Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Projektowanie terenów zieleni, dachy zielone, zieleń przy budynkach

Ocena: 2.9/10 (37 głosów)Gardenia Sp. z o.o.- Projektujemy oraz budujemy, a także pielęgnujemy tereny zieleni. Ponadto budujemy kompleksowo zielone dachy. Wykonujemy dachy ekstensywne, które wykonane są z mało wymagających roślin oraz dachy ekstensywne na których można posadzić dowolne rośliny. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne m.in. koszenie, wycinki drzew, aeracja, wertykulacja. Wykonujemy również inwentaryzacje dentrologiczne.Podobne strony
 • Projektowanie ogrodów, projektowanie wnętrz - ZIELONE POJĘCIE

  Zielone pojęcie to autorska pracownia, zajmująca się projektowaniem ogrodów przydomowych, zieleni miejskiej, aranżacji zieleni dla firm, terenów wypoczynkowych czy usługowych. Posiadamy również doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów, inwentaryzacji terenu a także projektów związanych z rewaloryzacją zabytkowych założeń ogrodowy. Ponadto zajmujemy się designem różnego typu wnętrz. Jesteśmy nowoczesną pracownią architektury krajobrazu powstałą na bazie doświadczeń dyplomowanych architektów zieleni. Ukończyliśmy prestiżowy wydział Architektury Krajobrazu SGGW oraz podyplomowe studia: Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna na wydziale architektury PW. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w kraju jak i za granicą, zarówno w architekturze krajobrazu jak i architekturze wnętrz. Jesteśmy członkami organizacji zrzeszającej brytyjskich architektów krajobrazu ( Landscape Institute ).

 • Ogrody ZWP Architektura Krajobrazu

  Firma ZWP Architektura Krajobrazu to warszawska pracownia specjalizująca się w opracowywaniu projektów zagospodarowania terenów zieleni oraz ogrodów. Podstawową działalnością biura jest projektowanie ogrodów. Zasadą przy kooperacji z klientem jest włączanie Go do procesu tworzenia projektu. Takie postępowanie przekłada się na powstanie projektu zgodnego z oczekiwaniami Zleceniodawcy. W celu określenia ceny projektu konieczna jest wizja lokalna w terenie opracowania - należy pamiętać, że spotkanie takie nie zobowiązuje do wybrania naszej oferty i jest darmowe. Po nawiązaniu współpracy, przedstawiamy kilka wariantów koncepcji początkowych. Następnie są omawiane z inwestorem, modyfikowane, ewentualnie łączone fragmentami. Następnym etapem jest wykreślenie projektu koncepcyjnego końcowego i rzetelnej oraz wyczerpującej dokumentacji projektu wykonawczego. Koncepcja składa się m.in. z rzutu, przekrojów podłużnych oraz poprzecznych oraz wizualizacji. Podstawowymi elementami projektu wykonawczego są projekty roślinności, nawierzchni i obiektów małej architektury. Wszystkie wykreślone rysunki są zwymiarowane, a także zawierają informację dotyczącą sposobu sadzenia roślin i przygotowania miejsca pod rośliny. Do dokumentacji wchodzą również szczegółowe zalecenia pielęgnacyjne oraz informacje dotyczące sposobu wykończenia powierzchni pod roślinami. Projekt nawierzchni zawiera zwymiarowany rysunek wzoru, oznaczenie miejsc zastosowania obrzeży i przekroje przez rodzaje nawierzchni, a także przez połączenia nawierzchni z nasadzeniami i obszarem trawnika. Oba wymienione projekty (projekt szaty roślinnej oraz projekt nawierzchni) zawierają wyliczenia zapotrzebowanie na materiały. Projekt małej architektury zawiera informacje o usytuowaniu tych elementów oraz o montażu. W skład takiego projektu wchodzą również rysunki techniczne i karty katalogowe użytych materiałów z podaniem marki referencyjnej. Ogrody to nasza obsesja. Zapraszamy do współpracy.

 • Locus Art Kreowanie Otoczenia

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura projektowego. Projektujemy zarówno to co w środku jak i dookoła waszych mieszkań, domów. na rynku jesteśmy już 4 lata, współpracujemy zarówno z indywidualnymi klientami jak i firmami i instytucjami. Do naszych zadań należą:
  - projekty wnętrz, biur, hotrli restauracji
  - projekty tarasów, balkonów, logii
  - projekty ogrodów, terenów wokół firm i fabryk
  - projektowanie zieleni we wnętrzach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Nowoczesny Dom i Ogród

  Firma Green-Bud z lublina to przedsiębiorstwo usługowe zajmujące się produkcją elementów małej architektury jak również projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Firma oferuje również wykonawstwo i montaż ogrodzeń stalowych i drewnianych oraz usługi minikoparką z możliwością wynajmu z operatorem lub bez. Firma oferuje projekt i montaż dekoracji świątecznych na zewnątrz budynków. Firma Green-Bud oferuje pełen zakres prac pielęgnacyjnych nasadzeń, konserwacje elementów małej architektury. Oferuje również prace wykończeniowe i remontowe. Celem Firmy Green-Bud jest tworzenie niepowtarzalnych produktów oraz profesjonalne wykonanie i montaż.

 • Architekt Warszawa

  Architekt Warszawa - Jeżeli pragniesz mieć fenomenalny projekt domu odmienny niż dostępne na wielu portalach a także dostosowany szczegółowo do Twojego wyimaginowania to wchodząc na tą stronę będziesz posiadał możliwość poznać ofertę jaką opisuje profesjonalny architekt warszawa realizujący akurat tego typu zamówienia potrafiący na dodatek sporządzić na wyjątkowe pragnienie projekt wnętrz. O ile istotny jest dla Ciebie również ogród to na tej stronie wyszukasz również ofertę na najlepszej klasy projekt ogrodu. Łącząc te usługi w całość zdołasz się stać właścicielem najpiękniejszego domu o idealnym wnętrzu a także z ślicznym ogrodem.

 • Producent elementów małej architektury

  Trudnimy się produkowaniem akcesoriów w zakresie tak zwanej małej architektury. Przeprowadzamy sprzedaż ławek żeliwnych oraz mebli odpornych na ciężkie warunki pogodowe. W naszym katalogu znajdą Państwo bardzo różne typy słupków, jak też odporne na ulewę stojaki, bądź sprzęt fitness dedykowany dla parków.Przedsiębiorstwo mieści się w Rokiciny Podhalańskich 203a. Szczegóły - 18 26 91 300.

  Oferujemy:
  - ławki żeliwne
  - ławki metalowe
  - stoły
  - kosze uliczne
  - kosze uliczne wolnostojące
  - donice
  - słupki
  - słupy do znaków
  - tablice informacyjne
  - stojaki na rowery
  - kraty i Osłony na drzewa
  - kosze i Stojaki na worki na śmieci
  - pojemniki
  - sprzęt sportowy-Fitness.

 • Erzetka Ogrody Rzeszów

  Pracownia Architektury Krajobrazu ERZETKA działa od roku 2000. Projektujemy, realizujemy i modernizujemy ogrody. Nasze projekty cechuje prostota, elegancja i wysoka funkcjonalność. Wykonujemy w pełni profesjonalne projekty ogrodów i terenów zieleni, kompleksowe realizacje ogrodów i modernizacje. Na naszej stronie znajdziesz galerię projektów, zdjęcia realizacji oraz porady na temat sposobów zagospodarowanie i aranżacji przestrzeni zielenią.

 • Sztuka Krajobrazu

  Sztuka Krajobrazu jest portalem internetowym ukierunkowanym na profesjonalistów z branży architektury krajobrazu oraz urbanistyki.
  Czytelnicy, na co dzień zajmujący się aranżacją ogrodów oraz zagospodarowaniem przestrzeni publicznej maja możliwość zainspirowania się projektami innych pracowni architektury krajobrazu oraz zaczerpnięcia wskazówek z licznych poradników dostępnych bezpłatnie w serwisie.
  Portal gromadzi najświeższe informacje zarówno z polskiej, jak i zagranicznej architektury krajobrazu. Dostępne są realizacje użyteczności publicznej oraz prywatnej.
  Dla osób zawodowo zajmujących się tą tematyką, dostępne są również oferty pracy oraz informacje o aktualnych konkursach oraz przetargach.
  Sztuka Krajobrazu to miejsce pierwszego wyboru dla architektów krajobrazu. Wartościowe informacje dostępne są zarówno dla osób poszukujących informacji, jak i dla pracowni, które chcą podzielić się swoimi pracami.