Wawruk.pl

Wawruk.pl

Ocena: 2.5/10 (35 głosów)Zakład stolarski Wiaczesław Awruk oferuje profesjonalnych rozwiązań w obszarze stolarki otworowej - drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna, parapety i bramy. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku, wytworzone produkty można też obejrzeć w salonie w Suwałkach. Firma współpracuje z największymi producentami stolarki w Polsce, takimi jak DRE, Pol-Skone, KMT, Wiśniowski. Na stronie internetwej wawruk.pl mogą Państwo zapoznac się z pełną ofertą oraz zamówić odpowiednie produkty. Zapraszamy.Podobne strony
 • Produkcja stolarki drewnianej

  Świadczymy usługi stolarskie w bardzo szerokim zakresie i zajmujemy się równie szeroką produkcją, oferujemy m.in.: * schody * okna drewniane * drzwi wewnętrzne i zewnętrzne * okiennice * meble * balustrady * parkiety * podłogi a także świadczymy inne nietypowe usługi stolarskie na terenie Krakowa, Małopolski i Śląska.

  Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz doświadczenie, które do tej pory zdobyliśmy sprawiło, że Stolbel pozyskuje wielu klientów w kraju jak i za granicą. Naszym głównym celem jest położenie wysokiego nacisku na jakość finalnego produktu, dotrzymywanie terminów realizacji zamówień, ale kluczowym i najważniejszym czynnikiem naszej pracy jest zadowolenie klienta.

  Jeżeli cenią sobie Państwo wysoką jakość, ekologię i elegancję to stolarka drewniana jest oczywistym wyborem. Walory drewna w połączeniu z nowoczesną technologią sprawiają, że wyprodukowana przez nas stolarka odznacza się wyjątkową estetyką, trwałością, funkcjonalnością i z pewnością będzie Państwu służyć przez długie lata.

 • Pracownia stolarska

  Strona internetowa firmy zajmującej się produkowaniem różnego rodzaju rzeczy z drewna. Firma produkuje takie rzeczy jak: schody samonośne i nakładane na beton, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi drewniane, listwy przypodłogowe, parapety okienne, blaty kuchenne oraz wiele innych. Firma zajmuje się również stolarstwem ogrodowym produkując altany, wiaty, tarasy i inne a także firma wykonuje projekty na zlecenie klienta. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w swojej branży dzięki czemu możesz być pewny że wyroby ich są najwyższej jakości. Zapraszam na stronę internetową!

 • Zakład stolarski - Witold Piech

  Zakład stolarski Witold Piech to firma oparta na wieloletnim doświadczeniu w zawodzie stolarskim. Oferujemy najwyższą jakość, niezwykłą trwałość i funkcjonalność naszych mebli! Proponujemy Państwu szeroką gamę mebli tworzonych wg indywidualnego zamówienia i potrzeb Klientów. Są to: meble kuchenne, meble pokojowe, meble biurowe, meble łazienkowe, gabinetowe, hotelowe, sypialnie. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy różnego rodzaju drewna, okleiny i płyty. Bazujemy na frontach drewnianych, lakierowanych na wysoki połysk oraz fornirowanych naturalnymi okleinami, wykonywanych przez naszą firmę. Do produkcji używamy akcesoria najlepszych czołowych firm np.: Blum, Pfleiderer, Hettich, Gamet.

 • Usługi stolarskie Warszawa – Wójcik Mirosław

  Proponuję szeroką gamę usług stolarskich. W mojej ofercie znajdziecie Państwo pełną stolarkę meblową, stolarkę budowlaną, usługi renowacyjne i inne usługi stolarskie Warszawa.

  Wykonanie mebli na wymiar:
  Kuchnie, szafy wnękowe, szafki, zabudowy, regały, garderoby, stoły – stoliki, meble biurowe, meble do szkół i przedszkoli.
  Naprawa okien i drzwi:
  Wymiana okuć, zamków, klamek, rygli itp.
  Naprawa mebli:
  Wymiana starych szuflad, szyn, zawiasów, drzwiczek – meblowych, blatów.
  Renowacja i odnawianie okien, parapetów, drzwi, schodów, tralek, poręczy, balustrad.
  Przy realizacji usług wykorzystuję profesjonalny sprzęt niemieckiej marki.

 • Usługi Stolarskie Kubicki-Schmidt

  Usługi Stolarskie Kubicki-Schmidt to firma, specjalizująca się w tradycyjnej stolarce wykonywanej z drewna litego. Realizujemy pod indywidualne zamówienia schody, drzwi oraz elementy meblowe i ogrodowe. Działamy kompleksowo. Realizujemy usługi na terenie całego państwa. Posiadamy wysokiej jakości gatunki drewna, dzięki którym, będą Państwo mogli cieszyć się zamówionymi towarami przez długie lata użytkowania.

  Nasze usługi obejmują:
  - bezpłatny pomiar
  - fachowe doradztwo
  - projekt (własny lub klienta)
  - produkcję
  - transport i montaż
  - serwis

 • Drevia - schody z Hajnówki

  Produkcja schodów z drewna i parkietów.

  Schody drewniane są produkowane w Hajnówce. Plany schodów dostarcza klient. Oprócz planów należy przysłać szablony z kartonu do odwzorowania kształtu stopni zabiegowych. Produkujemy dwa rodzaje schodów: samonośne, składające się ze stopni przymocowanych do policzków a także stopnie i podstopnie do na schody betonowe. Typowe wymiary są dostępne prosto z magazynu w Hajnówce, zaś spoczniki i stopnie zabiegowe wykonywane są na zamówienie. Schody są produkowane z dwóch rodzajów drewna: z dębu i jesionu. Rodzaje drewna są bardzo popularne ze względu na piękny wygląd i wielką twardość. Schody dębowe lub jesionowe będą piękne przez wiele lat.

  Balustrady mogą być całkowicie drewniane lub częściowo metalowe. Produkowanych jest dużo wzorów. Balustrady składają się z tralek, słupów i poręczy. W ofercie są zarówno wzory tradycyjne jak i nowoczesne.

  Parkiety są do kupienia w sklepie internetowym. Parkiet dostarczany jest prosto z magazynu w Hajnówce, a aktualne ilości są widoczne w sklepie. Mamy tradycyjny parkiet dębowy w dwóch grubościach: 16 i 22mm. Rodzaje produkowanych wymiarów i cennik znajduje się na stronie internetowej.

 • Zakład stolarski Klaczak

  Zakład Stolarski Klaczak to lider w branży stolarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy oferować Państwu wysokiej jakości wyroby drewniane. Głównie są to wykonane z litego drewna, zazwyczaj sosnowego, ościeżnice, progi, drzwi harmonijkowe oraz listwy wykończeniowe. Zależy nam na dostarczaniu naszym klientom artykułów, które spełnią ich oczekiwania, dlatego też stale wprowadzamy nowe wzory i wykończenia. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i sugestie.
  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.klaczak.com.pl i zapoznania się z pełną ofertą.