryzacje zieleni zarówno dla firm projektowych jak i odbiorców indywidualnych. Inwentaryzację przeprowadzamy przez cały rok, zarówno rośliny w pełnym ulistnieniu jak i przy stanie bezlistnym. Proponujemy krótkie oraz dogodne terminy realizacji, działamy w całej Polsce, korzystne i konkurencyjne ceny. Prace wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Doświadczona ekipa zaprasza do współpracy!

 • Architekt Warszawa

  Architekt Warszawa - Jeżeli pragniesz mieć fenomenalny projekt domu odmienny niż dostępne na wielu portalach a także dostosowany szczegółowo do Twojego wyimaginowania to wchodząc na tą stronę będziesz posiadał możliwość poznać ofertę jaką opisuje profesjonalny architekt warszawa realizujący akurat tego typu zamówienia potrafiący na dodatek sporządzić na wyjątkowe pragnienie projekt wnętrz. O ile istotny jest dla Ciebie również ogród to na tej stronie wyszukasz również ofertę na najlepszej klasy projekt ogrodu. Łącząc te usługi w całość zdołasz się stać właścicielem najpiękniejszego domu o idealnym wnętrzu a także z ślicznym ogrodem.

 • Erzetka Ogrody Rzeszów

  Pracownia Architektury Krajobrazu ERZETKA działa od roku 2000. Projektujemy, realizujemy i modernizujemy ogrody. Nasze projekty cechuje prostota, elegancja i wysoka funkcjonalność. Wykonujemy w pełni profesjonalne projekty ogrodów i terenów zieleni, kompleksowe realizacje ogrodów i modernizacje. Na naszej stronie znajdziesz galerię projektów, zdjęcia realizacji oraz porady na temat sposobów zagospodarowanie i aranżacji przestrzeni zielenią.