Godmother.pl

Godmother.pl

Ocena: 3.1/10 (25 głosów)Rozwój intelektualny dzieci, od poczęcia aż po studia. Jak nauczyć dziecko czytać jeszcze zanim nauczy się mówić? Jak sprawić by było dwujęzyczne, albo nawet trój - języzcne? Na godmother.pl dowiesz się jak wychować małego geniusza - kreatywne, ambitne, otwarte na świat i co najważniejsze szczęśliwe dziecko. Zapraszam na stronę godmother.pl! Matka Chrzestna rozwoju intelektualnego Twojego dziecka.Podobne strony
 • Wygląd dziecka

  Bobo-maker jest to dość ciekawa strona internetowa na której możesz zobaczyć jak będzie wyglądało twoje dziecko! Zastanawiasz się, jak będzie wyglądało Twoje dziecko? Nasz system odpowie na nurtujące Cię pytanie! Musisz tylko wypełnić specjalnie przygotowany test w naszym generatorze oraz dodać fotkę Mamy i Taty a system wygeneruje przybliżony opis i foto bobaska! Serdecznie zapraszam na tą stronę internetową!

 • TaTenTo - społeczność pozytywnie zakręconych rodziców

  Jesteś zakochana po uszy w swoim dziecku? Fotografujesz je bez ustanku i bez przerwy zasypujesz zdjęciami znajomych i bliskich? Konto na www.TaTenTo.pl znacznie ułatwi dzielenie się Twoją radością. Na TATENTO możesz tworzyć albumy, archiwizować pliki, zamawiać odbitki, a wszystko to na wybranym stopniu prywatności. To od Ciebie zależy, kto zobaczy stronę Twojego dziecka, dołączy do listy jego przyjaciół, czy zamówi sobie odbitki jego zdjęć. Ponadto dyskutuj na naszym forum, czytaj bloga, korzystaj z giełdy oraz wspieraj fundacje charytatywne, z którymi współpracujemy. Dołącz już dziś do społeczności pozytywnie zakręconych rodziców na TATENTO!

 • Pieluszkomania - EKOLOGICZNE PIELUSZKI WIELORAZOWE

  Pieluszkomania - strona poświęcona porównaniu ekologicznych pieluszek wielorazowych pochodzących od różnych producentów (m.in FUZZIBUNZ, CHARLE BANANNA, BUMGENOUS, BLUEBERRY, HIP HIP BABY, itp.). Oprócz tego na stronie zostaną zamieszczone/opisane zalety i ewentualne wady stosowania ekologicznych pieluch wielorazowych - m.in pieluch tetrowych, otulaczy, pieluszek jednoczęściowych, wkładek bambusowych, kosmetyków naturalnych, chust, zabawki, itp. Nowoczesne pieluszki wielorazowe funkcjonalnością nie odbiegają od jednorazówek. Mają podobny kształt i łatwość zakładania i zdej- mowania. Do lamusa odeszła babcina ceratka powodująca odparzenia. Dzisiejsze pieluszki szyje się z nieprzemakalnego PULu (poliester lub bawełna powlekane laminatem) lub wełny, a przy pupie dziecko ma mięciutką bawełnę, bambus czy mikropolar dający uczucie suchości jak w jednorazówkach. A oto kilka powodów: Ekologia, Zdrowa pupa, Ekonomia, Wygoda.

 • Dobre dla Dziecka - Subiektywne opinie o produktach dla dzieci

  Strona www.dobredladziecka.pl to blog zawierający subiektywne opinie o produktach dla dzieci. Wyszukujemy te produkty, które wg nas są dobre dla dziecka, wartościowe, służące jego rozwojowi i edukacji. Wśród produktów, których szukamy znajdują się zabawki, gry, czasopisma i książki dla dzieci, a także elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Proponujemy także tematy zajęć plastycznych, które można wykonać z dzieckiem w domu, wyszukujemy ciekawe imprezy i wydarzenia, w których mogą wziąć udział dzieci.

 • Recenzje produktów dziecięcych

  Specjalny katalog produktów i usług, dzięki któremu uda ci się łatwo i szybko znaleźć dla siebie odpowiednie towary. W tym katalogu produkty poświęcone są dzieciom i rodzicom. Wobec tego uda ci się wyszukać najlepszy wózek, lekarza czy też kosmetyki do pielęgnacji piersi. Oferujemy szeroki wybór produktów i usług – zawsze możesz znaleźć u siebie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu i do tego, aby także dokonywać u nas ocen!

 • Zabawy urodzinowe

  Dzięki informacjom na naszej stronie internetowej możesz mieć pod ręką wiele ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Zapraszamy rodziców, opiekunów maluchów, każdego, kto szuka rewelacyjnej inspiracji do zabaw. U nas każda zabawa jest szczegółowo opisana, więc możesz dowiedzieć się od razu, na czym ona polega i jakie są korzyści z jej stosowania. Wszystkie zabawy podzielone są przy tym na wygodne kategorie, na przykład zabawy integracyjne, ruchowe czy terenowe. Możesz też poszeregować je według liczby uczestników czy ich wieku.

 • Dobre nawyki

  Dobre Nawyki to serwis internetowy przeznaczony dla każdego rodzica, który poszukuje sposobów na utrwalenie dobrych nawyków u swoich pociech. Przygotowaliśmy wiele porad oraz pomysłów na to, aby ukształtować dobre nawyki dotyczące wychowania, obowiązków domowych, dbania o higienę, zdrowego stylu życia u dzieci. Możesz u nas również dodać swoje sposoby na utrwalenie dobrych nawyków i wygrywać nagrody. Zapraszamy serdecznie!

 • Klub dziecięcy

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej emaluch.com.pl. Znaleźć na niej można wszystko na temat resortowego programu Maluch i nie tylko. Zajmujemy się pisaniem artykułów o zabawkach dla dzieci, artykułach plastycznych dla żłobków oraz ogólnie o wyposażaniu żłobków. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym charakteryzuje się opiekun dzienny, o czym mówi ustawa żłobkowa oraz jak założyć i prowadzić klub dziecięcy, nie czekaj i już dziś odwiedź naszą witrynę. Czekamy na Ciebie.