Stolarskie usługi

 • Zakład stolarski Klaczak

  Zakład stolarski Klaczak

  Zakład Stolarski Klaczak to lider w branży stolarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy oferować Państwu wysokiej jakości wyroby drewniane. Głównie są to wykonane z litego drewna, zazwyczaj sosnowego, ościeżnice, progi, drzwi harmonijkowe oraz listwy wykończeniowe. Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom artykułów, które spełnią ich oczekiwania, dlatego też stale wprowadzamy nowe wzory i wykończenia. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i sugestie.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.klaczak.com.pl i zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 16 12 2016 szczegóły wpisu
 • Wawruk.pl

  Wawruk.pl

  Zakład stolarski Wiaczesław Awruk oferuje profesjonalnych rozwiązań w obszarze stolarki otworowej - drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna, parapety i bramy. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku, wytworzone produkty można też obejrzeć w salonie w Suwałkach. Firma współpracuje z największymi producentami stolarki w Polsce, takimi jak DRE, Pol-Skone, KMT, Wiśniowski. Na stronie internetwej wawruk.pl mogą Państwo zapoznac się z pełną ofertą oraz zamówić odpowiednie produkty. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 11 2014 szczegóły wpisu
 • Drevia - schody z Hajnówki

  Drevia - schody z Hajnówki

  Produkcja schodów z drewna i parkietów.

  Schody drewniane są produkowane w Hajnówce. Plany schodów dostarcza klient. Oprócz planów należy przysłać szablony z kartonu do odwzorowania kształtu stopni zabiegowych. Produkujemy dwa rodzaje schodów: samonośne, składające się ze stopni przymocowanych do policzków a także stopnie i podstopnie do na schody betonowe. Typowe wymiary są dostępne prosto z magazynu w Hajnówce, zaś spoczniki i stopnie zabiegowe wykonywane są na zamówienie. Schody są produkowane z dwóch rodzajów drewna: z dębu i jesionu. Rodzaje drewna są bardzo popularne ze względu na piękny wygląd i wielką twardość. Schody dębowe lub jesionowe będą piękne przez wiele lat.

  Balustrady mogą być całkowicie drewniane lub częściowo metalowe. Produkowanych jest dużo wzorów. Balustrady składają się z tralek, słupów i poręczy. W ofercie są zarówno wzory tradycyjne jak i nowoczesne.

  Parkiety są do kupienia w sklepie internetowym. Parkiet dostarczany jest prosto z magazynu w Hajnówce, a aktualne ilości są widoczne w sklepie. Mamy tradycyjny parkiet dębowy w dwóch grubościach: 16 i 22mm. Rodzaje produkowanych wymiarów i cennik znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 10 2014 szczegóły wpisu
 • Usługi stolarskie

  Usługi stolarskie

  Przedsiębiorstwo ANMAR z Kurowa to znany producent mebli kuchennych na zlecenie na polskim sektorze. Projektujemy oraz wytwarzamy meble kuchenne na wyjątkowe życzenie klienta przystosowane do własnych celów. Wytwarzane przez nas meble znamionują się wysoką jakością wykonania przy użyciu wysokiej jakości frontów drewnianych. Jeśli więc planujesz kupić solidne umeblowanie do swojego lokalu mieszkalnym odwiedź Anmar mieszczący się dodatkowo w Puławach a nasi eksperci wspomogą w wyborze najlepiej pasujących akcesoriów.

  Data dodania: 18 04 2013 szczegóły wpisu
 • Usługi Stolarskie Kubicki-Schmidt

  Usługi Stolarskie Kubicki-Schmidt

  Usługi Stolarskie Kubicki-Schmidt to firma, specjalizująca się w tradycyjnej stolarce wykonywanej z drewna litego. Realizujemy pod indywidualne zamówienia schody, drzwi oraz elementy meblowe i ogrodowe. Działamy kompleksowo. Realizujemy usługi na terenie całego państwa. Posiadamy wysokiej jakości gatunki drewna, dzięki którym, będą Państwo mogli cieszyć się zamówionymi towarami przez długie lata użytkowania.

  Nasze usługi obejmują:
  - bezpłatny pomiar
  - fachowe doradztwo
  - projekt (własny lub klienta)
  - produkcję
  - transport i montaż
  - serwis

  Data dodania: 15 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Stolarskie usługi - nowa strona:

Adres: