Sorted - trawnikzsiewu.pl

Sorted - trawnikzsiewu.pl

Ocena: 2.4/10 (26 głosów)Organizacja trawnikzsiewu.pl oferuje różnorodne prace związane z założeniem a także pielęgnacją trawnika tak wokół domu zleceniodawcy, jak również na obiektach sportowych czy w przestrzeni zieleni gminnej. Posiadamy różnorodne gatunki traw spomiędzy których wybieramy odpowiednie z uwagi na zastosowanie u klienta. Obszar podejmowanych zleceń obejmuje województwo mazowieckie. Oferujemy atrakcyjne ceny każdych wykonywanych zleceń. Zapraszamy do składania zapytań o oferty cenowe na wybrane przez klienta prace.Podobne strony
 • Trawnik

  Firma Roll-Traw zajmuje się produkcją i sprzedażą trawników. Proponuje trawniki w gruncie i na folii, a także mieszaki traw gazonowych. Firma istnieje od 1989 r. Jest projektem rodzinnym, opartym na naukowej wiedzy i doświadczeniach pokoleń rodziny Prończuków. Zgromadzona na przestrzeni lat ekspercka wiedza pozwoliła nam opracować i wdrożyć pionierską na skalę Polski produkcję darni trawnikowej (trawnika rolowanego). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych produktów.

 • Trawnik z rolki - Sorted

  Poszukując właściwego rozwiązania dla swego ogrodu, wyselekcjonuj najwyższą jakość którą dostarcza Ci tylko darń z rolki. Działalność jaką przedstawiamy, ma w swojej ofercie wyselekcjonowaną trawę, która zadowoli oczekiwania każdego klienta. Umożliwia również rychłą dostawę w terenie całego kraju, po nader niskich cenach. Dodatkowo, firma zapewnia usługi związane z zakładaniem oraz późniejszą konserwacją darni. Oferowane trawniki można zakładać praktycznie przez cały rok, są mocne oraz znacznie łatwiejsze w utrzymaniu od trawników sianych. Po więcej informacji, zapraszamy do wejścia na stronę firmy.

 • XERO FLOR SP. Z O.O. trawniki z rolki

  W propozycji przedsiębiorstwa Greenflor znajdą Państwo rozległy wybór trawników z rolki. Oferujemy także zielone dachy, które można założyć również na spadzistej nawierzchni. Oferujemy klientom trzy typy zazielenienia dachów: intensywne zazielenienie, uproszczone intensywne zazielenienie i obszerne zazielenienie. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane szybko, punktualnie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Gwarantujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajduje się więcej informacji oraz pełna propozycja przedsiębiorstwa.

 • AgriLand.pl - Mieszanki traw

  Korzystając z bogatej oferty naszej firmy możesz mieć pewność najwyższej jakości, a także dbałości o zadowolenie klienta. Oferujemy m.in. coraz lepsze odmiany lucerny, materiał siewny, starannie dobierane mieszanki traw i wiele innych. Najwyższa jakość potwierdzona jest certyfikatami, które wydawane są przez Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Dzięki rozbudowanej sieci firm współpracujących z nami, zapewniamy fachową obsługę na terenie całej Polski. Szczegóły na stronie www, zapraszamy.

 • XERO FLOR trawa rolowana producent

  Osobom, które pożądają mieć piękne otoczenie wokół swego domu przy minimalnym nakładzie pracy, polecamy usługi firmy XERO FLOR, dostarczającej na rynek gotowe zielone trawniki rolowane. Mają one masę zalet. Są odporne na choroby i działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Podnosząc walory estetyczne ogrodu, dobroczynnie wpływają na samopoczucie właścicieli. Poza tym nie wymagają szczególnej uprawy oraz pielęgnacji. Zawsze są zielone i wolne od chwastów. Gdybyś chciał skorzystać z naszej oferty, koniecznie odwiedź stronę internetową firmy z Leszna Dolnego, mieszczącą więcej szczegółów. Zapraszamy.

 • Grassland Farms

  Przedsiębiorstwo Grassland oferuje trawę rolkową. Trawa taka daje natychmiastowy efekt, jakim jest estetyczny trawnik. Produkowaną darń charakteryzuje znaczna wytrzymałość oraz trwałość. Trawa w rolkach ma minimalne wymagania co do gleby, a przy tym łatwo się nakłada. Trawa po posadzeniu szybko się przyjmuje zapewniając znakomity efekt. Wybranie trawy z rolki pomaga uniknąć problemów z samodzielnym tworzeniem trawników. Darń Grassland to natychmiastowy i pewny efekt przy użycie niedużych zasobów. Zobacz jak szybko możesz stworzyć przepiękny trawnik.

 • KALNAS produkcja mieszanek traw

  Centrala Nasienna Kalnas Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży nasion. Polecamy: trawy (kostrzewa, rajgras, tymotka, kupkówka), zboża jare i ozime, ziemniaki sadzeniaki, rośliny strączkowe i drobnonasienne, buraki pastewne, rzepak. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 • trawawrolkach.pl - Trawa w rolce

  Wszystko o trawie w rolkach. Na stronie internetowej www.trawawrolkach.com.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat trawników z folii i z gruntu. Oferujemy indywidualne projekty, całościowy montaż oraz poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak pielęgnować tego typu trawę. Wejdź na naszą stronę, sprawdź cennik oferowanych przez nas usług i wypełnij formularz kontaktowy. Ciesz się bujną trawą w przydomowym ogródku.

 • GARDENIA trawa z rolki Września

  Gardenia to profesjonalna i prężnie się rozwijająca firma świadcząca usługi ogrodnicze. Specjalizujemy się w zakładaniu oraz projektowaniu ogrodów, aranżacji oczek wodnych i skalniaków, zakładaniu i pielęgnacji trawników, instalacji systemów nawadniających oraz pracach porządkowych (grabieniu liści, odśnieżaniu, koszeniu trawy). Posiadamy niezbędne i nowoczesne maszyny do prac ogrodowych. Gwarantujemy terminową realizację zleceń i pełen profesjonalizm. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.