Trawniki, trawa, darnina

 • trawawrolkach.pl - Trawa w rolce

  trawawrolkach.pl - Trawa w rolce

  Wszystko o trawie w rolkach. Na stronie internetowej www.trawawrolkach.com.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat trawników z folii i z gruntu. Oferujemy indywidualne projekty, całościowy montaż oraz poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak pielęgnować tego typu trawę. Wejdź na naszą stronę, sprawdź cennik oferowanych przez nas usług i wypełnij formularz kontaktowy. Ciesz się bujną trawą w przydomowym ogródku.

  Data dodania: 17 03 2016 szczegóły wpisu
 • KALNAS produkcja mieszanek traw

  KALNAS produkcja mieszanek traw

  Centrala Nasienna Kalnas Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży nasion. Polecamy: trawy (kostrzewa, rajgras, tymotka, kupkówka), zboża jare i ozime, ziemniaki sadzeniaki, rośliny strączkowe i drobnonasienne, buraki pastewne, rzepak. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 10 12 2015 szczegóły wpisu
 • Nawozy do trawników - Zielony-Ogrodek.pl

  Nawozy do trawników - Zielony-Ogrodek.pl

  Marzy ci się idealny trawnik? Gęsty, o żywym, intensywnym kolorze, przypominający dywan? Nie wiesz, jak to osiągnąć? To proste – poznaj nowoczesne nawozy do trawników! Znajdziesz i kupisz je dzięki stronie www.zielony-ogrodek.pl. To właśnie na tym portalu zamieszczona została niezwykle szeroka i zróżnicowana oferta, spośród której każdy z pewnością wybierze produkty idealnie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. Proponowane nawozy do trawników stworzone zostały z naturalnych składników, którym to zawdzięczają właśnie swoją skuteczność i uniwersalność – nadają się do wielu różnych traw.

  Data dodania: 07 05 2015 szczegóły wpisu
 • Grassland Farms

  Grassland Farms

  Przedsiębiorstwo Grassland oferuje trawę rolkową. Trawa taka daje natychmiastowy efekt, jakim jest estetyczny trawnik. Produkowaną darń charakteryzuje znaczna wytrzymałość oraz trwałość. Trawa w rolkach ma minimalne wymagania co do gleby, a przy tym łatwo się nakłada. Trawa po posadzeniu szybko się przyjmuje zapewniając znakomity efekt. Wybranie trawy z rolki pomaga uniknąć problemów z samodzielnym tworzeniem trawników. Darń Grassland to natychmiastowy i pewny efekt przy użycie niedużych zasobów. Zobacz jak szybko możesz stworzyć przepiękny trawnik.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Sztuczna trawa

  Sztuczna trawa

  Sklep internetowy oferujący sztuczną trawę niemieckiej marki EPUFLOOR GRASS. Znajdziesz tutaj różne modele sztucznej trawy krajobrazowej przeznaczone zarówno do nawierzchni sportowych jak i jako element wykończeniowy na tarasy lub balkony. Niektóre modele mogą być zastosowane także jako ozdoba ogrodu, ponieważ bardzo dobrze imitują prawdziwą murawę.
  Serwis funkcjonuje w oparciu o clickshop marki home.pl.

  Data dodania: 31 08 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Trawniki, trawa, darnina - nowa strona:

Adres: